21. 1. svátek má Běla

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

FOTOGALERIE
3. června 2018   (07:09)
Dalších 42 fotografií v galeriiV Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

V pátek ráno se v Perníkové chaloupce vzbudilo 28 dětí, žádné ježibaba v peci neupekla


Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit Perníkovou chaloupku každý, kdo s ní má něco do činění. Byli tu ti nejmenší, které předškolní léta teprve čekají, rozloučit se přišli budoucí školáci a samozřejmě nechyběli rodiče ani prarodiče.

Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit …
Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také došlo na šerpování budoucích prvňáčků. Každý si užil svou jedinečnou chvilku, kdy mu paní ředitelka oblékla absolventské tričko a paní učitelky předaly spolu s přáním šťastného vykročení do základní školy malé dárky.

Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také …
Poté už se rozběhly děti k soutěžním stanovištím. Přestože bylo pekelné horko a někteří přítomní hledali stín pod vzrostlými stromy, závodilo se ostošest. Vždyť také byla veliká motivace, za absolvování soutěže získávaly děti žetonky, které mohly směňovat ve výborně vybaveném obchůdku. Nakupovaly za ně knihy, bonbóny, plyšáky, barbíny i jednorožce.

Poté už se rozběhly děti k soutěžním …
Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji nakonec obešla, a tak došlo i na pečení buřtíků u ohně. Dobrodružství s večerem však pro předškoláky teprve začínalo. Dvacet osm se jich rozhodlo ve školce přespat. Ne v postýlkách, ale ve vlastním „spacáku“. Jak prozradila dnes ráno paní učitelka, všichni brzy usnuly, protože byly po náročném dni velmi unavení.
 

Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji …

Fotogalerie

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí () V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (1) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (2) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (3) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (4) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (5) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (6) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (7) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (8) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (9) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (10) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (11) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (12) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (13) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (14) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (15) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (16) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (17) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (18) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (19) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (20) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (21) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (22) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (23) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (24) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (25) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (26) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (27) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (28) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (29) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (30) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (31) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (32) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (33) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (34) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (35) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (36) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (37) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (38) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (39) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (40) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Příbram plánuje úpravy náměstí J. A. Alise na Březových Horách Příbram plánuje úpravy náměstí J. A. Alise na Březových Horách Vyhlášení architektonické soutěže navrhli místní lidé, radnici se nápad zamlouvá 20. ledna 2020   (19:15) Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Sledujte s námi dnešní zastupitelstvo, program má jen 8 bodů Klidný a rychlý průběh může narušit diskuze o rekonstrukci akvaparku, která oficiálně zatím není na programu. 20. ledna 2020   (15:48) Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Namol opilý muž putoval na záchytku, nadýchal čtyři promile Nechtěl uposlechnout výzvy policie 20. ledna 2020   (14:02) V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na  -8 °C V týdnu bude přituhovat, teploty klesnou až na -8 °C V noci na úterý se vytvoří četné mrznoucí mlhy. Během úterního dne se mohou přechodně rozpustit a v noci na středu znovu vytvořit. 20. ledna 2020   (12:08) Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji Bezdomovec: Chlastám, abych přežil mrazy, pomoc nepotřebuji S klesajícími teplotami přibývá bezdomovců v místech, kde to ostatním lidem není příjemné. Navíc se do Příbrami vrátilo několik lidí bez domova, kteří byli mezi svátky propuštěni z psychiatrických léčeben. Teď jsou na ulici. 20. ledna 2020   (09:30) Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Vybudování parkourového hřiště nic nebrání. Volejbalové hřiště komplikuje ochranné pásmo Příbramského potoka 20. ledna 2020   (06:20) Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23)


Související články

Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Nenech to být. Aplikaci proti šikaně využívají i děti na Příbramsku Do projektu je v tuto chvíli přihlášeno 22 příbramských škol, ze kterých bylo doposud dětmi nahlášeno 54 případů šikany 15. ledna 2020   (16:10) Do základních škol míří profesionální trenéři, budou učit děti sportovat Trenéři do škol je projekt, který má dětem ukázat kouzlo sportu, nastartovat v nich lásku k pohybu. Po několika měsících přípravných prací nastává doba, kdy projekt bude spuštěn na všech příbramských školách. 15. ledna 2020   (06:08) Naučné stezky, farmářské trhy, příměstské tábory. Místní akční skupiny zlepšují život na venkově Místní akční skupina Podbrdsko na jaře vyhlásí dotaci ve výši zhruba 7 milionů korun na podporu a rozvoj obcí a spolků v regionu 3. ledna 2020   (06:00) Seerius spojuje světy. Ukazuje dětem, že každý člověk je výjimečný. I ten, který se liší Projekt neziskové organizace Seerius je zaměřený na osvětu v mateřských a základních školách. Přibližuje dětem svět lidí s různým znevýhodněním a aktivně tak přispívá k tomu, aby se děti se speciálními potřebami ve škole cítily dobře 28. prosince 2019   (12:55)

Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz