15. 4. svátek má Anastázie
Nobelia
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6300 článků.
Zobrazeny články: 5581 - 5640
1 2 3 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 103 104 105

Divadelní spolek Půlnoc zahájí svou dvacátou sezónu o víkendu v Čenkově Divadelní spolek Půlnoc zahájí svou dvacátou sezónu o víkendu v Čenkově Spolek aktuálně nacvičuje Lakomce pod vedením herce příbramského divadla Roberta … Jak si vedli o víkendu příbramští boxeři? (VÝSLEDKY) Jak si vedli o víkendu příbramští boxeři? (VÝSLEDKY) Domácí tým reprezentovalo celkem 8 závodníků. FOTOGALERIE Novák se bude v noci zamykat, nyní tam spí bezdomovci Novák se bude v noci zamykat, nyní tam spí bezdomovci Bezdomovci přespávají i v areálu letního kina.
Mezi Milínem a Příbramí se přeženou krásná auta a motorky Mezi Milínem a Příbramí se přeženou krásná auta a motorky Program akce začíná v neděli od 10 hodin nanáměstí TGM. Příbramský festival přinese východní interpretaci Dvořákova díla Příbramský festival přinese východní interpretaci Dvořákova díla Vpravo na fotografii je vnuk skladatele Antonína Dvořáka. Rada si neví rady s vláčkem, ve hře je i jeho prodej Rada si neví rady s vláčkem, ve hře je i jeho prodej Provoz vláčku stojí podle analýzy městský rozpočet zhruba 600 tisíc korun ročně. Příbramské gymnastky jsou první v republice Příbramské gymnastky jsou první v republice Děvčata získala třetí vítězství v řadě. Oxygen si zajistil nominaci na mistrovství Evropy a světa Oxygen si zajistil nominaci na mistrovství Evropy a světa Závody se konaly o tomto víkendu v Brně. Na jarních Kačerech vystoupí UDG a Voxel Na jarních Kačerech vystoupí UDG a Voxel UDG a Voxel na Kačerech zakončí své jarní společné turné. Příbramští cyklisté o víkendu závodili v Rakousku Příbramští cyklisté o víkendu závodili v Rakousku Muži tento víkend závodili kvůli zdravotním problémům v omezeném počtu. 
V květnu se můžete zúčastnit další férové snídaně V květnu se můžete zúčastnit další férové snídaně Akce se uskuteční 9. května ve svatohorském sadu. V kulturním domě padaly tvrdé údery V kulturním domě padaly tvrdé údery V Příbrami se konala Národní liga v boxu. FOTOGALERIE Hájovský rozhodl o výhře Příbrami Hájovský rozhodl o výhře Příbrami Budějovická obranná tvrz odolávala první poločas až do zlomové branky, kterou dosáhl … Na dnešní boxerskou ligu přijede i olympionik Rudolf Kraj Na dnešní boxerskou ligu přijede i olympionik Rudolf Kraj Portál pribram.cz je mediálním partnerem této akce. Město zažádá o dotace pro dobrovolné hasiče Město zažádá o dotace pro dobrovolné hasiče Výše dotace je 91 procent. Příbramské divadlo uvede komedii Tajemný hrad v Karpatech (VIDEO) Příbramské divadlo uvede komedii Tajemný hrad v Karpatech (VIDEO) Představení je určeno pro malou scénu. Přijďte si do galerie zahrát retro videohry Přijďte si do galerie zahrát retro videohry K vidění budou i první modely notebooků a další exponáty. Hostem dnešního chatu byla právnička Martina Bártová Hostem dnešního chatu byla právnička Martina Bártová Většina dotazů směřovala k reklamacím a tzv. „šmejdům“. V sobotu se v Příbrami uskuteční národní liga v boxu V sobotu se v Příbrami uskuteční národní liga v boxu Akci moderuje Robert Rosenberg. Sokolové připravují benefici pro Ondru Vanera Sokolové připravují benefici pro Ondru Vanera Ondřej byl několik měsíců v kómatu.
Start Českého poháru a Jarní cena Fany Gastro Start Českého poháru a Jarní cena Fany Gastro Přinášíme výsledky víkendových závodů. Televize v televizi o sportu Televize v televizi o sportu Seminář se tentokrát zabýval sportem. FOTOGALERIE Chcete poradit se „šmejdy“? Čas máte jen do čtvrtka Chcete poradit se „šmejdy“? Čas máte jen do čtvrtka Advokátka Martina Bártová bude již ve čtvrtek hostem našeho dalšího chatu. Knihovna vydala při výročí narození Drdy sbírku fejetonů Knihovna vydala při výročí narození Drdy sbírku fejetonů Cena knihy je 169 Kč. Velikonoční pondělí patří mužům, kteří vyplácejí ženy pomlázkou Velikonoční pondělí patří mužům, kteří vyplácejí ženy pomlázkou Cílem šlehání nemá být způsobení bolesti, ale vyjádření zájmu o ženu či … Na Monínci se kvůli špatným podmínkám jen sáňkuje a bobuje Na Monínci se kvůli špatným podmínkám jen sáňkuje a bobuje Lyžařská sezona začala letos se zpožděním. Moderním pětibojařům začíná sezona Moderním pětibojařům začíná sezona O klubu moderního pětiboje píše Michael Kvasnica. S novou posilou v brance Příbram remizovala s Jihlavou S novou posilou v brance Příbram remizovala s Jihlavou Premiérovým gólem Jana Suchana domácí v utkání proti Jihlavě získali pouze bod za … Svatohorské gymnázium sbírá víčka pro Jakuba, přidejte se Svatohorské gymnázium sbírá víčka pro Jakuba, přidejte se Výtěžek pomůže zaplatit hipoterapii. V Čenkově jsou opět vystaveny figurky, tentokrát s tématem Velikonoc (VIDEO) V Čenkově jsou opět vystaveny figurky, tentokrát s tématem Velikonoc (VIDEO) Postavy zde budou až do 12. dubna.
Zítra se ve Volenicích pojede závod Českého poháru mládeže Zítra se ve Volenicích pojede závod Českého poháru mládeže Závod pořádá CK Příbram. Před sto lety se narodil spisovatel Jan Drda Před sto lety se narodil spisovatel Jan Drda Drda je příbramský rodák. Vystudoval i zdejší gymnázium. Zítřkem začíná sezona bleších trhů Zítřkem začíná sezona bleších trhů Akce je naplánována od 8 do 15 hodin. Duben v knihovně bude plný zajímavých přednášek Duben v knihovně bude plný zajímavých přednášek Akce proběhnou v hlavní budově Knihovny Jana Drdy (nám. T. G. Masaryka 156). Děti budou malovat svou školu, mohou vyhrát mnoho zajímavých cen Děti budou malovat svou školu, mohou vyhrát mnoho zajímavých cen Hlavním partnerem soutěže je společnost Babypoint. V areálu Nového rybníka vyroste obchodní centrum V areálu Nového rybníka vyroste obchodní centrum Na projekt se podařilo získat dotace z EU. Příbramský Oxygen ovládl nominační závody Příbramský Oxygen ovládl nominační závody Děvčata vezou do Příbrami 3 zlaté a jednu stříbrnou medaili. CK Příbram pořádá závod ve Volenicích CK Příbram pořádá závod ve Volenicích Do závodu je přihlášeno i několik zahraničních týmů. Příbramské divadlo připravuje další českou premiéru, půjde o detektivku Příbramské divadlo připravuje další českou premiéru, půjde o detektivku Představení Umění vraždy má premiéru již tento týden. Na gala večeru se s kariérou rozloučil i boxer Daniel Jerling Na gala večeru se s kariérou rozloučil i boxer Daniel Jerling Jerling dostal od organizátorů večera svoji karikaturu.
Příbram bude usilovat o sídlo CHKO Brdy Příbram bude usilovat o sídlo CHKO Brdy Konference probíhala během pátku a soboty. Středočeské zimní areály mají za sebou podprůměrnou sezonu Středočeské zimní areály mají za sebou podprůměrnou sezonu Příbramský Padák zůstal celou sezonu uzavřený. Příbramská Lucie Pudilová zvítězila v zápasu večera Příbramská Lucie Pudilová zvítězila v zápasu večera V galerii si můžete prohlédnout zápasy dalších domácích borců. FOTOGALERIE V Příbrami bude vystavovat malíř František Janula V Příbrami bude vystavovat malíř František Janula Zahájení výstavy se uskuteční ve čtvrtek 2. dubna od 17 hodin. Dnes v noci začne letní čas, hodinky se posunou o hodinu dopředu Dnes v noci začne letní čas, hodinky se posunou o hodinu dopředu U nás byl letní čas zaveden v roce 1915. Včera navštívil Příbram i Karlos „Terminátor“ Vémola Včera navštívil Příbram i Karlos „Terminátor“ Vémola Vémola je prvním Čechem, který zápasil v UFC. FOTOGALERIE GCF: Back in The Fight 4 zná své vítěze GCF: Back in The Fight 4 zná své vítěze Na zápasy se přijel podívat i známý zápasník Karlos Vémola. FOTOGALERIE Divokej Bill vystoupí v letním kině. Chtějí mít vyprodáno Divokej Bill vystoupí v letním kině. Chtějí mít vyprodáno Charitativní koncert pořádá nadace Chci pomoci. Město půjčilo cyklistům přes půl milionu Město půjčilo cyklistům přes půl milionu Pokud by návrh neprošel, na cyklisty by se složili někteří zastupitelé. Ve středních Čechách se už nikde nelyžuje, sezona skončila Ve středních Čechách se už nikde nelyžuje, sezona skončila Na Monínci se bude lyžovat možná ještě o Velikonocích.
Příbram prohrála v Budějovicích a sezona pro ni končí Příbram prohrála v Budějovicích a sezona pro ni končí Konečný stav série je tak 4:1 pro Jihostroj České Budějovice. Bojovníci jsou zvážení, kdo se představí večer v kleci? Bojovníci jsou zvážení, kdo se představí večer v kleci? V galerii si můžete prohlédnout všechny účastníky večerního GCF: Back in the Fight … FOTOGALERIE Oxygen na tuto sobotu přichystal spinningový maraton a chystá další novinky Oxygen na tuto sobotu přichystal spinningový maraton a chystá další novinky Na spinningový maraton je možné se ještě přihlásit. PR Poslední soutěž o 2 lístky na zítřejší gala večer je tu. Poslední soutěž o 2 lístky na zítřejší gala večer je tu. V soutěži jsme rozdali celkem 6 vstupenek. Velikonoce v Pražské ulici a na Václavském náměstí Velikonoce v Pražské ulici a na Václavském náměstí Velikonoční trhy se uskuteční již tuto sobotu od 8 do 13 hodin. Bojovníky Back in the Fight 4 můžete vidět dnes při oficiálním vážení Bojovníky Back in the Fight 4 můžete vidět dnes při oficiálním vážení Gala večer vypukne již zítra v příbramské sportovní hale. Město zruší lezecký trenažér, nebyl o něj zájem Město zruší lezecký trenažér, nebyl o něj zájem Lezecká stěna se neotevřela ani v loňském roce Drobečky z perníku slaví 200. reprízu (VIDEO) Drobečky z perníku slaví 200. reprízu (VIDEO) Hlavní postavu ztvárňuje herečka Simona Stašová. Dobrovolníci budou 18. dubna uklízet Příbram Dobrovolníci budou 18. dubna uklízet Příbram Akce spadá do celostátní iniciativy Ukliďme Česko. Peníze do vrcholového sportu jsou rozděleny Peníze do vrcholového sportu jsou rozděleny Výši prostředků schvalovalo městské zastupitelstvo.
1 2 3 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 103 104 105


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies