vývoj COVID-19
16. 4. 2021
Bohutín 19
Březnice 25
Bukovany 1
Čenkov 1
Cetyně 1
Chraštice 1
Čím 1
Dobříš 80
Dolní Hbity 14
Drahenice 1
Drahlín 2
Drhovy 4
Dubenec 4
Dublovice 9
Háje 1
Hluboš 5
Hlubyně 2
Hřiměždice 6
Hudčice 2
Hvožďany 7
Jablonná 2
Jince 13
Kamýk n. V. 12
Klučenice 1
Kosova H. 6
Kotenčice 1
Kozárovice 3
Krásná H. 17
Křepenice 1
Křešín 1
Láz 5
Lazsko 1
Lešetice 1
Lhota u Pb 2
M. Hraštice 7
Milešov 1
Milín 29
Mokrovraty 3
Nalžovice 7
Nechvalice 2
Nečín 11
Nedrahovice 5
Nepomuk 1
Nestrašovice 1
Nová Ves p. P. 8
Nový Knín 20
Občov 3
Obecnice 18
Obořiště 6
Obory 1
Osečany 1
Ostrov 1
Ouběnice 1
Petrovice 5
Pičín 3
Počepice 1
Podlesí 1
Příbram 286
Radětice 1
Rosovice 2
Rožmitál p. T. 30
Sedlčany 71
Sedlec-Prč. 17
Solenice 1
Stará Huť 13
Starosedlský H. 3
Svaté Pole 1
Svatý Jan 6
Tochovice 1
Třebsko 1
Trhové Dušníky 1
Věšín 1
Višňová 6
Volenice 2
Voznice 1
Vranovice 3
Vys. Chlumec 2
Vysoká u Pb 3
Zalužany 1
Zduchovice 5
ONP Příbram
Čekající na termín očkování1528
Přiřazený termín / den139
ONP Příbram Zdaboř
Čekající na termín očkování414
Přiřazený termín / den236
Zpravodajství   »   Kriminalita, neštěstí

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 2687 článků.
Zobrazeny články: 1 - 40
1 2 3 4 5 6 ... 66 67 68

Do výbuchu ve Vrběticích byli zapojeni ruští agenti, 18 jich bude vyhoštěno Do výbuchu ve Vrběticích byli zapojeni ruští agenti, 18 jich bude vyhoštěno Policie hledá muže podezřelé z otravy Skripala, v roce 2014 byli v ČR. Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Vandal se zaměřil na autobusové zastávky. Lidská tupost je nedozírná, řekl starosta Autobusové zastávky v Příbrami se staly terčem útoku vandala. Škoda se pohybuje v … Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Hasiči likvidují požár střešní konstrukce výrobní haly v Komárově Oznámení o zahoření přijali hasiči v pátek před polednem.
Při vyklízení půdy našel dělostřelecké granáty, odnesl je na zahradu Při vyklízení půdy našel dělostřelecké granáty, odnesl je na zahradu Při nálezu jakékoli munice či předmětu připomínající výbušninu je nutné okamžitě volat … Během čtyř dnů kdosi na Příbramsku odcizil osm jízdních kol Během čtyř dnů kdosi na Příbramsku odcizil osm jízdních kol Policisté apelují na cyklisty, aby dbali na zabezpečení svých jízdních kol. Žena vylákala opilého muže na cigaretu. Její komplic ho zbil a okradl Žena vylákala opilého muže na cigaretu. Její komplic ho zbil a okradl Vykutálená dvojice po dopadení vinu odmítá. Máte doma tuto nabíječku? Hrozí vám vážný úraz proudem Máte doma tuto nabíječku? Hrozí vám vážný úraz proudem Česká obchodní inspekce uložila zákaz dodávání výrobku na trh a nařídila okamžité … Budovu pivovaru v Jincích poškodili sprejeři. Nikdo nás neumlčí, říká Janeček Budovu pivovaru v Jincích poškodili sprejeři. Nikdo nás neumlčí, říká Janeček Případem se zabývá policie. AKTUALIZOVÁNO Muž, kterého omilostnil Zeman, v minulosti spáchal vraždu Muž, kterého omilostnil Zeman, v minulosti spáchal vraždu Z věznice měl muž původně vyjít loni v září, trest mu ale soudy opakovaně přerušily … V Narysově kdosi odcizil tři kola, škoda sto tisíc V Narysově kdosi odcizil tři kola, škoda sto tisíc Kola jsou pro zloděje v tuto dobu velmi dobrým zbožím, které se dá dobře prodat.
Příbramští policisté řešili spor mezi dvěma muži. Agresor nadýchal tři promile Příbramští policisté řešili spor mezi dvěma muži. Agresor nadýchal tři promile Muž byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Slyšela jsem volání o pomoc a všude byla krev, popisuje svědkyně incident v příbramské ubytovně Slyšela jsem volání o pomoc a všude byla krev, popisuje svědkyně incident v příbramské ubytovně Spor mezi ženou a mužem v příbramské ubytovně vyvrcholil v neděli večer těžkým … Nepřehlédněte Žena, která zasadila několik ran nožem svému partnerovi, bude čelit obvinění z vraždy ve stadiu pokusu Žena, která zasadila několik ran nožem svému partnerovi, bude čelit obvinění z vraždy ve stadiu pokusu Spor mezi ženou a mužem v příbramské ubytovně vyvrcholil v neděli večer těžkým … Nepřehlédněte Ahoj, pošli mi své telefonní číslo... Policisté varují před podvody na Facebooku Ahoj, pošli mi své telefonní číslo... Policisté varují před podvody na Facebooku Vykutálení podvodníci neustále vymýšlejí nové triky, jak připravit důvěřivce o peníze. … Hádka v příbramské ubytovně skončila pobodáním. Pro těžce zraněného muže letěl vrtulník Hádka v příbramské ubytovně skončila pobodáním. Pro těžce zraněného muže letěl vrtulník Příbramští kriminalisté šetří násilný trestný čin, který se odehrál v neděli po … Nepřehlédněte Potápěči nalezli v orlické přehradě dvě těla, zřejmě jde o sebevrahy Potápěči nalezli v orlické přehradě dvě těla, zřejmě jde o sebevrahy Obě těla byla ve vodě několik let. Nepřehlédněte Policisté děkují veřejnosti za pomoc při pátrání po pohřešovaných osobách Policisté děkují veřejnosti za pomoc při pátrání po pohřešovaných osobách Policisté velmi děkují za rychlou reakci občanů a jejich projevený zájem spolupracovat … Pohřešovaný mladík byl nalezen v pořádku Pohřešovaný mladík byl nalezen v pořádku Policisté odvolali pátrání. Brzy se potkáme a budeš platit, vzkazuje příbramskému fantomovi majitel poničených poutačů Brzy se potkáme a budeš platit, vzkazuje příbramskému fantomovi majitel poničených poutačů V minulém týdnu kdosi v Příbrami odřezal nelegální reklamní poutače, a to hned … Nepřehlédněte Mezi Dobřichovicemi a Karlíkem spadl vrtulník, dva lidé zemřeli Mezi Dobřichovicemi a Karlíkem spadl vrtulník, dva lidé zemřeli Ve vrtulníku dva lidé, jejich totožnost policisté zatím neznají.
Tři muži se v Bratkovicích otrávili zplodinami z elektrocentrály. Na pomoc spěchaly dva vrtulníky Tři muži se v Bratkovicích otrávili zplodinami z elektrocentrály. Na pomoc spěchaly dva vrtulníky Událost se odehrála v neděli po 13. hodině. Policisté pátrali po ztracené seniorce, na pomoc vzlétl i vrtulník Policisté pátrali po ztracené seniorce, na pomoc vzlétl i vrtulník Pátrací akce skončila dobře, žena byla nalezena v pořádku. Policisté pátrají po ženě, na kterou byl vydán příkaz k zatčení. Může pracovat jako zdravotní sestra Policisté pátrají po ženě, na kterou byl vydán příkaz k zatčení. Může pracovat jako zdravotní sestra Hledaná Petra Bernardová se záměrně skrývá. Opilý a agresivní „antirouškař“ napadal obsluhu prodejny, policisté ho zpacifikovali Opilý a agresivní „antirouškař“ napadal obsluhu prodejny, policisté ho zpacifikovali Nejprve zaútočil na prodavačku, následně napadal ostrahu i policisty. Nepřehlédněte Na Junioru se vyřádil vandal. Poškodil fasádu a posprejoval dveře Na Junioru se vyřádil vandal. Poškodil fasádu a posprejoval dveře Policisté šetří dva případy vandalství v Příbrami. Nepřehlédněte Na Plzeňsku se vloupal muž do domu, majitel ho zastřelil Na Plzeňsku se vloupal muž do domu, majitel ho zastřelil Případ policie vyšetřuje. Právní kvalifikaci zatím neurčila. Ve věku 89 let zemřela šansoniérka Hana Hegerová Ve věku 89 let zemřela šansoniérka Hana Hegerová Hegerová, vlastním jménem Carmen Farkašová-Čelková, byla považována za první dámu … Zloděj odcizil přípravky na zvýšení sexuální výkonnosti. Nyní je nebude nějakou dobu potřebovat Zloděj odcizil přípravky na zvýšení sexuální výkonnosti. Nyní je nebude nějakou dobu potřebovat Muži hrozí několik let vězení. Příbramští kriminalisté dopadli zloděje, který vykrádal domy Příbramští kriminalisté dopadli zloděje, který vykrádal domy Jednadvacetiletý zloděj způsobil škodu přesahující 300 tisíc korun. Na Písecku nalezli tři pytle s lidskými kostmi Na Písecku nalezli tři pytle s lidskými kostmi Policisté se také zabývají nálezem 11 lidských lebek zahrabaných v zemi nedaleko …
Fotogalerie: Příbramská věznice zvýšila ohradní zeď Fotogalerie: Příbramská věznice zvýšila ohradní zeď Investiční akce se vyšplhala na téměř sedm milionů korun Žena poblíž Písku nalezla ostatky 11 lidí Žena poblíž Písku nalezla ostatky 11 lidí Další okolnosti a podrobnosti k nálezu by měly poskytnout zadané expertizy Dvě hasičské jednotky vyjížděly k nahlášenému požáru v ubytovně pod Čerťákem Dvě hasičské jednotky vyjížděly k nahlášenému požáru v ubytovně pod Čerťákem Obyvatelé se před příjezdem hasičů sami evakuovali. Pohřešovanou seniorku na Příbramsku vypátral služební pes Onar Pohřešovanou seniorku na Příbramsku vypátral služební pes Onar Osmdesátiletá žena po hádce odešla z domova a byla nekontaktní. Do pátrání byl zapojen … Nepřehlédněte V kauze externích smluv na středočeském úřadě padlo obvinění V kauze externích smluv na středočeském úřadě padlo obvinění Kraj externistům v době, kdy byla hejtmankou Jaroslava Pokorná Jermanová, vyplatil … Policisté pátrají po pohřešovaném muži. Naposledy byl viděn v Solenicích Policisté pátrají po pohřešovaném muži. Naposledy byl viděn v Solenicích Martin Novotný je nezvěstný od minulého úterý. Další případ otráveného zvířete na Příbramsku. V Hříměždicích nalezli uhynulé vydří mládě Další případ otráveného zvířete na Příbramsku. V Hříměždicích nalezli uhynulé vydří mládě Líčení otrávených návnad je trýznivá praktika, která může být nebezpečná i pro … Nepřehlédněte Žena na Příbramsku spadla ze skály a skončila v bezvědomí. Místo přivolání záchranky ji lidé odvezli domů Žena na Příbramsku spadla ze skály a skončila v bezvědomí. Místo přivolání záchranky ji lidé odvezli domů Žena podle záchranářů utrpěla vážná poranění v oblasti hlavy. Nepřehlédněte Babiš: Útočník podle policie vyhrožoval, že zastřelí mě i rodinu Babiš: Útočník podle policie vyhrožoval, že zastřelí mě i rodinu Dotyčný člověk byl zatčen ve Španělsku. Benešová podala stížnost ve prospěch muže, který ukradl pět housek Benešová podala stížnost ve prospěch muže, který ukradl pět housek Krajský soud jej za to poslal pravomocně na 1,5 roku do vězení.
1 2 3 4 5 6 ... 66 67 68


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz