18. 6. svátek má Milan

Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí?

FOTOGALERIE
12. dubna 2019   (06:11)
Dalších 14 fotografií v galeriiŽáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí?

Velikonoce se blíží, užijeme si je již příští týden.


Minimálně úsměv na tváři a dobrou náladu vám vykouzlí velikonoční výzdoba, kterou vyrobily děti z příbramských základních škol. Na náměstí TGM jsou některé stromy ozdobeny konfetami a vajíčky, na druhém náměstí se mladí umělci vyřádili mnohem více.

Mezi velikonočními figurkami najdete zajíčky, slepici s kuřátky, husy, kytičky a mnoho dalšího. Nechybí samozřejmě ani všudypřítomná vajíčka a ozdoby na stromech a sloupech.

Žáci, kteří výzdobu vyrobili, prosí veřejnost, aby na exponáty nesahala a hlavně nesedala. Slouží pouze jako dekorace a mnoho z nich je vyrobeno z papíru.

Jak se vám nápad na výzdobu příbramských náměstí líbí?
 

Fotogalerie

Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? () Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (1) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (2) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (3) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (4) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (5) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (6) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (7) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (8) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (9) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (10) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (11) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (12) Žáci základních škol vyzdobili náměstí. Jak se vám to líbí? (13)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: red

autor: redDalší články

Příští sobotu bude spuštěna první etapa integrace veřejné dopravy na Příbramsku Příští sobotu bude spuštěna první etapa integrace veřejné dopravy na Příbramsku V souvislosti s připravovaným spuštěním integrace, se bude ve středu 26. června v 10:00 v Příbrami na autobusovém nádraží konat slavnostní akt 18. června 2019   (20:13) Občanská iniciativa žádá urychlený výběr šéfa Čapkova památníku Občanská iniciativa žádá urychlený výběr šéfa Čapkova památníku Seidlová je snachou krajského radního pro školství, její jmenování znepokojilo členy některých uměleckých organizací. Udivilo je hlavně Seidlové vyjádření do médií, že Čapkovo dílo zná ze školy a památník navštívila jako studentka. 18. června 2019   (17:56) Aktuálně: U požáru traktoru zasahují tři jednotky hasičů Aktuálně: U požáru traktoru zasahují tři jednotky hasičů Při události nebyl nikdo zraněn 18. června 2019   (15:18) Konec hlasování v participativním rozpočtu se blíží Konec hlasování v participativním rozpočtu se blíží Druhý ročník participativního rozpočtu, ve kterém mohou občané města rozhodovat o investování milionu korun, je ve fázi hlasování. Na přidělení hlasů máte už poslední dny. 18. června 2019   (13:06) Výtržníci dluží městu přes milion korun Výtržníci dluží městu přes milion korun Vzhledem ke klientele záchytných stanic se městům nevyplácí peníze vymáhat 18. června 2019   (12:26) Hasiči ze Starosedlského Hrádku oslaví v sobotu 120 let, bude i ohnivá show Hasiči ze Starosedlského Hrádku oslaví v sobotu 120 let, bude i ohnivá show Sboru dobrovolných hasičů ze Starosedlského Hrádku je letos 120, proto společně s obcí připravili na sobotu 22. června stylovou oslavu. 18. června 2019   (10:08) Příbramští zastupitelé budou opět jednat o rekonstrukci akvaparku Příbramští zastupitelé budou opět jednat o rekonstrukci akvaparku Zastupitelé minulý měsíc schválili záměr rekonstrukce, stěžejní rozhodnutí mají ale stále před sebou. 18. června 2019   (08:00) Společně pro Příbram. Doopravdy - bez hádek a výhružek Společně pro Příbram. Doopravdy - bez hádek a výhružek V posledních dnech Příbramí hýbou bouřlivé diskuse o budoucnosti hřiště Na Cvičně na Březových Horách. 18. června 2019   (06:01) Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat výstavbu jihovýchodního obchvatu města i za cenu vlastních investic a ústupků. Na dnešním jednání zastupitelstva to řekl starosta Jan Konvalinka Reagoval tak na kritiku lidí ze Zdaboře, kteří se obávají zvýšeného hluku z obchvatu 17. června 2019   (19:30) Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o uplynulém víkendu skutečně žila. Připraveny byly kulturní i sportovní akce pro širokou veřejnost. 17. června 2019   (15:43)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz