18. 4. svátek má Valérie
Nobelia
Zpravodajství   »   Školství, vzdělávání

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 1239 článků.
Zobrazeny články: 961 - 1020
1 2 3 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Němčinář roku je z Příbrami Němčinář roku je z Příbrami Soutěže se zúčastnilo 1700 studentů. Dobříšské gymnázium prošlo rekonstrukcí za 21 milionů Dobříšské gymnázium prošlo rekonstrukcí za 21 milionů Projekt byl spolufinancován dotací z Operačního programu životního prostředí. Děti mohou až do pátku do hornického muzea za korunu Děti mohou až do pátku do hornického muzea za korunu Poslední prohlídka začíná v 15 hodin.
Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Prázdniny končí až 21. února. Mateřská škola ve Školní má nové videotelefony Mateřská škola ve Školní má nové videotelefony Nové zařízení by mělo přispět k bezpečnosti školy. Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Václav Moravec se studenty svatohorského gymnázia již v minulosti diskutoval. V únoru začíná další semestr Virtuální Univerzity třetího věku V únoru začíná další semestr Virtuální Univerzity třetího věku Přednášky se budou konat v příbramské knihovně. Příbramští studenti získali ocenění Příbramští studenti získali ocenění Autorem článku je Alice Matulová z příbramského gymnázia. Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Aktuálně je přislíben termín do konce února. Děti zítra čeká první termín zápisů Děti zítra čeká první termín zápisů Tabulku s termíny najdete uvnitř článku.
Dobříš na Příbramsku chce rozšířit kapacitu mateřských škol Dobříš na Příbramsku chce rozšířit kapacitu mateřských škol Kapacita by se mohla zvýšit přibližně o 50 míst. Web GymTV obhájil cenu za nejlepší webový magazín Web GymTV obhájil cenu za nejlepší webový magazín O cenách rozhodla odborná porota. Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Podpora se týká sezóny 2015-2016. Výuka po anglicku Výuka po anglicku O svých zkušenostech z Anglie píše učitelka Základní školy v ulici 28. října Markéta … Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu Dohromady včelaři darovali již přes jednu tunu medu. Jak aktuálně vypadají zahrady u mateřských škol? Jak aktuálně vypadají zahrady u mateřských škol? Rada města schválila v projektu méně práce za přibližně 50 tisíc korun. FOTOGALERIE Známe nejkrásnější vánoční ozdoby pro rok 2015 Známe nejkrásnější vánoční ozdoby pro rok 2015 Ozdoby budou k vidění i v příbramské galerii. FOTOGALERIE Oldřich Navrátil opět svede válku na svatohorském gymnáziu Oldřich Navrátil opět svede válku na svatohorském gymnáziu Rezervace míst je nutná. Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Vlak by měl na nádraží zastavit v průběhu března. Cizinecká policie „zasahovala“ v přestrojení Cizinecká policie „zasahovala“ v přestrojení Policisté v přestrojení navštívili hned dvě školky.
Kdy začínají zápisy do prvních tříd? Kdy začínají zápisy do prvních tříd? V odůvodněných případech je možné domluvit s ředitelstvím školy jiný termín. Základní škola v ulici 28. října zve na vánoční tvoření Základní škola v ulici 28. října zve na vánoční tvoření Výtěžek z akce poslouží jako příspěvek pro nadaci Kapka naděje. Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Představení navštívily desítky diváků. FOTOGALERIE První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy O akcích příbramského gymnázia píše pedagog Josef Fryš. FOTOGALERIE Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem K dispozici budou dětské knihy za výhodné ceny. Na Obchodní akademii proběhl další veletrh fiktivních firem Na Obchodní akademii proběhl další veletrh fiktivních firem Vyhodnocení se zúčastnila i ředitelka OHK Irena Karpíšková nebo Vladimír Králíček ze … Dětský domov Korkyně vytvořil sbírku na druhého vychovatele Dětský domov Korkyně vytvořil sbírku na druhého vychovatele Sbírka nese název „Pomozte nám ho poskládat“. Příbramská Noc divadel pomůže již po třetí Příbramská Noc divadel pomůže již po třetí Noc divadel se uskuteční již tuto sobotu. Láska – Pouto – Květina – Malý princ na Gymnáziu pod Svatou Horou Láska – Pouto – Květina – Malý princ na Gymnáziu pod Svatou Horou Představení je možné zhlédnout v některé z repríz. Vánoční jarmark na Waldorfu bude 28. listopadu Vánoční jarmark na Waldorfu bude 28. listopadu Jarmark bude probíhat od 10 do 16 hodin.
Rodiče chtějí nové hřiště u 5. ZŠ Rodiče chtějí nové hřiště u 5. ZŠ ZŠ v ulici 28. října je poslední školou v Příbrami, kde má hřiště asfaltový … Známé osobnosti z České televize přijely diskutovat se studenty o tom, jak se dělá televize Známé osobnosti z České televize přijely diskutovat se studenty o tom, jak se dělá televize Akce proběhla o minulém víkendu na Gymnáziu Příbram. České jídlo pohladilo francouzské hosty České jídlo pohladilo francouzské hosty O pobytu ve Francii píše Michaela Bašná z ISŠ Příbram. Příbramský „skok přes kůži“ 2015 Příbramský „skok přes kůži“ 2015 Tradice byla obnovena na konci 70. let minulého století. Revitalizace prostor před gymnáziem je téměř hotová Revitalizace prostor před gymnáziem je téměř hotová Mění se i dvory v několika ulicích na Březohorském sídlišti. FOTOGALERIE V pátek v Příbrami začíná setkání školních televizí V pátek v Příbrami začíná setkání školních televizí Programu se zúčastní i známé tváře České televize. V nemocnici zítra proběhnou Středočeské dny zdraví V nemocnici zítra proběhnou Středočeské dny zdraví Program bude trvat od 13 do 17 hodin. Příbramské školy prověřují svou bezpečnostní situaci, někde se dokoupí vybavení Příbramské školy prověřují svou bezpečnostní situaci, někde se dokoupí vybavení Školy by se měly dovybavit například bezpečnostními kamerami. Evropští ředitelé a učitelé v Příbrami Evropští ředitelé a učitelé v Příbrami Učitelé z partnerských zemí Erasmu + zavítali do Příbrami. Na bývalé 8. ZŠ se vymění okna za necelý milion korun Na bývalé 8. ZŠ se vymění okna za necelý milion korun Areál se dnes nazývá „Centrum neziskových organizací“.
V sobotu se v hornickém muzeu můžete potkat s Permony V sobotu se v hornickém muzeu můžete potkat s Permony Pro veřejnost je určena sobota 10. října. Knihovna oslavila své 115. výročí. Jak jinak než kulturně Knihovna oslavila své 115. výročí. Jak jinak než kulturně Akce se konala včera 1. října, což bylo přesně na den 115 let od jejího otevření. FOTOGALERIE Knihovna pořádá další kurzy paměti Knihovna pořádá další kurzy paměti Kurzy začínají 7. října. Knihovna příští týden oslaví 115. výročí Knihovna příští týden oslaví 115. výročí Jak vtěsnat 115 let „života“ příbramské knihovny do krátkého článku? To je opravdu … Co chystá knihovna na říjen? Přesvědčte se sami Co chystá knihovna na říjen? Přesvědčte se sami Přinášíme kompletní přehled všech akcí v Knihovně Jana Drdy Příbram. Ve čtvrtek vypukne další Bednění Ve čtvrtek vypukne další Bednění Akce se snaží představit aktivity nízkoprahového klubu Bedna. Do Příbrami přijede Záruba, Wollner nebo Dvořák. Ukáží, jak se dělá televize Do Příbrami přijede Záruba, Wollner nebo Dvořák. Ukáží, jak se dělá televize Akce se bude konat na Gymnáziu Příbram v ulici Legionářů. Počet táborů ve středních Čechách výrazně vzrostl Počet táborů ve středních Čechách výrazně vzrostl Hygienici dostali celkem osm podnětů ke kontrolám, jako oprávněný se ukázal jeden. Práce na úpravě zahrad MŠ nabraly velký skluz, smluvní termín prý bude dodržen Práce na úpravě zahrad MŠ nabraly velký skluz, smluvní termín prý bude dodržen Výběrové řízení vyhrála společnost Mega. Projekt je spolufinancován z Evropské … FOTOGALERIE Se začátkem školy policie spouští preventivní akce Se začátkem školy policie spouští preventivní akce Jedna z akcí nese název „Zebra se za tebe nerozhlédne“.
V Březnici na Příbramsku skončila oprava školy za 15 mil. korun V Březnici na Příbramsku skončila oprava školy za 15 mil. korun Novou tělocvičnu má i škola v Milíně. Milín má nově zrekonstruovanou tělocvičnu za 5 milionů Milín má nově zrekonstruovanou tělocvičnu za 5 milionů Většina z rozpočtu byla hrazena z dotací. Začíná nový školní rok, do lavic poprvé usedne 118 tisíc prvňáčků Začíná nový školní rok, do lavic poprvé usedne 118 tisíc prvňáčků V Příbrami usedne do lavic prvních tříd 437 žáků. Na otevření Rákosníčkova hřiště přišly stovky lidí Na otevření Rákosníčkova hřiště přišly stovky lidí Akci přálo i příjemné letní počasí. FOTOGALERIE Letní dětský tábor byl letos ve znamení Asterixe a Obelixe, hasičů i vězeňských psovodů Letní dětský tábor byl letos ve znamení Asterixe a Obelixe, hasičů i vězeňských psovodů Tábor navštívila i delegace z příbramské radnice. KJD bude poskytovat slevy u některých čtenářských poplatků KJD bude poskytovat slevy u některých čtenářských poplatků Slevy se budou týkat převážně mládeže ze sociálně slabých rodin. Hygienické zařízení na ZŠ Bratří Čapků opraví společnost Intspol group Hygienické zařízení na ZŠ Bratří Čapků opraví společnost Intspol group Předpokládaná cena se snížila přibližně na polovinu. Knihovna připravila několik novinek Knihovna připravila několik novinek V září budou pokračovat i některé přednášky. Na hřišti pod Svatou Horou jsou nová pítka Na hřišti pod Svatou Horou jsou nová pítka Město navíc hledá brigádníky na dozor a úklid. Přípravná třída startuje v Příbrami 1. září Přípravná třída startuje v Příbrami 1. září Duchovním otcem projektu je bývalý radní Juraj Molnár.
1 2 3 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies