24. 7. svátek má Kristýna
Zpravodajství   »   Hasiči, požáry

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 880 článků.
Zobrazeny články: 1 - 60
1 2 3 4 5 6 ... 13 14 15

Při nehodě tří aut u Milína se lehce zranili tři lidé Při nehodě tří aut u Milína se lehce zranili tři lidé Událost se stala v 10:45. Hasiči zasahují u požáru uhlí v obci Drahenice, zřejmě se samovznítilo Hasiči zasahují u požáru uhlí v obci Drahenice, zřejmě se samovznítilo Událost byla nahlášena na tísňovou linku hasičů v deset hodin. Řidiči u Dubna vletěla do auta vosa. Naboural do svodidel a přetočil vůz na střechu Řidiči u Dubna vletěla do auta vosa. Naboural do svodidel a přetočil vůz na střechu Nehoda si vyžádala lehké zranění řidiče.
U Občova narazil řidič škodovky do stromu U Občova narazil řidič škodovky do stromu Policie komunikaci po dobu šetření obousměrně uzavřela. Ve Vysokém Chlumci pohltily plameny v noci na neděli rodinný dům Ve Vysokém Chlumci pohltily plameny v noci na neděli rodinný dům Podle prvotních informací se měly uvnitř budovy nacházet tři osoby, na místě přistál i … Příbramí se prohnaly přívalové deště Příbramí se prohnaly přívalové deště Výstraha na bouřky s nebezpečnými jevy platí na Příbramsku až do sobotních 2:00 … Středočeský kraj dá dobrovolným hasičům na vybavení dalších 23 milionů Kč Středočeský kraj dá dobrovolným hasičům na vybavení dalších 23 milionů Kč Poslouží například na nové hadice, hasicí přístroje a další prostředky požární … V hausbótu Heleny Vondráčkové u Hříměždic se usídlil had, na pomoc zavolala hasiče V hausbótu Heleny Vondráčkové u Hříměždic se usídlil had, na pomoc zavolala hasiče Helena Vondráčková si pořídila hausbót na Slapech téměř před 20 lety. Středočeští hasiči vyjížděli kvůli bouřce, spadlé větve zastavily provoz vlaků Středočeští hasiči vyjížděli kvůli bouřce, spadlé větve zastavily provoz vlaků Nejvíce zásahů, 22, měli hasiči v okrese Praha-východ. Po deseti událostech … U Mokrovrat se při nehodě dvou aut lehce zranily dvě děti U Mokrovrat se při nehodě dvou aut lehce zranily dvě děti Komunikace byla po dobu vyšetřování uzavřena.
Středočeští hasiči měli kvůli bouřkám téměř 60 zásahů Středočeští hasiči měli kvůli bouřkám téměř 60 zásahů Většinou šlo o odstraňování popadaných stromů a čerpání vody. Středočeští zastupitelé schválili 21 mil. korun pro hasičské zbrojnice a spolky Středočeští zastupitelé schválili 21 mil. korun pro hasičské zbrojnice a spolky Část peněz poslouží i na spolkovou činnost dobrovolných hasičů. U Rožmitálu přetočil mladý řidič auto na střechu U Rožmitálu přetočil mladý řidič auto na střechu Muže převezla záchranná služba do příbramské nemocnice. Řidiče u Zalužan mělo oslnit protijedoucí auto, havaroval do stromu Řidiče u Zalužan mělo oslnit protijedoucí auto, havaroval do stromu Řidič měl pozitivní zkoušku na alkohol, nadýchal 0,3 promile. V Hořovicích hořelo auto, vážně popáleného řidiče do nemocnice přepravil vrtulník V Hořovicích hořelo auto, vážně popáleného řidiče do nemocnice přepravil vrtulník Řidič utrpěl popáleniny 2. stupně na 35 procentech těla. Řidič automobilového jeřábu nedobrzdil za dodávkou a skončil v příkopu, jedno zranění Řidič automobilového jeřábu nedobrzdil za dodávkou a skončil v příkopu, jedno zranění Nehoda se stala u obce Zalužany. Požár skladu pyrotechniky u Hořovic způsobil škodu pět milionů korun Požár skladu pyrotechniky u Hořovic způsobil škodu pět milionů korun Z budovy zbyly jen obvodové zdi. Příbramští hasiči pomáhají u Hořovic hasit rozsáhlý požár skladu pyrotechniky Příbramští hasiči pomáhají u Hořovic hasit rozsáhlý požár skladu pyrotechniky Policisté evakuovali obyvatele blízkých čtyř rodinných domů a zajišťují také okolní … AKTUALIZOVÁNO Motorkář v protisměru narazil do auta. Letěl pro něj vrtulník Motorkář v protisměru narazil do auta. Letěl pro něj vrtulník Utrpěl mnohočetná poranění dolních končetin. U Zalužan se střetlo auto s kamionem. Tři lidé se zranili, na místě přistál vrtulník U Zalužan se střetlo auto s kamionem. Tři lidé se zranili, na místě přistál vrtulník Policie komunikaci obousměrně uzavřela AKTUALIZOVÁNO
Dobrovolní hasiči v Hrachově oslaví sto let od založení sboru Dobrovolní hasiči v Hrachově oslaví sto let od založení sboru Oslava s programem pro širokou veřejnost se v Hrachově uskuteční v sobotu 8. června. … URNA dnes cvičně zasahovala ve Věznici Příbram. Agresivní vězeň si vzal rukojmí, ostatní se vzbouřili URNA dnes cvičně zasahovala ve Věznici Příbram. Agresivní vězeň si vzal rukojmí, ostatní se vzbouřili Ve Věznici Příbram - Bytíz dnes proběhl nácvik zásahu proti vězni držícímu rukojmí, … VIDEO V Příbrami narazila řidička do plotu a přetočila auto na střechu V Příbrami narazila řidička do plotu a přetočila auto na střechu K nehodě došlo před 17:00 v Rožmitálské ulici. Déšť se nejkrutěji podepsal na Lazci. Psímu útulku se záplavy naštěstí vyhnuly Déšť se nejkrutěji podepsal na Lazci. Psímu útulku se záplavy naštěstí vyhnuly Víkendový přívalový déšť proměnil silnici v Lazci v řeku. Částečně zničil i nedávno … Hasiči v ČR měli od pátku do pondělí kvůli bouřkám přes 1200 zásahů Hasiči v ČR měli od pátku do pondělí kvůli bouřkám přes 1200 zásahů Bouřky místy provázené silným deštěm v uplynulých dnech zasáhly velkou část Česka, … Hasiči ve středních Čechách na několika místech pomáhali s odčerpáváním vody Hasiči ve středních Čechách na několika místech pomáhali s odčerpáváním vody Hasiči předpokládají, že během dne ještě výjezdy spojené s deštivým počasím budou … Středočeští hasiči vyjížděli k 26 případům, v Běštíně hlídají potok Středočeští hasiči vyjížděli k 26 případům, v Běštíně hlídají potok Nejčastěji odstraňovali spadlé stromy nebo čerpali vodu. Nová publikace o příbramské části Zdaboř se věnuje 100. výročí hasičů a místním osobnostem Nová publikace o příbramské části Zdaboř se věnuje 100. výročí hasičů a místním osobnostem Knihu představil starosta Sboru dobrovolných hasičů Zdaboř František Dražan na … Hasiči ve středních Čechách dnes kvůli dešti vyjížděli k sedmi desítkám případů Hasiči ve středních Čechách dnes kvůli dešti vyjížděli k sedmi desítkám případů Nejvíc případů, 34, zaznamenali mezi 17:00 a 18:00. Nejvíce zasaženým okresem byla … AKTUALIZOVÁNO V Milíně se nadýchal muž oxidem uhelnatým, letěl pro něj vrtulník V Milíně se nadýchal muž oxidem uhelnatým, letěl pro něj vrtulník K nešťastné události došlo před 18. hodinou.
Hasiči ve středních Čechách vyjížděli kvůli dešti ke třem desítkám případů Hasiči ve středních Čechách vyjížděli kvůli dešti ke třem desítkám případů Nejvíce zasaženým okresem bylo Kladno, dále Beroun a Praha-západ. Ve Lhotě u Příbramě se vážně zranil motorkář, letěl pro něj vrtulník Ve Lhotě u Příbramě se vážně zranil motorkář, letěl pro něj vrtulník Policisté komunikaci obousměrně uzavřeli. U Milína narazil řidič s obytným přívěsem do postřikovače U Milína narazil řidič s obytným přívěsem do postřikovače Nehoda se obešla bez zranění Středočeský kraj chce letos dobrovolným hasičům rozdělit 81 mil. Kč, víc než loni Středočeský kraj chce letos dobrovolným hasičům rozdělit 81 mil. Kč, víc než loni Žádost o podporu z Programu 2024 podalo přes 300 obcí, které jednotky sboru … U Březnice přetočil řidič auto na bok, nadýchal přes dvě promile alkoholu U Březnice přetočil řidič auto na bok, nadýchal přes dvě promile alkoholu Havárie se obešla bez zranění. Z D4 vyletělo auto a narazilo do stromu. Pro zraněné dítě letěl vrtulník, dálnici policie obousměrně uzavřela Z D4 vyletělo auto a narazilo do stromu. Pro zraněné dítě letěl vrtulník, dálnici policie obousměrně uzavřela Událost byla hlášena krátce před 17:00, auto havarovalo na 38. kilometru ve směru na … Hasiči zasahují v příbramském masokombinátu. Špatně ukotvený automobilový jeřáb hrozí převrácením Hasiči zasahují v příbramském masokombinátu. Špatně ukotvený automobilový jeřáb hrozí převrácením Zasahují zde profesionální hasiči z Příbrami a dobrovolní hasiči z Březových … Řidič škodovky na Příbramsku naboural do trafostanice, v autě zůstal zaklíněný Řidič škodovky na Příbramsku naboural do trafostanice, v autě zůstal zaklíněný Řidiče převezli záchranáři do příbramské nemocnice s poraněním hlavy. Řidička audi sjela do rybníka, vyvázla bez zranění Řidička audi sjela do rybníka, vyvázla bez zranění K nehodě došlo dnes před dvacátou hodinou. Nepřehlédněte Při nehodě v Příbrami se lehce zranily dvě ženy, komunikaci policie uzavřela Při nehodě v Příbrami se lehce zranily dvě ženy, komunikaci policie uzavřela K nehodě došlo v devět hodin v ulici Seifertova.
U Hluboše přejel řidič do protisměru a havaroval do stromu, letěl pro něj vrtulník U Hluboše přejel řidič do protisměru a havaroval do stromu, letěl pro něj vrtulník Řidiče museli z auta vyprostit hasiči. Mokrá D4 komplikuje řidičům jízdu. Jeden vyletěl z dálnice, další skončil ve svodidlech Mokrá D4 komplikuje řidičům jízdu. Jeden vyletěl z dálnice, další skončil ve svodidlech Záchranné složky mají dnes odpoledne napilno. Nepřehlédněte Na Příbramsku se srazila dvě auta, do nemocnice bylo převezeno malé dítě Na Příbramsku se srazila dvě auta, do nemocnice bylo převezeno malé dítě Příčinou nehody bylo nedání přednosti v jízdě. Na Příbramsku bude ve čtvrtek hodně foukat, dál hrozí šíření požárů Na Příbramsku bude ve čtvrtek hodně foukat, dál hrozí šíření požárů V souvislosti s nebezpečím požárů meteorologové nabádají lidi, aby nerozdělávali oheň … Příbram bude hostit krajskou soutěž v disciplínách TFA Příbram bude hostit krajskou soutěž v disciplínách TFA Desátý ročník Krajské soutěže HZS Středočeského kraje v disciplínách TFA se uskuteční … Středočeští hasiči kvůli bouřce vyjížděli ke spadlým stromům a čerpali vodu Středočeští hasiči kvůli bouřce vyjížděli ke spadlým stromům a čerpali vodu Celkově vyjeli k 35 zásahům. AKTUALIZOVÁNO Hasičům přibývají výjezdy kvůli včelím rojům, lidé je ale mají volat jen ve vážných případech Hasičům přibývají výjezdy kvůli včelím rojům, lidé je ale mají volat jen ve vážných případech Lidé by měli před zavoláním na tísňovou linku zvážit, zda jde o akutní případ … Zloděj kradl pohonné hmoty ze zaparkovaného auta v podzemní garáži Zloděj kradl pohonné hmoty ze zaparkovaného auta v podzemní garáži Ke krádeži došlo dnes odpoledne na Drkolnově. Na Příbramsku havaroval opilý motorkář do stromu. Letěl pro něj vrtulník Na Příbramsku havaroval opilý motorkář do stromu. Letěl pro něj vrtulník Nadýchal hodnotu přesahující jedno promile alkoholu. Nepřehlédněte Loňský rozsáhlý požár v Žebráku nezpůsobila technická závada, ale člověk Loňský rozsáhlý požár v Žebráku nezpůsobila technická závada, ale člověk Vyšetřovatelé zjistili, že ohnisko bylo venku před halou v místě, kde byly uskladněné …
Profesionálním hasičům ve středních Čechách zásadně pomáhají i ti dobrovolní Profesionálním hasičům ve středních Čechách zásadně pomáhají i ti dobrovolní Středočeský kraj má 1,45 milionu obyvatel. Loni zde hasiči evidovali 19.047 událostí, … Svatý Florián opět otevře brány hasičských stanic Svatý Florián opět otevře brány hasičských stanic Tento pátek si hasiči na Příbramsku připomenou svátek svatého Floriána, který je … Riziko požárů zcela pomine v pátek, kdy přijdou přeháňky a bouřky Riziko požárů zcela pomine v pátek, kdy přijdou přeháňky a bouřky Po delším období bez srážek dorazí před víkendem do země přeháňky a bouřky. Středočeští hasiči likvidovali 12 požárů, čtyři souvisely s čarodějnickým pálením Středočeští hasiči likvidovali 12 požárů, čtyři souvisely s čarodějnickým pálením Hasiči zasahovali také u popadaných stromů nebo spadlé májky. ČHMÚ: Požáry budou kvůli teplu a větru na většině území ČR hrozit do pátku ČHMÚ: Požáry budou kvůli teplu a větru na většině území ČR hrozit do pátku Dnešní nejvyšší teploty v ČR se budou pohybovat od 17 do 22 stupňů, ale kvůli větru … Ve Středočeském kraji se od úterý nesmí zapalovat oheň, ani na zahradách u lesa Ve Středočeském kraji se od úterý nesmí zapalovat oheň, ani na zahradách u lesa Nařízení se týká rozdělávání nebo udržování otevřeného ohně i dalších rizikových … AKTUALIZOVÁNO Oslavte 140 let Sboru dobrovolných hasičů z Dalekých Dušníků Oslavte 140 let Sboru dobrovolných hasičů z Dalekých Dušníků Dobrovolní hasiči mají v Česku velkou tradici a výjimkou není ani obec Daleké Dušníky. … Na dálnici D4 předjížděl opilý řidič sanitku jedoucí na majácích, nehoda si vyžádala zranění Na dálnici D4 předjížděl opilý řidič sanitku jedoucí na majácích, nehoda si vyžádala zranění Řidič BMW nadýchal přes jedno promile alkoholu. AKTUALIZOVÁNO Sedm jednotek hasičů likviduje na Příbramsku požár lesa Sedm jednotek hasičů likviduje na Příbramsku požár lesa Požár vznikl v blízkosti Vesteckého mostu u obce Obory. V budově městského úřadu probíhalo cvičení, na místě byla i dekontaminační jednotka V budově městského úřadu probíhalo cvičení, na místě byla i dekontaminační jednotka Tématem nácviku byl nález podezřelé látky v zásilce.
1 2 3 4 5 6 ... 13 14 15


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies