24. 5. svátek má Jana

Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí

FOTOGALERIE
20. června 2018   (15:06)
Dalších 12 fotografií v galeriiMinizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí

Ve sportovním a relaxačním areálu Nového rybníka našla svůj koutek i zvířátka


Ve stínu stromů už malé stádo oveček spásá sladkou trávu a spolu s nimi si na nové prostředí zvykají i dvě odrostlá kůzlata. Kozičky se narodily v únoru a byly odchovány uměle na láhvi zaměstnanci záchranné stanice Ochrana fauny ČR. Díky tomu nejsou plaché a budou rády za lidskou společnost.

„Důležité je, aby návštěvníci zvířata nijak nepřikrmovali. Mají tu všechno, co potřebují,“ upozorňuje RNDr. Ondřej Sedláček, Ph.D., který zajistil jejich přepravu do minizoo a nadále nad nimi bude držet dohled.

 

Ve stínu stromů už malé stádo oveček spásá …

Fotogalerie

Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí () Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (1) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (2) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (3) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (4) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (5) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (6) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (7) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (8) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (9) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (10) Minizoo obydlena! Ovce a kůzlata si zvykají na nové prostředí (11)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40) Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Kyberšikana se odehrává ve virtuálním světě, kterým dnešní děti žijí. Ponižující informace jsou dostupné komukoli, odkudkoli a kdykoli 24. května 2019   (06:32) PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz