17. 10. svátek má Hedvika
Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3429 článků.
Zobrazeny články: 61 - 120
1 2 3 4 5 6 7 ... 56 57 58

Ze Zbraslavi dnes odstartuje slavný závod historických vozidel Ze Zbraslavi dnes odstartuje slavný závod historických vozidel Na startu jízdy do vrchu se podle organizátorů objeví okolo 150 posádek. Stavbaři opraví strakonickou silnici od Chraštic na hranice kraje Stavbaři opraví strakonickou silnici od Chraštic na hranice kraje Rekonstrukce by měla trvat nejdéle 150 dní. Příbram plánuje uzavřít memorandum o spolupráci v otázce Jihovýchodního obchvatu Příbram plánuje uzavřít memorandum o spolupráci v otázce Jihovýchodního obchvatu O podpisu memoranda rozhodnou zastupitelé na svém příštím jednání.
Na středočeských silnicích zemřelo o prázdninách šest lidí, o 10 méně než loni Na středočeských silnicích zemřelo o prázdninách šest lidí, o 10 méně než loni Při prázdninových nehodách v kraji vznikla škoda za téměř 179 milionů korun, těžce se … Mezi Rožmitálem a Březnicí skončilo auto na střeše. Vážně zraněnou řidičku do nemocnice přepravil vrtulník Mezi Rožmitálem a Březnicí skončilo auto na střeše. Vážně zraněnou řidičku do nemocnice přepravil vrtulník Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli. V Oborách bude nový most přes I/18, provoz povede po provizorním V Oborách bude nový most přes I/18, provoz povede po provizorním Výše investice přesahuje 15 milionů korun bez DPH. Středočeský kraj trvá na omezení či zastavení dopravy na 12 lokálních tratích Středočeský kraj trvá na omezení či zastavení dopravy na 12 lokálních tratích Podle středočeského krajského radního pro dopravu Petra Boreckého (STAN) jsou hlavními … Policisté pátrají po svědcích nehody u Chraštic Policisté pátrají po svědcích nehody u Chraštic Nehoda se odehrála v sobotu ve 12 hodin. V neděli bude patřit divadlo dětem. Pořadatel žádá řidiče, aby v místě přeparkovali svá auta V neděli bude patřit divadlo dětem. Pořadatel žádá řidiče, aby v místě přeparkovali svá auta Zábavný program čeká na děti od 9.00 do 18.00. Opilý řidič nezvládl zatáčku a skončil s autem na zahradě, nadýchal téměř 1,5 promile Opilý řidič nezvládl zatáčku a skončil s autem na zahradě, nadýchal téměř 1,5 promile Záchranné složky vyjížděly ve středu v noci do Lhoty u Příbramě.
Cesta z Drkolnova k Flusárně bude pro cyklisty pohodlnější Cesta z Drkolnova k Flusárně bude pro cyklisty pohodlnější Opatření zahrnující svislé a vodorovné dopravní značení, zábrany (tzv. city bloky) a … Školy, úřady, kulturní instituce. Míst, kde v Příbrami zaparkujete kolo, budou desítky Školy, úřady, kulturní instituce. Míst, kde v Příbrami zaparkujete kolo, budou desítky Město počítá s osazením celkem osmi sty cyklostojany, do konce letošního roku jich má … Podle průzkumu zhruba každá třetí žena zažila při cestě veřejnou dopravou sexuální obtěžování Podle průzkumu zhruba každá třetí žena zažila při cestě veřejnou dopravou sexuální obtěžování Výsledky průzkumu také ukázaly, že třetina svědků nijak nezasáhla. Házet kuličku na jedoucí auto je dětinské a bezohledné, konstatoval soud Házet kuličku na jedoucí auto je dětinské a bezohledné, konstatoval soud Pachatel Miroslav Štíbr podle obžaloby v srpnu 2018 na silnici z Prahy do Příbrami … Na silnici u Věšína havaroval kamion se dřevem Na silnici u Věšína havaroval kamion se dřevem Doprava je v místě řízena kyvadlově. Rizikový konec prázdnin bude na silnicích pod dohledem policie Rizikový konec prázdnin bude na silnicích pod dohledem policie Hlídky budou zejména na místech s velkou intenzitou dopravy a také na místech, kde … U Lázu narazil řidič Nissanu do silničářské šipky, čtyři zranění U Lázu narazil řidič Nissanu do silničářské šipky, čtyři zranění Kvůli vážné dopravní nehodě je omezený provoz na silnici číslo 18 u Lázu na … Policisté zastavili v Příbrami opilého řidiče a zakázali mu další jízdu. O dvě hodiny později havaroval Policisté zastavili v Příbrami opilého řidiče a zakázali mu další jízdu. O dvě hodiny později havaroval Řidič nadýchal přes dvě promile. Ministerstvo je připraveno přidat peníze na regionální dopravu, ale chce pravidla Ministerstvo je připraveno přidat peníze na regionální dopravu, ale chce pravidla Věřím, že se lokální trati podaří zachovat, řekl ministr dopravy Karel Havlíček po … Provoz na silnici I/4 omezila nehoda tří aut Provoz na silnici I/4 omezila nehoda tří aut V obou směrech se tvoří kolony.
Hlavní tah na Sedlčany uzavřela nehoda tří aut na Vesteckém mostě, tři zranění Hlavní tah na Sedlčany uzavřela nehoda tří aut na Vesteckém mostě, tři zranění Komunikaci policie obousměrně uzavřela. Policie nezná totožnost vážně zraněného muže, kterého nalezla řidička na výjezdu z Příbrami Policie nezná totožnost vážně zraněného muže, kterého nalezla řidička na výjezdu z Příbrami Událost se odehrála ve středu večer po 21. hodině na silnici 118. Středočeská policie má nový Superb s nejmodernějším radarem k měření rychlosti Středočeská policie má nový Superb s nejmodernějším radarem k měření rychlosti Superb bude měřit auta jak při souběžné jízdě, tak i v protisměru. Na výjezdu z Příbrami srazilo auto chodce a ujelo, pro vážně zraněného muže spěchal vrtulník Na výjezdu z Příbrami srazilo auto chodce a ujelo, pro vážně zraněného muže spěchal vrtulník Událost byla nahlášena po 21. hodině. Vhodnost materiálů z hald pro stavbu dálnice D4 se stále zkoumá Vhodnost materiálů z hald pro stavbu dálnice D4 se stále zkoumá Téma těžení hald na Příbramsku rozděluje lidi na dva tábory. Oprava silnice v Dobříši se nepovedla. Položený asfalt musí firma odfrézovat Oprava silnice v Dobříši se nepovedla. Položený asfalt musí firma odfrézovat Nový asfalt pod námahou otáčení i jen osobních aut začíná degradovat. Město Dobříš zpoplatnilo parkování před sportovní halou Město Dobříš zpoplatnilo parkování před sportovní halou První půlhodina parkování zůstává zdarma. Policisté zastavili v Příbrami během dvou hodin dvě zfetované řidičky Policisté zastavili v Příbrami během dvou hodin dvě zfetované řidičky Obě měly pozitivní test na pervitin Policie během dvou dnů v kraji zkontrolovala stovky řidičů. Téměř každý čtvrtý se dopustil přestupku Policie během dvou dnů v kraji zkontrolovala stovky řidičů. Téměř každý čtvrtý se dopustil přestupku Během avizované akce policisté vypátrali i dvě hledané osoby. Na Příbramsku bylo v tomto roce přes 700 dopravních nehod, při kterých zemřeli tři lidé Na Příbramsku bylo v tomto roce přes 700 dopravních nehod, při kterých zemřeli tři lidé Škoda na havarovaných vozech byla přes 40 milionů korun.
V Příbrami srazilo auto chodkyni, utrpěla lehké zranění V Příbrami srazilo auto chodkyni, utrpěla lehké zranění Policisté silnici v místě dopravní nehody uzavřeli. Vyjížďka historickou lokálkou či Roburem a posezení u táboráku. V Rožmitále si budete připadat jako na skautské výpravě Vyjížďka historickou lokálkou či Roburem a posezení u táboráku. V Rožmitále si budete připadat jako na skautské výpravě Rožmitálské nádraží a Podbrdské muzeum propojí v sobotu 21. srpna téma železnice a … V Příbrami se srazili dva cyklisti, jeden skončil v nemocnici V Příbrami se srazili dva cyklisti, jeden skončil v nemocnici Kuriózní případ šetří dopravní policie ve Zdabořské ulici. Při havárii na výjezdu z Příbrami se zranily dvě ženy Při havárii na výjezdu z Příbrami se zranily dvě ženy Policisté uzavřeli jízdní pruh ve směru na Hluboš. Benzin ve středních Čechách od minulého týdne mírně zdražil, nafta mírně zlevnila Benzin ve středních Čechách od minulého týdne mírně zdražil, nafta mírně zlevnila Za litr benzinu zaplatí řidiči na Příbramsku v průměru 34,38 Kč, za naftu pak 31,98 … Mezi Kytínem a Dobříší skončila oprava D4 a řidiči projedou bez omezení Mezi Kytínem a Dobříší skončila oprava D4 a řidiči projedou bez omezení Práce začaly v květnu, investice byla více než 70 milionů korun bez DPH. Příbram investuje do oprav chodníků přibližně 2,5 milionu korun Příbram investuje do oprav chodníků přibližně 2,5 milionu korun Město zakázky zadává v tzv. Dynamickém nákupním systému. Starosta Rožmitálu: Zrušení vlaků by znamenalo odříznutí několika obcí od veřejné dopravy Starosta Rožmitálu: Zrušení vlaků by znamenalo odříznutí několika obcí od veřejné dopravy Město Rožmitál pod Třemšínem zaslalo hejtmance Středočeského kraje Petře Peckové a … Tisícovky policistů budou ode dneška do pátku kontrolovat dodržování rychlosti Tisícovky policistů budou ode dneška do pátku kontrolovat dodržování rychlosti Nepřizpůsobení rychlosti patří dlouhodobě mezi nejtragičtější příčiny dopravních … Na Příbramsku vletěl motorkář pod auto, na pomoc zraněnému spěchal vrtulník Na Příbramsku vletěl motorkář pod auto, na pomoc zraněnému spěchal vrtulník Policisté silnici u obce Pňovice uzavřeli.
U Lešetic uzavřela nehoda jeden jízdní pruh, střet si vyžádal zranění U Lešetic uzavřela nehoda jeden jízdní pruh, střet si vyžádal zranění Příčinu nehody šetří na místě policie. Nový most přes Mlýnský potok začíná dostávat budoucí podobu Nový most přes Mlýnský potok začíná dostávat budoucí podobu Stavbaři se pokusí most uvést v režimu předčasného užívání oproti plánovanému termínu … Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne mírně zlevnila Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne mírně zlevnila Za litr benzinu zaplatí řidiči na Příbramsku v průměru 34,15 Kč, za naftu pak 32,03 … Ministerstvo dopravy chce, aby Středočeský kraj nerušil lokální tratě Ministerstvo dopravy chce, aby Středočeský kraj nerušil lokální tratě Omezení se na Příbramsku týká například spoje 204 z Březnice do Rožmitálu pod … Jen jsem odešla od okna, nabouralo mi auto do baráku, říká majitelka domu v Rožmitálské ulici Jen jsem odešla od okna, nabouralo mi auto do baráku, říká majitelka domu v Rožmitálské ulici Dopravu v místě řídí policie kyvadlově. Rekonstrukce mostu u Dolejší Obory probíhá podle harmonogramu Rekonstrukce mostu u Dolejší Obory probíhá podle harmonogramu Práce potrvají do podzimu. Ve vysoké rychlosti vyjelo auto z dálnice a narazilo do stromu. Tenista Veselý skončil s manželkou v nemocnici Ve vysoké rychlosti vyjelo auto z dálnice a narazilo do stromu. Tenista Veselý skončil s manželkou v nemocnici K nehodě došlo na dálnici D4 v neděli krátce po desáté hodině. AKTUALIZOVÁNO Po nehodě u Lhotky byla zdemolovaná autobusová zastávka, jeden z řidičů skončil v nemocnici Po nehodě u Lhotky byla zdemolovaná autobusová zastávka, jeden z řidičů skončil v nemocnici Příčinou dopravní nehody dvou vozidel bylo nedání přednosti v jízdě. Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Kraj plánuje zrušit řadu vlakových spojů, některé i v okolí Příbrami Podle analýzy by finanční úspora měla po této úpravě dosáhnout 52 milionů korun za … Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl odbočovací manévr a skončil v příkopu.
Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Benzin Natural 95 je u čerpacích stanic ve Středočeském kraji nejdražší za šest a půl … Opilý řidič u Příbrami narazil do stromu, policisté uzavřeli jízdní pruh na Narysov Opilý řidič u Příbrami narazil do stromu, policisté uzavřeli jízdní pruh na Narysov Řidič nadýchal přes dvě promile alkoholu. Zahájení rekonstrukce v Milínské se o měsíc posune Zahájení rekonstrukce v Milínské se o měsíc posune V rámci jednotlivých etap bude ulice uzavřena. AKTUALIZOVÁNO Konec nejistoty a ježdění v ojetinách. Příbramská policie se pochlubí sedmi Kodiaqy Konec nejistoty a ježdění v ojetinách. Příbramská policie se pochlubí sedmi Kodiaqy Všechny nové vozy jsou polepené v barvách policie. Policie hledá svědky dopravní nehody v Milínské ulici, při které srazil autobus nezletilou dívku Policie hledá svědky dopravní nehody v Milínské ulici, při které srazil autobus nezletilou dívku Dívka skončila v nemocnici s lehkým zraněním. Provoz na strakonické silnici omezila nehoda tří aut, v místě jsou dlouhé kolony Provoz na strakonické silnici omezila nehoda tří aut, v místě jsou dlouhé kolony Událost se obešla bez zranění. ŘSD naplánovalo ve středních Čechách na červenec opravy 40 km silnic ŘSD naplánovalo ve středních Čechách na červenec opravy 40 km silnic V kraji ŘSD dokončilo nebo aktuálně pokračují opravy v hodnotě téměř dvou miliard … Nehoda dvou aut uzavřela dálnici D4 u Dubence Nehoda dvou aut uzavřela dálnici D4 u Dubence Střet si vyžádal jednu zraněnou osobu. Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne opět zdražila Paliva ve Středočeském kraji od minulého týdne opět zdražila Na Příbramsku zaplatí řidiči za litr benzinu v průměru 34,09 Kč, za naftu pak 31,97 … Na strakonické silnici narazil motorkář do traktoru. Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli Na strakonické silnici narazil motorkář do traktoru. Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli Řidič motocyklu byl letecky transportován do nemocnice. Nepřehlédněte
1 2 3 4 5 6 7 ... 56 57 58


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz