14. 11. svátek má Sáva

Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému

9. září 2019   (18:45)
Dalších 35 fotografií v galeriiDobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému

Celníci, policisté i hasiči ukazovali dětem, co obnáší jejich práce


Místo fotbalistů se na dobříšském fotbalovém stadionu v neděli odpoledne pohybovaly složky Integrovaného záchranného systému. Ukazovaly dětem, co obnáší jejich práce. Program začal v 15 hodin a celé odpoledne bylo na co se dívat. Předvedla se Celní správa ČR, Městská Policie Dobříš, Vězeňská služba ČR, věznice Bytíz a dobříšští dobrovolní hasiči.  Celý program provázel moderátor Václav Vetchý.

Zatímco celníci dětem ukázali, jak zastavují ujíždějící automobil, jejich služební psi se s vervou vrhli na každého, kdo měl u sebe omamné látky. Děti na vlastní oči viděly, co udělá hořící pánev, když se uhasí vodou, a jak probíhá zpacifikování podezřelé osoby. A nejedno děcko doslova překonalo samo sebe, když mu policista měřil rychlost běhu radarem. Bylo to akční odpoledne plné zábavy a napětí. Podívejte se na naši fotogalerii.

Místo fotbalistů se na dobříšském fotbalovém …

Fotogalerie

Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému () Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (1) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (2) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (3) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (4) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (5) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (6) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (7) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (8) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (9) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (10) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (11) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (12) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (13) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (14) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (15) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (16) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (17) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (18) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (19) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (20) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (21) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (22) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (23) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (24) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (25) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (26) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (27) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (28) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (29) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (30) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (31) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (32) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (33) Dobříšský fotbalový stadion obsadily složky Integrovaného záchranného systému (34)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mirDalší články

Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Při cestě z Nepomuku k Padrťským rybníkům se nachází Gangloffův náhon. Historická vodní stavba, která měla zamezit odtoku vod z Rožmitálského panství 14. listopadu 2019   (15:07) Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Festival Kačeři je zpět s hvězdnou sestavou. 14. listopadu 2019   (15:06) Jan Konvalinka k plánovanému zvýšení vodného a stočného Jan Konvalinka k plánovanému zvýšení vodného a stočného Pokud zastupitelé navýšení schválí, od ledna do května 2020 nově občané zaplatí měsíčně o zhruba 44 korun více. Po květnovém poklesu DPH to bude o cca 34 Kč měsíčně více na každého člena domácnosti 14. listopadu 2019   (12:02) Policisté od začátku roku odhalili téměř šest set opilých a zfetovaných řidičů Policisté od začátku roku odhalili téměř šest set opilých a zfetovaných řidičů Poslední hříšníky zastavili policisté v tomto týdnu, u obou mužů vykazovala hodnota přes dvě promile 14. listopadu 2019   (09:59) Vlastimil Ševr: Chceme do Příbrami dostat i akce, které jdou mimo mainstream Vlastimil Ševr: Chceme do Příbrami dostat i akce, které jdou mimo mainstream „Chceme do města vozit nová, ale i tradiční jména underground i netradiční projekty, které si zde najdou své publikum," uvedl Bc. Vlastimil Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram 14. listopadu 2019   (08:48) V českých městech se prosazují elektrobusy. V Příbrami se to zatím nepovedlo V českých městech se prosazují elektrobusy. V Příbrami se to zatím nepovedlo Nevýhodou elektrobusů je vysoká pořizovaní cena, v některých městech nezvládnou ujet celodenní směnu 14. listopadu 2019   (06:12) Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Manželé Královi se rozhodli smrk darovat městu Příbrami, aby neohrozil bezpečnost obyvatel sousedního domu. 13. listopadu 2019   (18:45) Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na některých úsecích asfaltový povrch vystřídá mechanicky zpevněné kamenivo 13. listopadu 2019   (16:43) Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Oxid uhelnatý je bezbarvý neviditelný plyn bez zápachu a je přítomen prakticky u každého hoření. Má na svědomí více úmrtí než všechny ostatní intoxikace dohromady. 13. listopadu 2019   (15:00) Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Výstraha trvá až do čtvrtečních dopoledních hodin 13. listopadu 2019   (12:51)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz