18. 8. svátek má Helena

Zpravodajství   »   Politika, samospráva

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3648 článků.
Zobrazeny články: 1 - 60
1 2 3 4 5 6 ... 59 60 61

Ministerstvo navrhlo pro příští rok další milostivé léto, týkalo by se nedoplatků daní Ministerstvo navrhlo pro příští rok další milostivé léto, týkalo by se nedoplatků daní Drobné nedoplatky do 200 korun by se pak mohly úplně škrtnout. Ani gram uranu sovětským okupantům, zaznělo Příbramí před čtyřiapadesáti lety Ani gram uranu sovětským okupantům, zaznělo Příbramí před čtyřiapadesáti lety Město Příbram obsadila v srpnu 1968 1. elitní tanková armáda generála Kožanova. … Středočeský kraj zkrátí provoz pracovišť pro registraci uprchlíků na 3 dny týdně Středočeský kraj zkrátí provoz pracovišť pro registraci uprchlíků na 3 dny týdně Regionální pracoviště budou v provozu v pondělí a středy od 8:00 do 16:00 a v pátek od …
Organizace Arnika dává Dobříš za příklad města s dobrou odpadovou praxí Organizace Arnika dává Dobříš za příklad města s dobrou odpadovou praxí Pro nakládání s odpady ve městě považuje neziskové sdružení za přelomový rok 2019, kdy … Oprava Milínské finišuje, někteří řidiči budou muset přeparkovat auta Oprava Milínské finišuje, někteří řidiči budou muset přeparkovat auta Od příštího týdne se budou upravovat obruby a povrchy komunikace. Od listopadu bude Technické služby v Příbrami řídit žena Od listopadu bude Technické služby v Příbrami řídit žena Do výběrového řízení se přihlásilo celkem čtrnáct kandidátů. Po Příbrami se akce Ochutnej Evropu přesune do dalších měst, první zastávku si nenechala ujít tisícovka lidí Po Příbrami se akce Ochutnej Evropu přesune do dalších měst, první zastávku si nenechala ujít tisícovka lidí Na náměstí T. G. Masaryka se v sobotu 6. srpna podávaly francouzské a španělské … Most v Plynárenské ulici bude kompletně nový, unese pak až 32 tun Most v Plynárenské ulici bude kompletně nový, unese pak až 32 tun Silnice spojuje příbramskou pekárnu a průmyslovou zónu Balonka. Janeček vyzval otevřeným dopisem premiéra Fialu ke kompenzaci cen energií. V opačném případě odstupte, napsal Janeček vyzval otevřeným dopisem premiéra Fialu ke kompenzaci cen energií. V opačném případě odstupte, napsal Nemůžeme si opět dovolit uvěřit pouhým slibům, které mnoho z nás přivedly do dluhů, a … Město se připravuje na energetickou krizi, k teplárně chce připojit školy a další objekty Město se připravuje na energetickou krizi, k teplárně chce připojit školy a další objekty Ceny energií jsou oproti loňskému roku několikanásobně vyšší.
Obyvatele ruší reprodukovaná hudba z hospody, hraje celý den Obyvatele ruší reprodukovaná hudba z hospody, hraje celý den Reprodukovaná hudba nevyžaduje žádné povolení ze strany města. Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v červenci stoupla na 2,9 procenta Nezaměstnanost ve Středočeském kraji v červenci stoupla na 2,9 procenta Jedná se o očekávaný sezonní výkyv. ČR v sobotu poprvé od začátku ruské invaze neudělila běžencům žádné vízum ČR v sobotu poprvé od začátku ruské invaze neudělila běžencům žádné vízum Invaze na Ukrajinu začala v únoru tohoto roku. Rada schválila sportovnímu klubu zápůjčku atletického oválu Rada schválila sportovnímu klubu zápůjčku atletického oválu Zápůjčka by měla trvat až do doby, než bude atletický ovál zrekonstruován. Buršík: Osadní výbory? Nerušit, naopak více spolupracovat Buršík: Osadní výbory? Nerušit, naopak více spolupracovat Končí volební období a s ním mandát příbramského zastupitelstva, ale i osadních … ROZHOVOR Ve Svatohorských sadech bude vysazeno 600 dřevin Ve Svatohorských sadech bude vysazeno 600 dřevin Svatohorské sady prošly díky dobrovolníkům a městu významnou proměnou. Série akcí Ochutnej Evropu startuje první srpnovou sobotu v Příbrami Série akcí Ochutnej Evropu startuje první srpnovou sobotu v Příbrami Návštěvníci budou mít možnost lépe poznat a pochopit význam členství ČR v Evropské … Konvalinka: Je mnoho dobrých důvodů jít společně dál Konvalinka: Je mnoho dobrých důvodů jít společně dál Navzdory všem protivenstvím, omezením a lockdownům se naše město v uplynulém období i … Rekonstrukce Milínské se blíží ke konci, ŘSD obnoví povrch až k Drupolu Rekonstrukce Milínské se blíží ke konci, ŘSD obnoví povrch až k Drupolu Rekonstrukci od počátku provází řada komplikací Příbram 2030 v čele s Buršíkem chce bohatší, zdravější a čistší Příbram Příbram 2030 v čele s Buršíkem chce bohatší, zdravější a čistší Příbram Kandidaturu v letošních volbách ohlásilo nové nezávislé uskupení příbramských …
Kovohutě Příbram loni utržily 2,9 mld Kč, meziročně o 15 pct více Kovohutě Příbram loni utržily 2,9 mld Kč, meziročně o 15 pct více Výsledek hospodaření po zdanění vzrostl na 91 milionů korun z předloňských 82 milionů … Kontejnery na bioodpad ze zahrad využijí lidé od pátku do pondělí Kontejnery na bioodpad ze zahrad využijí lidé od pátku do pondělí Do konce srpna najdete velkoobjemové nádoby např. na větve, trávu, zeminu a piliny na … Rada schválila nákup vybavení pro vznikající domov důchodců, vyjde na 5 milionů Rada schválila nákup vybavení pro vznikající domov důchodců, vyjde na 5 milionů Kromě gastro vybavení budou zakoupena i polohovatelná lůžka. Úřady mají vyzvat předkladatele k opravám případných chyb na kandidátkách Úřady mají vyzvat předkladatele k opravám případných chyb na kandidátkách K nejčastějším prohřeškům standardně patří neúplné či nesprávně uvedené osobní údaje … Milostivé léto II: Jak se připravit Milostivé léto II: Jak se připravit Druhá vlna akce, díky níž se věřitelé mohou zbavit dluhů vůči veřejnoprávním … Člověk v tísni: Uvítali bychom, kdyby informace o Milostivém létu šířilo co nejvíce institucí včetně obcí Člověk v tísni: Uvítali bychom, kdyby informace o Milostivém létu šířilo co nejvíce institucí včetně obcí Do kampaně o druhé vlně Milostivého léta se opět zapojí neziskové organizace a Centrum … Ve Středočeském kraji je nyní registrováno přes 56 tisíc běženců z Ukrajiny Ve Středočeském kraji je nyní registrováno přes 56 tisíc běženců z Ukrajiny Centrum pro uprchlíky v Kutné Hoře končí, nahradí ho regionální pracoviště. Hejtmanka Pecková nebude kandidovat na místopředsedkyni STAN, zdůvodnila to vytížeností v čele kraje Hejtmanka Pecková nebude kandidovat na místopředsedkyni STAN, zdůvodnila to vytížeností v čele kraje Mimořádný sněm vládního hnutí v sobotu rozhodne o novém vedení. S podporou všech krajů … Spojka zvýší dopravu ve Zdaboři a zhorší život zdejších občanů Spojka zvýší dopravu ve Zdaboři a zhorší život zdejších občanů Sdružení občanů a přátel Zdaboře usiluje o vynětí tzv. Drkolnovské spojky z územního … Chcete si koupit hrobku? Nyní máte možnost Chcete si koupit hrobku? Nyní máte možnost Technické služby aktuálně nabízí k prodeji 16 hrobek na příbramském hřbitově.
Bývalá restaurace U Chudáčka v Žežicích je opět k mání, město objekt nabízí k pronájmu Bývalá restaurace U Chudáčka v Žežicích je opět k mání, město objekt nabízí k pronájmu Podle vedení města není vyloučen ani prodej objektu. Středočeská asistenční centra odbavila téměř 30.400 běženců Středočeská asistenční centra odbavila téměř 30.400 běženců Kolik uprchlíků v kraji nyní pobývá, není přesně známo. Končí termín pro podání kandidátek do obecních voleb Končí termín pro podání kandidátek do obecních voleb V komunálních volbách v Příbrami bude řada uskupení kandidovat v koalici. Do oprav škol a školek investuje Příbram přes prázdniny 15 milionů Do oprav škol a školek investuje Příbram přes prázdniny 15 milionů Opravy se týkají většinou střech a vnějšího opláštění. Ani přes energetickou krizi Příbram nezvažuje využití geotermální energie Ani přes energetickou krizi Příbram nezvažuje využití geotermální energie Hlavním důvodem jsou velmi vysoké pořizovací náklady. Buršík: Najít pro Fantovu louku řešení bez hádek je nyní náš úkol Buršík: Najít pro Fantovu louku řešení bez hádek je nyní náš úkol 1.místostarosta Příbrami Martin Buršík shrnuje fakta a nabízí řešení mezi znesvářenými … Holý: Nedostatečná kapacita čistírny odpadních vod je největší brzdou rozvoje Příbrami Holý: Nedostatečná kapacita čistírny odpadních vod je největší brzdou rozvoje Příbrami Příbram bude mít za pár let jednu z nejmodernějších čističek s nejnižšími možnými … Švenda: Jako místostarosta jsem v minulém volebním období neměl důvod k intervencím ve věci Fantovy louky Švenda: Jako místostarosta jsem v minulém volebním období neměl důvod k intervencím ve věci Fantovy louky Zastupitel Příbrami Václav Švenda (TOP 09) v další reakci obviňuje vedení města, že … Holý: Švenda se snaží vytvářet kolem Fantovy louky atmosféru tajemných piklů Holý: Švenda se snaží vytvářet kolem Fantovy louky atmosféru tajemných piklů Radní města Příbrami Jiří Holý (ANO) reaguje na článek, ve kterém zastupitel Václav … Kraj plánuje redukci dalších lokálek Kraj plánuje redukci dalších lokálek Mělo by se jednat o poslední vlnu redukce lokálních tratí.
Konvalinka: Jsme pro rozvoj oblasti, ale ne za každou cenu a na každém volném metru Konvalinka: Jsme pro rozvoj oblasti, ale ne za každou cenu a na každém volném metru Václav Švenda vysílá na jakési prazvláštní frekvenci, které málokdo rozumí. Reaguje … Švenda: Předložil jsem návrh na pořízení regulačního plánu Fantovy louky. Musíme garantovat kvalitu života stávajících obyvatel Švenda: Předložil jsem návrh na pořízení regulačního plánu Fantovy louky. Musíme garantovat kvalitu života stávajících obyvatel Fantova louka představuje rozvojové území pro výstavbu bytových a rodinných domů na … Na Příbramsku došlo k poklesu nezaměstnaných, bez práce je 2763 lidí Na Příbramsku došlo k poklesu nezaměstnaných, bez práce je 2763 lidí Nezaměstnanost na Příbramsku v květnu poklesla na 3,6 procenta. S údržbou silnic po zimě pomůže firma Strabag S údržbou silnic po zimě pomůže firma Strabag Rada města vybrala nejvhodnější nabídku v rámci výběrového řízení. Propadlá silnice k CZC se brzy dočká opravy Propadlá silnice k CZC se brzy dočká opravy Kvůli špatnému stavu vozovky zde několikrát došlo k poškození aut. Příbram bude pokračovat v opravě chodníků na Balonce Příbram bude pokračovat v opravě chodníků na Balonce Balonka je největší průmyslovou zónou v Příbrami. Kraj chce vyhlásit soutěž na nájemce budovy bývalé polikliniky v Příbrami Kraj chce vyhlásit soutěž na nájemce budovy bývalé polikliniky v Příbrami O polikliniku v minulosti projevilo zájem město, nabídlo za ni domeček u hornického … Se zkrácením nočního klidu v Příbrami podle ankety většina lidí nesouhlasí Se zkrácením nočního klidu v Příbrami podle ankety většina lidí nesouhlasí V anketě hlasovalo přes 5500 čtenářů. Architekt Kučera: Služba cílená na turisty by měla být přehledná a především od počátku komplexní Architekt Kučera: Služba cílená na turisty by měla být přehledná a především od počátku komplexní Příbramský architekt Vít Kučera se zamýšlí nad autobusovou linkou pro turisty, která … ROZHOVOR Březohoráci se dočkají, po rekonstrukci bude v Prokopské ulici bankomat Březohoráci se dočkají, po rekonstrukci bude v Prokopské ulici bankomat Kompletní rekonstrukce Prokopské ulice začne pravděpodobně na konci léta.
O městské byty je ve středních Čechách podle vedení radnic vysoký zájem O městské byty je ve středních Čechách podle vedení radnic vysoký zájem Příbram měla v minulosti 10.000 bytů a většinu radnice prodala v privatizaci. Příbram nepodporuje nerovný přístup k občanům Ukrajiny Příbram nepodporuje nerovný přístup k občanům Ukrajiny V květnu byl přijat zákon, který mimo jiné zmocňuje města k tomu, aby upustila od … Technické služby nestíhají sekat trávu, pomoci by měla externí firma Technické služby nestíhají sekat trávu, pomoci by měla externí firma Příbram má v tuto chvíli 4 pracovníky se strunovými sekačkami. Říhová: Špatně usínající Příbramáci se musí spolehnout na odvar z meduňky, klapky na uši nebo na příchod podzimu Říhová: Špatně usínající Příbramáci se musí spolehnout na odvar z meduňky, klapky na uši nebo na příchod podzimu Příbram nevyhoví požadavku ministerstva vnitra a neupraví obecně závaznou vyhlášku o … Nepřehlédněte Příbram má stále zájem o polikliniku, chce ji s krajem vyměnit za jinou budovu Příbram má stále zájem o polikliniku, chce ji s krajem vyměnit za jinou budovu Město za polikliniku nabídlo domeček u hornického muzea a doplacení zbylé hodnoty … Nejvíce hlasů v participativním rozpočtu veřejnost dala projektu Revitalizace lesíku pod Čertovým pahorkem Nejvíce hlasů v participativním rozpočtu veřejnost dala projektu Revitalizace lesíku pod Čertovým pahorkem Další fáze čtvrtého ročníku participativního rozpočtu je za námi. Do hlasování bylo … Milínská ulice v Příbrami by měla být průjezdná ke konci září Milínská ulice v Příbrami by měla být průjezdná ke konci září Po zprůjezdnění budou pokračovat práce na kanalizačních přípojkách rodinných … Shrnutí: V komunálních volbách v Příbrami bude řada uskupení kandidovat v koalici Shrnutí: V komunálních volbách v Příbrami bude řada uskupení kandidovat v koalici Po čtyřech letech se budou na podzim znovu konat volby do obecních zastupitelstev. V … Výroční zpráva o činnosti města Příbram za rok 2021 Výroční zpráva o činnosti města Příbram za rok 2021 V ucelené podobě zpráva přináší informace nejen o hospodaření města, ale i o … TOP 09, STAN, SOS Příbram, HLAS a nezávislí spojují síly pro příbramské volby TOP 09, STAN, SOS Příbram, HLAS a nezávislí spojují síly pro příbramské volby Letošní volby do obecních zastupitelstev se uskuteční v pátek 23. září a sobotu 24. …
1 2 3 4 5 6 ... 59 60 61


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2022 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies