17. 7. svátek má Martina

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

31. prosince 2018   (14:41)
Dalších 18 fotografií v galeriiV samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

Těsně před koncem roku nechybělo ani sportovní vzrušení.


Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se dobrovolní hasiči z Březových Hor rozhodli, že se opět zhostí Vánočního turnaje ve futsale. Na jejich popud tak dorazilo dalších 7 týmů, které pak mezi sebou soutěžily o hlavní výhru turnaje. Tou je putovní pohár, který z předchozího ročníku vlastnila Vinárna u Simony. Jak to vypadalo letos?

Třetí ročník futsalového turnaje se konal od 10 hodin ve sportovní hale 3. základní školy v Příbrami. Pravidla pro účastníky byla předem daná. Herní doba zápasu byla 14 minut a hrálo se v týmech o pěti hráčích. Hlavní podmínkou byla účast jedné dívky či ženy v každém mužstvu. Pakliže měl tým k dispozici pouze jednu, nemohla být střídána a byla nucena hrát po celou dobu. Speciální pravidlo však při vstřelení holčičího gólu navýšilo skóre rovnou o dvě branky.

„Jsem rád, že i do třetice se podařilo tento turnaj uspořádat. Letos byl zájem velký a neměli jsme problém se zaplněním turnajové kapacity,“ uvedl Jiří Blajer.

Na samém začátku se hrály klasické skupinové zápasy, z nichž vzešli postupující a ti pak mezi sebou hráli vyřazovací část. Během delší pauzy došlo na holčičí soutěž v kopání penalt, kdy se na samém konci radovala pouze jedna vítězka.

Turnaj skončil po vyřazovací části zhruba v půl čtvrté, kdy byly předány ceny vítězům a došlo na závěrečná slova pořádajících. Až na některé sportovní výlevy, které ke hře patří se hrálo v rámci fair-play a v hale panovala velmi dobrá a přátelská atmosféra.

„Tuto akci sponzoruji již třetím rokem a nemohu si vynachválit skvělou atmosféru a přátelský přístup, který k této akci patří. Jakožto patriot jsem o sponzoringu neváhal ani chvilku, když mě kluci ze spolku s touto možností oslovili,“ dodal Jan Čáka ml., který je sponzorem celé akce, a rovněž vnukem spisovatele a výtvarníka Jana Čáky.

Výsledky celého turnaje:
1. místo - Ex Hasiči Příbram
2. místo - Top star
3. místo - SDH Březové Hory
4. místo - Vinárna u Simony
5. místo - Vrtule Příbram
6. místo - Autoklub Příbram 
7. místo - SDH Voltuš
8. místo - SDH Rožmitál pod Třemšínem

Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se …

Fotogalerie

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale () V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (1) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (2) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (3) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (4) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (5) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (6) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (7) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (8) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (9) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (10) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (11) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (12) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (13) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (14) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (15) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (16) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz