24. 8. svátek má Bartoloměj

Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře

9. prosince 2018   (19:40)
Dalších 8 fotografií v galeriiMikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře

Na ledě bylo pořádně horko.


Stejně jako minulý rok, také letos se na příbramském ledě proháněli na bruslích Mikuláš, anděl a čert. V neděli 9. prosince se spousta malých příznivců bruslení mohla na ledě setkat s těmito pohádkovými postavami. Akce trvala dvě hodiny a jezdilo se podél oválu v hale zimního stadionu. Chvilkami byli návštěvníci popoháněni metlou, kterou čert držel v ruce. Anděl mezitím rozdával sladkosti a Mikuláš společné fotografie. K tomu všemu nechyběla ani tematická hudba.

Stejně jako minulý rok, také letos se na …

Fotogalerie

Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře () Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (1) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (2) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (3) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (4) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (5) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (6) Mikuláš s andělem nadělovali sladkosti na ledě, zatímco čert proháněl bruslaře (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap

autor: pmrDalší články

Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30) Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Novák je plný ryb. To čistotě vody nepřidá Pravidelné výlovy, vysazení čisticích rostlin a zvýšení průtoku vody. To vše by mělo zkvalitnit vodu v Novém rybníce 23. srpna 2019   (06:08) Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích zůstává dobrá Nejhorší kvalita vody je v Pilském rybníku na Příbramsku 22. srpna 2019   (18:35) Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Na Evropské byl sražen motorkář, doprava v místě kolabuje Počítejte se zdržením 22. srpna 2019   (16:00)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz