13. 6. svátek má Antonín
https://www.szmpb.cz/passport
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6395 článků.
Zobrazeny články: 5521 - 5580
1 2 3 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 105 106 107

Horníci se sešli v Havířově. Za rok se havíři z celé Evropy sjedou do Příbrami Horníci se sešli v Havířově. Za rok se havíři z celé Evropy sjedou do Příbrami Do Havířova vyrazili i zástupci města Příbram. Divadlo vyhlašovala své nejoblíbenější hry a herce (VIDEO) Divadlo vyhlašovala své nejoblíbenější hry a herce (VIDEO) Anketní lístek odevzdaly téměř 2 tisíce diváků. Vítěz Anděla Smack na festivalu Overdose Music Vítěz Anděla Smack na festivalu Overdose Music Portál pribram.cz je mediálním partnerem akce.
Léto můžete trávit i v Oxygenu a za snížené vstupné Léto můžete trávit i v Oxygenu a za snížené vstupné Sportovní klub Oxygen nyní nabízí měsíční členství za 850 Kč. PR Prezident příbramských Bobcats:  Nemůžeme už mít nižší cíle než titul Prezident příbramských Bobcats: Nemůžeme už mít nižší cíle než titul Příbramští Bobcats se předvedou v semifinálovém zápase 4. července na stadionu 1. FK … ROZHOVOR Koho letos uslyšíte na High Jumpu? (PŘEHLED) Koho letos uslyšíte na High Jumpu? (PŘEHLED) Představení hudebního programu na Desperados High Jump 2015. Hurá, jsou tu prázdniny aneb den plný soutěží, zábavy a poučení Hurá, jsou tu prázdniny aneb den plný soutěží, zábavy a poučení Akce se uskuteční v areálu Nového rybníka, vstup je zdarma. Příbramské divadlo se představí na Letní scéně Ungeltu Příbramské divadlo se představí na Letní scéně Ungeltu O prázdninách budou hrát i další pražská divadla. Prokopská pouť nabídne bohatý program i prohlídky muzea za korunu Prokopská pouť nabídne bohatý program i prohlídky muzea za korunu Akce se uskuteční již 5. července. Většina čtenářů mít žádnou dovolenou nebude (ANKETA) Většina čtenářů mít žádnou dovolenou nebude (ANKETA) Ankety se zúčastnily necelé dvě stovky respondentů.
Pohoda Fest letos v rytmu punku a undergroundu Pohoda Fest letos v rytmu punku a undergroundu Návštěvníci se mohou těšit na UDG nebo kontroverzní projekt Sodoma Gomora. ROZHOVOR Workoutový park a revitalizace dvorů může stát až 9 milionů Workoutový park a revitalizace dvorů může stát až 9 milionů Výběrové řízení probíhá až do konce června. Příbramský kadet Vacek dojel v Itálii druhý Příbramský kadet Vacek dojel v Itálii druhý Vacek získal i cenu nejlepšího vrchaře. Voda v v Orlické přehradě stále není vhodná ke koupání Voda v v Orlické přehradě stále není vhodná ke koupání Voda je nevhodná na všech koupacích místech na Orlické přehradě. Policie stále hledá nové kolegy Policie stále hledá nové kolegy Nováčci mohou nastoupit na obvodním oddělení nebo u dopravní policie. Vladimir 518 na festivalu Overdose Music v Milíně Vladimir 518 na festivalu Overdose Music v Milíně Festival do Milína dorazí již příští týden. Farmářské trhy nebudou chybět ani v červnu Farmářské trhy nebudou chybět ani v červnu Regionální produkty můžete nakoupit již tuto sobotu. Od textu až na pódium. Herci zkouší hru skoro dva měsíce Od textu až na pódium. Herci zkouší hru skoro dva měsíce Hra Jak je důležité míti Filipa měla premiéru v minulém týdnu. V bývalém dobříšském kině by se mohlo opět promítat V bývalém dobříšském kině by se mohlo opět promítat Modernizaci prodělá i příbramské kino, které bude brzy promítat ve 3D. Rada neschválila účetní závěrku SZM, problémy pramení z podfinancování Rada neschválila účetní závěrku SZM, problémy pramení z podfinancování SZM bude od září zvyšovat některé ceny.
Příbramské volejbalistky přivezly zlato z turnaje v Teplicích Příbramské volejbalistky přivezly zlato z turnaje v Teplicích Volejbalový tým přijal starosta města Jindřich Vařeka. Příbramští fotbalisté zahájí přípravu příští týden Příbramští fotbalisté zahájí přípravu příští týden Soustředění se bude letos konat v rakouském Kaprunu. Příbramští cyklisté vyrazili závodit na Slovensko Příbramští cyklisté vyrazili závodit na Slovensko Kopcovitá etapa měla 202 kilometrů. Auto už dneska může řídit kdokoliv Auto už dneska může řídit kdokoliv Fotografii nám zaslal jeden z našich pravidelných čtenářů. FOTO PILOXING® Knockout v OXYGENU PILOXING® Knockout v OXYGENU Lekce budou brzy zařazeny do běžného rozvrhu. PR Na Hrách bez hranic v Mníšku bodovaly i obce z Příbramska Na Hrách bez hranic v Mníšku bodovaly i obce z Příbramska Příští rok se hry uskutční v Nové vsi pod Pleší. FOTOGALERIE Záchranáři varují před sezónními úrazy Záchranáři varují před sezónními úrazy Ve slunečných dnech výrazně narůstá počet výjezdů záchranářů kvůli úrazům při … CK Příbram má za sebou další závody CK Příbram má za sebou další závody Věhlasný závod a solidní začátek Martina Boubala. Předprodej na Fialka Fest byl zahájen Předprodej na Fialka Fest byl zahájen Výtěžek festivalu půjde na nízkoprahové centrum Bedna. Petrovice otevírají nový Obecní dům Petrovice otevírají nový Obecní dům Budova původně patřila zemědělskému družstvu.
Ve čtvrtek se chystá další zahradní slavnost Základní umělecké školy na náměstí TGM Ve čtvrtek se chystá další zahradní slavnost Základní umělecké školy na náměstí TGM Největší hvězdou bude kapela Laura a její tygři. Před napouštěním velkého bazénu se poraďte s vodohospodářem Před napouštěním velkého bazénu se poraďte s vodohospodářem Možné je objednat i vodu dovezenou cisternou. Středočeští hygienici nedoporučují koupání v Orlické přehradě Středočeští hygienici nedoporučují koupání v Orlické přehradě Koupání není zakázáno, voda ale podle hygieniků není vhodná ke koupání. Kteří nejlepší skokani letos přijedou na Desperados High Jump? Kteří nejlepší skokani letos přijedou na Desperados High Jump? V Hříměždicích se představí celá světová špička. Petr Větrovský hodnotí minulou sezonu: Naše mládež je nejlepší v republice Petr Větrovský hodnotí minulou sezonu: Naše mládež je nejlepší v republice O uplynulé sezoně, úspěších A týmu, ale i mladších týmech jsme si povídali s Petrem … ROZHOVOR Děvčata z 3.B převzala ceny od společnosti Babypoint Děvčata z 3.B převzala ceny od společnosti Babypoint Dívky se staly vítězkami soutěže Namaluj si svojí školu. FOTOGALERIE Ministři projednají stav příprav Chráněné krajinné oblasti Brdy Ministři projednají stav příprav Chráněné krajinné oblasti Brdy Vojenský újezd by měl být ke konci roku zrušen. Galerie Františka Drtikola Příbram zve na výstavu Sám se skřivany Galerie Františka Drtikola Příbram zve na výstavu Sám se skřivany Výstava bude k vidění od zítřejšího dne. V sobotu se v Mníšku utkají v zábavné soutěži obce regionu V sobotu se v Mníšku utkají v zábavné soutěži obce regionu Letos je přihlášeno 12 týmů. Chystáte se na čtvrteční premiéru? Máme malou ukázku (VIDEO) Chystáte se na čtvrteční premiéru? Máme malou ukázku (VIDEO) Příbramské divadlo nastudovalo hru Jak je důležité míti Filipa.
Sobotní vedra přilákala do bazénu přes čtyři stovky návštěvníků Sobotní vedra přilákala do bazénu přes čtyři stovky návštěvníků Víkend by měl být opět tropický Dobrovolní hasiči se utkali o Čenkovský cvoček (VIDEO) Dobrovolní hasiči se utkali o Čenkovský cvoček (VIDEO) V sobotu panovaly v České republice tropické teploty. Čtenáři příbramské knihovny si zdarma mohou půjčovat elektronické knihy Čtenáři příbramské knihovny si zdarma mohou půjčovat elektronické knihy Přinášíme informaci KJD v Příbrami o jedné z jejich služeb. Na Stalingradě vznikají luxusní byty Na Stalingradě vznikají luxusní byty Budova bývalé policejní služebny byla prodána v loňském roce. Příbramské mažoretky pořádají nábor Příbramské mažoretky pořádají nábor Přinášíme pozvánku k zápisu od příbramských mažoretek. Kdo se představí na Příbramském poháru? Podívejte se na video Kdo se představí na Příbramském poháru? Podívejte se na video Soutěž se uskuteční již 18. července v příbramské sportovní hale. Nový festival, který na Příbramsku nemá obdoby Nový festival, který na Příbramsku nemá obdoby Na festivalu se představí například i známý český rapper Vladimir 518. ROZHOVOR Plavci za sebou mají úspěšný víkend Plavci za sebou mají úspěšný víkend Někteří plavci zaplavili limit na MČR dorostu. V Bukovanech se chystá další Zámecká slavnost V Bukovanech se chystá další Zámecká slavnost Letos vyšel termín na sobotu 13. června. Zítra vrcholí Dvořákův festival, zazní světová premiéra Zítra vrcholí Dvořákův festival, zazní světová premiéra Skladba Hiawatha´s song je inspirována Novosvětskou symfonií.
Venkovní bazén se otevírá již tento pátek Venkovní bazén se otevírá již tento pátek Podle předpovědí by o víkendu měly panovat letní teploty. Nejhezčí školu nakreslily děti na ZŠ v ulici 28. října Nejhezčí školu nakreslily děti na ZŠ v ulici 28. října Ceny od společnosti Babypoint získá prvních pět obrázků. Příbramskému jezdci jen těsně utekl stupeň vítězů Příbramskému jezdci jen těsně utekl stupeň vítězů O pořadí etapového závodu rozhodovaly vteřiny. Příbramští Bobcats poprvé v historii porazili Black Panthers Příbramští Bobcats poprvé v historii porazili Black Panthers Pražský tým prohrál poprvé po dvou letech. Příbram si připomněla 123. výročí březohorské důlní katastrofy Příbram si připomněla 123. výročí březohorské důlní katastrofy Pietní akt se uskutečnil včera odpoledne. High Jump 2015: Skvělá zábava až do rána a vrcholné sportovní výkony High Jump 2015: Skvělá zábava až do rána a vrcholné sportovní výkony Portál pribram.cz je hlavním mediálním partnerem letošního High Jumpu. Příbram prohrála v Plzni a skončila pátá Příbram prohrála v Plzni a skončila pátá První poločas žila naděje příbramského týmu na výhru v Plzni. Vlastní chyby nás však … Město nabízí rekreaci na Zadově Město nabízí rekreaci na Zadově V minulosti město přemýšlelo o prodeji chaty Granit. Časovku na Lidicích vyhrál Okrouhlický Časovku na Lidicích vyhrál Okrouhlický Jedná se o nejstarší český závod. Mezinárodní Mistrovství České Republiky v Rallycrossu v Sedlčanech Mezinárodní Mistrovství České Republiky v Rallycrossu v Sedlčanech Závody se konají v neděli 31. května.
1 2 3 ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 105 106 107


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies