28. 10. je státní svátek
Zpravodajství   »   Školství, vzdělávání

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 972 článků.
Zobrazeny články: 661 - 720
1 2 3 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Hřiště u 5. ZŠ bude prozatím bez oválu, hotové by mohlo být ještě letos Hřiště u 5. ZŠ bude prozatím bez oválu, hotové by mohlo být ještě letos Kvůli stavbě se nebudou kácet žádné stromy. Město Příbram má za sebou historicky první příměstský tábor Město Příbram má za sebou historicky první příměstský tábor V příštím roce by se mohly uskutečnit hned dva turnusy. Zrekonstruovaná Svatá Hora nabízí novou muzejní expozici Zrekonstruovaná Svatá Hora nabízí novou muzejní expozici Areál prošel v loňském roce rekonstrukcí za téměř 200 milionů korun.
ZŠ Komenského na Dobříši projde rozsáhlou rekonstrukcí, stát může až 37 milionů ZŠ Komenského na Dobříši projde rozsáhlou rekonstrukcí, stát může až 37 milionů Hotovo by mohlo být v srpnu roku 2017. Čtyři barvy, všechny na výbornou Čtyři barvy, všechny na výbornou O absolventském představení příbramského gymnázia píše Josef Fryš. FOTOGALERIE Školáci dnes dostali vysvědčení, těší se na prázdniny i učitelé? Školáci dnes dostali vysvědčení, těší se na prázdniny i učitelé? Děti už se rozutekly na prázdniny, učitelé ještě do školy musí. Po lesoparku u Litavky se otevřela naučná stezka i na Padáku Po lesoparku u Litavky se otevřela naučná stezka i na Padáku Celý projekt vyšel na 235 tisíc korun. Protidrogový vlak do Příbrami nepřijede, školy nemají zájem Protidrogový vlak do Příbrami nepřijede, školy nemají zájem Vlak měl přijet na příbramské nádraží v tomto týdnu. Nový minerál se jmenuje Příbramit, nalezli ho na odvalu šachty 16 Nový minerál se jmenuje Příbramit, nalezli ho na odvalu šachty 16 Ilustrační foto. Objev uznala mezinárodní komise ve Stockholmu. Na Gymnáziu pod Svatou Horou „zasedli do lavic“ senioři Na Gymnáziu pod Svatou Horou „zasedli do lavic“ senioři O projektu píše vyučující z Gymnázia pod Svatou Horou Eva Kratochvílová.
Svatohorští gymnazisté připravili výstavu o historických budovách Příbrami Svatohorští gymnazisté připravili výstavu o historických budovách Příbrami Výstava je otevřena i pro veřejnost. Kuchyně u ZŠ Bratří Čapků se dočká rozsáhlé rekonstrukce Kuchyně u ZŠ Bratří Čapků se dočká rozsáhlé rekonstrukce Zájemci o tuto zakázku mají čas do 20. června. Děti se včera vyřádily na stěnách podchodu Děti se včera vyřádily na stěnách podchodu Na stěnách se objevilo i několik výjevů z města. FOTOGALERIE Základní škola 28. října jede na finále štafetového poháru Základní škola 28. října jede na finále štafetového poháru Závod se poběží na konci května v Čáslavi. Příbramští gymnazisté natočili videopohlednici Příbrami a zvítězili Příbramští gymnazisté natočili videopohlednici Příbrami a zvítězili Videopohlednice musela být namluvena v anglickém jazyce. VIDEO Rada schválila rekonstrukci hřiště u ZŠ 28. října Rada schválila rekonstrukci hřiště u ZŠ 28. října Podle odhadů by měla rekonstrukce vyjít na 5-7 milionů. Studenti z Dubna se zúčastnili hasičského výcviku Studenti z Dubna se zúčastnili hasičského výcviku O své proměně v hasiče píší žáci z 4PT SOŠ a SOU Dubno. FOTOGALERIE Festival Antonína Dvořáka přichystal na úterý operu pro děti Festival Antonína Dvořáka přichystal na úterý operu pro děti Vystoupení se odehrají v příbramském divadle. „Pět minut naděje“ na svatohorském gymnáziu „Pět minut naděje“ na svatohorském gymnáziu O semináři, který proběhl na Gymnáziu pod Svatou Horou píše Karolína Petráňová. Policisté navštívili školku v Podlesí Policisté navštívili školku v Podlesí Děti si mohly vše prohlédnout a některé věci i vyzkoušet.
Nové hřiště u ZŠ 28. října by mohlo být už letos Nové hřiště u ZŠ 28. října by mohlo být už letos Prozatím by byl vybudován pouze nový povrch, běžecký ovál by byl doplněn později. 11. května se v Příbrami uskuteční Noc literatury 11. května se v Příbrami uskuteční Noc literatury Do akce se zapojily celkem 4 instituce. ÚS se zastal bývalého ředitele školy z Příramska ÚS se zastal bývalého ředitele školy z Příramska Jednalo se o spor kvůli výpovědi. Knihovna zve na vycházku po Příbrami, Noc literatury a další přednášky Knihovna zve na vycházku po Příbrami, Noc literatury a další přednášky Třetí komentovaná procházka po Příbrami bude zaměřena na příbramské parky. Protidrogový vlak přijede až na konci června Protidrogový vlak přijede až na konci června Datum je vhodné pro školní exkurze. Nejlepší recitátoři z ČR navštíví svatohorské gymnázium Nejlepší recitátoři z ČR navštíví svatohorské gymnázium Akce se uskuteční 19. dubna v Malém svatohorském divadélku Gymnázia pod Svatou … Strážníci Městské policie učí děti prevenci a bezpečnosti Strážníci Městské policie učí děti prevenci a bezpečnosti Zájemci z řad škol o obdobnou přednášku mohou kontaktovat Městskou policii … Město Příbram podporuje středočeskou Akademii 3. věku VISK Město Příbram podporuje středočeskou Akademii 3. věku VISK Rada města schválila finanční příspěvek ve výši 50 tisíc korun. Základní škola ve Školní ulici bude mít nová okna Základní škola ve Školní ulici bude mít nová okna Budova ZŠ ve Školní ulici již byla v minulosti zateplována. Gymnazisté přinesli dětem jaro Gymnazisté přinesli dětem jaro O akci příbramského gamnázia píše Josef Fryš.
Studenti Gymnázia pod Svatou Horou besedovali o dopingu Studenti Gymnázia pod Svatou Horou besedovali o dopingu Hostem byl člen Antidopingového výboru ČR Michal Polák. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka bude mít nového ředitele Základní umělecká škola Antonína Dvořáka bude mít nového ředitele Rada města schválila vypsání výběrového řízení. Víme, jak budou v létě otevřeny příbramské školky Víme, jak budou v létě otevřeny příbramské školky V minulosti byl zájem rodičů prověřován pomocí ankety. Němčinář roku je z Příbrami Němčinář roku je z Příbrami Soutěže se zúčastnilo 1700 studentů. Dobříšské gymnázium prošlo rekonstrukcí za 21 milionů Dobříšské gymnázium prošlo rekonstrukcí za 21 milionů Projekt byl spolufinancován dotací z Operačního programu životního prostředí. Děti mohou až do pátku do hornického muzea za korunu Děti mohou až do pátku do hornického muzea za korunu Poslední prohlídka začíná v 15 hodin. Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Prázdniny končí až 21. února. Mateřská škola ve Školní má nové videotelefony Mateřská škola ve Školní má nové videotelefony Nové zařízení by mělo přispět k bezpečnosti školy. Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Studenti svatohorského gymnázia se opět setkali s Václavem Moravcem Václav Moravec se studenty svatohorského gymnázia již v minulosti diskutoval. V únoru začíná další semestr Virtuální Univerzity třetího věku V únoru začíná další semestr Virtuální Univerzity třetího věku Přednášky se budou konat v příbramské knihovně.
Příbramští studenti získali ocenění Příbramští studenti získali ocenění Autorem článku je Alice Matulová z příbramského gymnázia. Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Zahrady u MŠ stále nejsou hotové, město má strach o dotace Aktuálně je přislíben termín do konce února. Děti zítra čeká první termín zápisů Děti zítra čeká první termín zápisů Tabulku s termíny najdete uvnitř článku. Dobříš na Příbramsku chce rozšířit kapacitu mateřských škol Dobříš na Příbramsku chce rozšířit kapacitu mateřských škol Kapacita by se mohla zvýšit přibližně o 50 míst. Web GymTV obhájil cenu za nejlepší webový magazín Web GymTV obhájil cenu za nejlepší webový magazín O cenách rozhodla odborná porota. Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Podpora se týká sezóny 2015-2016. Výuka po anglicku Výuka po anglicku O svých zkušenostech z Anglie píše učitelka Základní školy v ulici 28. října Markéta … Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu Dohromady včelaři darovali již přes jednu tunu medu. Jak aktuálně vypadají zahrady u mateřských škol? Jak aktuálně vypadají zahrady u mateřských škol? Rada města schválila v projektu méně práce za přibližně 50 tisíc korun. FOTOGALERIE Známe nejkrásnější vánoční ozdoby pro rok 2015 Známe nejkrásnější vánoční ozdoby pro rok 2015 Ozdoby budou k vidění i v příbramské galerii. FOTOGALERIE
Oldřich Navrátil opět svede válku na svatohorském gymnáziu Oldřich Navrátil opět svede válku na svatohorském gymnáziu Rezervace míst je nutná. Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Vlak by měl na nádraží zastavit v průběhu března. Cizinecká policie „zasahovala“ v přestrojení Cizinecká policie „zasahovala“ v přestrojení Policisté v přestrojení navštívili hned dvě školky. Kdy začínají zápisy do prvních tříd? Kdy začínají zápisy do prvních tříd? V odůvodněných případech je možné domluvit s ředitelstvím školy jiný termín. Základní škola v ulici 28. října zve na vánoční tvoření Základní škola v ulici 28. října zve na vánoční tvoření Výtěžek z akce poslouží jako příspěvek pro nadaci Kapka naděje. Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Představení navštívily desítky diváků. FOTOGALERIE První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy O akcích příbramského gymnázia píše pedagog Josef Fryš. FOTOGALERIE Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem K dispozici budou dětské knihy za výhodné ceny. Na Obchodní akademii proběhl další veletrh fiktivních firem Na Obchodní akademii proběhl další veletrh fiktivních firem Vyhodnocení se zúčastnila i ředitelka OHK Irena Karpíšková nebo Vladimír Králíček ze … Dětský domov Korkyně vytvořil sbírku na druhého vychovatele Dětský domov Korkyně vytvořil sbírku na druhého vychovatele Sbírka nese název „Pomozte nám ho poskládat“.
1 2 3 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz