19. 5. svátek má Ivo

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

31. prosince 2018   (14:41)
Dalších 18 fotografií v galeriiV samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

Těsně před koncem roku nechybělo ani sportovní vzrušení.


Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se dobrovolní hasiči z Březových Hor rozhodli, že se opět zhostí Vánočního turnaje ve futsale. Na jejich popud tak dorazilo dalších 7 týmů, které pak mezi sebou soutěžily o hlavní výhru turnaje. Tou je putovní pohár, který z předchozího ročníku vlastnila Vinárna u Simony. Jak to vypadalo letos?

Třetí ročník futsalového turnaje se konal od 10 hodin ve sportovní hale 3. základní školy v Příbrami. Pravidla pro účastníky byla předem daná. Herní doba zápasu byla 14 minut a hrálo se v týmech o pěti hráčích. Hlavní podmínkou byla účast jedné dívky či ženy v každém mužstvu. Pakliže měl tým k dispozici pouze jednu, nemohla být střídána a byla nucena hrát po celou dobu. Speciální pravidlo však při vstřelení holčičího gólu navýšilo skóre rovnou o dvě branky.

„Jsem rád, že i do třetice se podařilo tento turnaj uspořádat. Letos byl zájem velký a neměli jsme problém se zaplněním turnajové kapacity,“ uvedl Jiří Blajer.

Na samém začátku se hrály klasické skupinové zápasy, z nichž vzešli postupující a ti pak mezi sebou hráli vyřazovací část. Během delší pauzy došlo na holčičí soutěž v kopání penalt, kdy se na samém konci radovala pouze jedna vítězka.

Turnaj skončil po vyřazovací části zhruba v půl čtvrté, kdy byly předány ceny vítězům a došlo na závěrečná slova pořádajících. Až na některé sportovní výlevy, které ke hře patří se hrálo v rámci fair-play a v hale panovala velmi dobrá a přátelská atmosféra.

„Tuto akci sponzoruji již třetím rokem a nemohu si vynachválit skvělou atmosféru a přátelský přístup, který k této akci patří. Jakožto patriot jsem o sponzoringu neváhal ani chvilku, když mě kluci ze spolku s touto možností oslovili,“ dodal Jan Čáka ml., který je sponzorem celé akce, a rovněž vnukem spisovatele a výtvarníka Jana Čáky.

Výsledky celého turnaje:
1. místo - Ex Hasiči Příbram
2. místo - Top star
3. místo - SDH Březové Hory
4. místo - Vinárna u Simony
5. místo - Vrtule Příbram
6. místo - Autoklub Příbram 
7. místo - SDH Voltuš
8. místo - SDH Rožmitál pod Třemšínem

Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se …

Fotogalerie

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale () V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (1) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (2) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (3) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (4) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (5) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (6) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (7) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (8) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (9) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (10) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (11) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (12) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (13) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (14) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (15) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (16) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

„V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47) Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize SFC Opava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0) V sobotu 18. května zavítala ve čtvrtém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech. 18. května 2019   (20:55) Cyklistická koncepce města Cyklistická koncepce města Vítězem prvního ročníku participativního rozpočtu Společně pro Příbram se v loňském roce stal návrh Josefa Hovorky Cyklistická koncepce města – Příbram na kole. S ohledem k blížící se realizaci město vydává dotazník, ve kterém se můžete vyjádřit. 18. května 2019   (17:34) Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Vzniklá škoda byla vyčíslena na více než 30 tisíc korun. 18. května 2019   (14:56) Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Počet volných míst je omezený a pravděpodobně neuspokojí poptávku všech zájemců. 18. května 2019   (11:56) Další Američan v Příbrami Další Američan v Příbrami Příbram Bobcats posiluje! Kromě amerického trenéra, o kterém jsme vás již informovali, tento týden přiletěl i Malik Washington. Dvaadvacetiletý rodák z Californie, donedávna hrající za Faulkner University. 18. května 2019   (09:20) Město si podle Vařeky může rekonstrukci aquaparku dovolit Město si podle Vařeky může rekonstrukci aquaparku dovolit I když jsou očekávané náklady přes 370 milionů korun značně vysoké, pro město tato investice není smrtící, řekl končící starosta Jindřich Vařeka. O projektu aquaparku budou v pondělí opět jednat zastupitelé. 18. května 2019   (06:58) V Příbrami a okolí se tento víkend nudit nebudete V Příbrami a okolí se tento víkend nudit nebudete Sobotní den slibuje téměř letní počasí. 17. května 2019   (20:46) Neznámý pachatel odcizil pod rouškou tmy 40 lahví alkoholu Neznámý pachatel odcizil pod rouškou tmy 40 lahví alkoholu Za přečin krádeže pachateli v případě dopadení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. 17. května 2019   (17:51) Den plný emocí opět v Příbrami Den plný emocí opět v Příbrami Zábavný den, aktivity pro děti, občerstvení zadarmo. Oblíbená akce pro celou rodinu Peugeot Emotion Day je po roce opět v Příbrami. Na co se můžete ve STŘEDU 22. KVĚTNA těšit? 17. května 2019   (15:40) PRKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz