vývoj COVID-19
27. 1. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 3
Bohutín 8
Borotice 4
Bratkovice 1
Březnice 41
Buková u Pb 3
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chotilsko 7
Chrást 1
Čím 12
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 75
Dolní Hbity 6
Drahenice 3
Drahlín 17
Dubenec 8
Dublovice 6
Dubno 6
Háje 7
Hluboš 2
Hlubyně 4
Horčápsko 2
Hřiměždice 4
Hudčice 1
Hvožďany 16
Jablonná 4
Jesenice 6
Jince 13
Kamýk n. V. 6
Klučenice 4
Korkyně 1
Kosova H. 5
Koupě 1
Kozárovice 3
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 3
Lazsko 2
Lešetice 3
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 10
Milín 16
Modřovice 1
Mokrovraty 7
Nalžovice 3
Narysov 6
Nechvalice 4
Nečín 2
Nedrahovice 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 5
Nový Knín 19
Občov 2
Obecnice 16
Obořiště 7
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Pečice 4
Petrovice 15
Pičín 8
Podlesí 15
Příbram 288
Příčovy 4
Prosen. L. 2
Radětice 1
Rosovice 8
Rožmitál p. T. 36
Rybníky 1
Sádek 3
Sedlčany 37
Sedlec-Prč. 40
Smolotely 2
Solenice 12
Stará Huť 9
Štětkovice 1
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Svatý Jan 2
Tochovice 7
Třebsko 6
Trhové Dušníky 6
Velká Lečice 2
Věšín 3
Višňová 6
Volenice 4
Voznice 2
Vrančice 1
Vranovice 1
Vys. Chlumec 3
Vysoká u Příbramě 1
Zduchovice 1
Županovice 1
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3092 článků.
Zobrazeny články: 1 - 40
1 2 3 4 5 6 ... 76 77 78

V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila V Příbrami srazilo auto na přechodu dva chodce. Řidička ujela, ale nakonec se vrátila Policisté ve středu v podvečer šetřili příčinu dopravní nehody u OBI. Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem Policisté pátrají po svědcích nehody, při které mělo dojít ke střetu auta s chodcem K nehodě mělo dojít v úterý odpoledne. Silnici v Nepomuku zablokovala téměř převrácená cisterna, vezla 800 litrů plynu Silnici v Nepomuku zablokovala téměř převrácená cisterna, vezla 800 litrů plynu Dopravní komplikace potrvají zřejmě až do středečního rána.
Sledujeme ON-LINE: Na Příbramsku komplikuje dopravu sněžení Sledujeme ON-LINE: Na Příbramsku komplikuje dopravu sněžení Článek budeme aktualizovat. Změna v MHD: Příbram ruší linku 1B Změna v MHD: Příbram ruší linku 1B Cestující MHD Příbram čeká od 1. února změna, která se dotýká linky MHD č. 1. Od … Opilého řidiče zastavili policisté na Příbramsku dvakrát během jednoho dne Opilého řidiče zastavili policisté na Příbramsku dvakrát během jednoho dne Nenapravitelný hříšník. I tak by se dal nazvat muž, který v popíjení nebyl žádný … U Hájů skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění U Hájů skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění Dopravní policisté nabádají řidiče k maximální obezřetnosti a pozornosti při jízdě na … Meteorologové vydali výstrahu: Silnice a chodníky pokryje ledovka Meteorologové vydali výstrahu: Silnice a chodníky pokryje ledovka Výstraha platí od dnešních 21:00 do nedělních 09:00. Další sněhová nadílka. V sobotu napadne až deset centimetrů Další sněhová nadílka. V sobotu napadne až deset centimetrů Problémy se očekávají hlavně v dopravě. Na Březových Horách srazilo auto chodkyni, s úrazem hlavy byla převezena do nemocnice Na Březových Horách srazilo auto chodkyni, s úrazem hlavy byla převezena do nemocnice Policisté šetří příčinu střetu, doprava není omezena.
Po nehodě na Příbramsku nadýchal cizinec 3,5 promile Po nehodě na Příbramsku nadýchal cizinec 3,5 promile Během dvou dnů řešili dopravní policisté na Příbramsku tři nehody, při kterých byli … Při předjíždění u Brodu dostala smyk a sestřelila zaparkované auto v protisměru Při předjíždění u Brodu dostala smyk a sestřelila zaparkované auto v protisměru Na výjezdu z Příbrami došlo v neděli odpoledne k dopravnímu omezení. O víkendu zažili obyvatelé Orlova dopravní peklo. Návštěvníci Brd obsadili celou obec parkujícími vozy O víkendu zažili obyvatelé Orlova dopravní peklo. Návštěvníci Brd obsadili celou obec parkujícími vozy Od pátku 15. ledna bude v obci umístěno přechodné dopravní značení a nad dodržování … Zásněžkám odzvonilo. Složená dřevěná barikáda okolo silnic připomíná staré dobré časy Zásněžkám odzvonilo. Složená dřevěná barikáda okolo silnic připomíná staré dobré časy Sněhové zábrany nejsou rozmístěny z důvodu špatného stavu. Buď nemají nohy, nebo jsou … Nepřehlédněte Odklízení sněhu ze silnic a chodníků zaměstnává technické služby. Tvorba sněhových jazyků hrozí až do večera Odklízení sněhu ze silnic a chodníků zaměstnává technické služby. Tvorba sněhových jazyků hrozí až do večera Jen v letošním roce spotřebovaly technické služby již 800 tun posypové soli. Na Příbramsku skončil po nehodě autobus v příkopu, nikdo se nezranil Na Příbramsku skončil po nehodě autobus v příkopu, nikdo se nezranil Kvůli vyprošťovacím pracím lze očekávat dopravní komplikace. Nepřehlédněte Policisté pátrají po svědcích nehody u Skalky Policisté pátrají po svědcích nehody u Skalky Po střetu auta s chodcem na místo spěchal vrtulník, který 31letého muže transportoval … Meteorologové varují před silným větrem, tvorbou sněhových jazyků, sněžením a náledím Meteorologové varují před silným větrem, tvorbou sněhových jazyků, sněžením a náledím Úterní počasí přinese komplikace především řidičům. Letiště Příbram: Zájem o hangárovací místa pro soukromá letadla neustále roste Letiště Příbram: Zájem o hangárovací místa pro soukromá letadla neustále roste Slouží pro dopravu menšími letadly mezi zeměmi Schengenu, jako výcvikové místo pilotů … Srážka auta s chodcem si vyžádala vážná zranění, muže transportoval do nemocnice vrtulník Srážka auta s chodcem si vyžádala vážná zranění, muže transportoval do nemocnice vrtulník Záchranné složky vyjížděly v neděli odpoledne k dopravní nehodě na Skalku.
Na středočeských silnicích včetně dálnic místy leží zbytky sněhu Na středočeských silnicích včetně dálnic místy leží zbytky sněhu Místy jsou hlášeny sněhové přeháňky. Meteorologové varují před ledovkou Meteorologové varují před ledovkou Český hydrometeorologický ústav ve svém varování upozorňuje na možné problémy v … Provoz na dálnici D4 omezila nehoda, jeden zraněný Provoz na dálnici D4 omezila nehoda, jeden zraněný Jeden jízdní pruh policisté uzavřeli. ON-LINE: Dopravu komplikuje sníh, na Příbramsku může napadnout až 10 centimetrů ON-LINE: Dopravu komplikuje sníh, na Příbramsku může napadnout až 10 centimetrů Na Příbramsku dnes napadl nový sníh. Na silnicích ve výše položených oblastech zůstává … Ve středních Čechách zemřelo loni při nehodách méně lidí Ve středních Čechách zemřelo loni při nehodách méně lidí Loni ve středních Čechách zemřelo při 13.766 nehodách 80 lidí, v roce 2019 zahynulo 88 … Vláda schválila návrh smlouvy k výstavbě a provozu části dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem Vláda schválila návrh smlouvy k výstavbě a provozu části dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem Nový úsek dálnice by měl být otevřen v říjnu 2024. Řidička (18) se lekla srny a narazila do stromu: Se svým spolujezdcem skončili v nemocnici Řidička (18) se lekla srny a narazila do stromu: Se svým spolujezdcem skončili v nemocnici Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí odpoledne na Příbramsku. U Hrachova skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění U Hrachova skončilo auto na boku, řidička vyvázla bez zranění Záchranné složky vyjížděly v pondělí dopoledne k nahlášené dopravní nehodě na silnici … V uplynulém roce zastavili policisté na Příbramsku každý den přibližně dva řidiče pod vlivem omamných látek V uplynulém roce zastavili policisté na Příbramsku každý den přibližně dva řidiče pod vlivem omamných látek Zdá se, že letos to nebude jinak. Jen na Nový rok byli dva řidiči pod vlivem drog, … Ve středních Čechách napadl sníh, řidiči by měli být opatrní Ve středních Čechách napadl sníh, řidiči by měli být opatrní V některých úsecích může déšť na silnici namrzat.
Kus ledu z projíždějícího kamionu vletěl na auto, řidič vyvázl bez zranění Kus ledu z projíždějícího kamionu vletěl na auto, řidič vyvázl bez zranění Ke třem dopravním nehodám vyjížděli policisté začátkem tohoto týdne. Stavba dálnice mezi Příbramí a Pískem by mohla začít v březnu Stavba dálnice mezi Příbramí a Pískem by mohla začít v březnu Vláda bude v pondělí schvalovat smlouvu ke stavbě části D4. Po nehodě tří aut kolabuje doprava v Milínské ulici Po nehodě tří aut kolabuje doprava v Milínské ulici Policisté šetří příčiny střetu. Nejvíc se bourá pod vlivem alkoholu na jižní Moravě a na Plzeňsku Nejvíc se bourá pod vlivem alkoholu na jižní Moravě a na Plzeňsku Vyplývá to z aktualizované mapy České kanceláře pojistitelů. Zranění cyklisty si vyžádala nehoda na výjezdu z Příbrami Zranění cyklisty si vyžádala nehoda na výjezdu z Příbrami Záchranné složky vyjížděly v úterý odpoledne k dopravní nehodě osobního vozidla s … Dobříš příští rok odloží některé investice, hlavně opravy ulic Dobříš příští rok odloží některé investice, hlavně opravy ulic Devítitisícové město do roku 2021 vstoupí s rozpočtovým provizoriem. Meteorologové varují: Silnice budou klouzat, hrozí ledovka a námraza Meteorologové varují: Silnice budou klouzat, hrozí ledovka a námraza Během vánočních svátků se výrazně ochladí a začne sněžit. S autem spadl do příkopu, narazil do kolejí a odešel. Řidiče policisté našli, nadýchal 1,7 promile S autem spadl do příkopu, narazil do kolejí a odešel. Řidiče policisté našli, nadýchal 1,7 promile Dne 22. prosince došlo na Dobříšsku ke dvěma nehodám, kdy byli řidiči pod vlivem … Od ledna bude opět zpoplatněno jízdné v MHD Od ledna bude opět zpoplatněno jízdné v MHD Po více než dvou měsících autobusy MHD přecházejí do běžného režimu. Od pondělí 4. … Doprava u Skalky kvůli nehodě dvou aut kolabuje, dva zranění Doprava u Skalky kvůli nehodě dvou aut kolabuje, dva zranění V místě se tvoří dlouhé kolony, pokud můžete, zvolte objízdnou trasu.
1 2 3 4 5 6 ... 76 77 78


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz