14. 7. svátek má Karolína

Zpravodajství   »   Nemocnice Příbram

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 364 článků.
Zobrazeny články: 301 - 360
1 2 3 4 5 6 7

Příbramská nemocnice vyhlásila stav hromadného ohrožení osob Příbramská nemocnice vyhlásila stav hromadného ohrožení osob Středočeský kraj kvůli velkému počtu pacientů s covidem-19 povolá do nemocnic … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice je na pokraji vyhlášení stavu hromadného postižení osob, zasedne krizový štáb Příbramská nemocnice je na pokraji vyhlášení stavu hromadného postižení osob, zasedne krizový štáb Stav hromadného postižení osob je mimořádná událost, při kterém se zdravotnické … Příbramská nemocnice se chystá na příliv pacientů, zavírá jedno z chirurgických oddělení Příbramská nemocnice se chystá na příliv pacientů, zavírá jedno z chirurgických oddělení Středočeský kraj zřejmě brzy vyhlásí stav hromadného postižení osob.
Se zapojením praktických lékařů může být v Příbrami naočkováno až tisíc lidí denně Se zapojením praktických lékařů může být v Příbrami naočkováno až tisíc lidí denně Příbramská nemocnice připravuje další očkovací centrum v areálu na Zdaboři. Příbramská nemocnice naočkuje kolem 540 lidí denně Příbramská nemocnice naočkuje kolem 540 lidí denně V tuto chvíli je v plném proudu očkování seniorů a učitelů. Lucie (38) o koronaviru: Nemohla jsem dýchat a ztrácela vědomí, převoz do nemocnice si nepamatuji Lucie (38) o koronaviru: Nemohla jsem dýchat a ztrácela vědomí, převoz do nemocnice si nepamatuji Koronavirus Lucii změnil pohled na svět. Nabádá i ostatní, ať nehazardují se svým … Nepřehlédněte Nemocnice spouští infolinku a chystá informační letáky Nemocnice spouští infolinku a chystá informační letáky Očkování zatím probíhá v hlavním areálu nemocnice. Dále očkují dva mobilní … Ředitel nemocnice: AstraZeneca je plnohodnotná vakcína, která dokáže zachránit život Ředitel nemocnice: AstraZeneca je plnohodnotná vakcína, která dokáže zachránit život Pokud se do očkování zapojí praktičtí lékaři a bude dostatek vakcín, bude na … Krizový štáb uzavře v příbramské nemocnici jedno lůžkové oddělení ortopedie Krizový štáb uzavře v příbramské nemocnici jedno lůžkové oddělení ortopedie Nemocnice tak získá 12 nových covidových lůžek. V příbramské nemocnici přibylo pacientů s covidem. Na odpoledne svolali krizový štáb V příbramské nemocnici přibylo pacientů s covidem. Na odpoledne svolali krizový štáb Situace u nás není moc optimistická, řekl mluvčí nemocnice Martin Janota.
Příbramská nemocnice začala s očkováním seniorů Příbramská nemocnice začala s očkováním seniorů Očkovat se bude v přednáškovém sále hlavní budovy nemocnice. Kufřík sice rodiče nenahradí, pro adoptované děti je ale velmi emotivní vzpomínkou Kufřík sice rodiče nenahradí, pro adoptované děti je ale velmi emotivní vzpomínkou Z příbramské porodnice skončí v průměru 6 dětí ročně v rukou pěstounů. Ředitel nemocnice: Pokud bude dost vakcín, začneme s očkováním veřejnosti do týdne Ředitel nemocnice: Pokud bude dost vakcín, začneme s očkováním veřejnosti do týdne Dodávky vakcín společnosti Pfizer jsou aktuálně kvůli výpadku výrobních kapacit … Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací V Příbrami očkování veřejnosti nad 80 let zatím neodstartovalo. O příbramské nemocnici kolují na sociálních sítích lži, bude se bránit právní cestou O příbramské nemocnici kolují na sociálních sítích lži, bude se bránit právní cestou Příbramská nemocnice považuje veškeré informace za zcela smyšlené. Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Nutné je splnit mnoho hygienických opatření. Příbramská nemocnice s očkováním veřejnosti v průběhu ledna spíše nepočítá Příbramská nemocnice s očkováním veřejnosti v průběhu ledna spíše nepočítá Stále jsou očkováni zdravotníci a zaměstnanci kritické infrastruktury. Příbramská nemocnice spotřebuje kvůli koronaviru tunu kapalného kyslíku denně Příbramská nemocnice spotřebuje kvůli koronaviru tunu kapalného kyslíku denně Kapalný kyslík musí být zmrazen hluboko pod bodem mrazu. Příbramská nemocnice dnes doočkuje své zaměstnance, od zítra začne s dalšími klíčovými pracovníky Příbramská nemocnice dnes doočkuje své zaměstnance, od zítra začne s dalšími klíčovými pracovníky Očkování veřejnosti začne až za několik týdnů. V příbramské porodnici se za loňský rok narodilo 1226 dětí V příbramské porodnici se za loňský rok narodilo 1226 dětí V článku naleznete odkaz na virtuální prohlídku příbramské porodnice.
Ředitel nemocnice: Proti očkování neexistují racionální argumenty. Vakcína vyvolá imunitní reakci, ne onemocnění Ředitel nemocnice: Proti očkování neexistují racionální argumenty. Vakcína vyvolá imunitní reakci, ne onemocnění Stanislav Holobrada připomíná lidem, že čím více budou nyní disciplinovaní, tím dříve … V příbramské nemocnici dnes začalo očkování zdravotníků V příbramské nemocnici dnes začalo očkování zdravotníků Do konce týdne by měla být celá první dávka vakcín zužitkována. Příbramská nemocnice začne s očkováním zdravotníků už zítra Příbramská nemocnice začne s očkováním zdravotníků už zítra "Potýkáme se i s personálními problémy, hlavně v nelékařských profesích, jako … O antigenní testování je v Příbrami zájem, nemocnice má volné termíny až po Vánocích O antigenní testování je v Příbrami zájem, nemocnice má volné termíny až po Vánocích Obdobná situace je u všech nemocnic, které zřizuje Středočeský kraj. Vojáci, kteří pomáhali v příbramské nemocnici, získali zkušenost na celý život Vojáci, kteří pomáhali v příbramské nemocnici, získali zkušenost na celý život Vojáci v nemocnici pomáhali tři týdny. Primář interního oddělení příbramské nemocnice: Extrémní přístup k opatřením z jedné i druhé strany není dobrý Primář interního oddělení příbramské nemocnice: Extrémní přístup k opatřením z jedné i druhé strany není dobrý Důležité je zachování zdravého rozumu a hygienických pravidel, říká primář MUDr. … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice do konce roku s návratem k normálu nepočítá Příbramská nemocnice do konce roku s návratem k normálu nepočítá Počet pacientů, kteří vyžadují intenzivní péči, zatím nijak neklesá. Odběrové místo bude od pondělí přijímat samoplátce, fungovat bude už jen v hlavním areálu Odběrové místo bude od pondělí přijímat samoplátce, fungovat bude už jen v hlavním areálu Platba za odběr pro samoplátce bude možná pouze kartou. Příbramská nemocnice otevírá od pondělí druhé odběrové místo Příbramská nemocnice otevírá od pondělí druhé odběrové místo Již brzy by měly být umožněny odběry také samoplátcům. V příbramské nemocnici hospitalizovali během podzimní vlny již necelé tři stovky pacientů s covidem V příbramské nemocnici hospitalizovali během podzimní vlny již necelé tři stovky pacientů s covidem Zdá se, že situace se stabilizovala a počty hospitalizovaných dále nerostou.
V příbramské nemocnici věří, že nejhorší již mají za sebou V příbramské nemocnici věří, že nejhorší již mají za sebou Počet hospitalizovaných pacientů začal pomalu klesat. V příbramské nemocnici se připravují na nejhorší, lůžkové i personální rezervy se krátí V příbramské nemocnici se připravují na nejhorší, lůžkové i personální rezervy se krátí Kvůli onemocnění COVID 19 postrádá nemocnice zhruba 70 zaměstnanců. Pacientů s covidem ve středočeských nemocnicích přibývá, chybí personál Pacientů s covidem ve středočeských nemocnicích přibývá, chybí personál Příbramské nemocnici chybí již 67 pozitivně testovaných zdravotníků. Lékař z první linie: V nejbližších dnech poznáme, co se stane, když lidé nedodržují opatření Lékař z první linie: V nejbližších dnech poznáme, co se stane, když lidé nedodržují opatření I když těžší průběh nemoci mají převážně starší lidé, na interní JIP měli už i muže, … Nepřehlédněte Pro příbramskou nemocnici je větším problémem personál než lůžka Pro příbramskou nemocnici je větším problémem personál než lůžka V příbramské nemocnici je nyní 33 pacientů s covidem-19, z toho čtyři jsou na jednotce … Ředitel příbramské nemocnice reaguje na vyhlášení nouzového stavu Ředitel příbramské nemocnice reaguje na vyhlášení nouzového stavu Stanislav Holobrada vybízí k zachování klidu. Nemocnice na situaci ohledně rozšíření … Příbramská nemocnice rozšiřuje provozní dobu odběrového centra Příbramská nemocnice rozšiřuje provozní dobu odběrového centra Na odběr je nutné přijít dle času objednání. Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Ředitel nemocnice: Strach z koronaviru nemám, léta se umírá i na chřipku Nemocnice brzy navýší kapacity testování, dostanou samoplátci opět zelenou? Nepřehlédněte Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Příbramská nemocnice bude zdarma testovat seniory, půjde ale jen o orientační rychlotest Aktivita je koordinovaná v rámci všech nemocnic, které vlastní Středočeský kraj. Příbramská nemocnice spustila objednávkový formulář na odběry covid-19 Příbramská nemocnice spustila objednávkový formulář na odběry covid-19 Odběrné místo má nově rozšířenou provozní dobu, odebírat se bude i o víkendu.
Laboratoř nestíhá, na odběry mohou nově jen zájemci z Příbramska Laboratoř nestíhá, na odběry mohou nově jen zájemci z Příbramska Včera proběhlo přibližně 420 odběrů, kapacita příbramské laboratoře je zhruba … Nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy lůžkových oddělení Nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy lůžkových oddělení Výjimkou je pouze paliativní oddělení a doprovod otce u porodu. Seniorka s koronavirem leží ve vážném stavu v příbramské nemocnici, dostává remdesivir Seniorka s koronavirem leží ve vážném stavu v příbramské nemocnici, dostává remdesivir Efekt podaného léku zatím není možné hodnotit. V příbramské nemocnici proběhl seminář o léčbě covid-19 V příbramské nemocnici proběhl seminář o léčbě covid-19 Lékaři mají více možností léčby a informací, než tomu bylo v jarních … Počty nakažených rostou, nemocnice omezuje návštěvy Počty nakažených rostou, nemocnice omezuje návštěvy Návštěvy jsou zcela zakázány na oddělení LDN a OŠP. Dětské oddělení příbramské nemocnice získalo od Kapky naděje 2 přístroje za 364 tisíc korun Dětské oddělení příbramské nemocnice získalo od Kapky naděje 2 přístroje za 364 tisíc korun V úterý 25. srpna předal Nadační fond Kapka naděje dětskému oddělení Oblastní … Ředitel příbramské nemocnice: Na koronavirus je třeba se dívat s rozumem Ředitel příbramské nemocnice: Na koronavirus je třeba se dívat s rozumem Příbramská nemocnice se neustále podílí na testování obyvatel. ROZHOVOR Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Vzhledem k nárůstu nakažených covidem na Příbramsku zavádí nemocnice preventivní … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice láká na výstavu Úsměv a radost Příbramská nemocnice láká na výstavu Úsměv a radost V pořadí třetí letošní výstavou pokračuje sezóna 2020 v galerii Oblastní nemocnice … Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Příbramská nemocnice hledá vrchní sestru na urologické oddělení Výběrové řízení potrvá do konce srpna tohoto roku. PR
Bezlepková dieta: Jak je to s lepkem doopravdy? Bezlepková dieta: Jak je to s lepkem doopravdy? Časopisy o zdravém životním stylu většinou informují o škodlivosti lepku, mnoho … Nemocnice nespí ani v létě, letní režim je letos jiný Nemocnice nespí ani v létě, letní režim je letos jiný V nemocnici stále platí povinnost mít zakrytá ústa a nos. Primář ARO o koronaviru: Byla to zkušenost, kterou jsme zvládli. Teď se musíme vrátit k normálu Primář ARO o koronaviru: Byla to zkušenost, kterou jsme zvládli. Teď se musíme vrátit k normálu Chod oddělení se musel ze dne na den zcela změnit. Oddělení mikrobiologie v Příbrami během epidemie otestovalo více než 1600 vzorků na Covid  19 Oddělení mikrobiologie v Příbrami během epidemie otestovalo více než 1600 vzorků na Covid 19 Laboratoř musela nejprve na provádění testu získat akreditaci. Ve středočeských krajských nemocnicích není nikdo s covidem-19 Ve středočeských krajských nemocnicích není nikdo s covidem-19 Podle hygieniků od začátku pandemie testy odhalily v regionu nákazu u 1073 lidí, z … Lidé by se už neměli bát navštívit nemocnici a zanedbávat tak chronické problémy Lidé by se už neměli bát navštívit nemocnici a zanedbávat tak chronické problémy Přinášíme komentář ředitele příbramské nemocnice k proběhlé epidemii covid-19. Odběrové místo na koronavirus prozatím v Příbrami zůstane, domácí odběry provádí armádní sestry Odběrové místo na koronavirus prozatím v Příbrami zůstane, domácí odběry provádí armádní sestry "Jezdilo pět sanitek, které financovala středočeská záchranná služba, nyní jezdí … Na návštěvy do nemocnic po 25. květnu budou moci i děti Na návštěvy do nemocnic po 25. květnu budou moci i děti Návštěvy dál nebudou smět za lidmi, kteří mají kvůli nákaze koronavirem nařízenou … Poradna nutričních terapeutů pomůže se snižováním váhy i správnou životosprávou Poradna nutričních terapeutů pomůže se snižováním váhy i správnou životosprávou Některé ze služeb jsou hrazeny ze zdravotního pojištění. V odběrovém místě na Zdaboři se mohou nechat testovat i samoplátci V odběrovém místě na Zdaboři se mohou nechat testovat i samoplátci Nutné je telefonické objednání předem.
1 2 3 4 5 6 7


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies