4. 7. svátek má Prokop
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 5340 článků.
Zobrazeny články: 4561 - 4620
1 2 3 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 87 88 89

Ostrý souboj na kritériu v Pardubicích Ostrý souboj na kritériu v Pardubicích Příbramští cyklisté za sebou mají další z řady závodů. Školní hřiště budou otevřena i v létě Školní hřiště budou otevřena i v létě Výjimkou je hřiště v ulici 28. října, které má asfaltový povrch. Příští neděli bude divadlo opět patřit hlavně dětem Příští neděli bude divadlo opět patřit hlavně dětem Akce se koná 24. května a podílí se na ní více než 400 osob.
Rozhodnuto: Vláček letos jezdit nebude Rozhodnuto: Vláček letos jezdit nebude Důvodem je stanovisko policie a také rekonstrukce Svaté Hory. V galerii dnes proběhne speciální program k Dvořákovu festivalu V galerii dnes proběhne speciální program k Dvořákovu festivalu Představení proběhne dnes od 19 hodin. Šalmaj ani Běh hasičů do Svatohorských schodů letos nebude Šalmaj ani Běh hasičů do Svatohorských schodů letos nebude Důvodem je rekonstrukce Svaté Hory. Oprava Svaté Hory vyjde na 117 milionů bez DPH Oprava Svaté Hory vyjde na 117 milionů bez DPH Výběrové řízení vyhrála společnost Strakon Jihlava. Venkovní bazén se připravuje na sezonu, otevírat by se mohl na začátku června Venkovní bazén se připravuje na sezonu, otevírat by se mohl na začátku června Do budoucna je zpracována studie modernizace venkovního bazénu, která klade důraz na … Dobříš chce do konce roku zprovoznit zimní stadion Dobříš chce do konce roku zprovoznit zimní stadion Zimní stadion není otevřený už přibližně 5 let. Příbramské kino bude během července zavřené Příbramské kino bude během července zavřené Kino projde úpravami, které dovolí promítat i ve 3D.
V Příbrami by mohl vyrůst street workoutový park V Příbrami by mohl vyrůst street workoutový park Park se cvičebními prvky by se mohl objevit v parku u příbramského gymnázia. Hlasování spuštěno, do konce května vybíráte nejhezčí školu Hlasování spuštěno, do konce května vybíráte nejhezčí školu Hlavním partnerem soutěže je společnost Babypoint. Kapitulací ve mlýně u Čimelic skončila před 70 lety válka v ČR Kapitulací ve mlýně u Čimelic skončila před 70 lety válka v ČR Kapitulace generála Von Pücklera byla podepsána 12. května v rakovickém mlýně u … Svatá Hora je ode dneška uzavřená, začíná její rekonstrukce Svatá Hora je ode dneška uzavřená, začíná její rekonstrukce Práce vyjdou na více než 100 milionů korun. Fairtradové snídaně se zúčastnilo několik desítek lidí Fairtradové snídaně se zúčastnilo několik desítek lidí Celkový počet lidí zapojených do akce v celé České republice přesáhl 5 tisíc. Hvězdy Humor Festu: Luděk Sobota, Lukáš Pavlásek nebo Jiří Lábus Hvězdy Humor Festu: Luděk Sobota, Lukáš Pavlásek nebo Jiří Lábus Festival humoru se v Příbrami uskuteční vůbec poprvé. Bednář rozstřilel Slavii Bednář rozstřilel Slavii Příbramský útočník Roman Bednář dvěma brankami zařídil výhru na Slavií Praha. … Brdská 25 už klepe na dveře Brdská 25 už klepe na dveře Závody se uskuteční již za 14 dní. Zahraniční partneři navštívili Příbram Zahraniční partneři navštívili Příbram Návštěva si prohlédla například Dvořákův festival. Stovky lidí si u Památníku Vítězství připomněly poslední bitvu 2. světové války Stovky lidí si u Památníku Vítězství připomněly poslední bitvu 2. světové války Rekonstrukce bitvy se letos nekonala.
Další stupně vítězů pro Martina Boubala Další stupně vítězů pro Martina Boubala Cyklistický klub Příbram vyrazil ve středu na závody do Plzně. Důl Vojtěch slaví 140 let od dosažení kilometrové hloubky Důl Vojtěch slaví 140 let od dosažení kilometrové hloubky Důl Vojtěch v Příbrami – Březových Horách patřil k nejvýznamnějším dolům březohorského … V Dobříši vzniklo muzeum zachycující tradici výroby rukavic V Dobříši vzniklo muzeum zachycující tradici výroby rukavic Na Dobříši rukavice stále vyrábí společnost Napa. Benefiční burza Adry pomůže příbramské Bedně Benefiční burza Adry pomůže příbramské Bedně Benefiční burza se uskuteční 17. května v estrádním sále Kulturního domu v … Zdravotně postižení budou mít levnější vstupné do bazénu Zdravotně postižení budou mít levnější vstupné do bazénu V určené hodiny bude pro držitele průkazu vstup pouze za 35 Kč. Highjump se letos uskuteční na přelomu července a srpna Highjump se letos uskuteční na přelomu července a srpna Portál pribram.cz je mediálním partnerem akce. Středočeši v sobotu posnídají na piknicích potraviny fair trade Středočeši v sobotu posnídají na piknicích potraviny fair trade Akce se uskuteční i v Příbrami ve Svatohorském sadu. U Slivice bude letos méně vojáků, ale o to více se bude střílet U Slivice bude letos méně vojáků, ale o to více se bude střílet Rekonstrukce bitvy letos neproběhne. Výherci vstupenek si hokej užili Výherci vstupenek si hokej užili Soutěž probíhala v pondělí na portálu pribram.cz. FOTOGALERIE V Příbrami padl téměř stoletý rekord V Příbrami padl téměř stoletý rekord Další rekord padl například i ve Vyšším Brodě.
Volejbalová reprezentace se utká v Příbrami s Íránem Volejbalová reprezentace se utká v Příbrami s Íránem Zápas se uskuteční 23. května od 18 hodin. Český tým nestačil na rozjetou Kanadu Český tým nestačil na rozjetou Kanadu Další zápase čeká český tým ve čtvrtek odpoledne proti Francii. V Sedlčanské kotlině se o víkendu předvedla čtyřicítka jezdců V Sedlčanské kotlině se o víkendu předvedla čtyřicítka jezdců Další závod se pojede uprostřed června. Kniha o synagoze bude mít křest 7. května Kniha o synagoze bude mít křest 7. května Kniha je věnována i místnímu židovskému obyvatelstvu. Chcete na hokej? Dva z vás pošleme na dnešní zápas Lotyšska se Švédskem Chcete na hokej? Dva z vás pošleme na dnešní zápas Lotyšska se Švédskem Zápas začíná v 16.15 v Praze. CK Příbram v pátek soutěžil v Německu CK Příbram v pátek soutěžil v Německu Průběh závodu poznamenal hromadný pád v úvodu. Příbram si veze bod z Ostravy za bezbrankovou remízu Příbram si veze bod z Ostravy za bezbrankovou remízu Příbramští hráči vybojovali v Ostravě jeden bod z bezbrankové remízy. Zápasu tentokrát … Do Brd, Českého lesa a na Tachovsko začnou jezdit cyklobusy Do Brd, Českého lesa a na Tachovsko začnou jezdit cyklobusy Cyklobusy budou v provozu až do 28. září. V Milíně večer vypukne největší čarodějnická taneční akce v ČR V Milíně večer vypukne největší čarodějnická taneční akce v ČR Start akce je naplánovaný na 20.00. Vstupné je 190 Kč. V Příbrami by se od září mělo promítat ve 3D V Příbrami by se od září mělo promítat ve 3D Celkové investice se vyšplhají na 1,3 milionů.
Lepší paměť má už 120 lidí Lepší paměť má už 120 lidí Kurzy paměti, které pořádá KJD, budou i nadále pokračovat. Úspěšný víkend mužů na Slovensku Úspěšný víkend mužů na Slovensku Slovenský pohár - kritérium Dudince a VC Krupiny. Příbramský jezdec Černý skončil při své premiéře šestý Příbramský jezdec Černý skončil při své premiéře šestý Mogul Adell Racing team s posádkou Jan Černý – Petr Černohorský úspěšně dokončil … Čarodějnice můžete strávit na Nováku, děti mají špekáčky zdarma Čarodějnice můžete strávit na Nováku, děti mají špekáčky zdarma Akci organizuje město Příbram a NZDM Bedna. Foto dne: Samé dvojky Foto dne: Samé dvojky Děkujeme všem čtenářům za dosavadní přízeň. FOTO Hornické muzeum se připravuje na muzejní noc Hornické muzeum se připravuje na muzejní noc Netradiční večerní prohlídky můžete zažít již 16. května. Květen v knihovně bude plný zajímavých přednášek Květen v knihovně bude plný zajímavých přednášek Akce proběhnou v hlavní budově Knihovny Jana Drdy (nám. T. G. Masaryka 156). Příbram přehrála Duklu a v tabulce je pátá Příbram přehrála Duklu a v tabulce je pátá Příbram na domácím stadionu vyhrála 3:0 Kašna už je v provozu, čekalo se až ustoupí mrazíky Kašna už je v provozu, čekalo se až ustoupí mrazíky Kašna stála necelých 7 milionů korun. FOTO Sobotní Kačeři: Kdo kdy vystoupí? Sobotní Kačeři: Kdo kdy vystoupí? Hlavními taháky jsou UDG a Voxel.
O víkendu se v Sedlčanech pojede Autorally Cross pro „hobíky“ O víkendu se v Sedlčanech pojede Autorally Cross pro „hobíky“ Závody se uskuteční tuto sobotu v Sedlčanské kotlině. Na Fialka Festu vystoupí Fast Food Orchestra Na Fialka Festu vystoupí Fast Food Orchestra Portál pribram.cz je mediálním partnerem akce. Letní kino letos promítat nebude, využívat se bude jen na koncerty Letní kino letos promítat nebude, využívat se bude jen na koncerty Na sezonu se chystá celý areál Nového rybníka. Cyklisté za sebou mají další závodní víkend Cyklisté za sebou mají další závodní víkend V Táboře získal příbramský tým první i druhé místo. Rekonstrukce bitvy u Slivice se blíží, jaký bude program? Rekonstrukce bitvy u Slivice se blíží, jaký bude program? Akce je pořádána při příležitosti 70. výročí konce 2. světové války. Dobrovolníci v sobotu sebrali 15 kubíků odpadu a 30 pytlů plastů Dobrovolníci v sobotu sebrali 15 kubíků odpadu a 30 pytlů plastů Úklid proběhl v městských částech i okolí Příbrami. Příbram vyhrála v Hradci a několik kol dopředu ví, že nesestoupí Příbram vyhrála v Hradci a několik kol dopředu ví, že nesestoupí Příbram po prvním poločase prohrávala 0:2 Motorkářům při spanilé jízdě mávaly stovky diváků Motorkářům při spanilé jízdě mávaly stovky diváků Akce měla ukázat, že řidiči aut i motorek mohou fungovat vedle sebe. FOTOGALERIE Jan Černý bude v sezoně 2015  závodit se Škoda Fabia S2000 Jan Černý bude v sezoně 2015 závodit se Škoda Fabia S2000 Černý bude spadat pod tým Mogul Adell Racing Team Romana Kresty. Na Ondru Vanera se při včerejší benefici vybralo 116 tisíc korun Na Ondru Vanera se při včerejší benefici vybralo 116 tisíc korun Částka půjde na rehabilitaci mladíka, který utrpěl vážný úraz. FOTOGALERIE
1 2 3 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 87 88 89


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2022 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies