19. 7. svátek má Čeněk

Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť

3. září 2018   (19:01)
Dalších 26 fotografií v galeriiPrvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť

První třídy praskaly ve švech. Doprovodit ty nejmenší přišli pyšní rodiče i prarodiče


Načesané holčičky a naparádění chlapci s aktovkami, za kterými je téměř nebylo vidět, mířili dnes ke dveřím základních škol. V ruce nejen kytičku a bonboniéru pro paní učitelku, ale také třeba kornout sladkostí, aby ani české děti nebyly o tuto zahraniční tradici ošizeny.

Načesané holčičky a naparádění chlapci …
V letošním roce jsme zavítali na základní školu v ulici 28. října, kde pan ředitel Kopecký přivítal tři třídy nových školáčků. Děti přišli doprovodit nejen pyšní rodiče, ale i babičky a dědečkové a třídy byly naplněné, že by špendlík na zem nepropadl. Prvňáčky kromě třídních učitelů a pana ředitele vítali písničkou také žáci šesté třídy.

V letošním roce jsme zavítali na základní …
Děti z druhého stupně se jako obvykle snažily tvářit otráveně, ale nad smutkem z konce prázdnin a z nového začátku plnění povinností převládla radost ze shledání s kamarády a škola ožila veselým štěbetáním a halasem.

I naše redakce přeje všem dětem úspěšný začátek nového školního roku a rodičům a učitelům mnoho trpělivosti do dalších dnů.

Děti z druhého stupně se jako obvykle …
I paním učitelkám to moc slušelo

I paním učitelkám to moc slušelo

Fotogalerie

Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť () Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (1) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (2) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (3) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (4) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (5) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (6) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (7) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (8) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (9) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (10) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (11) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (12) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (13) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (14) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (15) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (16) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (17) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (18) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (19) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (20) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (21) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (22) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (23) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (24) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (25)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11) Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Dopravní nehoda omezuje provoz v Rožmitále pod Třemšínem 19. července 2019   (09:26) Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Došlo k vážnému poranění nezletilé osoby 19. července 2019   (08:50) AKTUALIZOVÁNO Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice nefunguje tak, jak bychom si představovali, většinou je prázdná,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice společnosti Alka 19. července 2019   (06:23) Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Při hasení požáru došlo k výpadku dodávky vody pro obec Lhota u Příbramě a hasiči nakonec museli hledat přírodní zdroje hasební vody 18. července 2019   (20:16) Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Pokud si fenky do 21 dnů od nalezení jejich majitelé nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci 18. července 2019   (17:12) Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Centrum se zabývá léčbou cévní mozkové příhody neboli mrtvice. 18. července 2019   (14:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz