15. 12. svátek má Radana

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

10. prosince 2018   (08:12)
Dalších 26 fotografií v galeriiJak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

Ani tento víkend nebyla v Příbrami nouze o kulturní zážitky.


Zatímco páteční večer patřil areálu Nového rybníka, konkrétně akci Čertovský Novák, tak v sobotu a neděli bylo hlavní dějiště na náměstí 17. listopadu. Kromě adventních trhů tu byl k vidění kulturní program. Sobota patřila hudebním a pěveckým vystoupením. Jako první se na pódiu předvedla kapela V Originál, aby ji následně vystřídala zpěvačka Leona Machálková. Její koncert si užili malí i velcí, jen škoda mírného deště, který skrápěl Příbram v danou dobu.

Zatímco páteční večer patřil areálu Nového …
Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla další porci pěveckých a tanečních vystoupení. Odpoledne začalo s vánočním příběhem Divadla Víti Marčíka ml., poté nechybělo vystoupení taneční skupiny Evil Dancers. Velký zájem však byl o pěvecké vystoupení Petry Černocké, kterou si většina z nás pamatuje jako čarodějnici Saxanu. Ta dala na pódiu prostor také dětem za což je i patřičně odměnila.

Celý odpolední program uzavřela Yvetta Blanarovičová. Ta svým zpěvem připomněla populární písně z pohádky Princezna ze mlejna, odkud ji známe jako „malého, ale šikovného“ čerta. Ke smůle všech přítomných se dnes proháněl po náměstí ledový vichr, který znepříjemnil pobyt na otevřeném prostranství. O jeho páchání jsme včera již článek přinesli ZDE.

Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla …

Fotogalerie

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? () Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (1) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (2) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (3) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (4) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (5) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (6) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (7) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (8) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (9) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (10) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (11) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (12) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (13) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (14) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (15) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (16) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (17) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (18) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (19) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (20) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (21) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (22) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (23) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (24) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (25)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Krabice od bot potěší stovky dětí na Příbramsku Dárkové krabice od bot věnovali chudším dětem i žáci příbramského Gymnázia Legionářů. Děti z celého regionu připravily celkem 970 dárků, v Příbrami udělají na Štědrý den radost 420 chlapcům a dívkám 15. prosince 2019   (11:59) Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Příbram má již 41 nových „zelených“ parkovacích míst Tento týden byla dokončena parkovací místa ve vnitrobloku v Šachetní ulici 15. prosince 2019   (09:32) Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Požár v Sedlčanech napáchal škodu za dva miliony. Příčinou zahoření bylo samovznícení Škodu vzniklou požárem odhadl vyšetřovatel hasičů po konzultaci se zástupcem firmy na dva miliony korun, hodnoty ve stejné výši se hasičům podařilo uchránit. 15. prosince 2019   (07:14) AKTUALIZOVÁNO Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50) Flusárna se probrala ze tmy Flusárna se probrala ze tmy Ačkoliv je Flusárna frekventovanou spojnicí mezi starou Příbramí a sídlištěm, byla dlouhé roky zahalena tmou. To se změnilo instalací nového osvětlení. 14. prosince 2019   (07:38) Meteorologové varují před silným větrem Meteorologové varují před silným větrem Hrozí poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a budovách. 13. prosince 2019   (19:24) U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti Záchranné složky vyjížděly dnes po patnácté hodině k dopravní nehodě, hasiči vyhodnotili havárii jako mimořádnou událost. 13. prosince 2019   (16:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz