20. 6. svátek má Květa
https://www.szmpb.cz/passport

Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6408 článků.
Zobrazeny články: 4981 - 5040
1 2 3 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 105 106 107

Ve Středočeském kraji jsou otevřena už jen dvě lyžařská střediska Ve Středočeském kraji jsou otevřena už jen dvě lyžařská střediska Monínec bude v provozu minimálně do konce víkendu. Nakupujete podle letáků? (ANKETA) Nakupujete podle letáků? (ANKETA) V den slev bývají před obchodem fronty již před začátkem otevírací doby. Na festival Novák 800 zbývá posledních 100 dvoudenních vstupenek Na festival Novák 800 zbývá posledních 100 dvoudenních vstupenek Cena za dvoudenní vstup je 390 Kč.
Do Březnice přilétnou MIG 21 Do Březnice přilétnou MIG 21 Koncert se uskuteční 15. dubna v kulturním domě v Březnici. Příbramské hornické muzeum otevře kulturně-vzdělávací centrum Příbramské hornické muzeum otevře kulturně-vzdělávací centrum Slavnostní otevření bude 11. června. Galavečer GCF nabídne odvetu Šnebergera s Hořejším Galavečer GCF nabídne odvetu Šnebergera s Hořejším V zápase v loňském roce zvítězil Šneberger. Nezapomeňte, dnes slavíme Mezinárodní den žen Nezapomeňte, dnes slavíme Mezinárodní den žen MDŽ je jako uznáván mezinárodně. První farmářské trhy klepou na dveře, dočkáte se již příští sobotu První farmářské trhy klepou na dveře, dočkáte se již příští sobotu Jako vždy se trhy budou konat v areálu Hořejší Obory. Příbram se dále trápí. V Plzni dostala 4 branky Příbram se dále trápí. V Plzni dostala 4 branky Fotbalisté Příbrami nedali ani jeden gól. Zalezlíci dnes zahrají pohádku Míček Flíček Zalezlíci dnes zahrají pohádku Míček Flíček Představení se bude konat v Domově dětí a mládeže.
O postupu volejbalistů do play-off rozhodne až poslední kolo O postupu volejbalistů do play-off rozhodne až poslední kolo Příbram se s Prahou trápila a vyhrála až po pěti setech. Odpoledne můžete zafandit ženskému hokeji nebo extraligovým volejbalistům Odpoledne můžete zafandit ženskému hokeji nebo extraligovým volejbalistům Kocouři budou hrát poslední domácí zápas základní hrací části. Příbramští Bobcats mají nového quarterbacka Příbramští Bobcats mají nového quarterbacka Tým by chtěl konečně získat zlaté medaile. Lucie Leišová píše knihu a chystá se na La Manche Lucie Leišová píše knihu a chystá se na La Manche Kniha by měla s vtipem a nadhledem vyprávět o plavání i setkávání se zajímavými … ROZHOVOR Sněžení lyžařským areálům příliš nepomohlo, některé ukončí sezónu Sněžení lyžařským areálům příliš nepomohlo, některé ukončí sezónu Monínec hlásí zhruba 40 cm sněhu. Fanoušci se letos mohou těšit na Rally Příbram Fanoušci se letos mohou těšit na Rally Příbram Závod se pojede na konci září. Vstupenky na GCF34: Back in the Fight 5 v prodeji i pro Příbramáky Vstupenky na GCF34: Back in the Fight 5 v prodeji i pro Příbramáky Organizátoři doporučují včasný nákup vstupenek, o které je velký zájem. Ještě to stihnete. Dnes v půl čtvrté začíná komentovaná vycházka po městě Ještě to stihnete. Dnes v půl čtvrté začíná komentovaná vycházka po městě Tématem budou historické budovy města. Provázet bude Josef Fryš. Ve středních Čechách se lyžuje ve třech areálech Ve středních Čechách se lyžuje ve třech areálech Díky současnému počasí by se podmínky v lyžařských areálech měly zlepšit. Pudilovou čeká doma o titul nová soupeřka Pudilovou čeká doma o titul nová soupeřka Galavečer se uskuteční již 25. března.
Petr Větrovský vyhrál sázku, udělal skoro 200 nožiček Petr Větrovský vyhrál sázku, udělal skoro 200 nožiček Dětský domov Pepa i klub 1. FK Příbram se může těšit na dar ve výši 10 tisíc … Proč přestupný rok? Proč přestupný rok? Historie přestupních dní sahá již do doby před naším letopočtem. V hornickém domku se už chystají na Velikonoce V hornickém domku se už chystají na Velikonoce Na program se můžete těšit již od 14. března. Příbramští házenkáři hledají nové posily Příbramští házenkáři hledají nové posily Zapojit se mohou již ročníky 2007-2009. Většina čtenářů nemá o lyžování zájem Většina čtenářů nemá o lyžování zájem Letošní lyžařská sezóna již pomalu končí. Diváci u Litavky se gólu nedočkali Diváci u Litavky se gólu nedočkali Příbram je prozatím na 13. místě tabulky. Knihovna zve na svůj březnový program Knihovna zve na svůj březnový program Většina akcí se uskuteční ve společenském sále knihovny na náměstí TGM. V Příbrami si zahrály hokejistky z Austrálie V Příbrami si zahrály hokejistky z Austrálie V přátelském utkání se střetly s výběrem české ženské ligy. Plánujete lyžování? Podmínky ve středočeských areálech se zlepšily Plánujete lyžování? Podmínky ve středočeských areálech se zlepšily Na Monínci bude k dispozici i večerní lyžování. Oprava kina v Příbrami se kvůli technickým potížím opět posouvá Oprava kina v Příbrami se kvůli technickým potížím opět posouvá Rekonstrukce se prodraží minimálně o desítky tisíc.
Příbram podlehla Benfice až při penaltovém rozstřelu Příbram podlehla Benfice až při penaltovém rozstřelu Po základní hrací době byl stav nerozhodný 1:1. FOTOGALERIE Soupeřka Pudilové se zranila, čeká se na nové jméno Soupeřka Pudilové se zranila, čeká se na nové jméno Pudilová doma bude bojovat o první titul v rámci ženské MMA. Od víkendu startuje v Příbrami Czech press photo 2015 Od víkendu startuje v Příbrami Czech press photo 2015 Slavnostní vernisáž probíhá již v pátek. Vyprodají příbramští dorostenci ve středu Energon arénu? Vyprodají příbramští dorostenci ve středu Energon arénu? Soupeřem Příbrami bude tým Benfica Lisabon. Fotbalisté dostali přidáno 550 tisíc oproti návrhu rady Fotbalisté dostali přidáno 550 tisíc oproti návrhu rady Podporu do sportu schvalovalo včerejší zastupitelstvo. Tým 1. FK Příbram představil nové posily Tým 1. FK Příbram představil nové posily Nový hráč by měl pomoci A týmu se střeleckým trápením. Hokejisté nepřešli přes Mělník a sezóna pro ně končí Hokejisté nepřešli přes Mělník a sezóna pro ně končí Příbram skončila po základní části pátá. Účast na Holiday worldu vyšla na více než 50 tisíc Účast na Holiday worldu vyšla na více než 50 tisíc Veletrh cestovního ruchu proběhl o tomto víkendu. FOTOGALERIE Volejbalisté Příbrami podlehli v pěti setech Kladnu Volejbalisté Příbrami podlehli v pěti setech Kladnu Příbram je aktuálně sedmá, do play-off postupuje prvních osm týmů. O prohře Příbrami rozhodl gól v poslední minutě O prohře Příbrami rozhodl gól v poslední minutě Gól padl po rohovém kopu.
Nejlepší fotbalisté za 800 let Nejlepší fotbalisté za 800 let Fotbalisté se setkali s vedením města. Kačeří ples se koná již příští víkend v Březnici Kačeří ples se koná již příští víkend v Březnici Cena vstupného je 100 Kč. Hokejisté zítra vstupují do play off, přijďte jim fandit Hokejisté zítra vstupují do play off, přijďte jim fandit Bilance Příbrami s Mělníkem je v letošní sezoně 1:1. Ve středních Čechách se podmínky k lyžování nezlepšily Ve středních Čechách se podmínky k lyžování nezlepšily Monínec zůstává nadále otevřený, leží zde ale už jen 20cm sněhu. Pozvání do březnového chatu přijal ředitel charity Jiří Kala Pozvání do březnového chatu přijal ředitel charity Jiří Kala Jiří Kala na fotografii vpravo. CHAT S OSOBNOSTÍ Lucie Borhyová včera zahájila předprodej vstupenek na NOVÁK 800 Lucie Borhyová včera zahájila předprodej vstupenek na NOVÁK 800 Populární moderátorka si našla čas i na autogramy a společné foto. FOTOGALERIE Víme, kdo vystoupí na GCF 34: Back in the Fight 5 Víme, kdo vystoupí na GCF 34: Back in the Fight 5 Organizátoři odtajnili část fightcard. Rada města přidala volejbalu 400 tisíc na úkor fotbalu Rada města přidala volejbalu 400 tisíc na úkor fotbalu O konečné podobě dotací do sportu musí rozhodnout městské zastupitelstvo. Knihovna chystá na konec února dvě přednášky Knihovna chystá na konec února dvě přednášky První přednáška se zabývá lidským tělem, druhá tvorbou rodokmenu. Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou Hostinec U Císaře Rudolfa měl problémy s čistotou Při opakované kontrole bylo zjištěno, že závady jsou odstraněny. FOTOGALERIE
Vstupenky na zápas s Benficou budou stát 100 Kč Vstupenky na zápas s Benficou budou stát 100 Kč Předprodej vstupenek začíná v pondělí ve 12 hodin. Středočeské areály měly průměrnou až podprůměrnou návštěvnost Středočeské areály měly průměrnou až podprůměrnou návštěvnost Lyžuje se už jen na Monínci a v Chotouni u Prahy. Dorostenci Příbrami se utkají s Benficou Lisabon Dorostenci Příbrami se utkají s Benficou Lisabon Zápas se uskuteční již příští týden. Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Dnes začínají jarní prázdniny, kam vyrazit s dětmi? Prázdniny končí až 21. února. Příbram doma podlehla Benátkám v pětisetové bitvě Příbram doma podlehla Benátkám v pětisetové bitvě Obě mužstva udělala během zápasů velké množství chyb. FOTOGALERIE O prohře fotbalistů Příbrami rozhodl začátek utkání O prohře fotbalistů Příbrami rozhodl začátek utkání Fotbalisté Teplic na domácím hřišti vyhráli 2:0. Hornické muzeum Příbram připomene 800 let od první zmínky o městě Hornické muzeum Příbram připomene 800 let od první zmínky o městě Do muzea každoročně zavítá více než 100 tisíc návštěvníků. Předprodej vstupenek na Novák 800 zahájí Lucie Borhyová Předprodej vstupenek na Novák 800 zahájí Lucie Borhyová Vstupenky se začnou prodávat 17. února. AKTUALIZOVÁNO Ve středních Čechách se lyžuje už jen ve dvou areálech Ve středních Čechách se lyžuje už jen ve dvou areálech Na Monínci by chtěli jezdit až do Velikonoc. Středeční zápas připomněl příběh Davida s Goliášem Středeční zápas připomněl příběh Davida s Goliášem O středečním zápasu i budoucnosti mládežnických týmů v Příbrami jsme si povídali s … ROZHOVOR
1 2 3 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 105 106 107


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies