24. 5. svátek má Jana

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

FOTOGALERIE
3. června 2018   (07:09)
Dalších 42 fotografií v galeriiV Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí

V pátek ráno se v Perníkové chaloupce vzbudilo 28 dětí, žádné ježibaba v peci neupekla


Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit Perníkovou chaloupku každý, kdo s ní má něco do činění. Byli tu ti nejmenší, které předškolní léta teprve čekají, rozloučit se přišli budoucí školáci a samozřejmě nechyběli rodiče ani prarodiče.

Ve čtvrtek odpoledne přišel navštívit …
Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také došlo na šerpování budoucích prvňáčků. Každý si užil svou jedinečnou chvilku, kdy mu paní ředitelka oblékla absolventské tričko a paní učitelky předaly spolu s přáním šťastného vykročení do základní školy malé dárky.

Slavil se nejen Mezinárodní den dětí, ale také …
Poté už se rozběhly děti k soutěžním stanovištím. Přestože bylo pekelné horko a někteří přítomní hledali stín pod vzrostlými stromy, závodilo se ostošest. Vždyť také byla veliká motivace, za absolvování soutěže získávaly děti žetonky, které mohly směňovat ve výborně vybaveném obchůdku. Nakupovaly za ně knihy, bonbóny, plyšáky, barbíny i jednorožce.

Poté už se rozběhly děti k soutěžním …
Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji nakonec obešla, a tak došlo i na pečení buřtíků u ohně. Dobrodružství s večerem však pro předškoláky teprve začínalo. Dvacet osm se jich rozhodlo ve školce přespat. Ne v postýlkách, ale ve vlastním „spacáku“. Jak prozradila dnes ráno paní učitelka, všichni brzy usnuly, protože byly po náročném dni velmi unavení.
 

Bouřka, která měla do Příbrami namířeno, ji …

Fotogalerie

V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí () V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (1) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (2) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (3) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (4) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (5) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (6) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (7) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (8) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (9) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (10) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (11) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (12) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (13) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (14) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (15) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (16) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (17) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (18) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (19) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (20) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (21) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (22) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (23) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (24) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (25) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (26) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (27) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (28) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (29) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (30) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (31) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (32) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (33) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (34) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (35) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (36) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (37) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (38) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (39) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (40) V Perníkové chaloupce slavili nejen Mezinárodní den dětí (41)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40) Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Kyberšikana se odehrává ve virtuálním světě, kterým dnešní děti žijí. Ponižující informace jsou dostupné komukoli, odkudkoli a kdykoli 24. května 2019   (06:32) PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz