21. 5. svátek má Monika

Po čtvrté se v letním kině promítat nebude

31. srpna 2018   (08:09)
Po čtvrté se v letním kině promítat nebude

Krátké pozastavení nad letošní sezónou letního kina


V letošním roce byly k promítání v letním kině vybrány premiérové filmy. Původně se plánovala tři promítání, s následným čtvrtým pokud se kino setká s velkým počtem návštěvníků.

Přestože léto lze celkově hodnotit jako tropické a rtuť teploměru se držela celou dobu téměř křečovitě nad třicítkou, letňák měl na počasí přece jen smůlu. Téměř všechna promítání byla ohrožena deštěm a ještěři vyhráli boj proti svému zániku dokonce až na podruhé, protože produkce byla těsně před začátkem představení kvůli bouřce zrušena.

„Byl bych určitě rád za větší zájem, ale i tohle je fajn. Tipoval bych úplně jinak. Například jsem čekal mnohem větší účast na Úžasňáky, naopak velký zájem o Jurský park mě překvapil. Průměr je 300 diváků na jeden film, to je přesně hranice, která pokryje náklady. Bohužel díky tomu, že jedno promítání muselo být odloženo, jsme se dostali do mínusu,“ hodnotí sezónu letního kina Mgr. Jan Slaba, ředitel SZM.

Čtvrtý film letos v letním kině již neuvidíme. Především z důvodu velkého množství akcí, které se v září mají v areálu konat a jejichž příprava je také velmi náročná. Na vině je také předpověď počasí, která není příznivá.

Nyní vedení SZM připravuje podrobné podklady a vyčíslení nákladů a výnosů letního kina, které předloží radnici. O jeho osudu a příští sezóně bude zřejmě na jejich základě rozhodovat již nově zvolené vedení města.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz foto: mip

autor: jkDalší články

Víkend byl ve znamení hudby a pouťových atrakcí Víkend byl ve znamení hudby a pouťových atrakcí Nedělní náměstí zaplnily orchestry dechové hudby a pestrobarevné stejnokroje mažoretek. 21. května 2019   (21:14) FOTOGALERIE Potyčka mezi dvěma cizinci skončila napadením Potyčka mezi dvěma cizinci skončila napadením Na Drkolnově zasahovali v odpoledních hodinách policisté 21. května 2019   (19:52) Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza! Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza! Na příbramském koncertu zazní i jejich nový hit Paravany, který se stal nejhranější českou písničkou v rádiích. Již tento pátek! 21. května 2019   (16:00) Namol opilý cizinec napadl družku a pak policistu Namol opilý cizinec napadl družku a pak policistu Agresor kopl policistu do hlavy a do ruky, kterou si ji kryl, přičemž mu zlomil záprstní kosti na dlani. 21. května 2019   (13:45) Policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod Policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod K oběma nehodám došlo v neděli 19. května 21. května 2019   (11:32) Letošní jubilejní 40. ročník Rally Příbram byl zrušen Letošní jubilejní 40. ročník Rally Příbram byl zrušen Nepodařilo se naplnit finanční rozpočet pro zdárné uspořádání této akce 21. května 2019   (09:36) Příbramáci nejsou lhostejní - darovali téměř dvě a půl tuny potravin a drogerie těm, kteří to nejvíce potřebují! Příbramáci nejsou lhostejní - darovali téměř dvě a půl tuny potravin a drogerie těm, kteří to nejvíce potřebují! Pomoc je určena lidem, jejichž životní situace je natolik tíživá, že si nemohou zajistit základní potraviny vlastními silami 21. května 2019   (08:25) Příbramští zastupitelé schválili záměr rekonstrukce aquaparku Příbramští zastupitelé schválili záměr rekonstrukce aquaparku Město si chce vzít na akci úvěr, část nákladů by se mohla zaplatit z očekávané zvýšené návštěvnosti. 21. května 2019   (05:58) Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Na místo přijel i pracovník plynáren 20. května 2019   (20:35) Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Zastupitelé Příbrami právě v těchto chvílích zvolili nového starostu. 20. května 2019   (17:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz