18. 8. svátek má Helena

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

FOTOGALERIE
3. června 2018   (07:09)
Dalších 42 fotografií v galeriiV Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

V pátek ráno se v Perníkové chaloupce vzbudilo 28 dětí, žádné ježibaba v peci neupekla


Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit Perníkovou chaloupku každý, kdo s ní má něco do činění. Byli tu ti nejmenší, které předškolní léta teprve čekají, rozloučit se přišli budoucí školáci a samozřejmě nechyběli rodiče ani prarodiče.

Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit …
Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také došlo na šerpování budoucích prvňáčků. Každý si užil svou jedinečnou chvilku, kdy mu paní ředitelka oblékla absolventské tričko a paní učitelky předaly spolu s přáním šťastného vykročení do základní školy malé dárky.

Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také …
Poté už se rozběhly děti k soutěžním stanovištím. Přestože bylo pekelné horko a někteří přítomní hledali stín pod vzrostlými stromy, závodilo se ostošest. Vždyť také byla veliká motivace, za absolvování soutěže získávaly děti žetonky, které mohly směňovat ve výborně vybaveném obchůdku. Nakupovaly za ně knihy, bonbóny, plyšáky, barbíny i jednorožce.

Poté už se rozběhly děti k soutěžním …
Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji nakonec obešla, a tak došlo i na pečení buřtíků u ohně. Dobrodružství s večerem však pro předškoláky teprve začínalo. Dvacet osm se jich rozhodlo ve školce přespat. Ne v postýlkách, ale ve vlastním „spacáku“. Jak prozradila dnes ráno paní učitelka, všichni brzy usnuly, protože byly po náročném dni velmi unavení.
 

Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji …

Fotogalerie

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí () V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (1) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (2) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (3) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (4) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (5) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (6) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (7) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (8) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (9) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (10) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (11) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (12) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (13) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (14) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (15) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (16) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (17) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (18) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (19) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (20) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (21) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (22) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (23) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (24) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (25) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (26) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (27) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (28) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (29) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (30) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (31) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (32) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (33) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (34) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (35) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (36) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (37) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (38) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (39) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (40) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Agresivita vos se v srpnu stupňuje Agresivita vos se v srpnu stupňuje Vosy jsou dokonce agresivnější než včely a sršni. Útočí bez rozpaků kdykoli, kdy se cítí být v ohrožení 18. srpna 2019   (19:50) Středočeský kraj začal schvalovat žádosti prvním žadatelům v rámci 3. výzvy kotlíkových dotací Středočeský kraj začal schvalovat žádosti prvním žadatelům v rámci 3. výzvy kotlíkových dotací V první vlně vyplácených žádostí bude uspokojeno 200 žadatelů, jimž bude vyplaceno téměř 24 milionu korun 18. srpna 2019   (16:50) Tři dopravní nehody zkomplikovaly provoz na Strakonické Tři dopravní nehody zkomplikovaly provoz na Strakonické Na místě se tvoří dlouhé kolony 18. srpna 2019   (14:53) Dožínkové slavnosti na Příbramsku nevymizely Dožínkové slavnosti na Příbramsku nevymizely Sobotní odpoledne ožila Obecnice tradiční oslavou ukončení žní 18. srpna 2019   (11:56) FOTOGALERIE Příbram sestřelil ve druhém poločase dvěma góly Petržela Příbram sestřelil ve druhém poločase dvěma góly Petržela 1. FC Slovácko - 1. FK Příbram 2:0 (0:0). V sobotu 17. srpna zavítala v 6. kole FORTUNA:LIGY Příbram na Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty. 18. srpna 2019   (09:12) EKO-Novák: Odpadky ani kontejnery doopravdické nebyly, zábava však ano EKO-Novák: Odpadky ani kontejnery doopravdické nebyly, zábava však ano Jezdilo se v popelnicích, skákalo se v odpadkových pytlích, hrálo se odpadkové domino 18. srpna 2019   (07:06) Hasiči likvidují únik ropné látky do vody Hasiči likvidují únik ropné látky do vody V Kamýku nad Vltavou zasahují tři jednotky hasičů 17. srpna 2019   (19:34) Vrtulník transportuje vážně zraněného chodce do nemocnice Vrtulník transportuje vážně zraněného chodce do nemocnice Policisté komunikaci v Chotilsku obousměrně uzavřeli 17. srpna 2019   (18:07) Ze skály na Příbramsku se zřítil horolezec, na místě přistál vrtulník Ze skály na Příbramsku se zřítil horolezec, na místě přistál vrtulník Horolezec spadl z výšky přibližně dvaceti metrů. 17. srpna 2019   (16:22) AKTUALIZOVÁNO Hasičský záchranný sbor České republiky dosáhl navýšení rozpočtu na příští období Hasičský záchranný sbor České republiky dosáhl navýšení rozpočtu na příští období Rozpočet bude navýšen o 434 milionů korun 17. srpna 2019   (14:12)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz