21. 10. svátek má Brigita

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

FOTOGALERIE
7. ledna 2019   (06:17)
Dalších 33 fotografií v galeriiLeden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

Každoročně se schází parta nadšenců první víkend v roce, aby prolomili ledy a pořádně si zaplavali


Zkuste si to představit. Sněhová vánice míchaná s deštěm, teplota vzduchu okolo 5°C nad nulou, teplota vody plus mínus okolo 0°C.....No není to ideální chvíle na to, obléknout si plavky a jít se vykoupat?

Každoročně ožívá lom ve Vševilech na Příbramsku akcí, kterou řada nadšenců doslova očekává a vyhledává. Nejdříve krátký pobyt ve vytopené sauně, pak prolomit ledy a někteří zvládnou i pár temp v ledové vodě. Vše samozřejmě pod dohledem odborníků, tedy potápěčů, kterým patří místní základna a tuto akcičku pro partu přátel pořádají. V loňském roce byla grilovačka a rok 2019 uvítali po koupeli parádním guláškem. A byl vynikající, jak jsme se osobně přesvědčili. Tento rok se náš redaktor pro doznívající nachlazení odmítl vodních radovánek zúčastnit, ale napřesrok, kdo ví...

Mnohé při pohledu na malou fotogalerii jistě zamrazí, ale občerstvení bylo v široké paletě včetně teplých nápojů, nepřetržitě ohřívaných ve dvou ohromných termoskách, a tak řada účastníků si koupel dopřála i několikrát. A nebylo jich málo. Do lomu zavítalo téměř 40 odvážlivců. Nezkusíte to příští rok i vy?

Zkuste si to představit. Sněhová vánice …

Fotogalerie

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu () Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (1) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (2) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (3) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (4) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (5) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (6) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (7) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (8) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (9) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (10) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (11) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (12) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (13) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (14) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (15) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (16) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (17) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (18) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (19) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (20) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (21) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (22) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (23) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (24) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (25) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (26) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (27) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (28) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (29) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (30) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (31) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip;

autor: mip







Další články

Chov ovcí v lesoparku skončil, lidé je pozabíjeli. V minizoo na Nováku hrozí obdobná situace Chov ovcí v lesoparku skončil, lidé je pozabíjeli. V minizoo na Nováku hrozí obdobná situace Krmit zvířata v příbramském minizoo je zakázáno, lidé jim přesto dávají 21. října 2019   (06:22) Modernizace lodního výtahu na Orlíku bude o 35 milionů dražší, než se předpokládalo Modernizace lodního výtahu na Orlíku bude o 35 milionů dražší, než se předpokládalo Práce na modernizaci potrvají zhruba jeden rok. 20. října 2019   (19:55) Polámali vysazené stromy, zničili dětem hračky Polámali vysazené stromy, zničili dětem hračky V Kosově Hoře vandalové opakovaně ničí obecní park 20. října 2019   (16:23) Billa se vrací k igelitovým taškám. Za papírové padlo 300 stromů měsíčně Billa se vrací k igelitovým taškám. Za papírové padlo 300 stromů měsíčně Původní záměr využití papírových tašek se neosvědčil, lidé je používali jednorázově. 20. října 2019   (13:02) Máte už přezuto? Zimní sezona se blíží Máte už přezuto? Zimní sezona se blíží Slunečním paprskům sice neodzvonilo, zodpovědní řidiči ale už teď přemýšlí o tom, kdy přezují na zimní pneumatiky. 20. října 2019   (11:34) Posvícení bývalo nejoblíbenějším svátkem na venkově Posvícení bývalo nejoblíbenějším svátkem na venkově Na dnešní den připadá Havelské posvícení. Drží se především tam, kde není známé přesné datum posvěcení kostela 20. října 2019   (08:49) Rybáři vylovili z Dolejší Obory přes dvě tuny ryb. Nechyběly ani štiky Rybáři vylovili z Dolejší Obory přes dvě tuny ryb. Nechyběly ani štiky Na výlovu se podílelo patnáct rybářů. 20. října 2019   (06:40) Na záchranu obděnického kostela vybrali lidé přes 200 tisíc korun Na záchranu obděnického kostela vybrali lidé přes 200 tisíc korun Obděnický kostel patří k nejstarším církevním stavbám v regionu 19. října 2019   (17:08) Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami Video zveřejnili na sociální síti 19. října 2019   (10:07) Nepřehlédněte Hasiči cvičili likvidaci požáru se závěsným bambivakem Hasiči cvičili likvidaci požáru se závěsným bambivakem Cvičení se zúčastnilo osmnáct hasičských jednotek 19. října 2019   (09:09)



Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz