25. 5. svátek má Viola

Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní

24. května 2018   (13:00)
Dalších 9 fotografií v galeriiMalířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní

Vítězka výtvarné soutěže byla maličko v rozpacích


Máme velkou radost, že v dnešní pošmourný a promáčený den se naší redakci podařilo rozzářit alespoň dětské oči v Mateřské škole Školní. Po ránu jsme zde hledali předškolačku Natálku, která se stala absolutní vítězkou výtvarné soutěže „Namaluj svou oblíbenou knihu“.

Natálka byla z počátku trochu v rozpacích, ale poté co jsme se seznámili nejen s ní, ale i s třídní kamarádkou želvou Žofkou, ostych opadl. Cenu za první místo v regionální výtvarné soutěži už přebírala s úsměvem a její spolužáčci se také radovali ze získané odměny.

Gratulujeme nejen vítězce, ale i rodičům, přátelům a učitelům, kteří svým hlasem pro nádherný obrázek víly Amálky, přispěli k jeho a Natálčinu vítězství.
 
 

Máme velkou radost, že v dnešní pošmourný …

Fotogalerie

Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní () Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (1) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (2) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (3) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (4) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (5) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (6) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (7) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (8)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: jkDalší články

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz