22. 8. svátek má Bohuslav

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

10. prosince 2018   (08:12)
Dalších 26 fotografií v galeriiJak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

Ani tento víkend nebyla v Příbrami nouze o kulturní zážitky.


Zatímco páteční večer patřil areálu Nového rybníka, konkrétně akci Čertovský Novák, tak v sobotu a neděli bylo hlavní dějiště na náměstí 17. listopadu. Kromě adventních trhů tu byl k vidění kulturní program. Sobota patřila hudebním a pěveckým vystoupením. Jako první se na pódiu předvedla kapela V Originál, aby ji následně vystřídala zpěvačka Leona Machálková. Její koncert si užili malí i velcí, jen škoda mírného deště, který skrápěl Příbram v danou dobu.

Zatímco páteční večer patřil areálu Nového …
Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla další porci pěveckých a tanečních vystoupení. Odpoledne začalo s vánočním příběhem Divadla Víti Marčíka ml., poté nechybělo vystoupení taneční skupiny Evil Dancers. Velký zájem však byl o pěvecké vystoupení Petry Černocké, kterou si většina z nás pamatuje jako čarodějnici Saxanu. Ta dala na pódiu prostor také dětem za což je i patřičně odměnila.

Celý odpolední program uzavřela Yvetta Blanarovičová. Ta svým zpěvem připomněla populární písně z pohádky Princezna ze mlejna, odkud ji známe jako „malého, ale šikovného“ čerta. Ke smůle všech přítomných se dnes proháněl po náměstí ledový vichr, který znepříjemnil pobyt na otevřeném prostranství. O jeho páchání jsme včera již článek přinesli ZDE.

Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla …

Fotogalerie

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? () Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (1) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (2) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (3) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (4) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (5) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (6) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (7) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (8) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (9) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (10) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (11) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (12) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (13) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (14) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (15) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (16) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (17) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (18) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (19) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (20) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (21) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (22) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (23) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (24) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (25)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz