V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

FOTOGALERIE
3. června 2018   (07:09)
Dalších 42 fotografií v galeriiV Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

V pátek ráno se v Perníkové chaloupce vzbudilo 28 dětí, žádné ježibaba v peci neupekla


Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit Perníkovou chaloupku každý, kdo s ní má něco do činění. Byli tu ti nejmenší, které předškolní léta teprve čekají, rozloučit se přišli budoucí školáci a samozřejmě nechyběli rodiče ani prarodiče.
Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit …

Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také došlo na šerpování budoucích prvňáčků. Každý si užil svou jedinečnou chvilku, kdy mu paní ředitelka oblékla absolventské tričko a paní učitelky předaly spolu s přáním šťastného vykročení do základní školy malé dárky.
Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také …
Poté už se rozběhly děti k soutěžním stanovištím. Přestože bylo pekelné horko a někteří přítomní hledali stín pod vzrostlými stromy, závodilo se ostošest. Vždyť také byla veliká motivace, za absolvování soutěže získávaly děti žetonky, které mohly směňovat ve výborně vybaveném obchůdku. Nakupovaly za ně knihy, bonbóny, plyšáky, barbíny i jednorožce.
Poté už se rozběhly děti k soutěžním …
Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji nakonec obešla, a tak došlo i na pečení buřtíků u ohně. Dobrodružství s večerem však pro předškoláky teprve začínalo. Dvacet osm se jich rozhodlo ve školce přespat. Ne v postýlkách, ale ve vlastním „spacáku“. Jak prozradila dnes ráno paní učitelka, všichni brzy usnuly, protože byly po náročném dni velmi unavení.
 
Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji …

Fotogalerie

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí () V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (1) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (2) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (3) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (4) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (5) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (6) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (7) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (8) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (9) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (10) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (11) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (12) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (13) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (14) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (15) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (16) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (17) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (18) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (19) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (20) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (21) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (22) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (23) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (24) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (25) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (26) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (27) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (28) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (29) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (30) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (31) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (32) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (33) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (34) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (35) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (36) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (37) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (38) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (39) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (40) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (41)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jk

Další články

Potápěči hledají u Radavy muže, který vyskočil z člunu a již se z vody nevynořil Potápěči hledají u Radavy muže, který vyskočil z člunu a již se z vody nevynořil Čtyři hasičské jednotky vyjížděly k nahlášenému požáru kotelny domova seniorů v Příbrami Čtyři hasičské jednotky vyjížděly k nahlášenému požáru kotelny domova seniorů v Příbrami Teploty v sobotu vystoupají přes 31 stupňů, tropy budou i v neděli Teploty v sobotu vystoupají přes 31 stupňů, tropy budou i v neděli Horko příští týden zvolna ustoupí, ale teplo přetrvá do začátku školy Horko příští týden zvolna ustoupí, ale teplo přetrvá do začátku školy Příští týden budou maximální denní teploty zpočátku kolem tropických 30 stupňů Celsia a jen zvolna budou klesat. 8. srpna 2020   (10:27) V ČR přibylo 323 potvrzených případů covidu, nejvíce od dubna. Na Příbramsku roste počet nakažených V ČR přibylo 323 potvrzených případů covidu, nejvíce od dubna. Na Příbramsku roste počet nakažených K dnešnímu dni na Příbramsku připadá na 100.000 obyvatel zhruba 19,17 pozitivních případů. 8. srpna 2020   (07:55) Přineslo snížení DPH nižší ceny za vodné a stočné na Příbramsku? Přineslo snížení DPH nižší ceny za vodné a stočné na Příbramsku? Pokles daně z přidané hodnoty z 15 na 10 % ovlivnil pozitivně platby za vodné a stočné ve většině lidnatějších českých měst. Dlouhodobě roste tlak na růst cen vody kvůli nutnosti rozsáhlých investic do vodohospodářské infrastruktury. 8. srpna 2020   (07:18) S nákladním vozem se nevešel pod železniční most S nákladním vozem se nevešel pod železniční most Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Od pondělí dne 3. srpna řeší příbramští policisté příčinu havárie osobního vozidla Škoda Superb, ke které došlo kolem 10:30 hodin na silnici č. I/4 u obce Chraštice, konkrétně mezi 58 – 59 km, ve směru od Prahy na Strakonice. 7. srpna 2020   (13:00)
Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz