27. 1. svátek má Ingrid
Vánoční jarmark zaplnil školu

11. prosince 2019   (19:01)
Dalších 32 fotografií v galeriiVánoční jarmark zaplnil školu

V úterý se v budově základní školy ve Školní ulici uskutečnil vánoční jarmark za veliké účasti rodičů.


 Vánoční jarmark je tradiční akcí, při které se v příjemné adventní atmosféře setkávají rodiče, žáci i učitelé školy. Předvánoční náladu umocnila hudební produkce školního sboru Jásan. Návštěvníci měli možnost pořídit vánoční výzdobu nebo si v klidu vychutnat kávu a zákusek v improvizované kavárničce.
 
Děti se velmi těšily a za pomoci třídních učitelek nachystaly školní tržiště, kde si určitě každý návštěvník přišel na své. V nabídce bylo vánoční cukroví, různé dekorace na stromeček, ale i adventní věnce. Pilná práce dětí a jejich rodičů na rozmanitých vánočních výrobcích nebyla zbytečná.
 
„Letošní akci považujeme za velmi zdařilou a rovnou si dovolíme rodiče pozvat na úterý 17. prosince, kdy se od 16 hodin uskuteční v prostorách zimní zahrady charitativní vánoční koncert,“ uvedla ředitelka školy Ing. Klára Karlíková.

 Vánoční jarmark je tradiční akcí, při …

Fotogalerie

Vánoční jarmark zaplnil školu () Vánoční jarmark zaplnil školu (1) Vánoční jarmark zaplnil školu (2) Vánoční jarmark zaplnil školu (3) Vánoční jarmark zaplnil školu (4) Vánoční jarmark zaplnil školu (5) Vánoční jarmark zaplnil školu (6) Vánoční jarmark zaplnil školu (7) Vánoční jarmark zaplnil školu (8) Vánoční jarmark zaplnil školu (9) Vánoční jarmark zaplnil školu (10) Vánoční jarmark zaplnil školu (11) Vánoční jarmark zaplnil školu (12) Vánoční jarmark zaplnil školu (13) Vánoční jarmark zaplnil školu (14) Vánoční jarmark zaplnil školu (15) Vánoční jarmark zaplnil školu (16) Vánoční jarmark zaplnil školu (17) Vánoční jarmark zaplnil školu (18) Vánoční jarmark zaplnil školu (19) Vánoční jarmark zaplnil školu (20) Vánoční jarmark zaplnil školu (21) Vánoční jarmark zaplnil školu (22) Vánoční jarmark zaplnil školu (23) Vánoční jarmark zaplnil školu (24) Vánoční jarmark zaplnil školu (25) Vánoční jarmark zaplnil školu (26) Vánoční jarmark zaplnil školu (27) Vánoční jarmark zaplnil školu (28) Vánoční jarmark zaplnil školu (29) Vánoční jarmark zaplnil školu (30) Vánoční jarmark zaplnil školu (31)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: Tomáš PečenkaDalší články

Příbramská nemocnice kvůli chřipce omezuje návštěvy Příbramská nemocnice kvůli chřipce omezuje návštěvy Omezení platí až do odvolání. 27. ledna 2020   (10:00) Senior léta zneužíval tísňové linky. Požadoval převoz manželky do blázince Senior léta zneužíval tísňové linky. Požadoval převoz manželky do blázince Sestřih hovorů naleznete v článku 27. ledna 2020   (08:47) Památce na utonulou dívku svitla naděje. Odborníci si cení nejen samotné stavby Památce na utonulou dívku svitla naděje. Odborníci si cení nejen samotné stavby Most přes Pilský potok bude projednáván na pondělním zasedání dobříšského zastupitelstva 27. ledna 2020   (06:15) Dopravní nehoda uzavřela silnici na výjezdu z Příbrami, hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku Dopravní nehoda uzavřela silnici na výjezdu z Příbrami, hasiči vyprošťovali zraněnou řidičku Příčinu střetu dvou vozidel prošetřují policisté, silnice je v místě zledovatělá. 26. ledna 2020   (19:35) Vojáci budou v Jeseníkách bojovat o přežití. Dělostřelci z Jinců museli svou účast odříci Vojáci budou v Jeseníkách bojovat o přežití. Dělostřelci z Jinců museli svou účast odříci Přestože jsou jinečtí dělostřelci uvedeni na startovní listině, extrémního víceboje se letos nezúčastní 26. ledna 2020   (18:38) Lidé se začínají obávat chřipkové epidemie i koronaviru, v lékárnách nejsou roušky Lidé se začínají obávat chřipkové epidemie i koronaviru, v lékárnách nejsou roušky Jednorázové roušky momentálně nejdou ani objednat, říká příbramská lékárnice 26. ledna 2020   (14:49) Meteorologové varují: Silnice a chodníky pokryje ledovka Meteorologové varují: Silnice a chodníky pokryje ledovka Střední Čechy může už v neděli večer zasáhnout námraza. Varování vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Nebezpečí hrozí řidičům na silnicích, klouzat budou ale také chodníky. 26. ledna 2020   (12:55) Má handicap, přesto získala svou vysněnou práci. Musela však ujít velký kus cesty Má handicap, přesto získala svou vysněnou práci. Musela však ujít velký kus cesty Moniččina cesta za snem začala před pěti lety v nácvikovém kiosku společnosti Alka o.p.s. Zde se osmělila a naučila se mluvit s cizími lidmi 26. ledna 2020   (10:42) Lucie Pudilová rozhodující zápas v UFC prohrála Lucie Pudilová rozhodující zápas v UFC prohrála Duel skončil v neprospěch příbramské bojovnice, připsala si tak čtvrtou porážku v řadě. 26. ledna 2020   (07:23) V Příbrami žije bezmála tři tisíce psů, někteří z nich však načerno V Příbrami žije bezmála tři tisíce psů, někteří z nich však načerno K dnešnímu dni dluží majitelé psů městské kase přes 155 tisíc korun 26. ledna 2020   (06:39)


Související články

Žáci a studenti z okolí Brd mají poslední možnost přihlásit se do mezinárodní soutěže o přírodě Děti a studenti z okolí Brd budou mít i letos možnost zapojit se do celoevropské znalostní soutěže o přírodě YPEF 2020 (Young People in European Forests – Mladí lidé v evropských lesích). Místní kolo této soutěže, v níž o úspěchu rozhodují znalosti o lesích, lesnictví a přírodě, pro ně v úterý 18. února 2020 v Obecnici zorganizují lesní pedagogové Vojenských lesů a statků ČR (VLS) 25. ledna 2020   (15:02) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Nenech to být. Aplikaci proti šikaně využívají i děti na Příbramsku Do projektu je v tuto chvíli přihlášeno 22 příbramských škol, ze kterých bylo doposud dětmi nahlášeno 54 případů šikany 15. ledna 2020   (16:10) Do základních škol míří profesionální trenéři, budou učit děti sportovat Trenéři do škol je projekt, který má dětem ukázat kouzlo sportu, nastartovat v nich lásku k pohybu. Po několika měsících přípravných prací nastává doba, kdy projekt bude spuštěn na všech příbramských školách. 15. ledna 2020   (06:08) Naučné stezky, farmářské trhy, příměstské tábory. Místní akční skupiny zlepšují život na venkově Místní akční skupina Podbrdsko na jaře vyhlásí dotaci ve výši zhruba 7 milionů korun na podporu a rozvoj obcí a spolků v regionu 3. ledna 2020   (06:00)

Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz