18. 4. svátek má Valérie
Nobelia
Zpravodajství   »   Nemocnice Příbram

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 346 článků.
Zobrazeny články: 241 - 300
1 2 3 4 5 6

Většina pacientů nemocnice během epidemie zlepšila osobní hygienu Většina pacientů nemocnice během epidemie zlepšila osobní hygienu Osvětu ohledně čistoty rukou si vyslechlo hned několik desítek pacientů příbramské … Příbramská nemocnice naočkovala téměř 29 tisíc lidí, silnější reakce měly jen jednotky z nich Příbramská nemocnice naočkovala téměř 29 tisíc lidí, silnější reakce měly jen jednotky z nich Obě očkovací místa jsou vybavena i pro případ, že by u někoho nastala alergická … Jsou vaše ruce dostatečně čisté? Přesvědčit se o tom můžete zítra v nemocnici Jsou vaše ruce dostatečně čisté? Přesvědčit se o tom můžete zítra v nemocnici Dodržování osobní hygieny je jednou z cest v boji proti koronaviru a dalším nemocem.
Obě dávky vakcíny dostalo v Příbrami téměř 18 tisíc lidí Obě dávky vakcíny dostalo v Příbrami téměř 18 tisíc lidí Očkování v Příbrami probíhá na dvou místech a pomocí mobilního očkovacího … Příbramská nemocnice hlásí jen 7 hospitalizovaných s koronavirem Příbramská nemocnice hlásí jen 7 hospitalizovaných s koronavirem Během dubna najíždí nemocnice na běžný režim. Ředitel nemocnice: Pandemie ukázala na slabá místa zdravotnického systému Ředitel nemocnice: Pandemie ukázala na slabá místa zdravotnického systému V bilančním rozhovoru hodnotí MUDr. Stanislav Holobrada poslední rok s covidem. Nepřehlédněte Očkování poběží i tuto sobotu, na termín v Příbrami nečeká ani stovka lidí Očkování poběží i tuto sobotu, na termín v Příbrami nečeká ani stovka lidí Dodávky vakcinačních látek jsou nyní dostatečné. Příbramská nemocnice naočkovala … Příbramská nemocnice zvažuje vyčlenění lůžkové jednotky pro pacienty s postcovidovým syndromem Příbramská nemocnice zvažuje vyčlenění lůžkové jednotky pro pacienty s postcovidovým syndromem Předpokládá se, že jednotka by měla kolem 24 lůžek. Covidová ortopedie se uzavírá, od pondělí začne přijímat běžné pacienty Covidová ortopedie se uzavírá, od pondělí začne přijímat běžné pacienty Otevřít by se za nějaký čas mohlo i oddělení následné rehabilitace. Počet covidových pacientů klesá i v příbramské nemocnici Počet covidových pacientů klesá i v příbramské nemocnici Nemocnice by se chtěla vrátit od května k běžnému režimu.
Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Příbramská nemocnice se pravděpodobně během května vrátí k běžnému režimu Epidemiologická situace v regionu se postupně stále zlepšuje. Od září do března bylo v příbramské nemocnici hospitalizováno 1174 pacientů s covidem Od září do března bylo v příbramské nemocnici hospitalizováno 1174 pacientů s covidem Vedení nemocnice doufá, že žádná výraznější vlna koronaviru nás již … Příbramská nemocnice odvolala stav hromadného postižení osob Příbramská nemocnice odvolala stav hromadného postižení osob Vedení nemocnice věří, že se v příštích týdnech podaří postupný návrat k normálnímu … Příbramská nemocnice dnes vyočkovala přes 1000 vakcinačních dávek Příbramská nemocnice dnes vyočkovala přes 1000 vakcinačních dávek Jedná se o rekordní počet vakcín v rámci jednoho dne. Ředitel příbramské nemocnice: Pokud se nic nepokazí, v pondělí odvoláme stav hromadného ohrožení osob Ředitel příbramské nemocnice: Pokud se nic nepokazí, v pondělí odvoláme stav hromadného ohrožení osob MUDr. Stanislav Holobrada je optimista a věří, že díky očkování a promořenosti … Nepřehlédněte Od pondělí se bude očkovat i na Zdaboři, místo má volné termíny Od pondělí se bude očkovat i na Zdaboři, místo má volné termíny Denně by zde mohlo být naočkováno dalších několik stovek zájemců. Vakcín je již dostatek. Příbramská nemocnice denně naočkuje až 800 lidí Vakcín je již dostatek. Příbramská nemocnice denně naočkuje až 800 lidí Vysoké dodávky vakcín jsou přislíbeny i na další týdny. Fungovat začne lůžková … Příbramská nemocnice se pomalu vrací do běžného režimu, na očním dnes odoperovali první pacienty Příbramská nemocnice se pomalu vrací do běžného režimu, na očním dnes odoperovali první pacienty Ještě tento týden se otevře lůžkové oddělení neurologie. Arenberger chce schválené vakcíny, Sputnik připouští v rámci studie Arenberger chce schválené vakcíny, Sputnik připouští v rámci studie "Ze zákona stát nemůže nakupovat jiné vakcíny, než které nakoupil od Evropské … Situace v příbramské nemocnici se lepší, tento týden by se mohla začít vracet k normálu Situace v příbramské nemocnici se lepší, tento týden by se mohla začít vracet k normálu Brzy zřejmě dojde k odvolání stavu hromadného postižení osob.
Příbramská nemocnice má k dispozici Bamlanivimab i Regn-Cov2 Příbramská nemocnice má k dispozici Bamlanivimab i Regn-Cov2 Lék je určen ohroženým pacientům s mírnými příznaky covidu-19. Ani o Velikonocích nezůstanete bez pomoci lékárníků Ani o Velikonocích nezůstanete bez pomoci lékárníků Každý den bude v Příbrami otevřeno alespoň v jedné lékárně. Očkování proti covidu se téměř zastavilo, nejsou vakcíny Očkování proti covidu se téměř zastavilo, nejsou vakcíny V tomto týdnu bude v příbramské nemocnici možné očkovat prakticky jen ty, kteří … Primář Petr Bilina o covidu: Nikdo u nás neleží zbytečně, pacienti bez kyslíku mohou doma zemřít Primář Petr Bilina o covidu: Nikdo u nás neleží zbytečně, pacienti bez kyslíku mohou doma zemřít Mrzí mě a nelíbí se mi, že do výsostně medicínských věcí se montují lidé, kteří tomu … Nepřehlédněte Zdravotní sestra z Příbrami měla covid už dvakrát, na očkování dosud čekala Zdravotní sestra z Příbrami měla covid už dvakrát, na očkování dosud čekala Je často unavená, bolí ji klouby. Přesto znovu chodí do práce. V době koronaviru nemocnice prodělávají, příbramská deset milionů měsíčně V době koronaviru nemocnice prodělávají, příbramská deset milionů měsíčně Pomoci by měla nová kompenzační vyhláška, která už je v řešení. Otevření očkovacího centra na Zdaboři se odkládá, nejsou vakcíny Otevření očkovacího centra na Zdaboři se odkládá, nejsou vakcíny S otevřením očkovacího centra na Zdaboři se počítá až po Velikonocích. Situace v příbramské nemocnici se mírně lepší, covidária ale zůstávají v pohotovosti Situace v příbramské nemocnici se mírně lepší, covidária ale zůstávají v pohotovosti Od začátku epidemie bylo v Příbrami hospitalizováno 973 pacientů s koronavirem. V příštím týdnu otevře nemocnice očkovací centrum v areálu na Zdaboři V příštím týdnu otevře nemocnice očkovací centrum v areálu na Zdaboři Pro klienty bude vyhrazené parkoviště v dolní části areálu v Žežické ulici. V pondělí bude příbramská nemocnice jednat o případném otevření uzavřených lůžkových oddělení V pondělí bude příbramská nemocnice jednat o případném otevření uzavřených lůžkových oddělení K dnešnímu dni je zde s covidem-19 hospitalizováno 91 pacientů, z nichž 10 vyžaduje …
V příbramské nemocnici bylo od začátku epidemie hospitalizováno skoro tisíc lidí s koronavirem V příbramské nemocnici bylo od začátku epidemie hospitalizováno skoro tisíc lidí s koronavirem Situace v nemocnici se stabilizovala, stále však není příznivá. V příbramské nemocnici leží 100 pacientů s koronavirem V příbramské nemocnici leží 100 pacientů s koronavirem Intenzivní péče je stále na horní hranici kapacit. Příbramská nemocnice ode dneška zprovoznila další covidové oddělení, získala tak 20 nových lůžek Příbramská nemocnice ode dneška zprovoznila další covidové oddělení, získala tak 20 nových lůžek Ve Středočeském kraji v pátek přibylo 2423 nakažených covidem. Počet hospitalizovaných s covidem v Příbrami opět stoupl, nemocnice zavírá lůžkové oddělení neurologie Počet hospitalizovaných s covidem v Příbrami opět stoupl, nemocnice zavírá lůžkové oddělení neurologie K dnešnímu dni je s covidem hospitalizováno 105 pacientů, z nichž 16 vyžaduje … Jsme v tom s vámi, děkujeme, vzkazují osobnosti zdravotníkům příbramské nemocnice Jsme v tom s vámi, děkujeme, vzkazují osobnosti zdravotníkům příbramské nemocnice Portál pribram.cz oslovil několik osobností, které prostřednictvím videa vyjádřily … Nepřehlédněte Snímky, ze kterých mrazí. I takhle vypadá boj s koronavirem v příbramské nemocnici Snímky, ze kterých mrazí. I takhle vypadá boj s koronavirem v příbramské nemocnici Nemocnice neustále nabádá veřejnost k dodržování hygienických opatření. Nepřehlédněte Vedení příbramské nemocnice bude rozhodovat o uzavření dalšího oddělení Vedení příbramské nemocnice bude rozhodovat o uzavření dalšího oddělení Počet covidových pacientů neustále roste, kapacita lůžek na oddělení ARO je … Za jeden den přibylo v příbramské nemocnici 12 lidí s covidem, vedení zavírá další oddělení Za jeden den přibylo v příbramské nemocnici 12 lidí s covidem, vedení zavírá další oddělení Podle předpovědí ministerstva zdravotnictví má nápor na nemocnice kulminovat v tomto … Nemocnice ve středních Čechách akutně poptávají 40 lékařů a 110 sester Nemocnice ve středních Čechách akutně poptávají 40 lékařů a 110 sester Příbramská nemocnice se domlouvá na výpomoci s místními specialisty. Spotřeba kyslíku v příbramské nemocnici přesáhla dvě tuny denně Spotřeba kyslíku v příbramské nemocnici přesáhla dvě tuny denně Kvůli spotřebě je nutné navýšit interval zásobování.
Nemocnice zdvojnásobila kapacitu antigenního testování Nemocnice zdvojnásobila kapacitu antigenního testování Denně se tak bude moci nechat otestovat zhruba 200 zájemců. Holobrada: Nemocniční péče je v režimu, který by se dal nazvat medicínou katastrof Holobrada: Nemocniční péče je v režimu, který by se dal nazvat medicínou katastrof Ředitel příbramské nemocnice Stanislav Holobrada upozorňuje, že může dojít ke snížení … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice vyhlásila stav hromadného ohrožení osob Příbramská nemocnice vyhlásila stav hromadného ohrožení osob Středočeský kraj kvůli velkému počtu pacientů s covidem-19 povolá do nemocnic … Nepřehlédněte Příbramská nemocnice je na pokraji vyhlášení stavu hromadného postižení osob, zasedne krizový štáb Příbramská nemocnice je na pokraji vyhlášení stavu hromadného postižení osob, zasedne krizový štáb Stav hromadného postižení osob je mimořádná událost, při kterém se zdravotnické … Příbramská nemocnice se chystá na příliv pacientů, zavírá jedno z chirurgických oddělení Příbramská nemocnice se chystá na příliv pacientů, zavírá jedno z chirurgických oddělení Středočeský kraj zřejmě brzy vyhlásí stav hromadného postižení osob. Se zapojením praktických lékařů může být v Příbrami naočkováno až tisíc lidí denně Se zapojením praktických lékařů může být v Příbrami naočkováno až tisíc lidí denně Příbramská nemocnice připravuje další očkovací centrum v areálu na Zdaboři. Příbramská nemocnice naočkuje kolem 540 lidí denně Příbramská nemocnice naočkuje kolem 540 lidí denně V tuto chvíli je v plném proudu očkování seniorů a učitelů. Lucie (38) o koronaviru: Nemohla jsem dýchat a ztrácela vědomí, převoz do nemocnice si nepamatuji Lucie (38) o koronaviru: Nemohla jsem dýchat a ztrácela vědomí, převoz do nemocnice si nepamatuji Koronavirus Lucii změnil pohled na svět. Nabádá i ostatní, ať nehazardují se svým … Nepřehlédněte Nemocnice spouští infolinku a chystá informační letáky Nemocnice spouští infolinku a chystá informační letáky Očkování zatím probíhá v hlavním areálu nemocnice. Dále očkují dva mobilní … Ředitel nemocnice: AstraZeneca je plnohodnotná vakcína, která dokáže zachránit život Ředitel nemocnice: AstraZeneca je plnohodnotná vakcína, která dokáže zachránit život Pokud se do očkování zapojí praktičtí lékaři a bude dostatek vakcín, bude na …
Krizový štáb uzavře v příbramské nemocnici jedno lůžkové oddělení ortopedie Krizový štáb uzavře v příbramské nemocnici jedno lůžkové oddělení ortopedie Nemocnice tak získá 12 nových covidových lůžek. V příbramské nemocnici přibylo pacientů s covidem. Na odpoledne svolali krizový štáb V příbramské nemocnici přibylo pacientů s covidem. Na odpoledne svolali krizový štáb Situace u nás není moc optimistická, řekl mluvčí nemocnice Martin Janota. Příbramská nemocnice začala s očkováním seniorů Příbramská nemocnice začala s očkováním seniorů Očkovat se bude v přednáškovém sále hlavní budovy nemocnice. Kufřík sice rodiče nenahradí, pro adoptované děti je ale velmi emotivní vzpomínkou Kufřík sice rodiče nenahradí, pro adoptované děti je ale velmi emotivní vzpomínkou Z příbramské porodnice skončí v průměru 6 dětí ročně v rukou pěstounů. Ředitel nemocnice: Pokud bude dost vakcín, začneme s očkováním veřejnosti do týdne Ředitel nemocnice: Pokud bude dost vakcín, začneme s očkováním veřejnosti do týdne Dodávky vakcín společnosti Pfizer jsou aktuálně kvůli výpadku výrobních kapacit … Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací Středočeský kraj trápí nedostatek vakcín, nemocnice ruší tisíce rezervací V Příbrami očkování veřejnosti nad 80 let zatím neodstartovalo. O příbramské nemocnici kolují na sociálních sítích lži, bude se bránit právní cestou O příbramské nemocnici kolují na sociálních sítích lži, bude se bránit právní cestou Příbramská nemocnice považuje veškeré informace za zcela smyšlené. Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Některá oddělení příbramské nemocnice povolují návštěvy Nutné je splnit mnoho hygienických opatření. Příbramská nemocnice s očkováním veřejnosti v průběhu ledna spíše nepočítá Příbramská nemocnice s očkováním veřejnosti v průběhu ledna spíše nepočítá Stále jsou očkováni zdravotníci a zaměstnanci kritické infrastruktury. Příbramská nemocnice spotřebuje kvůli koronaviru tunu kapalného kyslíku denně Příbramská nemocnice spotřebuje kvůli koronaviru tunu kapalného kyslíku denně Kapalný kyslík musí být zmrazen hluboko pod bodem mrazu.
1 2 3 4 5 6


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies