14. 6. svátek má Roland
https://www.szmpb.cz/passport




Zpravodajství   »   Hasiči, požáry

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 862 článků.
Zobrazeny články: 121 - 180
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 14 15

Řidiče přemohl mikrospánek a přetočil auto na bok Řidiče přemohl mikrospánek a přetočil auto na bok Řidič naštěstí vyvázl bez vážnější újmy na zdraví. Motorkář na Příbramsku předjížděl kolonu, narazil do auta, které odbočovalo Motorkář na Příbramsku předjížděl kolonu, narazil do auta, které odbočovalo Záchranáři museli muže několik minut resuscitovat. Na Příbramsku shořel traktor a zemní fréza, škoda je sedm milionů korun Na Příbramsku shořel traktor a zemní fréza, škoda je sedm milionů korun Požár byl ohlášen krátce před 11:00, hasiči ho zlikvidovali zhruba za hodinu a …
Strakonickou silnici uzavřela nehoda motorkáře s autem, dva zranění Strakonickou silnici uzavřela nehoda motorkáře s autem, dva zranění Motocyklista předjížděl kolonu stojících vozidel, načež narazil do auta, které … Nehoda dvou aut zastavila provoz na D4, dva zranění Nehoda dvou aut zastavila provoz na D4, dva zranění Během šetření došlo k další nehodě čtyř aut, při které se nikdo nezranil. Pro sraženou cyklistku letěl k Oborám vrtulník Pro sraženou cyklistku letěl k Oborám vrtulník Sedmašedesátiletý řidič nákladního vozidla předjížděl třiasedmdesátiletou cyklistku, … Nepřehlédněte Při čelní srážce s autobusem na Příbramsku se vážně zranil řidič auta Při čelní srážce s autobusem na Příbramsku se vážně zranil řidič auta Pro zraněného řidiče letěl vrtulník leteckých záchranářů. Nejčtenější U Mníšku pod Brdy pobodali sršni pět dětí U Mníšku pod Brdy pobodali sršni pět dětí Hmyz je pobodal při procházce po lesní cestě. Příčina požáru třídírny odpadů v Dolních Hbitech zatím není známá Příčina požáru třídírny odpadů v Dolních Hbitech zatím není známá Škoda podle policie činí předběžně 20 milionů korun. Při vyšetřování příčiny zatím … Žena v Příbrami vběhla přímo před auto, v kritickém stavu ji do nemocnice přepravil vrtulník Žena v Příbrami vběhla přímo před auto, v kritickém stavu ji do nemocnice přepravil vrtulník Žena utrpěla poranění hlavy a mozku.
Nový lodní motor od Nadace ČEZ pomohl zachránit tonoucího před jistou smrtí Nový lodní motor od Nadace ČEZ pomohl zachránit tonoucího před jistou smrtí V prostorách vodní elektrárny ČEZ u Orlické přehrady dnes proběhlo slavnostní předání … Video: Vodní elektrárna Orlík prověřila hasiče, cvičili zásah u požáru turbíny Video: Vodní elektrárna Orlík prověřila hasiče, cvičili zásah u požáru turbíny Podle námětu cvičení na místě zkolabovali dva pracovníci. Opilý muž šel vykonat potřebu a zapadl do bahna. Pomohli mu hasiči Opilý muž šel vykonat potřebu a zapadl do bahna. Pomohli mu hasiči Událost se stala krátce po 22. hodině v obci Županovice na Příbramsku. Řidič u Sedlčan za jízdy usnul a naboural do stromu, pro spolujezdce letěl vrtulník Řidič u Sedlčan za jízdy usnul a naboural do stromu, pro spolujezdce letěl vrtulník Řidiče i těžce zraněného spolujezdce museli z havarovaného vozidla vyprostit … Řidič škodovky na Příbramsku naboural do zábradlí mostu Řidič škodovky na Příbramsku naboural do zábradlí mostu Při nehodě se zranil, byl převezen do příbramské nemocnice. U Zrůbku skončil nákladní vůz s vlekem na boku, převážel 27 tun štěrku U Zrůbku skončil nákladní vůz s vlekem na boku, převážel 27 tun štěrku Nehoda se obešla bez zranění, dopravu řídí policie kyvadlově. Řidiči u Dlouhé Lhoty se měl za jízdy zablokovat volant. Sjel ze silnice a narazil do betonového propustku Řidiči u Dlouhé Lhoty se měl za jízdy zablokovat volant. Sjel ze silnice a narazil do betonového propustku Při nehodě se lehce zranil nezletilý spolujezdec. U Rožmitálu přetočil řidič dodávku na bok, zranil se lehce U Rožmitálu přetočil řidič dodávku na bok, zranil se lehce Policisté v místě jeden jízdní pruh uzavřeli. Středočeským hasičům přibylo zásahů kvůli počasí, napilno měli i energetici Středočeským hasičům přibylo zásahů kvůli počasí, napilno měli i energetici Kolem 7:30 přibyla porucha v Příbrami, bez elektřiny se tam ocitlo 2200 domácností. Středočeští hasiči vyjížděli kvůli deštivému počasí ke dvěma desítkám případů Středočeští hasiči vyjížděli kvůli deštivému počasí ke dvěma desítkám případů Nejčastěji odstraňovali spadlé stromy nebo čerpali vodu ze sklepa či kanalizace.
Hasiči vyjížděli k požáru trafostanice na Drkolnov, část Příbrami byla bez proudu Hasiči vyjížděli k požáru trafostanice na Drkolnov, část Příbrami byla bez proudu Dispečink ČEZ Distribuce v současné době eviduje poruchy na vedení vysokého … U Dlouhé Lhoty přetočil řidič auto na střechu, test na alkohol odmítl U Dlouhé Lhoty přetočil řidič auto na střechu, test na alkohol odmítl Dvaatřicetiletý řidič nejprve narazil do dopravního značení a následně sjel ze silnice … Hasiči ukončili po 24 hodinách zásah u požáru třídírny odpadů na Příbramsku Hasiči ukončili po 24 hodinách zásah u požáru třídírny odpadů na Příbramsku Škoda podle policie činí předběžně 20 milionů korun. Den poté. Podívejte se, jak to vypadá na místě vyhořelé haly třídírny odpadu v Dolních Hbitech Den poté. Podívejte se, jak to vypadá na místě vyhořelé haly třídírny odpadu v Dolních Hbitech S požárem bojovalo 141 hasičů, předběžná škoda byla stanovena na 20 milionů … Hasiči pokračují s dohašováním požáru třídírny v Dolních Hbitech na Příbramsku Hasiči pokračují s dohašováním požáru třídírny v Dolních Hbitech na Příbramsku Na místě je několik jednotek hasičů, na pomoc míří speciální těžká technika ze … V Dolních Hbitech hoří třídírna odpadu, hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň požárního poplachu V Dolních Hbitech hoří třídírna odpadu, hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň požárního poplachu Hustý černý dým je vidět na kilometry daleko. Nejčtenější Na Příbramsku narazilo auto do stromu, těžce zraněného řidiče přepravil do nemocnice vrtulník Na Příbramsku narazilo auto do stromu, těžce zraněného řidiče přepravil do nemocnice vrtulník Nehoda byla oznámena na tísňovou linku 112 včera před 22:00. Novares chce v Žebráku obnovit výrobu po požáru a zachovat práci pro zaměstnance Novares chce v Žebráku obnovit výrobu po požáru a zachovat práci pro zaměstnance Kriminalisté požár vyšetřují jako obecné ohrožení z nedbalosti. Pracují se dvěma … Na D4 do odstaveného nákladního vozu narazil opilý řidič osobáku, policisté dálnici uzavřeli Na D4 do odstaveného nákladního vozu narazil opilý řidič osobáku, policisté dálnici uzavřeli Řidič osobního vozidla nadýchal téměř dvě promile alkoholu. AKTUALIZOVÁNO U Brodu přetočila řidička auto na bok, zranila se lehce U Brodu přetočila řidička auto na bok, zranila se lehce Hasiči řídili provoz kyvadlově, kolony se netvořily.
U Tochovic zůstalo pod valníkem zaklíněné tele, hasiči ho zachránili U Tochovic zůstalo pod valníkem zaklíněné tele, hasiči ho zachránili Bezradní zemědělci se dnes obrátili na hasiče. Vlastními silami nemohli zachránit … Nepřehlédněte Středočeští hasiči měli kvůli silným bouřkám zhruba 100 zásahů Středočeští hasiči měli kvůli silným bouřkám zhruba 100 zásahů Nejvíce zásahů měli na Příbramsku, Berounsku a Nymbursku. AKTUALIZOVÁNO Hasiči by dnes měli předat místo po rozsáhlém požáru v Žebráku majiteli Hasiči by dnes měli předat místo po rozsáhlém požáru v Žebráku majiteli U požáru zasahovalo při největším nasazení přes 150 hasičů s více než 30 cisternami a … V Žebráku shořela hala na výrobu plastů, škoda je čtvrtá nejvyšší za 33 let V Žebráku shořela hala na výrobu plastů, škoda je čtvrtá nejvyšší za 33 let Hasiči z místa požářiště postupně odjíždí, likvidaci ale zřejmě ohlásí až ve … Dopravu na Příbramsku omezily dvě nehody, čtyři zranění Dopravu na Příbramsku omezily dvě nehody, čtyři zranění U Milína nedal přednost v jízdě osmaosmdesátiletý řidič, u obce Jerusalem havarovala … Nepřehlédněte Hasiči přes noc likvidovali požár haly v Žebráku, hledají skrytá ohniska Hasiči přes noc likvidovali požár haly v Žebráku, hledají skrytá ohniska Podle prvních odhadů způsobil oheň škodu za 1,5 miliardy korun, hasiči zásahem … Škoda po požáru průmyslové haly v Žebráku je předběžně 1,5 miliardy korun Škoda po požáru průmyslové haly v Žebráku je předběžně 1,5 miliardy korun Hala hořela v plném rozsahu už po příjezdu jednotek a později se zřítila. AKTUALIZOVÁNO Hasiči dál hasí požár haly v Žebráku Hasiči dál hasí požár haly v Žebráku Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu, na místě zasahuje 25 jednotek. Hasiči zasahují u požáru haly v Žebráku, hustý dým je vidět na kilometry daleko Hasiči zasahují u požáru haly v Žebráku, hustý dým je vidět na kilometry daleko Tři hasiči utrpěli lehké zranění. Nepřehlédněte Řidič ve Zdabořské ulici najel na obrubník, poškodil plot a převrátil auto na střechu Řidič ve Zdabořské ulici najel na obrubník, poškodil plot a převrátil auto na střechu Policisté silnici během šetření příčiny havárie uzavřeli.
Na Příbramsku se čelně střetla motorka s autem, zraněného motorkáře do nemocnice přepravil vrtulník Na Příbramsku se čelně střetla motorka s autem, zraněného motorkáře do nemocnice přepravil vrtulník Nehoda se stala v půl třetí u obce Řadovy. U Jinců narazila dodávka do stromu, opilého řidiče po vyproštění do nemocnice přepravil vrtulník U Jinců narazila dodávka do stromu, opilého řidiče po vyproštění do nemocnice přepravil vrtulník Řidič cizí státní příslušnosti nadýchal hodnotu 1,63 promile alkoholu. U Rožmitálu se čelně srazila dvě auta, tři zranění U Rožmitálu se čelně srazila dvě auta, tři zranění Policisté komunikaci v místě nehody obousměrně uzavřeli. Hasiči vytahovali labuti ze zobáku háček, nohy měla omotané vlascem Hasiči vytahovali labuti ze zobáku háček, nohy měla omotané vlascem Tito velcí ptáci s háčky zaseknutými do různých částí těla a zamotáni do vlasců bez … Hasiči uctili památku kolegy, který zemřel při havárii cisterny jedoucí k požáru domu Hasiči uctili památku kolegy, který zemřel při havárii cisterny jedoucí k požáru domu Pietní akce proběhla dnes od 13:00. Černé vlajky, nastoupené jednotky. Hasiči uctí památku kolegy, který zemřel při havárii cisterny jedoucí k požáru domu Černé vlajky, nastoupené jednotky. Hasiči uctí památku kolegy, který zemřel při havárii cisterny jedoucí k požáru domu Pietní akce proběhne ve středu od 13:00. Pražský hasič pomáhal v době osobního volna při žních na Příbramsku. Na poli pomohl zachránit lidský život Pražský hasič pomáhal v době osobního volna při žních na Příbramsku. Na poli pomohl zachránit lidský život Při práci si všiml, jak jeden z myslivců leží nehybně na zemi. Nepřehlédněte Hasiči dohasili požár stohu v Rosovicích, škoda 300 tisíc korun Hasiči dohasili požár stohu v Rosovicích, škoda 300 tisíc korun Včasným zásahem uchránili hasiči majetek v hodnotě deseti milionů korun. Hasiči zasahovali u netradičního požáru. Bezdomovci v Březnické zapálili vanu Hasiči zasahovali u netradičního požáru. Bezdomovci v Březnické zapálili vanu Ve zdejších opuštěných garážích bydlí asi desítka bezdomovců. Oheň ze stohu v Rosovicích zasáhl uskladněné pneumatiky, na místě zasahují další hasičské jednotky Oheň ze stohu v Rosovicích zasáhl uskladněné pneumatiky, na místě zasahují další hasičské jednotky Kromě asi 450 balíků lisované slámy hoří i větší počet pneumatik. Hustý černý dým je … Nepřehlédněte
Hasiči zasahují u požáru stohu v Rosovicích na Příbramsku Hasiči zasahují u požáru stohu v Rosovicích na Příbramsku Událost byla nahlášena krátce po 17. hodině. Nepřehlédněte Meteorologové nesnížili na Příbramsku výstrahu před nebezpečím požárů Meteorologové nesnížili na Příbramsku výstrahu před nebezpečím požárů Začátkem příštího týdne nad naše území dorazí zvlněná studená fronta a riziko požárů … V části Čech stouplo riziko vzniku požárů V části Čech stouplo riziko vzniku požárů Některé kraje kvůli horkému a suchému počasí vyhlásily zákaz používání otevřeného ohně … Tři hasičské jednotky vyjížděly v noci k požáru skládky u Chrástu Tři hasičské jednotky vyjížděly v noci k požáru skládky u Chrástu Podle oznamovatele byly vidět z dálky velké plameny. Středočeští hasiči v těchto dnech častěji vyjíždějí k požárům polí Středočeští hasiči v těchto dnech častěji vyjíždějí k požárům polí Ve Středočeském kraji je na rizikových místech zakázáno rozdělávat oheň. Vysoké nebezpečí požárů je kvůli vedrům a suchu na celém území Česka Vysoké nebezpečí požárů je kvůli vedrům a suchu na celém území Česka Dnes podle předpovědi ČHMÚ vystoupí teploty až na 37 stupňů Celsia. U Hluboše skončilo auto na střeše, řidičku převezli do nemocnice U Hluboše skončilo auto na střeše, řidičku převezli do nemocnice Žena utrpěla středně těžká poranění. U Bělčic hoří pole a les, hasiči přivolali na pomoc vrtulník s bambivakem U Bělčic hoří pole a les, hasiči přivolali na pomoc vrtulník s bambivakem Kvůli teplému a suchému počasí platí v celé zemi až do odvolání výstraha před vznikem … U shořelé restaurace na Trhovkách vyšetřovatel nevyloučil cizí zavinění nebo nedbalost U shořelé restaurace na Trhovkách vyšetřovatel nevyloučil cizí zavinění nebo nedbalost Kvůli většímu rozsahu požáru velitel vyhlásil druhý poplachový stupeň. U obce Hvožďany hoří pole, hrozí rozšíření ohně do lesa U obce Hvožďany hoří pole, hrozí rozšíření ohně do lesa Ve Středočeském kraji je od pátečních 12:00 do pondělního večera na rizikových místech …
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13 14 15


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies