vývoj COVID-19
25. 1. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 3
Bohutín 9
Borotice 5
Bratkovice 1
Březnice 47
Buková u Pb 5
Bukovany 2
Čenkov 3
Cetyně 2
Chotilsko 7
Chrást 2
Čím 11
Daleké Dušníky 1
Dlouhá Lhota 2
Dobříš 91
Dolní Hbity 8
Drahenice 2
Drahlín 13
Drásov 3
Drevníky 1
Dubenec 10
Dublovice 5
Dubno 4
Háje 8
Hluboš 2
Hlubyně 3
Horčápsko 1
Hřiměždice 4
Hudčice 1
Hvožďany 16
Jablonná 6
Jesenice 8
Jince 11
Kamýk n. V. 7
Klučenice 6
Kňovice 1
Korkyně 1
Kosova H. 4
Kotenčice 1
Koupě 1
Kozárovice 2
Krásná H. 3
Křešín 1
Láz 3
Lešetice 3
Lhota u Pb 5
M. Hraštice 12
Milín 24
Modřovice 1
Mokrovraty 12
Nalžovice 5
Narysov 8
Nechvalice 4
Nečín 4
Nedrahovice 3
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 6
Nové Dvory 7
Nový Knín 15
Občov 4
Obecnice 15
Obořiště 10
Obory 1
Ohrazenice 1
Osečany 1
Ostrov 1
Petrovice 15
Pičín 9
Počaply 1
Podlesí 17
Příbram 307
Příčovy 5
Prosen. L. 2
Radětice 1
Rosovice 8
Rožmitál p. T. 36
Sádek 3
Sedlčany 31
Sedlec-Prč. 34
Smolotely 5
Solenice 14
Stará Huť 11
Štětkovice 1
Svaté Pole 3
Svatý Jan 2
Tochovice 11
Třebsko 8
Trhové Dušníky 5
Velká Lečice 2
Věšín 3
Višňová 6
Volenice 7
Voznice 4
Vrančice 1
Vranovice 1
Vys. Chlumec 5
Vysoká u Příbramě 3
Zalužany 4
Zduchovice 1

Zpravodajství   »   Nemocnice Příbram

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 51 článků.
Zobrazeny články: 1 - 40
1 2

O příbramské nemocnici kolují na sociálních sítích lži, bude se bránit právní cestou O příbramské nemocnici kolují na sociálních sítích lži, bude se bránit právní cestou Příbramská nemocnice považuje veškeré informace za zcela smyšlené. Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Nutné je splnit mnoho hygienických opatření. Příbramská nemocnice s očkováním veřejnosti v průběhu ledna spíše nepočítá Příbramská nemocnice s očkováním veřejnosti v průběhu ledna spíše nepočítá Stále jsou očkováni zdravotníci a zaměstnanci kritické infrastruktury.
Příbramská nemocnice spotřebuje kvůli koronaviru tunu kapalného kyslíku denně Příbramská nemocnice spotřebuje kvůli koronaviru tunu kapalného kyslíku denně Kapalný kyslík musí být zmrazen hluboko pod bodem mrazu. Příbramská nemocnice dnes doočkuje své zaměstnance, od zítra začne s dalšími klíčovými pracovníky Příbramská nemocnice dnes doočkuje své zaměstnance, od zítra začne s dalšími klíčovými pracovníky Očkování veřejnosti začne až za několik týdnů. V příbramské porodnici se za loňský rok narodilo 1226 dětí V příbramské porodnici se za loňský rok narodilo 1226 dětí V článku naleznete odkaz na virtuální prohlídku příbramské porodnice. Ředitel nemocnice: Proti očkování neexistují racionální argumenty. Vakcína vyvolá imunitní reakci, ne onemocnění Ředitel nemocnice: Proti očkování neexistují racionální argumenty. Vakcína vyvolá imunitní reakci, ne onemocnění Stanislav Holobrada připomíná lidem, že čím více budou nyní disciplinovaní, tím dříve … V příbramské nemocnici dnes začalo očkování zdravotníků V příbramské nemocnici dnes začalo očkování zdravotníků Do konce týdne by měla být celá první dávka vakcín zužitkována. Příbramská nemocnice začne s očkováním zdravotníků už zítra Příbramská nemocnice začne s očkováním zdravotníků už zítra "Potýkáme se i s personálními problémy, hlavně v nelékařských profesích, jako … O antigenní testování je v Příbrami zájem, nemocnice má volné termíny až po Vánocích O antigenní testování je v Příbrami zájem, nemocnice má volné termíny až po Vánocích Obdobná situace je u všech nemocnic, které zřizuje Středočeský kraj.
Vojáci, kteří pomáhali v příbramské nemocnici, získali zkušenost na celý život Vojáci, kteří pomáhali v příbramské nemocnici, získali zkušenost na celý život Vojáci v nemocnici pomáhali tři týdny. Primář interního oddělení příbramské nemocnice: Extrémní přístup k opatřením z jedné i druhé strany není dobrý Primář interního oddělení příbramské nemocnice: Extrémní přístup k opatřením z jedné i druhé strany není dobrý Důležité je zachování zdravého rozumu a hygienických pravidel, říká primář MUDr. … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice do konce roku s návratem k normálu nepočítá Příbramská nemocnice do konce roku s návratem k normálu nepočítá Počet pacientů, kteří vyžadují intenzivní péči, zatím nijak neklesá. Odběrové místo bude od pondělí přijímat samoplátce, fungovat bude už jen v hlavním areálu Odběrové místo bude od pondělí přijímat samoplátce, fungovat bude už jen v hlavním areálu Platba za odběr pro samoplátce bude možná pouze kartou. Příbramská nemocnice otevírá od pondělí druhé odběrové místo Příbramská nemocnice otevírá od pondělí druhé odběrové místo Již brzy by měly být umožněny odběry také samoplátcům. V příbramské nemocnici hospitalizovali během podzimní vlny již necelé tři stovky pacientů s covidem V příbramské nemocnici hospitalizovali během podzimní vlny již necelé tři stovky pacientů s covidem Zdá se, že situace se stabilizovala a počty hospitalizovaných dále nerostou. V příbramské nemocnici věří, že nejhorší již mají za sebou V příbramské nemocnici věří, že nejhorší již mají za sebou Počet hospitalizovaných pacientů začal pomalu klesat. V příbramské nemocnici se připravují na nejhorší, lůžkové i personální rezervy se krátí V příbramské nemocnici se připravují na nejhorší, lůžkové i personální rezervy se krátí Kvůli onemocnění COVID 19 postrádá nemocnice zhruba 70 zaměstnanců. Pacientů s covidem ve středočeských nemocnicích přibývá, chybí personál Pacientů s covidem ve středočeských nemocnicích přibývá, chybí personál Příbramské nemocnici chybí již 67 pozitivně testovaných zdravotníků. Lékař z první linie: V nejbližších dnech poznáme, co se stane, když lidé nedodržují opatření Lékař z první linie: V nejbližších dnech poznáme, co se stane, když lidé nedodržují opatření I když těžší průběh nemoci mají převážně starší lidé, na interní JIP měli už i muže, … Nepřehlédněte
Pro příbramskou nemocnici je větším problémem personál než lůžka Pro příbramskou nemocnici je větším problémem personál než lůžka V příbramské nemocnici je nyní 33 pacientů s covidem-19, z toho čtyři jsou na jednotce … Ředitel příbramské nemocnice reaguje na vyhlášení nouzového stavu Ředitel příbramské nemocnice reaguje na vyhlášení nouzového stavu Stanislav Holobrada vybízí k zachování klidu. Nemocnice na situaci ohledně rozšíření … Příbramská nemocnice rozšiřuje provozní dobu odběrového centra Příbramská nemocnice rozšiřuje provozní dobu odběrového centra Na odběr je nutné přijít dle času objednání. Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Nemocnice brzy navýší kapacity testování, dostanou samoplátci opět zelenou? Nepřehlédněte Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Aktivita je koordinovaná v rámci všech nemocnic, které vlastní Středočeský kraj. Příbramská nemocnice spustila objednávkový formulář na odběry covid-19 Příbramská nemocnice spustila objednávkový formulář na odběry covid-19 Odběrné místo má nově rozšířenou provozní dobu, odebírat se bude i o víkendu. Laboratoř nestíhá, na odběry mohou nově jen zájemci z Příbramska Laboratoř nestíhá, na odběry mohou nově jen zájemci z Příbramska Včera proběhlo přibližně 420 odběrů, kapacita příbramské laboratoře je zhruba … Nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy lůžkových oddělení Nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy lůžkových oddělení Výjimkou je pouze paliativní oddělení a doprovod otce u porodu. Seniorka s koronavirem leží ve vážném stavu v příbramské nemocnici, dostává remdesivir Seniorka s koronavirem leží ve vážném stavu v příbramské nemocnici, dostává remdesivir Efekt podaného léku zatím není možné hodnotit. V příbramské nemocnici proběhl seminář o léčbě covid-19 V příbramské nemocnici proběhl seminář o léčbě covid-19 Lékaři mají více možností léčby a informací, než tomu bylo v jarních …
Počty nakažených rostou, nemocnice omezuje návštěvy Počty nakažených rostou, nemocnice omezuje návštěvy Návštěvy jsou zcela zakázány na oddělení LDN a OŠP. Dětské oddělení příbramské nemocnice získalo od Kapky naděje 2 přístroje za 364 tisíc korun Dětské oddělení příbramské nemocnice získalo od Kapky naděje 2 přístroje za 364 tisíc korun V úterý 25. srpna předal Nadační fond Kapka naděje dětskému oddělení Oblastní … Ředitel příbramské nemocnice: Na koronavirus je třeba se dívat s rozumem Ředitel příbramské nemocnice: Na koronavirus je třeba se dívat s rozumem Příbramská nemocnice se neustále podílí na testování obyvatel. ROZHOVOR Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Vzhledem k nárůstu nakažených covidem na Příbramsku zavádí nemocnice preventivní … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice láká na výstavu Úsměv a radost Příbramská nemocnice láká na výstavu Úsměv a radost V pořadí třetí letošní výstavou pokračuje sezóna 2020 v galerii Oblastní nemocnice … Štítná žláza: Malý orgán, který dokáže napáchat velké problémy Štítná žláza: Malý orgán, který dokáže napáchat velké problémy Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Výběrové řízení potrvá do konce srpna tohoto roku. PR Bezlepková dieta: Jak je to s lepkem doopravdy? Bezlepková dieta: Jak je to s lepkem doopravdy? Časopisy o zdravém životním stylu většinou informují o škodlivosti lepku, mnoho … Nemocnice nespí ani v létě, letní režim je letos jiný Nemocnice nespí ani v létě, letní režim je letos jiný V nemocnici stále platí povinnost mít zakrytá ústa a nos. Primář ARO o koronaviru: Byla to zkušenost, kterou jsme zvládli. Teď se musíme vrátit k normálu Primář ARO o koronaviru: Byla to zkušenost, kterou jsme zvládli. Teď se musíme vrátit k normálu Chod oddělení se musel ze dne na den zcela změnit.
1 2


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz