19. 5. svátek má Ivo

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

10. prosince 2018   (08:12)
Dalších 26 fotografií v galeriiJak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

Ani tento víkend nebyla v Příbrami nouze o kulturní zážitky.


Zatímco páteční večer patřil areálu Nového rybníka, konkrétně akci Čertovský Novák, tak v sobotu a neděli bylo hlavní dějiště na náměstí 17. listopadu. Kromě adventních trhů tu byl k vidění kulturní program. Sobota patřila hudebním a pěveckým vystoupením. Jako první se na pódiu předvedla kapela V Originál, aby ji následně vystřídala zpěvačka Leona Machálková. Její koncert si užili malí i velcí, jen škoda mírného deště, který skrápěl Příbram v danou dobu.

Zatímco páteční večer patřil areálu Nového …
Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla další porci pěveckých a tanečních vystoupení. Odpoledne začalo s vánočním příběhem Divadla Víti Marčíka ml., poté nechybělo vystoupení taneční skupiny Evil Dancers. Velký zájem však byl o pěvecké vystoupení Petry Černocké, kterou si většina z nás pamatuje jako čarodějnici Saxanu. Ta dala na pódiu prostor také dětem za což je i patřičně odměnila.

Celý odpolední program uzavřela Yvetta Blanarovičová. Ta svým zpěvem připomněla populární písně z pohádky Princezna ze mlejna, odkud ji známe jako „malého, ale šikovného“ čerta. Ke smůle všech přítomných se dnes proháněl po náměstí ledový vichr, který znepříjemnil pobyt na otevřeném prostranství. O jeho páchání jsme včera již článek přinesli ZDE.

Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla …

Fotogalerie

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? () Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (1) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (2) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (3) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (4) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (5) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (6) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (7) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (8) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (9) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (10) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (11) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (12) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (13) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (14) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (15) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (16) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (17) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (18) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (19) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (20) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (21) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (22) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (23) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (24) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (25)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47) Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize SFC Opava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0) V sobotu 18. května zavítala ve čtvrtém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech. 18. května 2019   (20:55) Cyklistická koncepce města Cyklistická koncepce města Vítězem prvního ročníku participativního rozpočtu Společně pro Příbram se v loňském roce stal návrh Josefa Hovorky Cyklistická koncepce města – Příbram na kole. S ohledem k blížící se realizaci město vydává dotazník, ve kterém se můžete vyjádřit. 18. května 2019   (17:34) Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Vzniklá škoda byla vyčíslena na více než 30 tisíc korun. 18. května 2019   (14:56) Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Počet volných míst je omezený a pravděpodobně neuspokojí poptávku všech zájemců. 18. května 2019   (11:56) Další Američan v Příbrami Další Američan v Příbrami Příbram Bobcats posiluje! Kromě amerického trenéra, o kterém jsme vás již informovali, tento týden přiletěl i Malik Washington. Dvaadvacetiletý rodák z Californie, donedávna hrající za Faulkner University. 18. května 2019   (09:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz