21. 8. svátek má Johana

Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní

24. května 2018   (13:00)
Dalších 9 fotografií v galeriiMalířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní

Vítězka výtvarné soutěže byla maličko v rozpacích


Máme velkou radost, že v dnešní pošmourný a promáčený den se naší redakci podařilo rozzářit alespoň dětské oči v Mateřské škole Školní. Po ránu jsme zde hledali předškolačku Natálku, která se stala absolutní vítězkou výtvarné soutěže „Namaluj svou oblíbenou knihu“.

Natálka byla z počátku trochu v rozpacích, ale poté co jsme se seznámili nejen s ní, ale i s třídní kamarádkou želvou Žofkou, ostych opadl. Cenu za první místo v regionální výtvarné soutěži už přebírala s úsměvem a její spolužáčci se také radovali ze získané odměny.

Gratulujeme nejen vítězce, ale i rodičům, přátelům a učitelům, kteří svým hlasem pro nádherný obrázek víly Amálky, přispěli k jeho a Natálčinu vítězství.
 
 

Máme velkou radost, že v dnešní pošmourný …

Fotogalerie

Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní () Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (1) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (2) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (3) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (4) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (5) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (6) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (7) Malířkou regionu se stala Natálka z Mateřské školy Školní (8)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: jkDalší články

Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNO Brdská vřesoviště jsou v plném květu Brdská vřesoviště jsou v plném květu Vřesoviště vznikla v Brdech na dopadových plochách. Jsou nevídaného rozsahu a v této zeměpisné šířce a nadmořské výšce v Evropě zcela unikátní 20. srpna 2019   (11:46) Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Neznámý pachatel okradl sedlčanské hasiče Vzniklá škoda byla stanovena na 15 tisíc korun. 20. srpna 2019   (09:23) ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček ČOI: Nedostatky má polovina kontrolovaných hraček Nedostatky se většinou opakují. 20. srpna 2019   (08:32) Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Den pro zvíře nejen potěšil, ale i pomohl Výtěžek z této akce bude použit ve prospěch místních psích a kočičích útulků 20. srpna 2019   (06:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz