15. 4. svátek má Anastázie
Nobelia
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6300 článků.
Zobrazeny články: 5461 - 5520
1 2 3 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 103 104 105

Děvčata z 3.B převzala ceny od společnosti Babypoint Děvčata z 3.B převzala ceny od společnosti Babypoint Dívky se staly vítězkami soutěže Namaluj si svojí školu. FOTOGALERIE Ministři projednají stav příprav Chráněné krajinné oblasti Brdy Ministři projednají stav příprav Chráněné krajinné oblasti Brdy Vojenský újezd by měl být ke konci roku zrušen. Galerie Františka Drtikola Příbram zve na výstavu Sám se skřivany Galerie Františka Drtikola Příbram zve na výstavu Sám se skřivany Výstava bude k vidění od zítřejšího dne.
V sobotu se v Mníšku utkají v zábavné soutěži obce regionu V sobotu se v Mníšku utkají v zábavné soutěži obce regionu Letos je přihlášeno 12 týmů. Chystáte se na čtvrteční premiéru? Máme malou ukázku (VIDEO) Chystáte se na čtvrteční premiéru? Máme malou ukázku (VIDEO) Příbramské divadlo nastudovalo hru Jak je důležité míti Filipa. Sobotní vedra přilákala do bazénu přes čtyři stovky návštěvníků Sobotní vedra přilákala do bazénu přes čtyři stovky návštěvníků Víkend by měl být opět tropický Dobrovolní hasiči se utkali o Čenkovský cvoček (VIDEO) Dobrovolní hasiči se utkali o Čenkovský cvoček (VIDEO) V sobotu panovaly v České republice tropické teploty. Čtenáři příbramské knihovny si zdarma mohou půjčovat elektronické knihy Čtenáři příbramské knihovny si zdarma mohou půjčovat elektronické knihy Přinášíme informaci KJD v Příbrami o jedné z jejich služeb. Na Stalingradě vznikají luxusní byty Na Stalingradě vznikají luxusní byty Budova bývalé policejní služebny byla prodána v loňském roce. Příbramské mažoretky pořádají nábor Příbramské mažoretky pořádají nábor Přinášíme pozvánku k zápisu od příbramských mažoretek.
Kdo se představí na Příbramském poháru? Podívejte se na video Kdo se představí na Příbramském poháru? Podívejte se na video Soutěž se uskuteční již 18. července v příbramské sportovní hale. Nový festival, který na Příbramsku nemá obdoby Nový festival, který na Příbramsku nemá obdoby Na festivalu se představí například i známý český rapper Vladimir 518. ROZHOVOR Plavci za sebou mají úspěšný víkend Plavci za sebou mají úspěšný víkend Někteří plavci zaplavili limit na MČR dorostu. V Bukovanech se chystá další Zámecká slavnost V Bukovanech se chystá další Zámecká slavnost Letos vyšel termín na sobotu 13. června. Zítra vrcholí Dvořákův festival, zazní světová premiéra Zítra vrcholí Dvořákův festival, zazní světová premiéra Skladba Hiawatha´s song je inspirována Novosvětskou symfonií. Venkovní bazén se otevírá již tento pátek Venkovní bazén se otevírá již tento pátek Podle předpovědí by o víkendu měly panovat letní teploty. Nejhezčí školu nakreslily děti na ZŠ v ulici 28. října Nejhezčí školu nakreslily děti na ZŠ v ulici 28. října Ceny od společnosti Babypoint získá prvních pět obrázků. Příbramskému jezdci jen těsně utekl stupeň vítězů Příbramskému jezdci jen těsně utekl stupeň vítězů O pořadí etapového závodu rozhodovaly vteřiny. Příbramští Bobcats poprvé v historii porazili Black Panthers Příbramští Bobcats poprvé v historii porazili Black Panthers Pražský tým prohrál poprvé po dvou letech. Příbram si připomněla 123. výročí březohorské důlní katastrofy Příbram si připomněla 123. výročí březohorské důlní katastrofy Pietní akt se uskutečnil včera odpoledne.
High Jump 2015: Skvělá zábava až do rána a vrcholné sportovní výkony High Jump 2015: Skvělá zábava až do rána a vrcholné sportovní výkony Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem letošního High Jumpu. Příbram prohrála v Plzni a skončila pátá Příbram prohrála v Plzni a skončila pátá První poločas žila naděje příbramského týmu na výhru v Plzni. Vlastní chyby nás však … Město nabízí rekreaci na Zadově Město nabízí rekreaci na Zadově V minulosti město přemýšlelo o prodeji chaty Granit. Časovku na Lidicích vyhrál Okrouhlický Časovku na Lidicích vyhrál Okrouhlický Jedná se o nejstarší český závod. Mezinárodní Mistrovství České Republiky v Rallycrossu v Sedlčanech Mezinárodní Mistrovství České Republiky v Rallycrossu v Sedlčanech Závody se konají v neděli 31. května. Na benefiční burze se vybralo přes 20 tisíc pro Bednu Na benefiční burze se vybralo přes 20 tisíc pro Bednu Burzu uspořádala organizace Adra. V Příbrami vystoupí 130 účinkujících na festivalu humoru V Příbrami vystoupí 130 účinkujících na festivalu humoru Akce se bude konat 3. - 5. července v areálu Nového rybníka. Jak zachytili Příbram místní fotografové? Jak zachytili Příbram místní fotografové? Odborná porota vybrala snímky ze 122 přihlášených. FOTOGALERIE Zavzpomínejte s námi na nedělní Divadlo patří dětem (VIDEO) Zavzpomínejte s námi na nedělní Divadlo patří dětem (VIDEO) Akci navštívilo více než 4100 platících návštěvníků. Do Příbrami se sjedou největší siláci z republiky Do Příbrami se sjedou největší siláci z republiky Svou účast přislíbila i hvězda internetu Filip Grznár. ROZHOVOR
CK Příbram veze z Bratislavy 16. místo CK Příbram veze z Bratislavy 16. místo Jely se i další dva závody ČP mládeže. Hudební festival Antonína Dvořáka chystá i program pro děti Hudební festival Antonína Dvořáka chystá i program pro děti Cílem akcí je především výchova mladých diváků. Hlasování vrcholí, o nejhezčím obrázku rozhodnete jen do konce týdne Hlasování vrcholí, o nejhezčím obrázku rozhodnete jen do konce týdne Soutěžíme o ceny za skoro 15 tisíc korun od společnosti Babypoint. Přednášky o plazech i o historii. To vše v červnu v knihovně Přednášky o plazech i o historii. To vše v červnu v knihovně Akce proběhnou v hlavní budově Knihovny Jana Drdy (Nám. T. G. Masaryka 156). Jan Černý skončil v Krumlově sedmý Jan Černý skončil v Krumlově sedmý Posádka Mogul Adell Racing teamu Jan Černý – Petr Černohorský dokončila Rallye Český … Divadlo včera navštívilo 4103 platících návštěvníků Divadlo včera navštívilo 4103 platících návštěvníků Přinášíme druhou část fotografií z včerejšího dne. FOTOGALERIE Nemocnice pořádá tento čtvrtek gospelový koncert Nemocnice pořádá tento čtvrtek gospelový koncert Vystoupení se uskuteční v prostoru před hlavní budovou ve čtvrtek od 17 hodin. Koncert Divokýho Billa vybral téměř půl milionu na léčbu Zlatušky Koncert Divokýho Billa vybral téměř půl milionu na léčbu Zlatušky Na koncert přišlo přibližně 3200 diváků, čímž byl překonán návštěvnický … Děti se včera v divadle přišly na své Děti se včera v divadle přišly na své Přinášíme první část fotografií ze včerejší akce. FOTOGALERIE Ve středních Čechách roste oblíbenost dětských táborů Ve středních Čechách roste oblíbenost dětských táborů Loni se táborů v kraji zúčastnilo asi 20 tisíc dětí.
Česko nepřehrálo Írán ani před plnou příbramskou halou Česko nepřehrálo Írán ani před plnou příbramskou halou Česká reprezentace prohrála 0:3 FOTOGALERIE Příbram v závěru urvala výhru 3:2 Příbram v závěru urvala výhru 3:2 Přetahovanou o výsledek v zápasu Brnem vyhrál náš tým. Branky Suchana a Zemana vítězné … Na Příbramsku se otevřel areál pro zraněná zvířata za 48 mil. Kč Na Příbramsku se otevřel areál pro zraněná zvířata za 48 mil. Kč Občanské sdružení Ochrana fauny ČR založila ve Voticích na Benešovsku skupina lidí v … Divadlo bude patřit dětem již zítra Divadlo bude patřit dětem již zítra Vstupné na akci je 60 Kč na celý den. CK Příbram za sebou má další závody CK Příbram za sebou má další závody Klub příští víkend spolupořádá cyklistický závod v Lidicích. Příbramští umělci fotografovali Příbram, na výsledek se přijďte podívat Příbramští umělci fotografovali Příbram, na výsledek se přijďte podívat Výstava bude zahájena v úterý 26. května. Důl Anna bude o víkendu plný permoníků Důl Anna bude o víkendu plný permoníků Akce je zábavný i naučný program určený především dětem. V neděli se v okolí Příbrami proháněly vozy se lvem ve znaku V neděli se v okolí Příbrami proháněly vozy se lvem ve znaku Roadshow Peugeot Emotion day má svojí zastávkou ve více než 30 městech v České … PR V Brdech bude třeba vybudovat turistické značení V Brdech bude třeba vybudovat turistické značení Vojenský újezd bude zrušen k 1. lednu 2016. Obora se opět promění v příbramský Montmartre (PROGRAM) Obora se opět promění v příbramský Montmartre (PROGRAM) Akce se koná tuto sobotu od 10 do 17 hodin.
Plavecký bazén bude přes víkend uzavřený Plavecký bazén bude přes víkend uzavřený Pro veřejnost bude otevřeno až v neděli od 12 hodin. Festival Kačeři láká na známá jména, vystoupí PSH nebo Pipes and Pints Festival Kačeři láká na známá jména, vystoupí PSH nebo Pipes and Pints Vstupenky je možné zakoupit ve výhodných předprodejích. V Příbrami trénuje volejbalová reprezentace, v sobotu se utká s Íránem V Příbrami trénuje volejbalová reprezentace, v sobotu se utká s Íránem Utkání začíná v příbramské sportovní hale v sobotu v 18.00. Miliardář Janeček se ženil ve vrtulníku nad Příbramí Miliardář Janeček se ženil ve vrtulníku nad Příbramí Vrtulník nad Svatou Horou před několika týdny způsobil velký rozruch u obyvatel … Zlato i bez Jágra. Oxygen zářil na ME v Holandsku Zlato i bez Jágra. Oxygen zářil na ME v Holandsku O úspěších příbramského Oxygenu na ME v Holandsku jsme si povídali s Lucií … FOTOGALERIE V červnu se v Příbrami uskuteční nový festival V červnu se v Příbrami uskuteční nový festival Dějištěm bude areál Nového rybníku, vstupenka vyjde na 50 Kč. Po remíze v Teplicích zůstává Příbram pátá Po remíze v Teplicích zůstává Příbram pátá Utkání týmů sahající po 5. místě v tabulce skončilo stejné jako v podzimní části … Kde v Příbrami se nesmí pít alkohol? Kde v Příbrami se nesmí pít alkohol? Vyhláška o zákazu pití alkoholu na veřejnosti již vstoupila v platnost. Padesátý ročník pochodu Praha-Prčice přilákal téměř 22.000 lidí Padesátý ročník pochodu Praha-Prčice přilákal téměř 22.000 lidí Pochod má tradici od roku 1966. Turisté se dnes vydali na 50. ročník pochodu Praha – Prčice Turisté se dnes vydali na 50. ročník pochodu Praha – Prčice Trasy mají od 23 do 70 kilometrů.
1 2 3 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 103 104 105


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies