17. 7. svátek má Martina

Po čtvrté se v letním kině promítat nebude

31. srpna 2018   (08:09)
Po čtvrté se v letním kině promítat nebude

Krátké pozastavení nad letošní sezónou letního kina


V letošním roce byly k promítání v letním kině vybrány premiérové filmy. Původně se plánovala tři promítání, s následným čtvrtým pokud se kino setká s velkým počtem návštěvníků.

Přestože léto lze celkově hodnotit jako tropické a rtuť teploměru se držela celou dobu téměř křečovitě nad třicítkou, letňák měl na počasí přece jen smůlu. Téměř všechna promítání byla ohrožena deštěm a ještěři vyhráli boj proti svému zániku dokonce až na podruhé, protože produkce byla těsně před začátkem představení kvůli bouřce zrušena.

„Byl bych určitě rád za větší zájem, ale i tohle je fajn. Tipoval bych úplně jinak. Například jsem čekal mnohem větší účast na Úžasňáky, naopak velký zájem o Jurský park mě překvapil. Průměr je 300 diváků na jeden film, to je přesně hranice, která pokryje náklady. Bohužel díky tomu, že jedno promítání muselo být odloženo, jsme se dostali do mínusu,“ hodnotí sezónu letního kina Mgr. Jan Slaba, ředitel SZM.

Čtvrtý film letos v letním kině již neuvidíme. Především z důvodu velkého množství akcí, které se v září mají v areálu konat a jejichž příprava je také velmi náročná. Na vině je také předpověď počasí, která není příznivá.

Nyní vedení SZM připravuje podrobné podklady a vyčíslení nákladů a výnosů letního kina, které předloží radnici. O jeho osudu a příští sezóně bude zřejmě na jejich základě rozhodovat již nově zvolené vedení města.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz foto: mip

autor: jkDalší články

Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14) Nová doba: Zloději kradou už i montérky Nová doba: Zloději kradou už i montérky Jen za neděli došlo ke dvěma vloupáním, vzniklá škoda se vyšplhala na 160 tisíc 16. července 2019   (10:43)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz