15. 8. svátek má Hana

Úspěšní angličtináři si v září přijdou pro certifikát

25. srpna 2019   (09:23)
Úspěšní angličtináři si v září přijdou pro certifikát

Zkoušky Cambridge English proběhly v Příbrami letos potřetí, za tu dobu v Příbrami získalo certifikáty na 150 úspěšných absolventůV úterý 10. září si do příbramského Zámečku-Ernestina přijdou úspěšní absolventi jazykových zkoušek pro své jazykové certifikáty Cambridge English. Zkoušky Cambridge English, organizované Evropským centrem jazykových zkoušek, proběhly v Příbrami letos již potřetí. Za tuto dobu získalo v Příbrami certifikáty na 150 úspěšných absolventů. Letošního slavnostního předávání se zúčastní 28 studentů.

Poprvé byl tento projekt na příbramských základních a středních školách realizován ve školním roce 2016/17. Mezi prvními školami, které se projektu zúčastnily, byla Základní škola Jiráskovy sady, ZŠ Březové Hory, 1. ZŠ. Později také ZŠ 28. října a Gymnázium pod Svatou Horou. 

V předchozím školním roce navštěvovalo přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge English přes 60 žáků a studentů, většina byla z partnerských škol. Jazyková agentura však postupně zaznamenává zájem studentů a žáků i z ostatních příbramských škol. Ti se do kurzů hlásí samostatně.

Možnost absolvovat tuto prestižní jazykovou zkoušku a získat certifikát přímo v Příbrami budou mít žáci a studenti i letos. Přípravné kurzy pro nový školní rok budou vypsány na začátku září. V současné době se mezi středoškolskými studenty rovněž mapuje zájem o zkoušky z německého jazyka.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir foto pixabay

Další články

Česko se připravuje na další bouřky, které doprovodí přívalové deště s kroupami Česko se připravuje na další bouřky, které doprovodí přívalové deště s kroupami Adventure golf baví malé i velké. Příbramské hřiště se dnes otevře také v noci Adventure golf baví malé i velké. Příbramské hřiště se dnes otevře také v noci Golf označovaný jako dobrodružný je především zábavou, která přesto důkladně prozkouší schopnosti hráče. V Příbrami a v blízkém okolí najdeme netradičních minigolfových hřišť hned několik. 15. srpna 2020   (11:45) Kvalita vody se v některých přírodních koupalištích opět zhoršila Kvalita vody se v některých přírodních koupalištích opět zhoršila Loutkové odpoledne v Březnici navštíví také pejsek, kočička a brdský duch Fabián Loutkové odpoledne v Březnici navštíví také pejsek, kočička a brdský duch Fabián Setkání loutek a malých diváků patří v Březnici již k tradičním prázdninovým událostem. Letošní Konvent plný loutek se koná příští sobotu. 15. srpna 2020   (07:16) Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Jedna nehoda se obešla bez zranění, při druhé skončily tři osoby v nemocnici. 14. srpna 2020   (21:17) Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Počasí letním festivalům a koncertům doposud celkem přálo. Některé akce se ale ruší. 14. srpna 2020   (18:20) Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Reprezentační tým České republiky ve skateboardingu vyrazil na exhibiční turné. V neděli 23. srpna uvidíme tricky vrcholových sportovců i v Příbrami. Na programu je také soutěžní klání pro místní skateboardisty a workshop. 14. srpna 2020   (14:55) Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů ANO na Příbramsku nenasadilo žádného kandidáta. 14. srpna 2020   (12:23)
Ředitelé škol dostanou od ministerstva manuály pro chod výuky Ředitelé škol dostanou od ministerstva manuály pro chod výuky Školy by měly od 1. září podle dřívějšího vyjádření ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha fungovat "jak nejnormálněji to půjde", opakovat už se nemá jarní scénář, kdy ze dne na den byly školy uzavřeny. 14. srpna 2020   (10:37)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz