25. 7. svátek má Jakub
Zpravodajství   »   Kriminalita, neštěstí

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 3442 článků.
Zobrazeny články: 1 - 60
1 2 3 4 5 6 ... 56 57 58

Příbramští policisté odvolali pátrají po 49letém muži. Našli ho v pořádku Příbramští policisté odvolali pátrají po 49letém muži. Našli ho v pořádku Své rodině o odchodu nedal vědět a doma zanechal mobilní telefon. AKTUALIZOVÁNO NS rozhodne, zda je útok zlodějky na ostrahu trestný čin, nebo jen přestupek NS rozhodne, zda je útok zlodějky na ostrahu trestný čin, nebo jen přestupek Okresní soud v Příbrami vyměřil ženě, která se v minulosti dopustila už několika … Defibrilátor na čerpací stanici a reakce přítomných a obsluhy zachránily život muži na silnici u Obořiště Defibrilátor na čerpací stanici a reakce přítomných a obsluhy zachránily život muži na silnici u Obořiště Na čerpací stanici MOL Obořiště se podařilo zachránit život kolabujícímu muži z …
Policie odvolala pátrání po dvou dívkách ze středních Čech, našly se v Německu Policie odvolala pátrání po dvou dívkách ze středních Čech, našly se v Německu Dívky ve věku 12 a 15 let odešly z domovů, mobilní telefony měly nedostupné. Ve Vysokém Chlumci pohltily plameny v noci na neděli rodinný dům Ve Vysokém Chlumci pohltily plameny v noci na neděli rodinný dům Podle prvotních informací se měly uvnitř budovy nacházet tři osoby, na místě přistál i … Policisté pátrají po dvou dívkách ze středních Čech, zřejmě utekly do Prahy Policisté pátrají po dvou dívkách ze středních Čech, zřejmě utekly do Prahy Obě dívky mají nedostupný mobilní telefon Policisté dopadli sériového zloděje, který řádil na Příbramsku Policisté dopadli sériového zloděje, který řádil na Příbramsku Příbramským kriminalistům se podařilo objasnit 7 případů krádeží, kterých se v … Příbramští policisté odvolali pátrání po pohřešovaném muži, sám se přihlásil Příbramští policisté odvolali pátrání po pohřešovaném muži, sám se přihlásil Z obavy o jeho zdraví a život se příbuzní obrátili na policisty. AKTUALIZOVÁNO Odjíždíte na dovolenou? Nenabízejte svůj dům či byt zlodějům Odjíždíte na dovolenou? Nenabízejte svůj dům či byt zlodějům Prázdné domy a byty lákají zloděje, kterým v tomto období začínají žně a statistiky … Policisté pátrají po pachateli, který v Pražské ulici posprejoval fasádu Policisté pátrají po pachateli, který v Pražské ulici posprejoval fasádu V článku je fotografie skupiny osob, se kterou by potřebovali policisté mluvit.
U Čenkova na muže spadl strom, na místě zemřel U Čenkova na muže spadl strom, na místě zemřel Případem se zabývají kriminalisté. Nepřehlédněte U Slapské přehrady utonul muž U Slapské přehrady utonul muž Tento měsíc se jedná již o druhý případ utonutí na Příbramsku. Nepřehlédněte Gang prodával v posilovnách anabolika i kokain Gang prodával v posilovnách anabolika i kokain Policisté zajistili anabolika o hodnotě asi 1,5 milionu korun a také různá množství … Pro těžce zraněného dělníka po explozi rozbušky letěl do Kozárovic vrtulník Pro těžce zraněného dělníka po explozi rozbušky letěl do Kozárovic vrtulník K nešťastné události došlo v osm hodin. Nepřehlédněte Muž, kterého svědkyně nalezla pobodaného u Hořovic, si mohl zranění způsobit sám Muž, kterého svědkyně nalezla pobodaného u Hořovic, si mohl zranění způsobit sám Vyšetřování pokračuje, policisté jej zatím nevyslechli, je vážně zraněný. Nepřehlédněte V hořovickém lese našla žena pobodaného muže, policie pátrá po pachateli V hořovickém lese našla žena pobodaného muže, policie pátrá po pachateli Vážně zraněného muže do nemocnice přepravil vrtulník leteckých záchranářů. Policie uvolnila další podrobnosti k brutálnímu napadení mladíka v Dobříši Policie uvolnila další podrobnosti k brutálnímu napadení mladíka v Dobříši Podle prvotních informací nezletilého muže napadla skupina šesti neznámých dospělých … AKTUALIZOVÁNO V Dobříši na Příbramsku byl brutálně napaden nezletilý chlapec, do nemocnice ho přepravil vrtulník V Dobříši na Příbramsku byl brutálně napaden nezletilý chlapec, do nemocnice ho přepravil vrtulník Utrpěl vážná mnohočetná poranění. AKTUALIZOVÁNO Policisté našli utonulého muže, který se nevynořil z vody u Bohostic Policisté našli utonulého muže, který se nevynořil z vody u Bohostic Záchranná akce začala v neděli po jedné hodině ranní, kdy si šel muž zaplavat. Svědci … Kolemjdoucí našel u Rožmitálu mrtvého muže, zřejmě se jedná o sebevraždu Kolemjdoucí našel u Rožmitálu mrtvého muže, zřejmě se jedná o sebevraždu Policie zatím totožnost zemřelého nezná.
Prokuratura: Za nehodu českého letadla v Rakousku může především jeho pilot Prokuratura: Za nehodu českého letadla v Rakousku může především jeho pilot Stroj směřoval z Příbrami do Medulinu na chorvatském poloostrově Istrie a zřítil se v … Záchranáři hledají u Bohostic muže, který se nevynořil z vody Záchranáři hledají u Bohostic muže, který se nevynořil z vody Záchranná akce začala po jedné hodině ranní, kdy si šel muž zaplavat. Svědci pak … Tři z deseti seniorů se setkali se špatným zacházením od blízkých Tři z deseti seniorů se setkali se špatným zacházením od blízkých Týrání, zneužívání a zanedbávání představuje záměrné či nezáměrné jednání, ale i jeho … Děti na Orlíku nezvracely z jídla ani pití. Rozbory prokázaly přítomnost virů Děti na Orlíku nezvracely z jídla ani pití. Rozbory prokázaly přítomnost virů Nevolnost dětí a pedagogického dozoru, které minulý týden odvezli záchranáři z … AKTUALIZOVÁNO Na Nováku spadlo dítě z trampolíny, letěl pro něj vrtulník Na Nováku spadlo dítě z trampolíny, letěl pro něj vrtulník Děti zde soutěžily, které z nich vyskočí nejvýše a jedno z trampolíny spadlo na zem a … Policejní vyjednavač: Nejhorší situace je, když jsou v tom děti Policejní vyjednavač: Nejhorší situace je, když jsou v tom děti Koordinátor týmu vyjednávačů Krajského ředitelství policie Středočeského kraje J. V. … ROZHOVOR Policisté jsou v pohotovosti kvůli hrozbě teroristického útoku Policisté jsou v pohotovosti kvůli hrozbě teroristického útoku Zesílena byla ochrana veřejných míst, jako jsou obchodní centra či městská hromadná … AKTUALIZOVÁNO URNA dnes cvičně zasahovala ve Věznici Příbram. Agresivní vězeň si vzal rukojmí, ostatní se vzbouřili URNA dnes cvičně zasahovala ve Věznici Příbram. Agresivní vězeň si vzal rukojmí, ostatní se vzbouřili Ve Věznici Příbram - Bytíz dnes proběhl nácvik zásahu proti vězni držícímu rukojmí, … VIDEO S vidinou bohatství lajkovali videa na internetu, přišli o stovky tisíc S vidinou bohatství lajkovali videa na internetu, přišli o stovky tisíc Několik lidí naletělo podvodníkům, kteří slibovali peníze za lajkování videí. Přišli o … V Milíně se nadýchal muž oxidem uhelnatým, letěl pro něj vrtulník V Milíně se nadýchal muž oxidem uhelnatým, letěl pro něj vrtulník K nešťastné události došlo před 18. hodinou.
Za znásilnění se bude považovat nesouhlasný pohlavní styk Za znásilnění se bude považovat nesouhlasný pohlavní styk Znásilněním bude nově rozuměn nesouhlasný pohlavní styk, a nikoliv jen dosavadní silou … Policie odvolala pátrání po vězni, jenž uprchl z pracoviště v Nehvizdech Policie odvolala pátrání po vězni, jenž uprchl z pracoviště v Nehvizdech Hledaného muže dnes policisté zadrželi v autobuse na Mladoboleslavsku. AKTUALIZOVÁNO Žena v Dobříši se popálila při manipulaci s lihem, letěl pro ni záchranářský vrtulník Žena v Dobříši se popálila při manipulaci s lihem, letěl pro ni záchranářský vrtulník Podle záchranářů utrpěla popálení břicha, horních i dolních končetin. Nepřehlédněte VIDEO: Ozbrojený žák, který v budově příbramské školy vyhrožoval sebepoškozením, stanul dnes před soudem VIDEO: Ozbrojený žák, který v budově příbramské školy vyhrožoval sebepoškozením, stanul dnes před soudem Mladík měl v době incidentu u sebe nože, teleskopický obušek a podomácku vyrobené … Nejčtenější Čeští policisté se budou zabývat dvěma příspěvky schvalujícími útok na Fica Čeští policisté se budou zabývat dvěma příspěvky schvalujícími útok na Fica Za schvalování trestného činu mohou soudy pachateli uložit až roční vězení. Vězni v Příbrami poběží závod za ostnatým drátem Vězni v Příbrami poběží závod za ostnatým drátem Celkem 60 odsouzených z Věznice Příbram poběží 9. ročník Běhu se žlutou … Na transparentní účet pro těžce nemocného Davídka lidé již poslali téměř 200 tisíc. Svítá naděje na záchranu jeho domova Na transparentní účet pro těžce nemocného Davídka lidé již poslali téměř 200 tisíc. Svítá naděje na záchranu jeho domova Maminka zůstala, i se svou bolestí, na těžce postiženého Davídka sama. Emočně i … Na Příbramsku spadl muž z desetimetrové výšky, letěl pro něj vrtulník Na Příbramsku spadl muž z desetimetrové výšky, letěl pro něj vrtulník Nešťastná událost se odehrála dnes krátce po 15. hodině. VIDEO Mladík bez řidičáku ujížděl v Příbrami policistům, zastavily ho až výstřely Mladík bez řidičáku ujížděl v Příbrami policistům, zastavily ho až výstřely Ujížděl městem až k cyklostezce mezi Příbramí a Bohutínem. Zloděj kradl pohonné hmoty ze zaparkovaného auta v podzemní garáži Zloděj kradl pohonné hmoty ze zaparkovaného auta v podzemní garáži Ke krádeži došlo dnes odpoledne na Drkolnově.
Po krádeži v příbramském obchodě se dala žena na útěk. Při zadržení napadla pracovníka ostrahy Po krádeži v příbramském obchodě se dala žena na útěk. Při zadržení napadla pracovníka ostrahy Napadený muž skončil v nemocnici. Nepřehlédněte Mladíka, který v Příbrami přepadl seniora, zadrželi kolemjdoucí Mladíka, který v Příbrami přepadl seniora, zadrželi kolemjdoucí Příbramští kriminalisté obvinili muže a ženu ze spáchání zločinu loupeže. Sprejeři poničili v Krásné Hoře fasády domů. Policie má svědky na videu, poznáte je? Sprejeři poničili v Krásné Hoře fasády domů. Policie má svědky na videu, poznáte je? Policisté potřebují zjistit jejich totožnost. Proto se s žádostí o spolupráci obracejí … Portál pribram.cz spouští komunikační skupinu pro aktuální události Portál pribram.cz spouští komunikační skupinu pro aktuální události Čtenářům, kteří projeví zájem stát se členy, budou chodit zprávy na mobilní telefon. … Komerční sdělení Policie zadržela vězně, který ve Středočeském kraji kradl auta Policie zadržela vězně, který ve Středočeském kraji kradl auta K jeho dopadení přispěly informace, které policie získala od veřejnosti. Pošta čelí další vlně podvodných zpráv, které lákají údaje k účtům Pošta čelí další vlně podvodných zpráv, které lákají údaje k účtům Nejčastěji jde o falešné oznámení nedoplatku za poštovní zásilku, kdy se útočník pod … Policie hledá uprchlého vězně, zřejmě krade auta v Plzeňském a Středočeském kraji Policie hledá uprchlého vězně, zřejmě krade auta v Plzeňském a Středočeském kraji Hledaný je asi 180 centimetrů vysoký, má hnědé oči, černé vlasy a snědou pleť. Policie kvůli incidentu na příbramské základce zahájila úkony trestního řízení Policie kvůli incidentu na příbramské základce zahájila úkony trestního řízení Mladistvý chlapec byl ještě během včerejšího dne umístěn do specializovaného … Policie dopadla šestičlennou skupinu, která vykrádala domy v Praze a Středočeském kraji Policie dopadla šestičlennou skupinu, která vykrádala domy v Praze a Středočeském kraji Trestnou činností způsobili škodu za téměř pět milionů korun. Policie zadržela mladíka, který v prostorách příbramské školy vyhrožoval sebepoškozením. Pyrotechnici hledají nebezpečné předměty Policie zadržela mladíka, který v prostorách příbramské školy vyhrožoval sebepoškozením. Pyrotechnici hledají nebezpečné předměty Policie provádí potřebné úkony trestního řízení, situaci nepodceňuje.
Příbramští policisté dopadli muže, který otrávil několik zvířat. Hrozí mu šest let vězení Příbramští policisté dopadli muže, který otrávil několik zvířat. Hrozí mu šest let vězení Dravci měli křečovitě sevřené pařáty, poloroztažená křídla a zvrácené hlavy. Nejčtenější U Příbrami spadl parašutista do solárních panelů, letěl pro něj vrtulník U Příbrami spadl parašutista do solárních panelů, letěl pro něj vrtulník Muž byl po příjezdu záchranářů v bezvědomí, utrpěl mnohočetná poranění. Nepřehlédněte V Příbrami vlak srazil a usmrtil člověka, provoz na trati stojí V Příbrami vlak srazil a usmrtil člověka, provoz na trati stojí Ke střetu došlo v blízkosti Junior klubu. Nepřehlédněte U příbramské pobočky T-Mobile někdo založil požár, škoda 150 tisíc U příbramské pobočky T-Mobile někdo založil požár, škoda 150 tisíc Policie po pachateli pátrá. Městští strážníci zadrželi muže, který po nehodě v Příbrami utekl. Byl opilý Městští strážníci zadrželi muže, který po nehodě v Příbrami utekl. Byl opilý Strážníci městské policie si připsali další úspěšný zákrok. Nepřehlédněte Policisté obvinili muže, který s nožem v ruce napadl prodavače večerky v Březnici Policisté obvinili muže, který s nožem v ruce napadl prodavače večerky v Březnici Svou tíživou finanční situaci se rozhodl 23letý muž řešit opravdu nešťastným … Roztržka mezi dvěma muži v Příbrami skončila střelbou, podezřelého policie zadržela Roztržka mezi dvěma muži v Příbrami skončila střelbou, podezřelého policie zadržela Událost se obešla bez zranění. Video:  Policisté dopadli muže, který se střelnou zbraní ohrožoval obsluhu čerpací stanice na Dubenci Video: Policisté dopadli muže, který se střelnou zbraní ohrožoval obsluhu čerpací stanice na Dubenci V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí až 10letý trest odnětí svobody. Příbramští policisté pátrali po 16letém chlapci, našli ho u známých na Orlíku Příbramští policisté pátrali po 16letém chlapci, našli ho u známých na Orlíku Policisté chlapce vypátrali v nočních hodinách, je v pořádku. AKTUALIZOVÁNO Vylepení hanlivých letáků na adresu Peckové bylo podle policie přestupkem Vylepení hanlivých letáků na adresu Peckové bylo podle policie přestupkem Na plakátech byla hejtmančina fotografie a nápisy "Hejtmanka Petra Pecková …
1 2 3 4 5 6 ... 56 57 58


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies