17. 9. svátek má Naděžda
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3389 článků.
Zobrazeny články: 1 - 60
1 2 3 4 5 6 ... 55 56 57

Čerpací stanice Benzina se postupně přejmenují na Orlen Čerpací stanice Benzina se postupně přejmenují na Orlen V Česku Benzina provozuje 421 čerpacích stanic a s tržním podílem z maloobchodního … Cyklisty bude nutné od léta 2022 objíždět ve vzdálenosti půldruhého metru Cyklisty bude nutné od léta 2022 objíždět ve vzdálenosti půldruhého metru Řidič měl za nedodržení vzdálenosti podle prvotní sněmovní verze dostat pokutu až … Práce na realizaci cyklotrasy z Drkolnova k Novému rybníku a Flusárně pokračují Práce na realizaci cyklotrasy z Drkolnova k Novému rybníku a Flusárně pokračují Od začátku září probíhá postupná realizace opatření na nové cyklotrase vedoucí z …
V příštím týdnu budou zahájeny práce na výměně vodohospodářských sítí v Obecnické ulici V příštím týdnu budou zahájeny práce na výměně vodohospodářských sítí v Obecnické ulici Řidiče v Příbrami čeká další dopravní omezení. V Dobříši nedala řidička Citroenu přednost motorkáři. Pro zraněného muže letěl vrtulník V Dobříši nedala řidička Citroenu přednost motorkáři. Pro zraněného muže letěl vrtulník Motorkář po nehodě ztrácel vědomí. U Bohutína skončilo auto na střeše, řidič se lehce poranil U Bohutína skončilo auto na střeše, řidič se lehce poranil Okolnosti nehody na místě šetří policie. Petici proti rušení vlaků ve středních Čechách podepsalo přes pět tisíc lidí Petici proti rušení vlaků ve středních Čechách podepsalo přes pět tisíc lidí Vlaky nahradí částečně autobusy, kraj tím ušetří 52 milionů korun ročně. Změny mají … Cyklisté mohou zítra vyjet na projížďku s místostarostou Cyklisté mohou zítra vyjet na projížďku s místostarostou Na úterý je od 17 hodin naplánována druhá společná cyklo vyjížďka s místostarostou … Pro motorkáře letěl vrtulník, zranil se i řidič auta Pro motorkáře letěl vrtulník, zranil se i řidič auta Série dopravních nehod na Příbramsku si vyžádala více zraněných osob. Havaroval … Dokončení integrace městské hromadné dopravy do PID je zatím v nedohlednu Dokončení integrace městské hromadné dopravy do PID je zatím v nedohlednu Epidemie koronaviru oddálila i dlouho očekávanou integraci příbramské MHD do PID.
Havarovaný náklaďák u Jablonné doslova uvěznily náletové dřeviny, řidič skončil v nemocnici Havarovaný náklaďák u Jablonné doslova uvěznily náletové dřeviny, řidič skončil v nemocnici Nehoda se odehrála dnes po desáté hodině. Středočeský kraj chystá revizi okruhů zimní údržby silnic Středočeský kraj chystá revizi okruhů zimní údržby silnic Obnovuje také meteostanice, které silničářům poskytují cenná data a umožňují jim … Místostarosta Buršík k nově značené cyklotrase Místostarosta Buršík k nově značené cyklotrase V tomto týdnu probíhá značení nové cyklotrasy vedoucí z Drkolnova až ke vstupu do … U řidičských zkoušek budou nové otázky, zaměří se na konkrétní situace U řidičských zkoušek budou nové otázky, zaměří se na konkrétní situace Prvních 35 nových otázek by se mělo v testech objevit od 24. října, další přibudou … V Dobříši srazil řidič superbu dítě přecházející silnici mimo přechod V Dobříši srazil řidič superbu dítě přecházející silnici mimo přechod Na místo mířil záchranářský vrtulník, který byl nakonec odvolán. Autobusová zastávka v ulici Čs. armády bude dočasně mimo provoz Autobusová zastávka v ulici Čs. armády bude dočasně mimo provoz Práce na zastávce by měly trvat nejpozději do 30. listopadu. U Jablonné narazilo auto do stromu, řidič skončil v nemocnici U Jablonné narazilo auto do stromu, řidič skončil v nemocnici Původně byl na místo přivolaný vrtulník, který nakonec nebyl potřeba. Řidič byl do … Zfetovaný řidič se zákazem řízení ujížděl městským strážníkům více než stokilometrovou rychlostí Zfetovaný řidič se zákazem řízení ujížděl městským strážníkům více než stokilometrovou rychlostí Zfetovaného řidiče neodradil ani defekt na pneumatice. Cestáři budou opravovat silnici mezi Bohutínem a Vranovicemi Cestáři budou opravovat silnici mezi Bohutínem a Vranovicemi Pracovat se bude za provozu, řidiči by měli počítat dopravním omezením. U Březnice narazil řidič fordu do stromu, dva zranění U Březnice narazil řidič fordu do stromu, dva zranění Ve vozidle cestovaly i dvě děti, které vyvázly bez zranění.
Ze Zbraslavi dnes odstartuje slavný závod historických vozidel Ze Zbraslavi dnes odstartuje slavný závod historických vozidel Na startu jízdy do vrchu se podle organizátorů objeví okolo 150 posádek. Stavbaři opraví strakonickou silnici od Chraštic na hranice kraje Stavbaři opraví strakonickou silnici od Chraštic na hranice kraje Rekonstrukce by měla trvat nejdéle 150 dní. Příbram plánuje uzavřít memorandum o spolupráci v otázce Jihovýchodního obchvatu Příbram plánuje uzavřít memorandum o spolupráci v otázce Jihovýchodního obchvatu O podpisu memoranda rozhodnou zastupitelé na svém příštím jednání. Na středočeských silnicích zemřelo o prázdninách šest lidí, o 10 méně než loni Na středočeských silnicích zemřelo o prázdninách šest lidí, o 10 méně než loni Při prázdninových nehodách v kraji vznikla škoda za téměř 179 milionů korun, těžce se … Mezi Rožmitálem a Březnicí skončilo auto na střeše. Vážně zraněnou řidičku do nemocnice přepravil vrtulník Mezi Rožmitálem a Březnicí skončilo auto na střeše. Vážně zraněnou řidičku do nemocnice přepravil vrtulník Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli. V Oborách bude nový most přes I/18, provoz povede po provizorním V Oborách bude nový most přes I/18, provoz povede po provizorním Výše investice přesahuje 15 milionů korun bez DPH. Středočeský kraj trvá na omezení či zastavení dopravy na 12 lokálních tratích Středočeský kraj trvá na omezení či zastavení dopravy na 12 lokálních tratích Podle středočeského krajského radního pro dopravu Petra Boreckého (STAN) jsou hlavními … Policisté pátrají po svědcích nehody u Chraštic Policisté pátrají po svědcích nehody u Chraštic Nehoda se odehrála v sobotu ve 12 hodin. V neděli bude patřit divadlo dětem. Pořadatel žádá řidiče, aby v místě přeparkovali svá auta V neděli bude patřit divadlo dětem. Pořadatel žádá řidiče, aby v místě přeparkovali svá auta Zábavný program čeká na děti od 9.00 do 18.00. Opilý řidič nezvládl zatáčku a skončil s autem na zahradě, nadýchal téměř 1,5 promile Opilý řidič nezvládl zatáčku a skončil s autem na zahradě, nadýchal téměř 1,5 promile Záchranné složky vyjížděly ve středu v noci do Lhoty u Příbramě.
Cesta z Drkolnova k Flusárně bude pro cyklisty pohodlnější Cesta z Drkolnova k Flusárně bude pro cyklisty pohodlnější Opatření zahrnující svislé a vodorovné dopravní značení, zábrany (tzv. city bloky) a … Školy, úřady, kulturní instituce. Míst, kde v Příbrami zaparkujete kolo, budou desítky Školy, úřady, kulturní instituce. Míst, kde v Příbrami zaparkujete kolo, budou desítky Město počítá s osazením celkem osmi sty cyklostojany, do konce letošního roku jich má … Podle průzkumu zhruba každá třetí žena zažila při cestě veřejnou dopravou sexuální obtěžování Podle průzkumu zhruba každá třetí žena zažila při cestě veřejnou dopravou sexuální obtěžování Výsledky průzkumu také ukázaly, že třetina svědků nijak nezasáhla. Házet kuličku na jedoucí auto je dětinské a bezohledné, konstatoval soud Házet kuličku na jedoucí auto je dětinské a bezohledné, konstatoval soud Pachatel Miroslav Štíbr podle obžaloby v srpnu 2018 na silnici z Prahy do Příbrami … Na silnici u Věšína havaroval kamion se dřevem Na silnici u Věšína havaroval kamion se dřevem Doprava je v místě řízena kyvadlově. Rizikový konec prázdnin bude na silnicích pod dohledem policie Rizikový konec prázdnin bude na silnicích pod dohledem policie Hlídky budou zejména na místech s velkou intenzitou dopravy a také na místech, kde … U Lázu narazil řidič Nissanu do silničářské šipky, čtyři zranění U Lázu narazil řidič Nissanu do silničářské šipky, čtyři zranění Kvůli vážné dopravní nehodě je omezený provoz na silnici číslo 18 u Lázu na … Policisté zastavili v Příbrami opilého řidiče a zakázali mu další jízdu. O dvě hodiny později havaroval Policisté zastavili v Příbrami opilého řidiče a zakázali mu další jízdu. O dvě hodiny později havaroval Řidič nadýchal přes dvě promile. Ministerstvo je připraveno přidat peníze na regionální dopravu, ale chce pravidla Ministerstvo je připraveno přidat peníze na regionální dopravu, ale chce pravidla Věřím, že se lokální trati podaří zachovat, řekl ministr dopravy Karel Havlíček po … Provoz na silnici I/4 omezila nehoda tří aut Provoz na silnici I/4 omezila nehoda tří aut V obou směrech se tvoří kolony.
Hlavní tah na Sedlčany uzavřela nehoda tří aut na Vesteckém mostě, tři zranění Hlavní tah na Sedlčany uzavřela nehoda tří aut na Vesteckém mostě, tři zranění Komunikaci policie obousměrně uzavřela. Policie nezná totožnost vážně zraněného muže, kterého nalezla řidička na výjezdu z Příbrami Policie nezná totožnost vážně zraněného muže, kterého nalezla řidička na výjezdu z Příbrami Událost se odehrála ve středu večer po 21. hodině na silnici 118. Středočeská policie má nový Superb s nejmodernějším radarem k měření rychlosti Středočeská policie má nový Superb s nejmodernějším radarem k měření rychlosti Superb bude měřit auta jak při souběžné jízdě, tak i v protisměru. Na výjezdu z Příbrami srazilo auto chodce a ujelo, pro vážně zraněného muže spěchal vrtulník Na výjezdu z Příbrami srazilo auto chodce a ujelo, pro vážně zraněného muže spěchal vrtulník Událost byla nahlášena po 21. hodině. Vhodnost materiálů z hald pro stavbu dálnice D4 se stále zkoumá Vhodnost materiálů z hald pro stavbu dálnice D4 se stále zkoumá Téma těžení hald na Příbramsku rozděluje lidi na dva tábory. Oprava silnice v Dobříši se nepovedla. Položený asfalt musí firma odfrézovat Oprava silnice v Dobříši se nepovedla. Položený asfalt musí firma odfrézovat Nový asfalt pod námahou otáčení i jen osobních aut začíná degradovat. Město Dobříš zpoplatnilo parkování před sportovní halou Město Dobříš zpoplatnilo parkování před sportovní halou První půlhodina parkování zůstává zdarma. Policisté zastavili v Příbrami během dvou hodin dvě zfetované řidičky Policisté zastavili v Příbrami během dvou hodin dvě zfetované řidičky Obě měly pozitivní test na pervitin Policie během dvou dnů v kraji zkontrolovala stovky řidičů. Téměř každý čtvrtý se dopustil přestupku Policie během dvou dnů v kraji zkontrolovala stovky řidičů. Téměř každý čtvrtý se dopustil přestupku Během avizované akce policisté vypátrali i dvě hledané osoby. Na Příbramsku bylo v tomto roce přes 700 dopravních nehod, při kterých zemřeli tři lidé Na Příbramsku bylo v tomto roce přes 700 dopravních nehod, při kterých zemřeli tři lidé Škoda na havarovaných vozech byla přes 40 milionů korun.
V Příbrami srazilo auto chodkyni, utrpěla lehké zranění V Příbrami srazilo auto chodkyni, utrpěla lehké zranění Policisté silnici v místě dopravní nehody uzavřeli. Vyjížďka historickou lokálkou či Roburem a posezení u táboráku. V Rožmitále si budete připadat jako na skautské výpravě Vyjížďka historickou lokálkou či Roburem a posezení u táboráku. V Rožmitále si budete připadat jako na skautské výpravě Rožmitálské nádraží a Podbrdské muzeum propojí v sobotu 21. srpna téma železnice a … V Příbrami se srazili dva cyklisti, jeden skončil v nemocnici V Příbrami se srazili dva cyklisti, jeden skončil v nemocnici Kuriózní případ šetří dopravní policie ve Zdabořské ulici. Při havárii na výjezdu z Příbrami se zranily dvě ženy Při havárii na výjezdu z Příbrami se zranily dvě ženy Policisté uzavřeli jízdní pruh ve směru na Hluboš. Benzin ve středních Čechách od minulého týdne mírně zdražil, nafta mírně zlevnila Benzin ve středních Čechách od minulého týdne mírně zdražil, nafta mírně zlevnila Za litr benzinu zaplatí řidiči na Příbramsku v průměru 34,38 Kč, za naftu pak 31,98 … Mezi Kytínem a Dobříší skončila oprava D4 a řidiči projedou bez omezení Mezi Kytínem a Dobříší skončila oprava D4 a řidiči projedou bez omezení Práce začaly v květnu, investice byla více než 70 milionů korun bez DPH. Příbram investuje do oprav chodníků přibližně 2,5 milionu korun Příbram investuje do oprav chodníků přibližně 2,5 milionu korun Město zakázky zadává v tzv. Dynamickém nákupním systému. Starosta Rožmitálu: Zrušení vlaků by znamenalo odříznutí několika obcí od veřejné dopravy Starosta Rožmitálu: Zrušení vlaků by znamenalo odříznutí několika obcí od veřejné dopravy Město Rožmitál pod Třemšínem zaslalo hejtmance Středočeského kraje Petře Peckové a … Tisícovky policistů budou ode dneška do pátku kontrolovat dodržování rychlosti Tisícovky policistů budou ode dneška do pátku kontrolovat dodržování rychlosti Nepřizpůsobení rychlosti patří dlouhodobě mezi nejtragičtější příčiny dopravních … Na Příbramsku vletěl motorkář pod auto, na pomoc zraněnému spěchal vrtulník Na Příbramsku vletěl motorkář pod auto, na pomoc zraněnému spěchal vrtulník Policisté silnici u obce Pňovice uzavřeli.
1 2 3 4 5 6 ... 55 56 57


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz