17. 7. svátek má Martina

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

FOTOGALERIE
7. ledna 2019   (06:17)
Dalších 33 fotografií v galeriiLeden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

Každoročně se schází parta nadšenců první víkend v roce, aby prolomili ledy a pořádně si zaplavali


Zkuste si to představit. Sněhová vánice míchaná s deštěm, teplota vzduchu okolo 5°C nad nulou, teplota vody plus mínus okolo 0°C.....No není to ideální chvíle na to, obléknout si plavky a jít se vykoupat?

Každoročně ožívá lom ve Vševilech na Příbramsku akcí, kterou řada nadšenců doslova očekává a vyhledává. Nejdříve krátký pobyt ve vytopené sauně, pak prolomit ledy a někteří zvládnou i pár temp v ledové vodě. Vše samozřejmě pod dohledem odborníků, tedy potápěčů, kterým patří místní základna a tuto akcičku pro partu přátel pořádají. V loňském roce byla grilovačka a rok 2019 uvítali po koupeli parádním guláškem. A byl vynikající, jak jsme se osobně přesvědčili. Tento rok se náš redaktor pro doznívající nachlazení odmítl vodních radovánek zúčastnit, ale napřesrok, kdo ví...

Mnohé při pohledu na malou fotogalerii jistě zamrazí, ale občerstvení bylo v široké paletě včetně teplých nápojů, nepřetržitě ohřívaných ve dvou ohromných termoskách, a tak řada účastníků si koupel dopřála i několikrát. A nebylo jich málo. Do lomu zavítalo téměř 40 odvážlivců. Nezkusíte to příští rok i vy?

Zkuste si to představit. Sněhová vánice …

Fotogalerie

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu () Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (1) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (2) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (3) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (4) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (5) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (6) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (7) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (8) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (9) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (10) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (11) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (12) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (13) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (14) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (15) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (16) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (17) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (18) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (19) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (20) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (21) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (22) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (23) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (24) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (25) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (26) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (27) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (28) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (29) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (30) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (31) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip;

autor: mipDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz