21. 10. svátek má Brigita

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

31. prosince 2018   (14:41)
Dalších 18 fotografií v galeriiV samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale

Těsně před koncem roku nechybělo ani sportovní vzrušení.


Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se dobrovolní hasiči z Březových Hor rozhodli, že se opět zhostí Vánočního turnaje ve futsale. Na jejich popud tak dorazilo dalších 7 týmů, které pak mezi sebou soutěžily o hlavní výhru turnaje. Tou je putovní pohár, který z předchozího ročníku vlastnila Vinárna u Simony. Jak to vypadalo letos?

Třetí ročník futsalového turnaje se konal od 10 hodin ve sportovní hale 3. základní školy v Příbrami. Pravidla pro účastníky byla předem daná. Herní doba zápasu byla 14 minut a hrálo se v týmech o pěti hráčích. Hlavní podmínkou byla účast jedné dívky či ženy v každém mužstvu. Pakliže měl tým k dispozici pouze jednu, nemohla být střídána a byla nucena hrát po celou dobu. Speciální pravidlo však při vstřelení holčičího gólu navýšilo skóre rovnou o dvě branky.

„Jsem rád, že i do třetice se podařilo tento turnaj uspořádat. Letos byl zájem velký a neměli jsme problém se zaplněním turnajové kapacity,“ uvedl Jiří Blajer.

Na samém začátku se hrály klasické skupinové zápasy, z nichž vzešli postupující a ti pak mezi sebou hráli vyřazovací část. Během delší pauzy došlo na holčičí soutěž v kopání penalt, kdy se na samém konci radovala pouze jedna vítězka.

Turnaj skončil po vyřazovací části zhruba v půl čtvrté, kdy byly předány ceny vítězům a došlo na závěrečná slova pořádajících. Až na některé sportovní výlevy, které ke hře patří se hrálo v rámci fair-play a v hale panovala velmi dobrá a přátelská atmosféra.

„Tuto akci sponzoruji již třetím rokem a nemohu si vynachválit skvělou atmosféru a přátelský přístup, který k této akci patří. Jakožto patriot jsem o sponzoringu neváhal ani chvilku, když mě kluci ze spolku s touto možností oslovili,“ dodal Jan Čáka ml., který je sponzorem celé akce, a rovněž vnukem spisovatele a výtvarníka Jana Čáky.

Výsledky celého turnaje:
1. místo - Ex Hasiči Příbram
2. místo - Top star
3. místo - SDH Březové Hory
4. místo - Vinárna u Simony
5. místo - Vrtule Příbram
6. místo - Autoklub Příbram 
7. místo - SDH Voltuš
8. místo - SDH Rožmitál pod Třemšínem

Pouhý jeden den před závěrem letošního roku se …

Fotogalerie

V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale () V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (1) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (2) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (3) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (4) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (5) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (6) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (7) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (8) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (9) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (10) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (11) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (12) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (13) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (14) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (15) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (16) V samém závěru roku proběhl Vánoční turnaj ve futsale (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Modernizace lodního výtahu na Orlíku bude o 35 milionů dražší, než se předpokládalo Modernizace lodního výtahu na Orlíku bude o 35 milionů dražší, než se předpokládalo Práce na modernizaci potrvají zhruba jeden rok. 20. října 2019   (19:55) Polámali vysazené stromy, zničili dětem hračky Polámali vysazené stromy, zničili dětem hračky V Kosově Hoře vandalové opakovaně ničí obecní park 20. října 2019   (16:23) Billa se vrací k igelitovým taškám. Za papírové padlo 300 stromů měsíčně Billa se vrací k igelitovým taškám. Za papírové padlo 300 stromů měsíčně Původní záměr využití papírových tašek se neosvědčil, lidé je používali jednorázově. 20. října 2019   (13:02) Máte už přezuto? Zimní sezona se blíží Máte už přezuto? Zimní sezona se blíží Slunečním paprskům sice neodzvonilo, zodpovědní řidiči ale už teď přemýšlí o tom, kdy přezují na zimní pneumatiky. 20. října 2019   (11:34) Posvícení bývalo nejoblíbenějším svátkem na venkově Posvícení bývalo nejoblíbenějším svátkem na venkově Na dnešní den připadá Havelské posvícení. Drží se především tam, kde není známé přesné datum posvěcení kostela 20. října 2019   (08:49) Rybáři vylovili z Dolejší Obory přes dvě tuny ryb. Nechyběly ani štiky Rybáři vylovili z Dolejší Obory přes dvě tuny ryb. Nechyběly ani štiky Na výlovu se podílelo patnáct rybářů. 20. října 2019   (06:40) Na záchranu obděnického kostela vybrali lidé přes 200 tisíc korun Na záchranu obděnického kostela vybrali lidé přes 200 tisíc korun Obděnický kostel patří k nejstarším církevním stavbám v regionu 19. října 2019   (17:08) Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami Video zveřejnili na sociální síti 19. října 2019   (10:07) Nepřehlédněte Hasiči cvičili likvidaci požáru se závěsným bambivakem Hasiči cvičili likvidaci požáru se závěsným bambivakem Cvičení se zúčastnilo osmnáct hasičských jednotek 19. října 2019   (09:09) Fontána v Příbrami dostane novou hudbu. Bude hrát písně Karla Gotta Fontána v Příbrami dostane novou hudbu. Bude hrát písně Karla Gotta Písně Karla Gotta si přáli občané Příbrami. V centru města budou k slyšení až do zazimování kašny 19. října 2019   (06:45) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz