19. 4. svátek má Rostislav

Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

7. prosince 2018   (18:55)
Dalších 10 fotografií v galeriiDěti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Vánoční písně zněly náměstím 17. listopadu


Čtyřicítka dětí z mateřské školy Bratří Čapků dnes dopoledne potěšila rodiče a prarodiče. Více jak půl hodiny se šířily náměstím tóny a sloky známých vánočních písní. Nejedna slza dojetí byla vidět na tvářích přítomných maminek a babiček, které společně s mužským publikem odměnily děti hlasitým potleskem. Sladkou odměnou zakončily učitelky celé vystoupení dětí, které si dnešní dopoledne náramně užily.
Na konci vystoupení, ředitelka mateřinky Hana Suchá, všem přítomným poděkovala a popřála krásné prožití vánočních svátků. 

Čtyřicítka dětí z mateřské školy Bratří Čapků …

Fotogalerie

Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí () Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (1) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (2) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (3) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (4) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (5) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (6) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (7) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (8) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Tragická nehoda na Příbramsku: Motorkář nepřežil srážku s autem Záchranářský vrtulník odlétl prázdný 19. dubna 2019   (12:28) AKTUÁLNĚ I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend I o Velikonocích vám poradíme, jak trávit prodloužený víkend Počet akcí je o tomto víkendu poměrně omezený. 19. dubna 2019   (09:41) Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Příčina včerejšího požáru v CHKO: Odlétnutí segmentů po řízeném výbuchu Přinášíme krátká videa vrtulníku a z vrtulníku pro dokreslení velikosti zasaženého území a komplikovanosti zásahu 19. dubna 2019   (06:59) VIDEO Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Došlo ke krádežím na dopravním značení a pouličním osvětlení. 18. dubna 2019   (14:03) Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz