26. 2. svátek má Dorota
Nobelia
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6220 článků.
Zobrazeny články: 5281 - 5340
1 2 3 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 102 103 104

Další farmářské trhy budou v půlce srpna, frekvence se zatím nezvýší Další farmářské trhy budou v půlce srpna, frekvence se zatím nezvýší Mnoho lidí by si přálo častější konání trhů v Příbrami. Jednou z hvězd letošních Kačerů budou Pipes and Pints Jednou z hvězd letošních Kačerů budou Pipes and Pints Kačeři se letos uskuteční předposlední víkend v srpnu. Volejbalisté budou mít novou smlouvu, už nebudou mít v podnájmu občerstvení Volejbalisté budou mít novou smlouvu, už nebudou mít v podnájmu občerstvení Změny ve smlouvě se týkají i reklamních ploch na štítu budovy.
Město Dobříš vydalo interaktivní mapu města Město Dobříš vydalo interaktivní mapu města Na mapě lze najít různé body zájmu a městské instituce. Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž Zimní stadion má novou plochu a mantinely, Novák oblázkovou pláž SZM nově nabízí také možnost ubytování v hotelu v Aquaparku. Příbramští betlémáři vystavují na dole Řimbaba Příbramští betlémáři vystavují na dole Řimbaba Výstava má zatím pouze dvě místnosti. Fialka Fest pomohl příbramské Bedně Fialka Fest pomohl příbramské Bedně I když během dopoledne pršelo, odpoledne bylo příjemné letní počasí. FOTOGALERIE Příbram na startu ligy podlehla silnému Jablonci Příbram na startu ligy podlehla silnému Jablonci Za domácí se trefil Pilík a Bednář. Fialka Fest nabízí akci 3+1 zdarma Fialka Fest nabízí akci 3+1 zdarma Festival začíná již dnes odpoledne. Na hřišti pod Svatou Horou jsou nová pítka Na hřišti pod Svatou Horou jsou nová pítka Město navíc hledá brigádníky na dozor a úklid.
Kvalita vody ve středočeských koupalištích je většinou dobrá Kvalita vody ve středočeských koupalištích je většinou dobrá Voda na Orlíku se nějak výrazně nezměnila. Highjump startuje již za týden. Jaký nabídne doprovodný program? Highjump startuje již za týden. Jaký nabídne doprovodný program? Hříměždický Highjump rozhodně není jen o skocích do vody. O víkendu vzniknou v Petrovicích sochy s tématem Jakuba Krčína O víkendu vzniknou v Petrovicích sochy s tématem Jakuba Krčína Připraven bude i doprovodný program. Příbramské divadlo hrálo Baladu pro banditu na hradu Loket (VIDEO) Příbramské divadlo hrálo Baladu pro banditu na hradu Loket (VIDEO) Na nádvoří hradu se zatím uskutečnilo jen několik koncertů. Na Highjumpu bude k vidění i flyboarding (VIDEO) Na Highjumpu bude k vidění i flyboarding (VIDEO) Pod článkem najdete i video s názornou ukázkou flyboardingu. Příbram vstoupí do nové sezony v pozměněné sestavě Příbram vstoupí do nové sezony v pozměněné sestavě Trenérem A týmu zůstává Pavel Tobiáš. Lucie Leišová zítra vyráží na Vltavu, denně uplave 18km Lucie Leišová zítra vyráží na Vltavu, denně uplave 18km Na příbramskou plavkyni čeká cesta z Českých Budějovic do Prahy. Příbramský Boubal druhý v Berlíně Příbramský Boubal druhý v Berlíně CK Příbram má za sebou další závodní víkend. Fialka Fest již tuto sobotu. Kdo kdy vystoupí? Fialka Fest již tuto sobotu. Kdo kdy vystoupí? Výtěžek z festivalu půjde letos na nízkoprahové centrum Bedna. Příbramští Bobcats zůstali opět druzí Příbramští Bobcats zůstali opět druzí Ve finále se střetli stejní soupeři jako v minulé sezoně.
V sobotu se do Příbrami sjeli siláci i ze Slovenska V sobotu se do Příbrami sjeli siláci i ze Slovenska Na závodech nechyběla většina české špičky. FOTOGALERIE O Gotta je zájem, včera se prodalo několik stovek lístků O Gotta je zájem, včera se prodalo několik stovek lístků Karlu Gottovi bylo nedávno 76 let. Siláci se v Příbrami představí již zítra Siláci se v Příbrami představí již zítra Vstupné na akci je zdarma. Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích je dobrá Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích je dobrá Čechy čeká opět další tropický víkend s teplotami kolem 30 stupňů Celsia. Návštěvníkům galerie se nejvíc líbí fotografie Jiřího Jirouška Návštěvníkům galerie se nejvíc líbí fotografie Jiřího Jirouška Autor obsadil tři první příčky. Rally Bohemia pohledem Jana Černého Rally Bohemia pohledem Jana Černého Černý skončil po úvodních problémech na osmém místě absolutně. Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí Hotel U Města Příbrami projde kompletní rekonstrukcí V horním patře vznikne restaurace s venkovní terasou. FOTOGALERIE Sedlčany budou pořádat Mezinárodní mistrovství ČR v rallycrossu Sedlčany budou pořádat Mezinárodní mistrovství ČR v rallycrossu Jedná se o jeden z nejvýznamnějších závodů rallycrossové sezony. Mladý cyklista Vacek vyhrál v Itálii Mladý cyklista Vacek vyhrál v Itálii Karel Vacek byl nejlepší ze 130 jezdců, kteří vyrazili na start. Skaleckou pouť v Mníšku zahájí příbramská Ginevra Skaleckou pouť v Mníšku zahájí příbramská Ginevra Uvnitř článku najdete i krátký rozhovor s Václavem Plecitým.
Vstupenky na Gotta začínají na 490 Kč Vstupenky na Gotta začínají na 490 Kč Předprodej bude tento pátek od 18 hodin v prodejně Dami Buble Tea. Příbramský pohár se blíží, siláci budou závodit již tuto sobotu (VIDEO) Příbramský pohár se blíží, siláci budou závodit již tuto sobotu (VIDEO) Vstupné na akci pro diváky je zdarma. Gymnázium pod Svatou Horou vystavuje v nemocnici Gymnázium pod Svatou Horou vystavuje v nemocnici Výstava se nachází přímo v prostorách nemocnice. Policisté přednáší na dětských táborech Policisté přednáší na dětských táborech Děti se seznámily i s kriminalistickými postupy. Černý s Černohorským připraveni na Rally Bohemia Černý s Černohorským připraveni na Rally Bohemia MOGUL Racing team již netrpělivě očekává start Rally Bohemia, kde se postaví na start … Gott, Janů a Lounová rozproudí v říjnu příbramskou halu Gott, Janů a Lounová rozproudí v říjnu příbramskou halu Poslední příbramský koncert Karla Gotta byl beznadějně vyprodán. V letním kině vystoupí Keks a Martin Maxa V letním kině vystoupí Keks a Martin Maxa Před koncerty zahraje pro celou rodinu Divadélko Romaneto. A zase ty slevy... A zase ty slevy... Fotografie jsou pořízené v době, kdy se supermarket otevíral. FOTOGALERIE Beachvolejbalový turnaj Smash se vrací, už příští víkend na Trhovkách Beachvolejbalový turnaj Smash se vrací, už příští víkend na Trhovkách Turnaj má historii již od roku 1999. Místostarosta Švenda k Rally Příbram: Není v silách města krýt většinu rozpočtu této soutěže Místostarosta Švenda k Rally Příbram: Není v silách města krýt většinu rozpočtu této soutěže Přinášíme reakci Václava Švendy (TOP 09) na vyjádření organizátorů Rally … NÁZOR
Pět důvodů, proč dorazit na Desperados Highjump Pět důvodů, proč dorazit na Desperados Highjump Máte i jiný důvod? Napište ho do komentářů pod článkem. V sobotu bylo na bazénu 850 lidí V sobotu bylo na bazénu 850 lidí Bouře polámala větve v areálu Nového rybníka. Prokopská pouť letos připomněla výročí dosažení 1.000 m hloubky dolu Vojtěch Prokopská pouť letos připomněla výročí dosažení 1.000 m hloubky dolu Vojtěch Současně s Prokopskou poutí se v areálu Nového rybníka konal první ročník Humor … Prokopskou pouť i Humor Fest poznamenaly vysoké teploty Prokopskou pouť i Humor Fest poznamenaly vysoké teploty Na Humor Fest mnoho návštěvníků nedorazilo. FOTO U Příbrami vyrostla motokárová dráha, dnes se otevírá U Příbrami vyrostla motokárová dráha, dnes se otevírá Dráha bude otevřená denně od 10 do 21 hodin. Příbramští gymnazisté opět hráli v severním Německu Příbramští gymnazisté opět hráli v severním Německu O výletu příbramských hudebníků píše Josef Fryš. FOTOGALERIE Voda ve středočeských koupalištích je dobrá, kromě Orlíku Voda ve středočeských koupalištích je dobrá, kromě Orlíku Sinice mohou způsobit některé zdravotní problémy. Tropický víkend láká do bazénu, Nový rybník bude veřejnosti uzavřen Tropický víkend láká do bazénu, Nový rybník bude veřejnosti uzavřen V areálu Nového rybníka se koná první ročník Humor festu. Sezónu na Podskalí zahájí záchranáři Sezónu na Podskalí zahájí záchranáři Vstup na akci i divadelní představení je zdarma. Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici K nehodě došlo v sobotu ve věži toboganu.
Humor fest se uskuteční již tento víkend Humor fest se uskuteční již tento víkend Akci podpořilo i město Příbram. Chcete zkusit triatlon? 1. srpna bude jeden v Podlesí Chcete zkusit triatlon? 1. srpna bude jeden v Podlesí Jedná se již o 7. ročník Xterra triatlon Brdonoš Podlesí. Zámek v Hluboši opět přilákal filmaře Zámek v Hluboši opět přilákal filmaře Uvnitř článku najdete i krátký rozhovor s produkční natáčeného seriálu. Organizátoři rally: Podporu nám odmítlo několik sponzorů i nové vedení radnice Organizátoři rally: Podporu nám odmítlo několik sponzorů i nové vedení radnice Letošní Rally Příbram se určitě nepojede. NÁZOR Deštivý závod přinesl sedmé místo příbramskému Hebíkovi Deštivý závod přinesl sedmé místo příbramskému Hebíkovi Propršený 200km závod se 180 startujícími včetně profesionálů z world tour … Za Příbram bude hrát Jan Rezek Za Příbram bude hrát Jan Rezek Bývalý reprezentant se včera stal hráčem 1.FK Příbram a připojuje se do letní přípravy … V Žilině se jela časovka, Příbram má čtvrté místo V Žilině se jela časovka, Příbram má čtvrté místo Tomáš Okrouhlický skončil na čtvrtém místě a skončil nejlépe z neprofesionálních … Prokopská pouť bude již tuto neděli Prokopská pouť bude již tuto neděli Současně bude ve městě probíhat i první ročník Humorfestu v areálu Nového … Mladá příbramská judistka vyhrála na turnaji v Grazu Mladá příbramská judistka vyhrála na turnaji v Grazu V článku se dozvíte i o dalších úspěších příbramské výpravy. Svatohorští gymnazisté zinscenovali Erbenovu Kytici Svatohorští gymnazisté zinscenovali Erbenovu Kytici Gymnazisté obsadí obě scény příbramského divadla.
1 2 3 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... 102 103 104


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies