vývoj epidemie COVID-19
aktualizováno:   22. 9. 2020
Bohutín 3
Březnice 10
Chotilsko 1
Čím 3
Dobříš 25
Dolní Hbity 2
Drásov 1
Drevníky 1
Háje 5
Hluboš 2
Jablonná 2
Jince 3
Kamýk nad Vlt. 6
Klučenice 1
Kosova Hora 1
Lazsko 2
Lešetice 1
Lhota u Příbramě 1
Malá Hraštice 2
Milín 2
Mokrovraty 2
Narysov 2
Nechvalice 6
Nečín 1
Nedrahovice 1
Nová Ves pod Pleší 3
Nový Knín 4
Obecnice 5
Ohrazenice 3
Pečice 2
Podlesí 2
Příbram 130
Příčovy 5
Řitka 1
Rosovice 2
Rožmitál p. Tř. 11
Rybníky 2
Sedlčany 12
Sedlec-Prčice 5
Smolotely 2
Stará Huť 2
Štětkovice 1
Suchodol 1
Svaté Pole 2
Trhové Dušníky 2
Višňová 1
Vysoký Chlumec 1
Zbenice 1
Zduchovice 1

Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť

3. září 2018   (19:01)
Dalších 26 fotografií v galeriiPrvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť

První třídy praskaly ve švech. Doprovodit ty nejmenší přišli pyšní rodiče i prarodiče


Načesané holčičky a naparádění chlapci s aktovkami, za kterými je téměř nebylo vidět, mířili dnes ke dveřím základních škol. V ruce nejen kytičku a bonboniéru pro paní učitelku, ale také třeba kornout sladkostí, aby ani české děti nebyly o tuto zahraniční tradici ošizeny.
Načesané holčičky a naparádění chlapci …

V letošním roce jsme zavítali na základní školu v ulici 28. října, kde pan ředitel Kopecký přivítal tři třídy nových školáčků. Děti přišli doprovodit nejen pyšní rodiče, ale i babičky a dědečkové a třídy byly naplněné, že by špendlík na zem nepropadl. Prvňáčky kromě třídních učitelů a pana ředitele vítali písničkou také žáci šesté třídy.
V letošním roce jsme zavítali na základní …
Děti z druhého stupně se jako obvykle snažily tvářit otráveně, ale nad smutkem z konce prázdnin a z nového začátku plnění povinností převládla radost ze shledání s kamarády a škola ožila veselým štěbetáním a halasem.

I naše redakce přeje všem dětem úspěšný začátek nového školního roku a rodičům a učitelům mnoho trpělivosti do dalších dnů.
Děti z druhého stupně se jako obvykle …
I paním učitelkám to moc slušelo
I paním učitelkám to moc slušelo

Fotogalerie

Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť () Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (1) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (2) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (3) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (4) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (5) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (6) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (7) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (8) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (9) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (10) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (11) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (12) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (13) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (14) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (15) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (16) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (17) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (18) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (19) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (20) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (21) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (22) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (23) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (24) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (25)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk

Další články

Březohorské náměstí čeká rekonstrukce. Na její podobě se mohou podílet i občané Březohorské náměstí čeká rekonstrukce. Na její podobě se mohou podílet i občané Zadání architektonické soutěže, kterou město vyhlásí v souvislosti s rekonstrukcí nám. J. A. Alise, bude veřejně projednáno ve středu 23. září v sále Kulturního domu Příbram. 22. září 2020   (14:56) Navzdory doporučení Prymuly školy v Příbrami v pátek nezavřou Navzdory doporučení Prymuly školy v Příbrami v pátek nezavřou Vláda zřejmě omezí otevírací dobu restaurací a barů. Ředitelům škol doporučuje nechat děti tento pátek doma Vláda zřejmě omezí otevírací dobu restaurací a barů. Ředitelům škol doporučuje nechat děti tento pátek doma V souvislosti s výskytem COVID-19 realizujeme plošné dezinfekce interiérů a budov V souvislosti s výskytem COVID-19 realizujeme plošné dezinfekce interiérů a budov PR Při 120.000 nakažených hrozí omezení lůžkové péče, říká Hamáček Při 120.000 nakažených hrozí omezení lůžkové péče, říká Hamáček Aktuální situace v zemi je podle Hamáčka vážná. 22. září 2020   (08:13) Nepřehlédněte Jak se cítí milenka a jak podváděná žena? Do kin míří Bábovky Jak se cítí milenka a jak podváděná žena? Do kin míří Bábovky Film podle bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové uvede v premiéře příbramské kino 24. září. 22. září 2020   (07:55) Příbramská knihovna byla i v budově městského chudobince. Letos slaví 120 let Příbramská knihovna byla i v budově městského chudobince. Letos slaví 120 let Knihovna Jana Drdy si brzy připomene den svého založení – 1. října 1900. Projděme se její historií i současností. 22. září 2020   (06:03) Středočeské nemocnice mohou zřídit další lůžka pro lidi s covidem Středočeské nemocnice mohou zřídit další lůžka pro lidi s covidem "Ředitelé našich nemocnic mají připravené plány, jak budou v případě potřeby navyšovat kapacitu, uzavírat třeba část oddělení a tak dále. Takže ta kapacita je mnohem větší," uvedla hejtmanka. 21. září 2020   (18:25) Podle svazu jsou lidé v obchodech agresivní, chce pomoc policie Podle svazu jsou lidé v obchodech agresivní, chce pomoc policie Pro pracovníky prodejen je velmi obtížné vymáhat dodržování vládních opatření po zákaznicích, kteří to odmítají. 21. září 2020   (16:42)
SÚKL: Pošta porušila požadavky při dodání roušek seniorům SÚKL: Pošta porušila požadavky při dodání roušek seniorům Pět roušek, které pošta posílala v obálce, bylo vyňato z větších balení o 50 kusech. Respirátor zase neměl informace v češtině a podle SÚKL nenesou správné označení shody s evropskými normami CE. 21. září 2020   (15:33) Nepřehlédněte
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz