23. 5. svátek má Vladimír

Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

27. prosince 2018   (12:22)
Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

V pátek 28. 12. se koná v příbramském Aquaparku Rodinný den s programem pro celou rodinu. Nechybí občerstvení, soutěže, nafukovací atrakce, rodinné štafety a další program.


Program celého dne začíná v 10:00 hodin a končí v 18:00 hodin. Plavcům doporučujeme přijít mezi šestou a osmou hodinou ranní, kdy bude bazén celý volný. Potom už budou plavecké dráhy z důvodu instalace nafukovací atrakce omezeny na polovinu a se zahájením programu v 10:00 hodin bude k plavání určena jedna až dvě dráhy.

Vždy v celou budou probíhat soutěže pro děti. K dispozici budou tři stanoviště dle obtížnosti a na nich jednotlivé úkoly od lovení kolíčků po proskakování kruhem. Kdo splní alespoň tři úkoly, dostane při odchodu z Aquaparku dárek. Památku v podobě diplomu si může rodina odnést za štafetu na čas nebo za individuální výkon. V 11:30 a v 16:30 se koná půlhodinová lekce Aquagymu.

V tento den, budou mít návštěvníci navíc jedinečnou příležitost, dát si během své návštěvy i malé občerstvení přímo na tribuně plaveckého bazénu. K zakoupení budou chlazené nápoje, káva či čaj a občerstvení v podobě krájeného ovoce, jogurtů a ochucených tvarohů nebo třeba zeleninových hranolků s dipem.

„Předpokládáme, vzhledem k plánovanému programu a nafukovací atrakci, která bude pro děti výrazným zpestřením návštěvy bazénu, že se u nás rodiny zdrží o něco déle než obvykle a zakoupí i vícehodinové vstupné. Z tohoto důvodu jsme usilovali o umístění drobného občerstvení přímo do bazénové haly,“ vysvětluje ředitel SZM Jan Slaba. V běžném provozu je občerstvení umístěno pouze ve vestibulu u vstupu do Auaparku, kde bude samozřejmě fungovat i v tento den.

Ještě před odchodem z Aquaparku se určitě vyplatí vyplnit dotazník spokojenosti, kterým se zapojíte do slosování o novou škodu Fabii s plnou nádrží na víkend. K dispozici bude také kadeřnice, která Vám zdarma doladí účes. Takže zatímco tatínek bude vyplňovat krátký dotazník, maminka si může nechat vlasy třeba narovnat nebo zaplést copánek. Potom už jen vyzvednout dáreček za splněné úkoly a hurá domů.

Program celého dne začíná v 10:00 hodin a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - Sportovní zařízení města Příbram

autor: topDalší články

PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19) Město zakládá své kulturní centrum, fungovat bude od září Město zakládá své kulturní centrum, fungovat bude od září Jedna z verzí počítala s integrací všech kulturních organizací do jednoho centra, od této myšlenky se ale upustilo. 23. května 2019   (12:45) Zranění se z nepřístupných Brd brzy svezou na čtyřkolce Zranění se z nepřístupných Brd brzy svezou na čtyřkolce Nová technika bude sloužit pro transport zraněných imobilních osob, případně pro hlášení skrytých ohnisek požárů uvnitř nepřístupného terénu CHKO Brdy 23. května 2019   (10:55) Z třetího prvním Z třetího prvním Jan Konvalinka se vyjadřuje ke svému zvolení na pozici starosty města Příbrami. 23. května 2019   (08:48) Některé příbramské základní školy zakazují dětem mobily i o přestávkách Některé příbramské základní školy zakazují dětem mobily i o přestávkách Příbramské základní školy sice regulují používání mobilů mezi žáky, využití moderních technologií při výuce se však nebrání 23. května 2019   (06:16) Děkujeme za stále narůstající návštěvnost! Děkujeme za stále narůstající návštěvnost! Hranice 2 milionů návštěv v tomto roce padla. Jak to vnímá majitel portálu pribram.cz Tomáš Pečenka? 22. května 2019   (20:16) ROZHOVOR HC Příbram zakoupil licenci 2. hokejové ligy České republiky HC Příbram zakoupil licenci 2. hokejové ligy České republiky Hokejový klub HC Příbram se rozhodl pro následující sezónu 2019/20 zajistit pro své hráče licenci třetí nejvyšší soutěže ledního hokeje v České republice 22. května 2019   (17:34) Parkování v centru omezí vinaři, dopravu poblíž divadla dětské atrakce Parkování v centru omezí vinaři, dopravu poblíž divadla dětské atrakce O nadcházejícím víkendu musí řidiči v Příbrami počítat s několika dopravními omezeními 22. května 2019   (14:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz