27. 5. svátek má Valdemar

Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť

3. září 2018   (19:01)
Dalších 26 fotografií v galeriiPrvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť

První třídy praskaly ve švech. Doprovodit ty nejmenší přišli pyšní rodiče i prarodiče


Načesané holčičky a naparádění chlapci s aktovkami, za kterými je téměř nebylo vidět, mířili dnes ke dveřím základních škol. V ruce nejen kytičku a bonboniéru pro paní učitelku, ale také třeba kornout sladkostí, aby ani české děti nebyly o tuto zahraniční tradici ošizeny.

Načesané holčičky a naparádění chlapci …
V letošním roce jsme zavítali na základní školu v ulici 28. října, kde pan ředitel Kopecký přivítal tři třídy nových školáčků. Děti přišli doprovodit nejen pyšní rodiče, ale i babičky a dědečkové a třídy byly naplněné, že by špendlík na zem nepropadl. Prvňáčky kromě třídních učitelů a pana ředitele vítali písničkou také žáci šesté třídy.

V letošním roce jsme zavítali na základní …
Děti z druhého stupně se jako obvykle snažily tvářit otráveně, ale nad smutkem z konce prázdnin a z nového začátku plnění povinností převládla radost ze shledání s kamarády a škola ožila veselým štěbetáním a halasem.

I naše redakce přeje všem dětem úspěšný začátek nového školního roku a rodičům a učitelům mnoho trpělivosti do dalších dnů.

Děti z druhého stupně se jako obvykle …
I paním učitelkám to moc slušelo

I paním učitelkám to moc slušelo

Fotogalerie

Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť () Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (1) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (2) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (3) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (4) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (5) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (6) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (7) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (8) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (9) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (10) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (11) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (12) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (13) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (14) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (15) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (16) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (17) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (18) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (19) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (20) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (21) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (22) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (23) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (24) Prvňáčky provázel na cestě do školy ranní déšť (25)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Aktuálně: Dodávka narazila do budovy soudu, jako zázrakem se nikomu nic nestalo Aktuálně: Dodávka narazila do budovy soudu, jako zázrakem se nikomu nic nestalo Došlo k materiálním škodám jak na voze, tak i na budově 27. května 2019   (10:46) AKTUÁLNĚ Divadlo patřilo dětem Divadlo patřilo dětem Slunečné počasí přispělo k hojné účasti třináctého ročníku Divadlo patří dětem. 27. května 2019   (08:41) Letošní Rally Příbram bylo odpískáno. Proč? Letošní Rally Příbram bylo odpískáno. Proč? Zdaleka ne všichni partneři řekli hned své "ano", nad rozpočtem viselo příliš mnoho otazníků 27. května 2019   (05:58) Příbramský lesopark je plný bylinek Příbramský lesopark je plný bylinek Zatímco děti do svých košíků naškubaly, na co přišly, maminky si pečlivě vybíraly jen jedlé kousky 26. května 2019   (18:15) Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Od pátku 24. května do neděle se u Kamýka nad Vltavou konal třídenní 17. ročník neziskového hudebního festivalu s názvem Zelesa. 26. května 2019   (13:46) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Nemalovalo se na obličej, ale na papír. Nechytala se wifina, ale kapři. Nesedělo se u stolu, ale na trávě 26. května 2019   (11:21) Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Tragická dopravní nehoda se odehrála u obce Řeteč 26. května 2019   (08:17) AKTUÁLNĚ Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Kostel Povýšení sv. Kříže, který je nerozlučně spjat s Jakubem Janem Rybou, otevřel své dveře i na Noc kostelů 26. května 2019   (07:07) FOTOGALERIE Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce 1.FK Příbram – FK Dukla Praha 3:2 (1:1) V sobotu 25. května přivítala v posledním pátém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce Duklu. 25. května 2019   (21:00) Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz