25. 4. svátek má Marek

Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí?

FOTOGALERIE
12. dubna 2019   (06:11)
Dalších 14 fotografií v galeriiŽáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí?

Velikonoce se blíží, užijeme si je již příští týden.


Minimálně úsměv na tváři a dobrou náladu vám vykouzlí velikonoční výzdoba, kterou vyrobily děti z příbramských základních škol. Na náměstí TGM jsou některé stromy ozdobeny konfetami a vajíčky, na druhém náměstí se mladí umělci vyřádili mnohem více.

Mezi velikonočními figurkami najdete zajíčky, slepici s kuřátky, husy, kytičky a mnoho dalšího. Nechybí samozřejmě ani všudypřítomná vajíčka a ozdoby na stromech a sloupech.

Žáci, kteří výzdobu vyrobili, prosí veřejnost, aby na exponáty nesahala a hlavně nesedala. Slouží pouze jako dekorace a mnoho z nich je vyrobeno z papíru.

Jak se vám nápad na výzdobu příbramských náměstí líbí?
 

Fotogalerie

Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? () Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (1) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (2) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (3) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (4) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (5) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (6) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (7) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (8) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (9) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (10) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (11) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (12) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz