24. 2. svátek má Matěj
Nobelia
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6216 článků.
Zobrazeny články: 4861 - 4920
1 2 3 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 102 103 104

Příbram padla v pětisetové bitvě s Brnem Příbram padla v pětisetové bitvě s Brnem Kocouři zůstávají na páté příčce. Plavecký bazén má nové hygienické zázemí Plavecký bazén má nové hygienické zázemí Šatny využívají i školky, které chodí na plaveckou výuku. FOTOGALERIE Chystáte se o víkendu na hory? V nižších polohách jsou problémy se sněhem Chystáte se o víkendu na hory? V nižších polohách jsou problémy se sněhem Některá střediska dokonce musela přerušit sezónu.
Klamání spotřebitele aneb není sleva jako sleva Klamání spotřebitele aneb není sleva jako sleva Fotografie nám zaslala jedna z našich pravidelných čtenářek. FOTOGALERIE Sázka: Zvládne Petr Větrovský 100 „nožiček“? Sázka: Zvládne Petr Větrovský 100 „nožiček“? Ve hře je 10 tisíc pro Dětský domov Pepa v Lazci. Vítěz soutěže: Pro náš stromeček hlasovala celá škola i učitelé Vítěz soutěže: Pro náš stromeček hlasovala celá škola i učitelé Do soutěže bylo přihlášeno téměř 30 stromků. Dvořákův festival začíná již 28. dubna Dvořákův festival začíná již 28. dubna Festival se se v loňském roce transformoval v neziskovou organizaci. Letos se … Příbramský galavečer nabídne titulový zápas domácí Pudilové Příbramský galavečer nabídne titulový zápas domácí Pudilové Půjde již o pátý ročník galavečeru MMA. Rozjíždíme „Knihu přání a stížností“ Rozjíždíme „Knihu přání a stížností“ Svoje podněty můžete přidávat na sociální síti Facebook. Pod proudem, nebo ne? Pod proudem, nebo ne? Kabel se nachází v blízkosti restaurace Maják. FOTO
Zlatý nuget Bečánova se koná již tuto sobotu Zlatý nuget Bečánova se koná již tuto sobotu Do závodu je prozatím přihlášeno 17 posádek. A je to: Na rozbité zábradlí pomůže hadr A je to: Na rozbité zábradlí pomůže hadr Před několika týdny zde došlo k dopravní nehodě. FOTO Letos se dočkáme tradičních akcí s bohatším programem Letos se dočkáme tradičních akcí s bohatším programem Dočkat bychom se měli i dvoudenní Svatohorské šalmaje. Kocouři rozdrtili Ústí a vezou další 3 body Kocouři rozdrtili Ústí a vezou další 3 body Ústí nad Labem uhrálo v jednom setu nejvíce 17 bodů. Masopust v hornickém muzeu bude již příští víkend Masopust v hornickém muzeu bude již příští víkend Vstupné činí jen symbolickou korunu. Oteplení přidělává práci středočeským vlekařům Oteplení přidělává práci středočeským vlekařům Podle předpovědi by v neděli mohl přijít déšť a teploty kolem deseti stupňů. Trenérka Twerku: Není to jen o kroucení zadečku Trenérka Twerku: Není to jen o kroucení zadečku Twerk se dá trénovat i v Příbrami. ROZHOVOR Na vrcholový a výkonnostní sport letos půjde 9,5 milionu Na vrcholový a výkonnostní sport letos půjde 9,5 milionu Finální rozdělení peněz ještě musí odsouhlasit zastupitelstvo. V Okružní ulici by mohlo vyrůst nové hřiště V Okružní ulici by mohlo vyrůst nové hřiště Hřiště nebude vyžadovat přítomnost obsluhy. Projekt školního hřiště u bývalé 5. ZŠ se zredukoval na 13 milionů Projekt školního hřiště u bývalé 5. ZŠ se zredukoval na 13 milionů Původní podoba projektu počítala s 30 miliony.
Příbramští Bobcats získali další posily Příbramští Bobcats získali další posily Dvakrát po sobě se příbramský tým probojoval až do finále. Středočeské lyžařské areály byly o víkendu v obležení návštěvníků Středočeské lyžařské areály byly o víkendu v obležení návštěvníků Na Monínec v sobotu dorazilo 1200 lidí. Festival na Nováku nabídne Buty, Petra Koláře nebo Gipsy.cz Festival na Nováku nabídne Buty, Petra Koláře nebo Gipsy.cz Ta nejznámější jména zatím město tají. Oponentní posudek k lanovému parku vyjde na 133 tisíc Oponentní posudek k lanovému parku vyjde na 133 tisíc Lanový park je uzavřený již od září loňského roku, kdy byla stavba dokončena. Příbram v přípravě přehrála Písek 4:0 Příbram v přípravě přehrála Písek 4:0 V sestavě se objevilo i několik nováčků. Příbram doma překvapivě porazila lídra z Českých Budějovic Příbram doma překvapivě porazila lídra z Českých Budějovic Domácí zvítězili poměrem setů 3:1. Středočeské lyžařské areály nabízejí výborné podmínky, Monínec hlásí 70 cm Středočeské lyžařské areály nabízejí výborné podmínky, Monínec hlásí 70 cm Provozovatelé čekají tento víkend velký zájem lyžařů. Celková rekonstrukce plaveckého bazénu by mohla stát až 100 milionů Celková rekonstrukce plaveckého bazénu by mohla stát až 100 milionů Kvůli finanční náročnosti by měla být rekonstrukce rozvržena do několika let. Hostem chatu byl dnes zastupitel Petr Kareš Hostem chatu byl dnes zastupitel Petr Kareš Do chatu přišly téměř 3 desítky dotazů. Pivovar Herold z Březnice loni vyvážel hlavně do Británie a Irska Pivovar Herold z Březnice loni vyvážel hlavně do Británie a Irska Roční produkce se pohybuje kolem 10 tisíc hektolitrů.
Příbram chce za sedm milionů Kč zrekonstruovat zázemí akvaparku Příbram chce za sedm milionů Kč zrekonstruovat zázemí akvaparku Rekonstrukci akvaparku se zabývá pracovní skupina. Hodiny veřejného bruslení se kvůli velkému zájmu rozrůstají Hodiny veřejného bruslení se kvůli velkému zájmu rozrůstají Přesný rozpis hodin je k dispozici na stránkách SZM Příbram. Středočeské lyžařské areály o víkendu navštívilo mnoho lyžařů Středočeské lyžařské areály o víkendu navštívilo mnoho lyžařů Monínec hlásí ideální podmínky pro lyžování. Liberec přehrál Příbram hlavně na bloku Liberec přehrál Příbram hlavně na bloku Poměr bodových bloků byl 14:2 ve prospěch Liberce. FOTOGALERIE Středočeské lyžařské areály hlásí ideální podmínky Středočeské lyžařské areály hlásí ideální podmínky Monínec nabízí cca 40cm sněhu. Zelená páteř se již rýsuje. Co by se v ní mohlo objevit? Zelená páteř se již rýsuje. Co by se v ní mohlo objevit? Z besedy byl vysílán i online přenos. Petr Kareš přijde do našeho chatu přesně za týden Petr Kareš přijde do našeho chatu přesně za týden Kareš patří mez nejaktivnější politiky na zasedáních městského zastupitelstva. Město nabízí k pronájmu chatu Granit na Zadově Město nabízí k pronájmu chatu Granit na Zadově Vedení města v minulosti zvažovalo prodej objektu. V čele středočeské KDU-ČSL je Vacek, mohl by ji vést i do voleb V čele středočeské KDU-ČSL je Vacek, mohl by ji vést i do voleb Josef Vacek byl několik let starostou města Příbram. Přátelský zápas s druholigovým Slavojem Vyšehrad skončil remízou Přátelský zápas s druholigovým Slavojem Vyšehrad skončil remízou Jednalo se o první přípravný zápas v tomto roce.
Monínec v sobotu přivítal přes tisíc lyžařů Monínec v sobotu přivítal přes tisíc lyžařů Na svahu leží 30 až 50 centimetrů sněhu. Hlasovat v soutěži o nejhezčí stromek můžete až do konce ledna Hlasovat v soutěži o nejhezčí stromek můžete až do konce ledna Vítěz získá dárkový koš. Zalezlíci zahrají v neděli pohádku O třech sněhulácích Zalezlíci zahrají v neděli pohádku O třech sněhulácích Vstupné činí 25 Kč. Ve středních Čechách se začalo lyžovat Ve středních Čechách se začalo lyžovat Od včerejšího dne je v provozu i skiareál Monínec. Nahrávač Vuorinen dotáhl Kocoury k vítězství v Ostravě Nahrávač Vuorinen dotáhl Kocoury k vítězství v Ostravě Příbram po výhře 3:0 poskočila na pátou příčku. Soupeři mají ale zápas k … V Březnici se opět představí show Na Stojáka V Březnici se opět představí show Na Stojáka Představení se bude konat v sobotu 23. ledna. Tříkrálový průvod prošel Příbramí, přidaly se stovky lidí Tříkrálový průvod prošel Příbramí, přidaly se stovky lidí V čele průvodu byli opět tři živí velbloudi. FOTOGALERIE Dnes máte poslední možnost na přihlášení svého stromku do soutěže Dnes máte poslední možnost na přihlášení svého stromku do soutěže Vítěz soutěže získá dárkový koš. S průvodem dnes odstartuje i Tříkrálová sbírka S průvodem dnes odstartuje i Tříkrálová sbírka Sbírka potrvá až do 10. ledna. Přispět lze i na bankovní účet. Jak vypadá první písemná zmínka o Příbrami? Jak vypadá první písemná zmínka o Příbrami? Ve fotogalerii najdete i první podobu městského znaku. FOTO
Pribram.cz spouští svou mobilní verzi Pribram.cz spouští svou mobilní verzi Mobilní podoba si zachovává téměř veškerý obsah a funkce. Na Dobříší se znovu otevřel zimní stadion Na Dobříší se znovu otevřel zimní stadion Místní by rádi znovu vytvořili i hokejový tým. Rok 2016 je tu. Co nás čeká a nemine? Rok 2016 je tu. Co nás čeká a nemine? Napadá vás, co dalšího letos čeká město Příbram? Napište nám. Václav Neckář vystoupí v pátek v příbramském divadle Václav Neckář vystoupí v pátek v příbramském divadle Vstupenky jsou ještě k dispozici. Kocouři přišli o nahrávače Ulče, přerušil kariéru Kocouři přišli o nahrávače Ulče, přerušil kariéru Jakuba Ulče trápí zdravotní problémy. Prvním příbramským miminkem je děvčátko jménem Marianka Prvním příbramským miminkem je děvčátko jménem Marianka Mamince přišla pogratulovat i krajská radní Jiřina Fialová. Příbramský odchovanec Barák míří do Slavie Příbramský odchovanec Barák míří do Slavie Vedení obou celků se dohodlo, že přestupovou částku nezveřejní. Kdo a jak nás navštěvuje? Dozvíte se právě zde Kdo a jak nás navštěvuje? Dozvíte se právě zde Rozhodli jsme se zveřejnit statistiky návštěvnosti za tok 2015. Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Podpora se týká sezóny 2015-2016. Ať je rok 2016 pro vás ten nejlepší Ať je rok 2016 pro vás ten nejlepší Kromě novoročního přání nám dovolte i krátké ohlédnutí za rokem 2015.
1 2 3 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 102 103 104


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies