7. 12. svátek má Ambrož

Desítky úkolů a her nebo tábor s doučováním. Děti vyplní volný čas i mezery v učivu

18. února 2021   (11:00)
Desítky úkolů a her nebo tábor s doučováním. Děti vyplní volný čas i mezery v učivu
foto: pribram.cz

Příbramský Dům dětí a mládeže nabízí zábavní aktivity na webu a chystá novinky pro další školní rok. V létě uspořádá pobytový tábor s možností doučování pro žáky třetích až pátých tříd.


„V době uzavření DDM dáváme na web různé úkoly a vytvořili jsme novou sekci Tvoříme doma,“ uvádí vedoucí zájmové činnosti Domu dětí a mládeže Příbram (DDM) Marcela Jelínková, jakých aktivit se mohou děti zúčastnit, zatímco jsou kroužky a další činnosti instituce pozastaveny.
 

Děti zabaví slovní rébusy, logické hry, bludiště nebo desítky dalších úkolů. S pomocí jednoduchých receptů připraví i něco malého ke svačině. Na webu si v Pohádkovém kvízu prověří znalosti českých pohádek nebo zopakují zásady první pomoci.
 
DDM také přichystalo letní nabídku příměstských táborů, o nichž jsme nedávno informovali, a pobytového tábora. Během pandemie probíhá v budově DDM rekonstrukce dvou místností a jedna z nich bude sloužit jako nové technické zázemí právě pro příměstské tábory.
 
Pobytový tábor se zaměřením na výtvarnou činnost a tvoření je určen pro děti prvního stupně základních škol. V rámci tábora bude k dispozici navíc placená služba doučování – probrání konkrétního učiva z českého jazyka, matematiky a angličtiny pro žáky třetích až pátých tříd. Tábor se uskuteční 11.–20. července v Nadějkově.
 

„Od nového školního roku chceme rozšířit nabídku pro maminky s dětmi na mateřské dovolené o dopolední program pro děti od tří do sedmi let,“ upozorňuje na další novinky Marcela Jelínková. DDM se chystá pokračovat v aktivitách zaměřených na seniory a besedách pro širokou veřejnost. „Pracujeme také na nových webových stránkách, které by měly splňovat současné nároky, jako je například interaktivní přihláška,“ doplňuje Marcela Jelínková.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz