4. 3. svátek má Stela
Nobelia
Zpravodajství   »   Školství, vzdělávání

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 1230 článků.
Zobrazeny články: 901 - 960
1 2 3 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Příští sobotu se koná Den pro dětskou knihu. Co to znamená? Příští sobotu se koná Den pro dětskou knihu. Co to znamená? Do celorepublikové akce se zapojí i příbramská knihovna. Hornické muzeum přivítalo svého jubilejního návštěvníka Hornické muzeum přivítalo svého jubilejního návštěvníka Více než 100 tisíc návštěv dosahuje Hornické muzeum v Příbrami již několik let za … Svatohorské gymnázium pořádá Festival Divadla Dagmar Svatohorské gymnázium pořádá Festival Divadla Dagmar Festival se uskuteční v příštím týdnu.
Role vyprávěčů pohádek si dnes dopoledne vyzkoušeli i hasiči Role vyprávěčů pohádek si dnes dopoledne vyzkoušeli i hasiči Akce se konala v rámci celé České republiky. FOTOGALERIE Na týden do Southamptonu Na týden do Southamptonu O zájezdu příbramských gymnazistů píše Sára Sovičková. FOTOGALERIE Kuchyň u ZŠ Bratří Čapků bude hotová do konce listopadu Kuchyň u ZŠ Bratří Čapků bude hotová do konce listopadu Pro žáky je zajištěno náhradní stravování v jídelně ZŠ ve Školní ulici. Oslavy na VOŠ a SOŠ v Březnici Oslavy na VOŠ a SOŠ v Březnici VOŠ a SOŠ Březnice uspořádala ve dnech 30. 9. – 2. 10. 2016 dny otevřených dveří nejen … FOTOGALERIE Hornické muzeum zve na Podzimní dny s permoníky Hornické muzeum zve na Podzimní dny s permoníky Program se koná v areálu dolu Anna. Waldorfská škola bude mít nové vedení, ředitelka odchází Waldorfská škola bude mít nové vedení, ředitelka odchází Do výběrového řízení je třeba se přihlásit do 7. října. V Křižáku bylo včera živo, konal se zde další ročník Bednění V Křižáku bylo včera živo, konal se zde další ročník Bednění Akce se zúčastnilo několik desítek zájemců. FOTOGALERIE
Senioři mohou v říjnu psát Wikipedii Senioři mohou v říjnu psát Wikipedii Na projektu spolupracuje Gymnázium pod Svatou Horou a spolek Wikimedia. Stavbou Středočeského kraje se stala obnova areálu Svaté Hory Stavbou Středočeského kraje se stala obnova areálu Svaté Hory Svatá Hora získala cenu i za nejlepší obnovu památkového objektu. Gymnazisté budou hostit australský dívčí bigband. Společně zahrají v Příbrami již zítra Gymnazisté budou hostit australský dívčí bigband. Společně zahrají v Příbrami již zítra Společné vystoupení se uskuteční zítra od 18 hodin na náměstí TGM. Policisté vysvětlovali školákům, jak správně přecházet komunikaci Policisté vysvětlovali školákům, jak správně přecházet komunikaci Preventivní akce Zebra se za tebe nerozhlédne probíhá první školní týden po celé … Provoz ve školských zařízeních narušují stavební práce Provoz ve školských zařízeních narušují stavební práce Datum zprovoznění školní jídelny v ZŠ Bratří Čapků zatím není znám. Prvňáčci poprvé zasedli do školních lavic Prvňáčci poprvé zasedli do školních lavic V České republice dnes nastupuje do prvních tříd 116 tisíc dětí. FOTOGALERIE Dům Natura se otevírá již 20. září, co všechno nabídne? Dům Natura se otevírá již 20. září, co všechno nabídne? Pro zájemce bude otevřeno 7 dní v týdnu od 9 do 17 hodin. FOTOGALERIE Letní dětský tábor byl ve znamení agentů Letní dětský tábor byl ve znamení agentů Pobyt pro děti spadá do Programu prevence kriminality města Příbram. FOTOGALERIE Hřiště u 5. ZŠ bude prozatím bez oválu, hotové by mohlo být ještě letos Hřiště u 5. ZŠ bude prozatím bez oválu, hotové by mohlo být ještě letos Kvůli stavbě se nebudou kácet žádné stromy. Město Příbram má za sebou historicky první příměstský tábor Město Příbram má za sebou historicky první příměstský tábor V příštím roce by se mohly uskutečnit hned dva turnusy.
Zrekonstruovaná Svatá Hora nabízí novou muzejní expozici Zrekonstruovaná Svatá Hora nabízí novou muzejní expozici Areál prošel v loňském roce rekonstrukcí za téměř 200 milionů korun. ZŠ Komenského na Dobříši projde rozsáhlou rekonstrukcí, stát může až 37 milionů ZŠ Komenského na Dobříši projde rozsáhlou rekonstrukcí, stát může až 37 milionů Hotovo by mohlo být v srpnu roku 2017. Čtyři barvy, všechny na výbornou Čtyři barvy, všechny na výbornou O absolventském představení příbramského gymnázia píše Josef Fryš. FOTOGALERIE Školáci dnes dostali vysvědčení, těší se na prázdniny i učitelé? Školáci dnes dostali vysvědčení, těší se na prázdniny i učitelé? Děti už se rozutekly na prázdniny, učitelé ještě do školy musí. Po lesoparku u Litavky se otevřela naučná stezka i na Padáku Po lesoparku u Litavky se otevřela naučná stezka i na Padáku Celý projekt vyšel na 235 tisíc korun. Protidrogový vlak do Příbrami nepřijede, školy nemají zájem Protidrogový vlak do Příbrami nepřijede, školy nemají zájem Vlak měl přijet na příbramské nádraží v tomto týdnu. Nový minerál se jmenuje Příbramit, nalezli ho na odvalu šachty 16 Nový minerál se jmenuje Příbramit, nalezli ho na odvalu šachty 16 Ilustrační foto. Objev uznala mezinárodní komise ve Stockholmu. Na Gymnáziu pod Svatou Horou „zasedli do lavic“ senioři Na Gymnáziu pod Svatou Horou „zasedli do lavic“ senioři O projektu píše vyučující z Gymnázia pod Svatou Horou Eva Kratochvílová. Svatohorští gymnazisté připravili výstavu o historických budovách Příbrami Svatohorští gymnazisté připravili výstavu o historických budovách Příbrami Výstava je otevřena i pro veřejnost. Kuchyně u ZŠ Bratří Čapků se dočká rozsáhlé rekonstrukce Kuchyně u ZŠ Bratří Čapků se dočká rozsáhlé rekonstrukce Zájemci o tuto zakázku mají čas do 20. června.
Děti se včera vyřádily na stěnách podchodu Děti se včera vyřádily na stěnách podchodu Na stěnách se objevilo i několik výjevů z města. FOTOGALERIE Základní škola 28. října jede na finále štafetového poháru Základní škola 28. října jede na finále štafetového poháru Závod se poběží na konci května v Čáslavi. Příbramští gymnazisté natočili videopohlednici Příbrami a zvítězili Příbramští gymnazisté natočili videopohlednici Příbrami a zvítězili Videopohlednice musela být namluvena v anglickém jazyce. VIDEO Rada schválila rekonstrukci hřiště u ZŠ 28. října Rada schválila rekonstrukci hřiště u ZŠ 28. října Podle odhadů by měla rekonstrukce vyjít na 5-7 milionů. Studenti z Dubna se zúčastnili hasičského výcviku Studenti z Dubna se zúčastnili hasičského výcviku O své proměně v hasiče píší žáci z 4PT SOŠ a SOU Dubno. FOTOGALERIE Festival Antonína Dvořáka přichystal na úterý operu pro děti Festival Antonína Dvořáka přichystal na úterý operu pro děti Vystoupení se odehrají v příbramském divadle. „Pět minut naděje“ na svatohorském gymnáziu „Pět minut naděje“ na svatohorském gymnáziu O semináři, který proběhl na Gymnáziu pod Svatou Horou píše Karolína Petráňová. Policisté navštívili školku v Podlesí Policisté navštívili školku v Podlesí Děti si mohly vše prohlédnout a některé věci i vyzkoušet. Nové hřiště u ZŠ 28. října by mohlo být už letos Nové hřiště u ZŠ 28. října by mohlo být už letos Prozatím by byl vybudován pouze nový povrch, běžecký ovál by byl doplněn později. 11. května se v Příbrami uskuteční Noc literatury 11. května se v Příbrami uskuteční Noc literatury Do akce se zapojily celkem 4 instituce.
ÚS se zastal bývalého ředitele školy z Příramska ÚS se zastal bývalého ředitele školy z Příramska Jednalo se o spor kvůli výpovědi. Knihovna zve na vycházku po Příbrami, Noc literatury a další přednášky Knihovna zve na vycházku po Příbrami, Noc literatury a další přednášky Třetí komentovaná procházka po Příbrami bude zaměřena na příbramské parky. Protidrogový vlak přijede až na konci června Protidrogový vlak přijede až na konci června Datum je vhodné pro školní exkurze. Nejlepší recitátoři z ČR navštíví svatohorské gymnázium Nejlepší recitátoři z ČR navštíví svatohorské gymnázium Akce se uskuteční 19. dubna v Malém svatohorském divadélku Gymnázia pod Svatou … Strážníci Městské policie učí děti prevenci a bezpečnosti Strážníci Městské policie učí děti prevenci a bezpečnosti Zájemci z řad škol o obdobnou přednášku mohou kontaktovat Městskou policii … Město Příbram podporuje středočeskou Akademii 3. věku VISK Město Příbram podporuje středočeskou Akademii 3. věku VISK Rada města schválila finanční příspěvek ve výši 50 tisíc korun. Základní škola ve Školní ulici bude mít nová okna Základní škola ve Školní ulici bude mít nová okna Budova ZŠ ve Školní ulici již byla v minulosti zateplována. Gymnazisté přinesli dětem jaro Gymnazisté přinesli dětem jaro O akci příbramského gamnázia píše Josef Fryš. Studenti Gymnázia pod Svatou Horou besedovali o dopingu Studenti Gymnázia pod Svatou Horou besedovali o dopingu Hostem byl člen Antidopingového výboru ČR Michal Polák. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka bude mít nového ředitele Základní umělecká škola Antonína Dvořáka bude mít nového ředitele Rada města schválila vypsání výběrového řízení.
Víme, jak budou v létě otevřeny příbramské školky Víme, jak budou v létě otevřeny příbramské školky V minulosti byl zájem rodičů prověřován pomocí ankety. Němčinář roku je z Příbrami Němčinář roku je z Příbrami Soutěže se zúčastnilo 1700 studentů. Dobříšské gymnázium prošlo rekonstrukcí za 21 milionů Dobříšské gymnázium prošlo rekonstrukcí za 21 milionů Projekt byl spolufinancován dotací z Operačního programu životního prostředí. Děti mohou až do pátku do hornického muzea za korunu Děti mohou až do pátku do hornického muzea za korunu Poslední prohlídka začíná v 15 hodin. Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Prázdniny končí až 21. února. Mateřská škola ve Školní má nové videotelefony Mateřská škola ve Školní má nové videotelefony Nové zařízení by mělo přispět k bezpečnosti školy. Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Václav Moravec se studenty svatohorského gymnázia již v minulosti diskutoval. V únoru začíná další semestr Virtuální Univerzity třetího věku V únoru začíná další semestr Virtuální Univerzity třetího věku Přednášky se budou konat v příbramské knihovně. Příbramští studenti získali ocenění Příbramští studenti získali ocenění Autorem článku je Alice Matulová z příbramského gymnázia. Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Aktuálně je přislíben termín do konce února.
1 2 3 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies