24. 4. svátek má Jiří

Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

7. prosince 2018   (18:55)
Dalších 10 fotografií v galeriiDěti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Vánoční písně zněly náměstím 17. listopadu


Čtyřicítka dětí z mateřské školy Bratří Čapků dnes dopoledne potěšila rodiče a prarodiče. Více jak půl hodiny se šířily náměstím tóny a sloky známých vánočních písní. Nejedna slza dojetí byla vidět na tvářích přítomných maminek a babiček, které společně s mužským publikem odměnily děti hlasitým potleskem. Sladkou odměnou zakončily učitelky celé vystoupení dětí, které si dnešní dopoledne náramně užily.
Na konci vystoupení, ředitelka mateřinky Hana Suchá, všem přítomným poděkovala a popřála krásné prožití vánočních svátků. 

Čtyřicítka dětí z mateřské školy Bratří Čapků …

Fotogalerie

Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí () Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (1) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (2) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (3) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (4) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (5) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (6) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (7) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (8) Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10) V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky V Brdech se čeká na dotace pro nové nádrže a rybníčky Mají pomoci přírodě v době klimatických změn 24. dubna 2019   (08:17) Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Hlediště divadla nakonec zřejmě vybuduje firma Staler Společnost musela vysvětlit podezřele nízkou nabídku a další formality. 24. dubna 2019   (06:06) Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Auto narazilo do stromu, vážně zraněnou řidičku transportovala záchranka do nemocnice Silnice I/18 byla uzavřena 23. dubna 2019   (18:56) AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Hasiči bojují s rozsáhlým požárem lesa Na místě operuje 11 jednotek hasičů. 23. dubna 2019   (16:43) AKTUÁLNĚ Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Začátkem května proběhne den otevřených dveří na požárních stanicích v Příbrami, Dobříši a Sedlčanech Hasiči budou opět prezentovat svou techniku veřejnosti. 23. dubna 2019   (15:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz