25. 4. svátek má Marek
PB | Realitní

Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6313 článků.
Zobrazeny články: 5101 - 5160
1 2 3 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 104 105 106

Ředitel rádia Blaník: Zahájení v Příbrami bylo naší srdeční záležitostí Ředitel rádia Blaník: Zahájení v Příbrami bylo naší srdeční záležitostí Rádio bude nárokovat pouze skutečně vynaložené náklady, kterým se již nedalo … Náměstí se připravuje na zahájení adventu Náměstí se připravuje na zahájení adventu Ohňostroj by měl začít v 18:30. FOTOGALERIE Běžci pozor. V sobotu proběhne vyhlášení Brdského poháru Běžci pozor. V sobotu proběhne vyhlášení Brdského poháru Po vyhlášení vítězů proběhne společenský program.
Elektro Kačeři představí v listopadu dvě DJ legendy Elektro Kačeři představí v listopadu dvě DJ legendy Akce se koná již tuto sobotu v Březnici. Středočeská města připravují na advent tradiční akce i novinky Středočeská města připravují na advent tradiční akce i novinky Města se liší především datem, kdy vítají advent. Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Představení navštívily desítky diváků. FOTOGALERIE 800. výročí města: Kulturní akce nebo příbramský půlmaraton 800. výročí města: Kulturní akce nebo příbramský půlmaraton Na výročí se budou podílet i příspěvkové organizace. Hokejisté pokořili český rekord a vybrali 3 tisíce pro dětský domov Hokejisté pokořili český rekord a vybrali 3 tisíce pro dětský domov Utkání trvala dohromady 24 hodin. První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy O akcích příbramského gymnázia píše pedagog Josef Fryš. FOTOGALERIE Volejbalisté Příbrami si připsali pátou prohru v sezóně Volejbalisté Příbrami si připsali pátou prohru v sezóně Příbram je prozatím na desáté příčce. FOTOGALERIE
Příbram nestačila na Zlín a v tabulce je desátá Příbram nestačila na Zlín a v tabulce je desátá V domácím utkání po reprezentační přestávce nestačila Příbram na nováčka ze Zlína a … Na dobříšském zámku vznikne nová expozice pro děti Na dobříšském zámku vznikne nová expozice pro děti Expozice vznikne ve spolupráci s městem Dobříš a majiteli zámku. Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu Přes zimu jsou uzavřeny i venkovní sportovní areály. Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem K dispozici budou dětské knihy za výhodné ceny. Zakladatelka Fit senior se stala Ženou roku 2015 Zakladatelka Fit senior se stala Ženou roku 2015 Ocenění udílel časopis Žena a život. Co s víkendem? Farmářské trhy, Noc divadel nebo sportovní utkání Co s víkendem? Farmářské trhy, Noc divadel nebo sportovní utkání Pokud ještě váháte, co podniknete o tomto víkendu, máme pro vás několik tipů. Rekonstrukce Svaté Hory v Příbrami se asi o měsíc prodlouží Rekonstrukce Svaté Hory v Příbrami se asi o měsíc prodlouží Půlnoční mše svatá na Štědrý den se bude konat již v bazilice Svaté Hory. Auto Příbram: Hlasovat můžete až do konce listopadu Auto Příbram: Hlasovat můžete až do konce listopadu Ceny jsou připraveny i pro hlasující. Foto dne: Vánoční stromek už je na náměstí, rozsvítí se za týden Foto dne: Vánoční stromek už je na náměstí, rozsvítí se za týden Na usazení stromku je jako vždy potřeba i jeřáb. FOTO Dobříš na Příbramsku znovu otevře zimní stadion Dobříš na Příbramsku znovu otevře zimní stadion Bruslit by se mohlo začít ještě v listopadu.
V Příbrami se pokusí o zápis do knihy rekordů V Příbrami se pokusí o zápis do knihy rekordů Vstupné na akci je dobrovolné. Výtěžek půjde na Dětský dům Pepa. Advent v Příbrami bude zahájen již příští čtvrtek (PROGRAM) Advent v Příbrami bude zahájen již příští čtvrtek (PROGRAM) Řidiči se musí připravit na řadu dopravních omezení. Příbramská Noc divadel pomůže již po třetí Příbramská Noc divadel pomůže již po třetí Noc divadel se uskuteční již tuto sobotu. Město prodá lezecký trenažér největší nabídce Město prodá lezecký trenažér největší nabídce Zájemce si musí stěnu sám odvézt. Prosinec v knihovně: Vánoční koncert Chairé nebo přednáška o betlémech Prosinec v knihovně: Vánoční koncert Chairé nebo přednáška o betlémech Přinášíme program příbramské knihovny na poslední měsíc roku 2015. MČR v mrtvém tahu přineslo několik nových rekordů MČR v mrtvém tahu přineslo několik nových rekordů Soutěž se v Příbrami uskutečnila během této soboty. FOTOGALERIE Oslavy 800. výročí města potrvají celý rok, nabídnou desítky akcí Oslavy 800. výročí města potrvají celý rok, nabídnou desítky akcí Vše by mělo začít rozsvícením loga na náměstí. Kontinentální tým pro příští sezonu se sešel na Šumavě Kontinentální tým pro příští sezonu se sešel na Šumavě Ve složení týmů CK Příbram došlo k několika změnám. Památník Vojna můžete navštívit i ve státní svátek Památník Vojna můžete navštívit i ve státní svátek V úterý 17. listopadu bude otevřeno od 9 do 16 hodin. Příbram prohrála v Brně a spadla na deváté místo Příbram prohrála v Brně a spadla na deváté místo Kocouři v Brně neuhráli ani jeden set.
Už jste slyšeli o CrossFitu? Přijďte si ho v úterý zdarma vyzkoušet Už jste slyšeli o CrossFitu? Přijďte si ho v úterý zdarma vyzkoušet Ukázková lekce se uskuteční v úterý v 18 hodin ve sportovním klubu Oxygen. Příbram utrpěla potupnou porážku a v poháru končí Příbram utrpěla potupnou porážku a v poháru končí Špatný výkon v odvetě stál za včerejší porážkou v odvetě MOL Cupu. Svatá Hora mění barvu. Jak se vám líbí? Svatá Hora mění barvu. Jak se vám líbí? Nový odstín byl vybrán na základě restaurátorských průzkumů. FOTOGALERIE Lampionového průvodu se opět zúčastnily stovky lidí Lampionového průvodu se opět zúčastnily stovky lidí I díky teplému počasí byla letos velmi vysoká účast. FOTOGALERIE Lampiónový průvod za svatým Martinem vyrazí už dnes v 17 hodin Lampiónový průvod za svatým Martinem vyrazí už dnes v 17 hodin Spolek Prokop chystá i další akci, kterou je Hornický Mikuláš. Portál pribram.cz včera zaznamenal návštěvu s číslem 4 444 444 Portál pribram.cz včera zaznamenal návštěvu s číslem 4 444 444 Průměrná denní návštěva se aktuálně pohybuje kolem 3.500 unikátních … Láska – Pouto – Květina – Malý princ na Gymnáziu pod Svatou Horou Láska – Pouto – Květina – Malý princ na Gymnáziu pod Svatou Horou Představení je možné zhlédnout v některé z repríz. Jak vypadá prostranství před gymnáziem? Podívejte se sami Jak vypadá prostranství před gymnáziem? Podívejte se sami Prostory prošly v minulých měsících výraznou rekonstrukcí. FOTOGALERIE Mezi siláky se v sobotu představí i Jiří Tkadlčík Mezi siláky se v sobotu představí i Jiří Tkadlčík Akce se koná 14. listopadu v příbramské sportovní hale a vstupné na ni je zdarma. Otto Hejnic představí svůj nový román v Knihovně Jana Drdy Otto Hejnic představí svůj nový román v Knihovně Jana Drdy Akce proběhne zítra od 18 hodin.
Kalník na Novém rybníku byl vyčištěn Kalník na Novém rybníku byl vyčištěn S pracemi pomáhali dobrovolní hasiči. Hlasování spuštěno. Jaký vůz se stane vítězem? Hlasování spuštěno. Jaký vůz se stane vítězem? Svoje hlasy můžete odevzdat až do 22. listopadu. Středočeské zimní areály mají dostatek vody pro zasněžování Středočeské zimní areály mají dostatek vody pro zasněžování Areál Padák v Příbrami se letos otevírat nebude. Lanový park u Q-klubu zůstává stále zavřený Lanový park u Q-klubu zůstává stále zavřený Děti mohou využívat ostatní herní prvky a stroje. Příbram doma porazila Ústí a získala 3 body Příbram doma porazila Ústí a získala 3 body Kocouři jsou aktuálně na osmé příčce. Vánoční jarmark na Waldorfu bude 28. listopadu Vánoční jarmark na Waldorfu bude 28. listopadu Jarmark bude probíhat od 10 do 16 hodin. V galerii je k vidění doslova pohádková výstava V galerii je k vidění doslova pohádková výstava Jednotné vstupné činí 30 Kč. Na zahájení adventu vystoupí Helena Vondráčková nebo Argema Na zahájení adventu vystoupí Helena Vondráčková nebo Argema Chybět nebude ani tradiční ohňostroj. AKTUALIZOVÁNO Zalezlíci v neděli zahrají pohádku Míček Flíček Zalezlíci v neděli zahrají pohádku Míček Flíček Zalezlíci jsou loutkoherecká skupina. Radnice navrhuje zrušit jednotku dobrovolných hasičů Příbram 1, prý je nadbytečná Radnice navrhuje zrušit jednotku dobrovolných hasičů Příbram 1, prý je nadbytečná Zrušením jednotky by se podařilo ušetřit stovky tisíc korun ročně.
Hostem dnešního chatu byla ředitelka OHK Irena Karpíšková Hostem dnešního chatu byla ředitelka OHK Irena Karpíšková Chat probíhal dnes od 9 hodin. Naučné stezky v CHKO Brdy by měly být vyznačeny v červnu Naučné stezky v CHKO Brdy by měly být vyznačeny v červnu CHKO Brdy by mělo personálně zajišťovat 7 osob. Oxygen oslaví 12. narozeniny, cvičení můžete vyzkoušet zdarma Oxygen oslaví 12. narozeniny, cvičení můžete vyzkoušet zdarma Během dne budou k vyzkoušení i studiové lekce. Nový rybník se už nyní připravuje na další sezónu Nový rybník se už nyní připravuje na další sezónu Celý areál by se v budoucnu měl stát součástí zelené páteře města. ČRo Plus nově vysílá na VKV na většině území Česka ČRo Plus nově vysílá na VKV na většině území Česka V Příbrami můžete stanici naladit na frekvenci 103,6 FM. Ode dneška jde do prodeje divadelní předplatné (VIDEO) Ode dneška jde do prodeje divadelní předplatné (VIDEO) Herci jako vždy natočili video upoutávku. VIDEO Dnes jsme spustili nové dopravní info Dnes jsme spustili nové dopravní info Jen dnes dopoledne jsme vás informovali o dvou dopravních nehodách. Dívky z Oxygenu se připravují na vrchol sezony, prozatím přivezly tituly z MČR Dívky z Oxygenu se připravují na vrchol sezony, prozatím přivezly tituly z MČR Přinášíme rozhovor s Lucií a Danielou Chlebnovou ze sportovního klubu Oxygen. ROZHOVOR Příbram pokazila zápas na palubovce Jihostroje Příbram pokazila zápas na palubovce Jihostroje Kocouři nedokázali ani v jednom setu uhrát více než 19 bodů. V listopadu se můžete těšit na cyklus Cestujeme s krajany V listopadu se můžete těšit na cyklus Cestujeme s krajany Besedy se promítají v Galerii Františka Drtikola v Příbrami.
1 2 3 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 104 105 106


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies