20. 4. svátek má Marcela
PB | Realitní

Zpravodajství   »   Školství, vzdělávání

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 1239 článků.
Zobrazeny články: 1021 - 1080
1 2 3 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Na Základní škole v ulici Bratří Čapků se opraví hygienické zařízení za milion korun Na Základní škole v ulici Bratří Čapků se opraví hygienické zařízení za milion korun Bourací práce by měly být hotové ještě do konce letních prázdnin. Gymnázium pod Svatou Horou vystavuje v nemocnici Gymnázium pod Svatou Horou vystavuje v nemocnici Výstava se nachází přímo v prostorách nemocnice. Policisté přednáší na dětských táborech Policisté přednáší na dětských táborech Děti se seznámily i s kriminalistickými postupy.
Bobcats si zopakují finále s Prague Black Panthers Bobcats si zopakují finále s Prague Black Panthers Finále se uskuteční v Eden Aréně v Praze. Příbramští gymnazisté opět hráli v severním Německu Příbramští gymnazisté opět hráli v severním Německu O výletu příbramských hudebníků píše Josef Fryš. FOTOGALERIE Svatohorští gymnazisté zinscenovali Erbenovu Kytici Svatohorští gymnazisté zinscenovali Erbenovu Kytici Gymnazisté obsadí obě scény příbramského divadla. Žáci ze ZŠ Bratří Čapků si vyzkoušeli evakuaci Žáci ze ZŠ Bratří Čapků si vyzkoušeli evakuaci Děti o akci předem nevěděli. V nemocnici otevřeli nové lůžkové oddělení pro děti V nemocnici otevřeli nové lůžkové oddělení pro děti Otevření se kromě ředitele nemocnice a primáře dětského oddělení zúčastnil hejtman … Ředitel ZUŠ byl v práci opilý, rada ho odvolala Ředitel ZUŠ byl v práci opilý, rada ho odvolala Vedení města se bude zabývat i možností sloučení obou příbramských uměleckých … Hurá, jsou tu prázdniny aneb den plný soutěží, zábavy a poučení Hurá, jsou tu prázdniny aneb den plný soutěží, zábavy a poučení Akce se uskuteční v areálu Nového rybníka, vstup je zdarma.
Divadlo gymnazistů: Jak to doopravdy bylo s obléháním Brna Švédy Divadlo gymnazistů: Jak to doopravdy bylo s obléháním Brna Švédy O vystoupení příbramských gymnazistů píše Sára Sovičková. FOTOGALERIE Ve čtvrtek se chystá další zahradní slavnost Základní umělecké školy na náměstí TGM Ve čtvrtek se chystá další zahradní slavnost Základní umělecké školy na náměstí TGM Největší hvězdou bude kapela Laura a její tygři. Děvčata z 3.B převzala ceny od společnosti Babypoint Děvčata z 3.B převzala ceny od společnosti Babypoint Dívky se staly vítězkami soutěže Namaluj si svojí školu. FOTOGALERIE V Bukovanech se chystá další Zámecká slavnost V Bukovanech se chystá další Zámecká slavnost Letos vyšel termín na sobotu 13. června. Nejhezčí školu nakreslily děti na ZŠ v ulici 28. října Nejhezčí školu nakreslily děti na ZŠ v ulici 28. října Ceny od společnosti Babypoint získá prvních pět obrázků. Příbramské gymnázium si veze zlato z Edinburghu Příbramské gymnázium si veze zlato z Edinburghu O úspěchu příbramského gymnázia píše Hanuš Patera. Mladí zdravotníci přijeli do Příbrami poměřit své dovednosti Mladí zdravotníci přijeli do Příbrami poměřit své dovednosti Akci organizuje Český červený kříž. Hudební festival Antonína Dvořáka chystá i program pro děti Hudební festival Antonína Dvořáka chystá i program pro děti Cílem akcí je především výchova mladých diváků. Hlasování vrcholí, o nejhezčím obrázku rozhodnete jen do konce týdne Hlasování vrcholí, o nejhezčím obrázku rozhodnete jen do konce týdne Soutěžíme o ceny za skoro 15 tisíc korun od společnosti Babypoint. Ve středních Čechách roste oblíbenost dětských táborů Ve středních Čechách roste oblíbenost dětských táborů Loni se táborů v kraji zúčastnilo asi 20 tisíc dětí.
Knihovna Jana Drdy: Křižák v novém kabátě Knihovna Jana Drdy: Křižák v novém kabátě Knihovna dostala nové polepy a má mírně upravený exteriér. Pohlednice? Dvakrát zlato v republice Pohlednice? Dvakrát zlato v republice Příbramské gymnázium získalo hned dvakrát nejvyšší umístění v soutěži. Hlasování spuštěno, do konce května vybíráte nejhezčí školu Hlasování spuštěno, do konce května vybíráte nejhezčí školu Hlavním partnerem soutěže je společnost Babypoint. Důl Vojtěch slaví 140 let od dosažení kilometrové hloubky Důl Vojtěch slaví 140 let od dosažení kilometrové hloubky Důl Vojtěch v Příbrami – Březových Horách patřil k nejvýznamnějším dolům březohorského … Kniha o synagoze bude mít křest 7. května Kniha o synagoze bude mít křest 7. května Kniha je věnována i místnímu židovskému obyvatelstvu. Včera byl zahájen již 47. ročník Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Včera byl zahájen již 47. ročník Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Mottem festivalu je „Antonín Dvořák očima VÝCHODU“. Víte, jak si správně umýt ruce. V úterý v nemocnici se to dozvíte Víte, jak si správně umýt ruce. V úterý v nemocnici se to dozvíte Akce se koná při Světovém dni hygieny rukou. Lepší paměť má už 120 lidí Lepší paměť má už 120 lidí Kurzy paměti, které pořádá KJD, budou i nadále pokračovat. Čtyři z Kytice na svatohorském gymnáziu již zítra Čtyři z Kytice na svatohorském gymnáziu již zítra Rezervace na představení je nutná. Město podpořilo Akademii 3. věku 50 tisíci Město podpořilo Akademii 3. věku 50 tisíci O akademii je v Příbrami velký zájem.
Květen v knihovně bude plný zajímavých přednášek Květen v knihovně bude plný zajímavých přednášek Akce proběhnou v hlavní budově Knihovny Jana Drdy (nám. T. G. Masaryka 156). S Erasmem Plus v Norsku S Erasmem Plus v Norsku O projektu Erasmus píše Kryštof Komanez z příbramského gymnázia. FOTOGALERIE Hejtman Petera navštívil příbramskou nemocnici, dětem rozdal hru o Středočeském kraji Hejtman Petera navštívil příbramskou nemocnici, dětem rozdal hru o Středočeském kraji Dětské oddělení právě prochází rekonstrukcí. Hornické muzeum Příbram by mohlo získat část areálu bývalé šachty Hornické muzeum Příbram by mohlo získat část areálu bývalé šachty O budoucnosti šachty a vybavení rozhodne vláda a ministerstvo financí. Robosoutěž: Gymnazisté mistry republiky Robosoutěž: Gymnazisté mistry republiky Soutěž pořádala FEL ČVUT Praha. Gymnazisté „na zkušené“ v poradně Gymnazisté „na zkušené“ v poradně Zájem o poradnu se rok od roku zvyšuje. Příbram Hanuše Jelínka 2015 Příbram Hanuše Jelínka 2015 Uzávěrka soutěže je 30. dubna tohoto roku. Divadelní spolek Půlnoc zahájí svou dvacátou sezónu o víkendu v Čenkově Divadelní spolek Půlnoc zahájí svou dvacátou sezónu o víkendu v Čenkově Spolek aktuálně nacvičuje Lakomce pod vedením herce příbramského divadla Roberta … Příbramské gymnastky jsou první v republice Příbramské gymnastky jsou první v republice Děvčata získala třetí vítězství v řadě. Gymnazisté v záři reflektorů Gymnazisté v záři reflektorů O školní akademii píše Petra Prýmková z příbramského gymnázia. FOTOGALERIE
Televize v televizi o sportu Televize v televizi o sportu Seminář se tentokrát zabýval sportem. FOTOGALERIE Navštivte kavárnu snů aneb pátek třináctého na waldorfské škole v Příbrami Navštivte kavárnu snů aneb pátek třináctého na waldorfské škole v Příbrami O jazykovém týdnu píšou žáci waldorfského gymnázia. Svatohorské gymnázium sbírá víčka pro Jakuba, přidejte se Svatohorské gymnázium sbírá víčka pro Jakuba, přidejte se Výtěžek pomůže zaplatit hipoterapii. Policisté mají své pohádky, seznamují děti s bezpečnostními zásadami Policisté mají své pohádky, seznamují děti s bezpečnostními zásadami Autorem knihy je ostravský soudce Roman Pokorný. Děti budou malovat svou školu, mohou vyhrát mnoho zajímavých cen Děti budou malovat svou školu, mohou vyhrát mnoho zajímavých cen Hlavním partnerem soutěže je společnost Babypoint. Filozofování na svatohorském gymnáziu Filozofování na svatohorském gymnáziu Tématem byla i hrozbě terorismu ve světě. Zažij summit! Zažij summit! O studentském summitu píše Anna Čámská z příbramského gymnázia. Hostem příštího chatu bude advokátka Martina Bártová, poradí jak na „šmejdy“ Hostem příštího chatu bude advokátka Martina Bártová, poradí jak na „šmejdy“ Chat se uskuteční 9. dubna od 10 hodin. CHAT Exprezident Klaus navštívil příbramskou společnost ZAT Exprezident Klaus navštívil příbramskou společnost ZAT Klaus je příznivcem jaderné energetiky. FOTOGALERIE NZDM Bedna oslavila své půlkulatiny pestrým programem NZDM Bedna oslavila své půlkulatiny pestrým programem Během odpoledne dorazilo do Bedny více než 100 návštěvníků.
Vzhůru ke hvězdám aneb Planeta Mars prozkoumána Vzhůru ke hvězdám aneb Planeta Mars prozkoumána Rozhovor s Vojtěchem udělala Adéla Dobešová z příbramského gymnázia. ROZHOVOR Čistírna odpadních vod v Příbrami chystá na 27. března den otevřených dveří Čistírna odpadních vod v Příbrami chystá na 27. března den otevřených dveří Otevřena bude i úpravna pitné vody v Kozičíně. Waldorfská škola pořádá velikonoční jarmark Waldorfská škola pořádá velikonoční jarmark Akce se uskuteční 28. března od 10 do 15 hodin. Bedna oslavila své páté narozeniny, budoucnost ale nemá jistou Bedna oslavila své páté narozeniny, budoucnost ale nemá jistou Nízkoprahový klub Bedna je důležitou složkou prevence kriminality. FOTOGALERIE Křest knihy doprovodil hrou na kytaru i ředitel knihovny Křest knihy doprovodil hrou na kytaru i ředitel knihovny Během křtu knihy zahrál několik písni i sám ředitel knihovny Pavel Kabíček. Víme, jaký bude prázdninový provoz mateřských škol Víme, jaký bude prázdninový provoz mateřských škol Tabulka může mnoha rodičům pomoci s plánováním letní dovolené. Bedna slaví pět let od svého otevření Bedna slaví pět let od svého otevření Narozeniny Bedny se uskuteční ve čtvrtek 12. března v odpoledních hodinách. Studenti sázeli stromy v Maroku Studenti sázeli stromy v Maroku Cestu do Maroky podnikli žáci Gymnázia Karla Čapka a Gymnázia Příbram. Němci na týden v Čechách Němci na týden v Čechách O zahraniční návštěvě píše Michaela Růžičková z příbramského gymnázia. FOTOGALERIE Ukrajinské děti přivítány v Příbrami Ukrajinské děti přivítány v Příbrami Z akce natočila reportáž i Česká televize. FOTOGALERIE
1 2 3 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies