26. 2. svátek má Dorota
Nobelia
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6220 článků.
Zobrazeny články: 5221 - 5280
1 2 3 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 102 103 104

Nakoukněte s námi do útrob vodní elektrárny Orlík Nakoukněte s námi do útrob vodní elektrárny Orlík V pátek se konala mimořádná večerní prohlídka, o kterou byl velký zájem. FOTOGALERIE Příbramští jezdci nejeli v Blatné podle svých představ Příbramští jezdci nejeli v Blatné podle svých představ Závod pořádal příbramský klub. Příbramské babí léto startuje již tuto neděli Příbramské babí léto startuje již tuto neděli Diváky čeká Rockové odpoledne na náměstí TGM.
U Q-klubu se již rýsuje klidová zóna U Q-klubu se již rýsuje klidová zóna Součástí areálu bude i lanový park. FOTOGALERIE V sobotu se otevře Rákosníčkovo hřiště na Nováku V sobotu se otevře Rákosníčkovo hřiště na Nováku Projekt financovala společnost Lidl. Příbram remizovala s Bohemians 1905 1:1 Příbram remizovala s Bohemians 1905 1:1 Za Příbram vstřelil branku Jan Rezek. Letní dětský tábor byl letos ve znamení Asterixe a Obelixe, hasičů i vězeňských psovodů Letní dětský tábor byl letos ve znamení Asterixe a Obelixe, hasičů i vězeňských psovodů Tábor navštívila i delegace z příbramské radnice. Voda na Orlíku není ani na konci sezony bez problémů Voda na Orlíku není ani na konci sezony bez problémů Lidé by se měli vysprchovat i po koupání v březnickém koupališti. Vodafone rozšířil pokrytí rychlou sítí LTE v Příbrami Vodafone rozšířil pokrytí rychlou sítí LTE v Příbrami Síť LTE pokrývá už 85 procent populace. Kačeři začínají už dnes, přečtěte si důležité informace Kačeři začínají už dnes, přečtěte si důležité informace Portál pribram.cz je mediálním partnerem festivalu.
D-klub včera nabídl nevšední zážitek D-klub včera nabídl nevšední zážitek Akci navštívili i někteří představitelé města. VIDEO Příbramští cyklisté úspěšní v Plzni Příbramští cyklisté úspěšní v Plzni Ostrý boj o pódium v chladném a deštivém počasí. Již 12. září bude další Běh Kovohutěmi Již 12. září bude další Běh Kovohutěmi Registrace na závod je možná i přes internet. KJD bude poskytovat slevy u některých čtenářských poplatků KJD bude poskytovat slevy u některých čtenářských poplatků Slevy se budou týkat převážně mládeže ze sociálně slabých rodin. Černá kavárna již dnes v D-klubu Černá kavárna již dnes v D-klubu Kavárna je otevřena již od 10 hodin. Další díl ČP v cyklistice se odehraje tuto sobotu v Blatné Další díl ČP v cyklistice se odehraje tuto sobotu v Blatné Závod organizuje Cyklistický klub Příbram. Výrobce strojů Bobcat investoval 360 mil.Kč do inovačního centra Výrobce strojů Bobcat investoval 360 mil.Kč do inovačního centra Na výstavbu přispěla i Evropská unie. Promítání Mimonů bylo vždy vyprodané, dnes máte další šanci Promítání Mimonů bylo vždy vyprodané, dnes máte další šanci Promítání začíná dnes od 16 hodin. Má příbramská radnice dvojí metr? Má příbramská radnice dvojí metr? Přinášíme názor zastupitele Petra Kareše na problematiku večerního provozu zahrádek … NÁZOR Svatá Hora je nyní k nepoznání, přesvědčte se sami (VIDEO) Svatá Hora je nyní k nepoznání, přesvědčte se sami (VIDEO) Nyní začíná i oprava Svatohorských schodů. FOTOGALERIE
Sezona na koupalištích ve středních Čechách byla nadprůměrná Sezona na koupalištích ve středních Čechách byla nadprůměrná Venkovní bazén v Příbrami má téměř dvojnásobnou návštěvnost oproti loňsku. Město žádá o dotaci téměř 700 tisíc na setkání hornických měst Město žádá o dotaci téměř 700 tisíc na setkání hornických měst Akce by se měla uskutečnit příští rok v termínu od 10. do 12. června. Slovácko otočilo zápas s Příbramí až v samotném konci Slovácko otočilo zápas s Příbramí až v samotném konci Za Příbram dával branku Jan Rezek. Sedlčanský kostel bude zdobit odhalená středověká freska Sedlčanský kostel bude zdobit odhalená středověká freska Práce na obnově by měly skončit na podzim. Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozšíří o funkční kovárnu Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozšíří o funkční kovárnu Novinka bude k vidění od nového roku. Ve středních Čechách je nejhorší voda v jezeře Ostrá Ve středních Čechách je nejhorší voda v jezeře Ostrá Zcela v pořádku je voda na Slapech, Orlík je na tom hůře. Mexický hanbinec, drak i recitující Smrtka – to vše bude o víkendu k vidění v Podlesí Mexický hanbinec, drak i recitující Smrtka – to vše bude o víkendu k vidění v Podlesí Organizátoři představení prosí diváky, aby v lesním divadle kvůli suchu nekouřili. … Na bazén přišlo v červenci skoro 8 tisíc lidí Na bazén přišlo v červenci skoro 8 tisíc lidí Letošní rekordní teploty přinášejí i vysokou návštěvnost koupališť. Další posilou Kocourů je univerzál Adam Rychecký Další posilou Kocourů je univerzál Adam Rychecký Adam hrál minulou sezónu za Brno. Schovat se před horkem můžete i v hornickém muzeu Schovat se před horkem můžete i v hornickém muzeu Teplota ve štolách se pohybuje kolem 10 °C.
Orlík se otevře veřejnosti opět při noční prohlídce Orlík se otevře veřejnosti opět při noční prohlídce Červencový termín byl velmi brzy zaplněn. Zahrádky restaurací mohou fungovat jen do 22 hodin Zahrádky restaurací mohou fungovat jen do 22 hodin Výjimku může udělit vedení města. Příbramský Boubal zůstal po konci Vysočina tour třetí Příbramský Boubal zůstal po konci Vysočina tour třetí Vítězem se stal Rakušan Michael Gaubitzer. Příbramáci mají z uprchlíků strach (ANKETA) Příbramáci mají z uprchlíků strach (ANKETA) Problémy s imigranti řeší především přímořské státy. Dobříš poprvé uvidí zápasy v kleci Dobříš poprvé uvidí zápasy v kleci Vstupenky začínají na ceně 250 Kč. V Příbrami můžete 20. srpna navštívit kavárnu „potmě“ V Příbrami můžete 20. srpna navštívit kavárnu „potmě“ Improvizovaná kavárna bez světla vyroste v D-klubu. Příbram porazila Teplice a je v čele tabulky Příbram porazila Teplice a je v čele tabulky Příbram zvítězila 3:2. První etapa Vysočiny pro Němce Dinklera, příbramský Boubal třetí První etapa Vysočiny pro Němce Dinklera, příbramský Boubal třetí Závodů se zúčastnilo 106 jezdců. Knihovna připravila několik novinek Knihovna připravila několik novinek V září budou pokračovat i některé přednášky. Čtenářka našla u Drkolnova pudla, nechybí někomu? Čtenářka našla u Drkolnova pudla, nechybí někomu? Fenka je upravená, hodná a čilá.
Na Nováku vyroste nové hřiště Na Nováku vyroste nové hřiště Hřiště financuje společnost Lidl. Návrhy na logo města budou mít svou výstavu na Zámečku Návrhy na logo města budou mít svou výstavu na Zámečku Nové logo města vybrala rada na svém posledním červencovém zasedání. Dalším posilou v dresu Kocourů je blokař Dan Kohlmann Dalším posilou v dresu Kocourů je blokař Dan Kohlmann Minulým působištěm Kohlmanna byly Benátky nad Jizerou. O víkendu se můžete zchladit ve vodě i na ledu O víkendu se můžete zchladit ve vodě i na ledu SZM přichystalo mimořádné veřejné bruslení. Další díl FORCE cupu ovládl tým Whirlpool Author Další díl FORCE cupu ovládl tým Whirlpool Author Příbramský Boubal dojel šestý. Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý Nejlepším skokanem Highjumpu se stal Jan Bílý Titul neobhajoval loňský vítěz Michal Navrátil, který se v příštích dnech zúčastní MS … FOTOGALERIE Okurková sezona? My máme červencový rekord Okurková sezona? My máme červencový rekord Během prvního prázdninového měsíce jsme zaznamenali téměř 77 tisíc návštěv. Lucie Leišová v cíli: Nejhorší zážitek? 8 stupňová voda pod hrází Orlíku Lucie Leišová v cíli: Nejhorší zážitek? 8 stupňová voda pod hrází Orlíku Příbramská plavkyně během několika dnů zdolala 180 km dlouhý úsek Vltavy. Město bude zájemcům zasílat e-maily a SMS s informacemi Město bude zájemcům zasílat e-maily a SMS s informacemi Služba by měla být zavedena již od září. Stovky lidí si užily víkend na Highjumpu Stovky lidí si užily víkend na Highjumpu Highjump je největší akcí svého druhu u nás. FOTOGALERIE
Poutníci na kole vyjeli z U. Brodu na Svatou Horu k Příbrami Poutníci na kole vyjeli z U. Brodu na Svatou Horu k Příbrami Pouť končí 9. srpna v Praze. Příbram si z Olomouce veze tři body Příbram si z Olomouce veze tři body Příbram vyhrála na hřišti soupeře 1:3. Rallycross se pomalu loučí se sezonou, příští víkend jsou předposlední závody Rallycross se pomalu loučí se sezonou, příští víkend jsou předposlední závody Sezona definitivně končí v říjnu. Včera v noci byl na obloze „modrý“ úplněk Včera v noci byl na obloze „modrý“ úplněk Tento jev příště nastane za 3 roky. Ve středních Čechách je nejhorší voda na Orlíku a v Bakově Ve středních Čechách je nejhorší voda na Orlíku a v Bakově Z Popelíků je hlášena již nevyhovující kvalita vody. Veselý po velké bitvě Nadala na antuce v Hamburku nezdolal Veselý po velké bitvě Nadala na antuce v Hamburku nezdolal Tenista Jiří Veselý světovou jedničku trápil přes dvě hodiny. Příbramský rodák Veselý se utká s Nadalem Příbramský rodák Veselý se utká s Nadalem Jiří Veselý se se španělskou jedničkou utká poprvé v kariéře. Lucie je již téměř v cíli, v sobotu doplave do Prahy Lucie je již téměř v cíli, v sobotu doplave do Prahy Lucie se vydala na plavbu dlouhou přibližně 180 kilometrů. Za Příbram bude hrát volejbalista Šulista Za Příbram bude hrát volejbalista Šulista Tým příští týden zahajuje přípravu na novou sezonu. Workoutové hřiště a další herní prvky vybuduje firma Invessales Workoutové hřiště a další herní prvky vybuduje firma Invessales Do výběrového řízení se přihlásily celkem 4 firmy.
1 2 3 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 102 103 104


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies