19. 5. svátek má Ivo
https://szm.pb.cz/akce/den-deti-na-novaku/

Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6349 článků.
Zobrazeny články: 5101 - 5160
1 2 3 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 104 105 106

Vánoce jsou v divadle již dnes Vánoce jsou v divadle již dnes Program začíná v 10 a končí v 17 hodin. Peugeot 308 GT byl dnes slavnostně vyhlášen vítězem Příbramského auta roku 2015 Peugeot 308 GT byl dnes slavnostně vyhlášen vítězem Příbramského auta roku 2015 Jeden z hlasujících si tohoto sportovního vozu bude užívat celý týden. FOTOGALERIE Hygiena pokutovala Bistro Asia Kim v Březnici Hygiena pokutovala Bistro Asia Kim v Březnici V provozovně byla zanedbána hygiena. FOTOGALERIE
Město stále řeší lanový park, další posudky vyjdou na 160 tisíc Město stále řeší lanový park, další posudky vyjdou na 160 tisíc Lanové centrum v klidové zóně doposud nebylo otevřeno. V Cowárně zítra proběhne beseda s freelancerem Marianem Kadlecem V Cowárně zítra proběhne beseda s freelancerem Marianem Kadlecem Místa je třeba rezervovat. 3D kina se Příbramáci dočkají nejspíš v průběhu jara 3D kina se Příbramáci dočkají nejspíš v průběhu jara Doba samotné realizace bude činit zhruba 2 měsíce. Hygiena si došlápla na Restauraci U Šaška Hygiena si došlápla na Restauraci U Šaška Opakovanou kontrolou bylo zjištěno, že všechny nedostatky byly napraveny. FOTOGALERIE Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Do Příbrami na jaře dorazí kontroverzní protidrogový vlak Vlak by měl na nádraží zastavit v průběhu března. Oxygen veze z Martiniku tři sady medailí Oxygen veze z Martiniku tři sady medailí Česká republika na závodech v Martiniku dominovala a celkem si odtud odvezla 33 sad … Cizinecká policie „zasahovala“ v přestrojení Cizinecká policie „zasahovala“ v přestrojení Policisté v přestrojení navštívili hned dvě školky.
Příbram předvedla pětisetovou bitvu s dobrým koncem Příbram předvedla pětisetovou bitvu s dobrým koncem Utkání se konalo před televizními kamerami. FOTOGALERIE Stříbrnou i zlatou neděli budou v Příbrami adventní trhy Stříbrnou i zlatou neděli budou v Příbrami adventní trhy Stánky budou umístěné na Václavském náměstí nad Pražskou ulicí. Od zítra můžete navštívit Vánoce v hornickém domku Od zítra můžete navštívit Vánoce v hornickém domku Vstupné je 20 Kč na osobu. Příbram v posledním letošním zápase přehrála Olomouc 3:0 Příbram v posledním letošním zápase přehrála Olomouc 3:0 Příbrami se povedlo ukončit sérii nepovedených utkání a díky třem brankám z druhého … ČRo do konce roku spustí čtyři nové VKV FM vysílače ČRo do konce roku spustí čtyři nové VKV FM vysílače Již 8. prosince bude spuštěn nový vysílač i v Příbrami. V pondělí vystoupí v příbramské knihovně soubor Chairé V pondělí vystoupí v příbramské knihovně soubor Chairé Vstupné na koncert je 50 Kč. První mikulášská nadílka přilákala přes 600 lidí První mikulášská nadílka přilákala přes 600 lidí Na akci vystupovala i Dáda Patrasová. V nemocnici zazněly koledy i Jiří Suchý V nemocnici zazněly koledy i Jiří Suchý Další dva adventní koncerty se uskuteční v průběhu prosince. Portál pribram.cz v listopadu zaznamenal rekordní návštěvnost Portál pribram.cz v listopadu zaznamenal rekordní návštěvnost Letošní listopad byl nejnavštěvovanější měsíc v celé historii portálu. V Dobříši otevřeli nový vědecko-technický park V Dobříši otevřeli nový vědecko-technický park Areál je energeticky nezávislý.
V Čenkově bude opět betlém ze sena V Čenkově bude opět betlém ze sena Betlém můžete navštívit již 5. prosince. VIDEO Fontána na TGM by mohla letos hrát koledy Fontána na TGM by mohla letos hrát koledy Fontánu spravují příbramské technické služby. Příbramské nakladatelství Amenius vydává novou knihu pro děti Příbramské nakladatelství Amenius vydává novou knihu pro děti Autorem knihy je Jindřich František Bobák. Letos na náměstí kromě stromku září i kašna Letos na náměstí kromě stromku září i kašna Jak se vám novinka líbí? FOTOGALERIE Základní škola v ulici 28. října zve na vánoční tvoření Základní škola v ulici 28. října zve na vánoční tvoření Výtěžek z akce poslouží jako příspěvek pro nadaci Kapka naděje. Václav Neckář vystoupí v lednu v Příbrami Václav Neckář vystoupí v lednu v Příbrami Vstupenky jsou již v prodeji. Koncert proběhne v Divadle A. Dvořáka v Příbrami. Judisté z Příbrami reprezentovali na Přeboru ČR Judisté z Příbrami reprezentovali na Přeboru ČR Judo Příbram se celkově jako oddíl na Přeboru ČR umístilo na 2. místě. Výstava betlémů v příbramské galerii bude mít vernisáž již tento čtvrtek Výstava betlémů v příbramské galerii bude mít vernisáž již tento čtvrtek Vstupné na výstavu je stanoveno na 20 Kč, důchodci a děti platí polovinu. Kocouři vyhráli v pěti setech a získali 2 body Kocouři vyhráli v pěti setech a získali 2 body Příbram se výhrou posunula na deváté místo. Příbram prohrála na Slávii těsně 1:2 Příbram prohrála na Slávii těsně 1:2 První ligová branka Josefa Diviška přinesla pouze snížení v utkání na půdě Slavie …
V Příbrami se otevřel prostor pro práci a nápady V Příbrami se otevřel prostor pro práci a nápady Cowárnu můžete vyzkoušet první dny zdarma. Lazsko přivítá advent dnes v 18 hodin Lazsko přivítá advent dnes v 18 hodin Těšit se můžete i na kulturní program. Příbramskou zápasnici Pudilovou večer čeká zápas kariéry Příbramskou zápasnici Pudilovou večer čeká zápas kariéry Pudilová se ve Švédsku utká s domácí hvězdou Linou Akhtar Länsberg. Od ledna se turistům otevře 30 procent vojenského prostoru Brdy Od ledna se turistům otevře 30 procent vojenského prostoru Brdy U Obecnice by se mohlo vybudovat záchytné parkoviště. Hornické muzeum připravilo adventní koncert Hornické muzeum připravilo adventní koncert Koncert se uskuteční v sobotu od 18 hodin v v šachetní budově dolu Vojtěch. Cyklisté žádali o prodloužení splatnosti půjčky, to zastupitelé odmítli Cyklisté žádali o prodloužení splatnosti půjčky, to zastupitelé odmítli Zastupitelé v minulosti klubu půjčili více než půl milionu. Ředitel rádia Blaník: Zahájení v Příbrami bylo naší srdeční záležitostí Ředitel rádia Blaník: Zahájení v Příbrami bylo naší srdeční záležitostí Rádio bude nárokovat pouze skutečně vynaložené náklady, kterým se již nedalo … Náměstí se připravuje na zahájení adventu Náměstí se připravuje na zahájení adventu Ohňostroj by měl začít v 18:30. FOTOGALERIE Běžci pozor. V sobotu proběhne vyhlášení Brdského poháru Běžci pozor. V sobotu proběhne vyhlášení Brdského poháru Po vyhlášení vítězů proběhne společenský program. Elektro Kačeři představí v listopadu dvě DJ legendy Elektro Kačeři představí v listopadu dvě DJ legendy Akce se koná již tuto sobotu v Březnici.
Středočeská města připravují na advent tradiční akce i novinky Středočeská města připravují na advent tradiční akce i novinky Města se liší především datem, kdy vítají advent. Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Noc divadel na svatohorském gymnáziu pomohla Představení navštívily desítky diváků. FOTOGALERIE 800. výročí města: Kulturní akce nebo příbramský půlmaraton 800. výročí města: Kulturní akce nebo příbramský půlmaraton Na výročí se budou podílet i příspěvkové organizace. Hokejisté pokořili český rekord a vybrali 3 tisíce pro dětský domov Hokejisté pokořili český rekord a vybrali 3 tisíce pro dětský domov Utkání trvala dohromady 24 hodin. První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy První polovina listopadu na gymnáziu ve znamení vědy O akcích příbramského gymnázia píše pedagog Josef Fryš. FOTOGALERIE Volejbalisté Příbrami si připsali pátou prohru v sezóně Volejbalisté Příbrami si připsali pátou prohru v sezóně Příbram je prozatím na desáté příčce. FOTOGALERIE Příbram nestačila na Zlín a v tabulce je desátá Příbram nestačila na Zlín a v tabulce je desátá V domácím utkání po reprezentační přestávce nestačila Příbram na nováčka ze Zlína a … Na dobříšském zámku vznikne nová expozice pro děti Na dobříšském zámku vznikne nová expozice pro děti Expozice vznikne ve spolupráci s městem Dobříš a majiteli zámku. Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu Přes zimu jsou uzavřeny i venkovní sportovní areály. Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem Sobotní dopoledne v knihovně bude patřit dětem K dispozici budou dětské knihy za výhodné ceny.
Zakladatelka Fit senior se stala Ženou roku 2015 Zakladatelka Fit senior se stala Ženou roku 2015 Ocenění udílel časopis Žena a život. Co s víkendem? Farmářské trhy, Noc divadel nebo sportovní utkání Co s víkendem? Farmářské trhy, Noc divadel nebo sportovní utkání Pokud ještě váháte, co podniknete o tomto víkendu, máme pro vás několik tipů. Rekonstrukce Svaté Hory v Příbrami se asi o měsíc prodlouží Rekonstrukce Svaté Hory v Příbrami se asi o měsíc prodlouží Půlnoční mše svatá na Štědrý den se bude konat již v bazilice Svaté Hory. Auto Příbram: Hlasovat můžete až do konce listopadu Auto Příbram: Hlasovat můžete až do konce listopadu Ceny jsou připraveny i pro hlasující. Foto dne: Vánoční stromek už je na náměstí, rozsvítí se za týden Foto dne: Vánoční stromek už je na náměstí, rozsvítí se za týden Na usazení stromku je jako vždy potřeba i jeřáb. FOTO Dobříš na Příbramsku znovu otevře zimní stadion Dobříš na Příbramsku znovu otevře zimní stadion Bruslit by se mohlo začít ještě v listopadu. V Příbrami se pokusí o zápis do knihy rekordů V Příbrami se pokusí o zápis do knihy rekordů Vstupné na akci je dobrovolné. Výtěžek půjde na Dětský dům Pepa. Advent v Příbrami bude zahájen již příští čtvrtek (PROGRAM) Advent v Příbrami bude zahájen již příští čtvrtek (PROGRAM) Řidiči se musí připravit na řadu dopravních omezení. Příbramská Noc divadel pomůže již po třetí Příbramská Noc divadel pomůže již po třetí Noc divadel se uskuteční již tuto sobotu. Město prodá lezecký trenažér největší nabídce Město prodá lezecký trenažér největší nabídce Zájemce si musí stěnu sám odvézt.
1 2 3 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 104 105 106


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies