24. 5. svátek má Jana

Zpravodajství   »   Nemocnice Příbram

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 231 článků.
Zobrazeny články: 1 - 60
1 2 3 4

Stavba pavilonu příbramské nemocnice jde zatím podle plánu, problémem může být nedostatek materiálu Stavba pavilonu příbramské nemocnice jde zatím podle plánu, problémem může být nedostatek materiálu Na kontrolní den dorazil i radní Středočeského kraje Pavel Pavlík. Část Příbrami včetně nemocnice a městského úřadu byla ráno a dopoledne bez vody Část Příbrami včetně nemocnice a městského úřadu byla ráno a dopoledne bez vody Rozsáhlá výměna sítí v Milínské ulici začala loni v říjnu a je rozdělena do tří … V příbramské nemocnici si připomněli správné mytí rukou V příbramské nemocnici si připomněli správné mytí rukou Správná hygiena rukou je v případě šíření virů a bakterií klíčová.
Nemocnice omezuje provozní dobu PCR testů, není o ně zájem Nemocnice omezuje provozní dobu PCR testů, není o ně zájem V době vrcholící epidemie se počet vyhodnocených vzorků denně pohyboval nad hranicí … Myjete si správně ruce? To zjistíte ve čtvrtek v nemocnici Myjete si správně ruce? To zjistíte ve čtvrtek v nemocnici Den hygieny rukou si připomínáme každoročně. Na dětské pohotovosti se nenudí, někteří ale jezdí zbytečně Na dětské pohotovosti se nenudí, někteří ale jezdí zbytečně Ve všední dny je v rámci pohotovostí služby ošetřeno zhruba 10 pacientů, o víkendech i … Příbramská nemocnice omezuje návštěvy u novorozenců, kvůli neštovicím Příbramská nemocnice omezuje návštěvy u novorozenců, kvůli neštovicím Omezení platí do odvolání. Lékárny zůstanou otevřeny i o Velikonocích Lékárny zůstanou otevřeny i o Velikonocích Akutní péče bude v nemocnici k dispozici nonstop. Příbram věnuje vstupenky dobrovolným dárcům krve Příbram věnuje vstupenky dobrovolným dárcům krve V minulém roce převzalo město nad dárcovstvím krve v příbramské nemocnici … Příbramská nemocnice omezuje provoz ORL ambulance Příbramská nemocnice omezuje provoz ORL ambulance Omezení je způsobeno špatnou personální situací lékařů s ORL specializací.
Příbramská nemocnice by měla do budoucna ušetřit na energiích Příbramská nemocnice by měla do budoucna ušetřit na energiích Opatření vyjdou na 56 milionů korun, návratnost investice je s dopočtením všech … O ordinaci pro ukrajinské děti zájem zatím moc není, za první týden ji navštívilo 13 dětí O ordinaci pro ukrajinské děti zájem zatím moc není, za první týden ji navštívilo 13 dětí Rodiče většinou potřebují potvrzení pro možnost docházky do kolektivních … Podívejte se, jak budou bydlet uprchlíci v provizorních prostorách příbramské nemocnice Podívejte se, jak budou bydlet uprchlíci v provizorních prostorách příbramské nemocnice Ubytovna bude vybavena několika dvoulůžkovými, jedním třílůžkovým a jedním … Příbramská nemocnice v areálu na Zdaboři ubytuje 40 uprchlíků Příbramská nemocnice v areálu na Zdaboři ubytuje 40 uprchlíků Budova se nachází na kraji areálu a přímo sousedí s areálem PČR. Ukrajinští uprchlíci příbramskou nemocnici zatím příliš nezatěžují, tři ženy se chystají na porod Ukrajinští uprchlíci příbramskou nemocnici zatím příliš nezatěžují, tři ženy se chystají na porod Od pondělí je pro ošetření ukrajinských dětí k dispozici speciální ordinace. V pondělí se v Příbrami otevře ambulance pro ukrajinské děti V pondělí se v Příbrami otevře ambulance pro ukrajinské děti Ordinační doba bude omezena na tři dopoledne v týdnu. Příbramská nemocnice od zítřka povoluje návštěvy, podmínkou zůstává pouze respirátor Příbramská nemocnice od zítřka povoluje návštěvy, podmínkou zůstává pouze respirátor Návštěvy byly zakázané od listopadu loňského roku. Příbramská nemocnice připravuje ambulanci pro ukrajinské děti Příbramská nemocnice připravuje ambulanci pro ukrajinské děti Ordinace by měla být umístěna v druhém areálu na Zdaboři. Návštěvy v příbramské nemocnici budou povoleny zřejmě příští týden Návštěvy v příbramské nemocnici budou povoleny zřejmě příští týden Hospitalizované pacienty není možné navštěvovat od listopadu loňského roku. Příbramská nemocnice omezila odběrovou dobu PCR testů Příbramská nemocnice omezila odběrovou dobu PCR testů Od března dojde také k omezení v rámci očkovacího centra.
Pracovní karanténa skončila, příbramská nemocnice ji využila ve 45 případech Pracovní karanténa skončila, příbramská nemocnice ji využila ve 45 případech Karanténa po rizikovém kontaktu byla zrušena, společně s tím i karanténa pracovní. Počet hospitalizovaných s koronavirem roste, intenzivní péče se ovšem neplní Počet hospitalizovaných s koronavirem roste, intenzivní péče se ovšem neplní Příbramské ARO je již několik týdnů bez pacienta s koronavirem. Odběrová centra praskají ve švech, lidé čekají na PCR test i několik dní Odběrová centra praskají ve švech, lidé čekají na PCR test i několik dní S narůstajícím počtem pozitivních případů nemoci covid-19 se začínají zatěžovat … Pracovní karanténu už využívají nemocnice v Kolíně, Příbrami a Slaném Pracovní karanténu už využívají nemocnice v Kolíně, Příbrami a Slaném Příbramská nemocnice má aktuálně v pracovní karanténě 13 lidí z celkových zhruba 1250 … Urputnost se vyplatila. Příbramská nemocnice získala dotaci 150 milionů na nové vybavení Urputnost se vyplatila. Příbramská nemocnice získala dotaci 150 milionů na nové vybavení Nemocnice byla připravena na soudní spor. Omikron již na Příbramsku dominuje Omikron již na Příbramsku dominuje Počet hospitalizací v příbramské nemocnici se přesto drží na nízkém počtu. Středočeský kraj chce dát 43 milionů na zajištění lékařské pohotovosti Středočeský kraj chce dát 43 milionů na zajištění lékařské pohotovosti Loni šlo na stejný účel 41,9 milionu Kč. Nemocnice podává protilátky až po prokázání konkrétní varianty koronaviru Nemocnice podává protilátky až po prokázání konkrétní varianty koronaviru Příbramská nemocnice má k dispozici antivirotikum Lagevrio, které s omezenou účinností … Příbramská nemocnice dnes začíná operovat, na endoprotézy se čeká několik měsíců Příbramská nemocnice dnes začíná operovat, na endoprotézy se čeká několik měsíců V příbramské nemocnici aktuálně leží 17 pacientů s koronavirem. V příbramské nemocnici začali očkovat děti proti covidu. Přišlo jich 11 V příbramské nemocnici začali očkovat děti proti covidu. Přišlo jich 11 Očkování je otevřené všem dětem od 5 let věku.
Středočeské nemocnice obnovují plánovanou péči Středočeské nemocnice obnovují plánovanou péči V příbramské nemocnici krizový štáb rozhodl o obnovení plánované péče od … Příbramská nemocnice se vrací k operačnímu programu, i očkovaní pacienti budou muset na PCR test Příbramská nemocnice se vrací k operačnímu programu, i očkovaní pacienti budou muset na PCR test Povinnost negativního PCR testu se vztahuje na všechny pacienty před plánovaným … Nemocnice kvůli výpadku lékařů významně omezuje provoz urologie Nemocnice kvůli výpadku lékařů významně omezuje provoz urologie Omezení potrvají zhruba do poloviny ledna. Situace v příbramské nemocnici se přes Vánoce zlepšila Situace v příbramské nemocnici se přes Vánoce zlepšila Vše může zdramatizovat příchod nové varianty viru omikron, což se předpokládá v druhé … V Příbrami se první miminko narodilo již osm minut po půlnoci V Příbrami se první miminko narodilo již osm minut po půlnoci Ve středních Čechách se letošní první dítě narodilo v Příbrami. Příbramská nemocnice začne očkovat děti proti covidu od 6. ledna Příbramská nemocnice začne očkovat děti proti covidu od 6. ledna Očkování bude probíhat v areálu nemocnice na Zdaboři. Víte, kam o Vánocích pro léky a zdravotní pomoc? Víte, kam o Vánocích pro léky a zdravotní pomoc? Akutní příjem nemocnice je otevřený nonstop každý den v roce. Covid se týká i dětí, v Příbrami jich od září hospitalizovali šest Covid se týká i dětí, v Příbrami jich od září hospitalizovali šest Po Novém roce by se mělo naplno rozjet očkování věkové skupiny 5+. Příbramská nemocnice začne očkovat děti od 6. ledna Příbramská nemocnice začne očkovat děti od 6. ledna Očkování bude probíhat v očkovacím centru na Zdaboři. Nemocnice zůstane přes svátky v pohotovosti, v lednu chce spustit plánované operace Nemocnice zůstane přes svátky v pohotovosti, v lednu chce spustit plánované operace K dnešnímu dni je hospitalizováno 31 pacientů s koronavirem.
Nemocnice mezi svátky omezí provoz některých ambulancí Nemocnice mezi svátky omezí provoz některých ambulancí Akutní provozy zůstanou i během svátků zachovány. Situace v příbramské nemocnici se i nadále lepší. Zavře se jedno covidové oddělení Situace v příbramské nemocnici se i nadále lepší. Zavře se jedno covidové oddělení Pokud se bude situace i nadále lepšit, od ledna se začnou provádět plánované … Počet pacientů s koronavirem v Příbrami klesá, operovat se ale zatím nezačne Počet pacientů s koronavirem v Příbrami klesá, operovat se ale zatím nezačne Od začátku měsíce je omezena veškerá plánovaná operativa. V Příbrami naočkovali téměř osm tisíc třetích dávek V Příbrami naočkovali téměř osm tisíc třetích dávek Přihlášeno je stále několik stovek zájemců o posilující dávku vakcíny proti … Počet pacientů v Příbrami stagnuje, plní se ale intenzivní lůžka Počet pacientů v Příbrami stagnuje, plní se ale intenzivní lůžka Dnes do nemocnice přijela vypomáhat čtveřice vojáků Armády ČR. Svatopluk Smutný vstoupil do chirurgické síně slávy Svatopluk Smutný vstoupil do chirurgické síně slávy MUDr.Svatopluk Smutný patří k absolutní endokrinochirurgické špičce. Nepřehlédněte Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Příbramská nemocnice od pondělí opět spustí aplikaci protilátek Počet pacientů s koronavirem během tohoto týdne poklesl. Iktové centrum příbramské nemocnice patří k nejlepším v Evropě Iktové centrum příbramské nemocnice patří k nejlepším v Evropě Do léčby o pacienta s mozkovou příhodou je zapojeno více oborů. Primář urgentního příjmu: Lidé nám začnou věřit, až když jde do tuhého Primář urgentního příjmu: Lidé nám začnou věřit, až když jde do tuhého Když mají lidé, kteří odmítají očkování problémy a je jim špatně, tak nám najednou … Nepřehlédněte Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů V městské kase je v tuto chvíli zhruba 300 milionů korun.
První fáze změny parkování v Příbrami by se měla spustit na jaře První fáze změny parkování v Příbrami by se měla spustit na jaře Zajištění dopravního značení a parkovacích automatů vyjde na zhruba 10 milionů … Potvrzeno: Příbramská nemocnice omezí operace a uzavře chirurgické poradny. Zachovány budou drobné gynekologické zákroky Potvrzeno: Příbramská nemocnice omezí operace a uzavře chirurgické poradny. Zachovány budou drobné gynekologické zákroky V nemocnici nyní leží 68 lidí s koronavirem, z toho pět je ve vážném stavu. Dva jsou … Příbramská nemocnice uzavírá další oddělení, od pondělí zastaví neakutní operace Příbramská nemocnice uzavírá další oddělení, od pondělí zastaví neakutní operace K dnešnímu ránu evidovala nemocnice 61 pacientů s koronavirem. Primář Bleha: Nový rentgen je pro celý náš tým úlevou, benefity nabídne ale i pacientům Primář Bleha: Nový rentgen je pro celý náš tým úlevou, benefity nabídne ale i pacientům Rentgen je pro provoz nemocnice klíčovým diagnostickým přístrojem. Situace v příbramské nemocnici se zhoršuje, na pomoc přijeli vojáci Situace v příbramské nemocnici se zhoršuje, na pomoc přijeli vojáci Během zítřka zasedne krizový štáb, který bude řešit případnou reprofilizaci dalších … Příbramská nemocnice pozastavuje antigenní testování, od pondělí otevře další covidovou jednotku Příbramská nemocnice pozastavuje antigenní testování, od pondělí otevře další covidovou jednotku Testy PCR budou příští týden ve stejném režimu jako nyní. Příbramská nemocnice od pondělí otevírá další covidové oddělení Příbramská nemocnice od pondělí otevírá další covidové oddělení Nemocnice už dříve vyčlenila pro pacienty s koronavirem prostory v pavilonu I v patře … Situace v příbramské nemocnici je stabilní, další oddělení se zatím uzavírat nebudou Situace v příbramské nemocnici je stabilní, další oddělení se zatím uzavírat nebudou V nemocnici je k dnešnímu dni 48 hospitalizovaných pacientů s koronavirem. Příbramská nemocnice pozastavuje aplikaci protilátek. Chybí v celé ČR Příbramská nemocnice pozastavuje aplikaci protilátek. Chybí v celé ČR Mimořádný dovoz očekává nemocnice zhruba za týden. Do příbramské nemocnice přijedou pomoct s covidovými pacienty vojáci Do příbramské nemocnice přijedou pomoct s covidovými pacienty vojáci Situace v příbramské nemocnici zůstává i po víkendu nadále stabilní. Počet …
1 2 3 4


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2022 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies