26. 2. svátek má Dorota
Nobelia
Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6220 článků.
Zobrazeny články: 5161 - 5220
1 2 3 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 102 103 104

Hasiči z Březových Hor jsou ve finále ankety Dobrovolní hasiči roku Hasiči z Březových Hor jsou ve finále ankety Dobrovolní hasiči roku O pořadí můžete rozhodnout i vy. Příští Kahan už vyjde v podobě časopisu Příští Kahan už vyjde v podobě časopisu Formát zpravodaje bude A4 a bude mít 24 stran. Spartak peníze na obnovu areálu prozatím nedostal, bod byl odložen Spartak peníze na obnovu areálu prozatím nedostal, bod byl odložen Za odložením stály především nejasné majetkové vztahy.
Příbramské kapely v sobotu podpoří Dobrého anděla Příbramské kapely v sobotu podpoří Dobrého anděla Začátek festivalu je naplánovaný na 17. hodinu. Klidová zóna Ryneček ještě není otevřena pro veřejnost Klidová zóna Ryneček ještě není otevřena pro veřejnost O víkendu se v areálu pohybovaly již desítky lidí. Za zapálení dýmovnice na utkání 1. FK hrozí fanouškovi pokuta Za zapálení dýmovnice na utkání 1. FK hrozí fanouškovi pokuta Na utkání dohlíželo 150 policistů. Na burze práce v Příbrami nabídnou zaměstnavatelé volná místa Na burze práce v Příbrami nabídnou zaměstnavatelé volná místa Burza se koná ve čtvrtek od 10 do 17 hodin. Do Příbrami přijede Záruba, Wollner nebo Dvořák. Ukáží, jak se dělá televize Do Příbrami přijede Záruba, Wollner nebo Dvořák. Ukáží, jak se dělá televize Akce se bude konat na Gymnáziu Příbram v ulici Legionářů. Ve skate parku proběhl v sobotu další Skate & Bike Shot Ve skate parku proběhl v sobotu další Skate & Bike Shot Návštěvníci mohli vyhrát například tandemový seskok. FOTOGALERIE Zápas s Plzní Příbrami nevyšel, prohrála 0:4 Zápas s Plzní Příbrami nevyšel, prohrála 0:4 Utkání sledovalo na stadionu přibližně 7 tisíc diváků.
V Příbrami se uskutečnil 24. ročník výstavy nožů V Příbrami se uskutečnil 24. ročník výstavy nožů Na výstavu se sjely stovky návštěvníků z celé republiky. FOTOGALERIE Na Pochod krajem kamenů vyrazilo sedm stovek nadšenců Na Pochod krajem kamenů vyrazilo sedm stovek nadšenců Pochod se organizuje již od roku 1975. FOTOGALERIE Příbramský Boubal skončil v Hradci v první desítce Příbramský Boubal skončil v Hradci v první desítce Tým zažil i velký úspěch v německém Zwenkau, odkud veze první dvě místa. Důl Vojtěch slaví 140 let od dosažení 1000 m hloubky Důl Vojtěch slaví 140 let od dosažení 1000 m hloubky Před 140 lety se v Příbrami a na Březových Horách konaly oslavy dosažení 1 000 m … Ve středních Čechách v pololetí přibylo 5053 lidí, nejvíc v ČR Ve středních Čechách v pololetí přibylo 5053 lidí, nejvíc v ČR Rakovnicko a Příbramsko jsou jedinými dvěma okresy, kde v prvním pololetí ubylo … Počet táborů ve středních Čechách výrazně vzrostl Počet táborů ve středních Čechách výrazně vzrostl Hygienici dostali celkem osm podnětů ke kontrolám, jako oprávněný se ukázal jeden. Jaký je lanový park u Q-klubu? Víme to jako první Jaký je lanový park u Q-klubu? Víme to jako první Klidová zóna by se měla pro veřejnost otevřít do konce září. VIDEO V sobotu se chystá den železnice V sobotu se chystá den železnice Akce se bude konat již po páté. Rekonstukce může být i zábava Rekonstukce může být i zábava Fotografii nám zaslal jeden z našich čtenářů. Děkujeme. Turisté, jimž se od otevřou Brdy, získali vůbec první lexikon Turisté, jimž se od otevřou Brdy, získali vůbec první lexikon Vojenský prostor není zatím nijak zmapován.
Chcete vyrýsovat a posílit? Zkuste Body Pump Chcete vyrýsovat a posílit? Zkuste Body Pump Toto cvičení můžete navštívit v příbramském sportovním klubu Oxygen. PR Obrazy Petra Sůsy zahajují podzimní sezónu v galerii příbramské nemocnice Obrazy Petra Sůsy zahajují podzimní sezónu v galerii příbramské nemocnice Výstava potrvá do konce října. Zastupitelstvo bude rozhodovat o individuálních dotacích Zastupitelstvo bude rozhodovat o individuálních dotacích Na programu jsou žádosti celkem 7 institucí. Příbramský Lukeš skončil druhý na prestižních CrossFitových závodech Příbramský Lukeš skončil druhý na prestižních CrossFitových závodech CrossFit je silové a kondiční cvičení, které klade důraz na všestrannost … ROZHOVOR V sobotu můžete do hornického muzea jen za 5 Kč V sobotu můžete do hornického muzea jen za 5 Kč Speciální nabídka se vztahuje ke Dnům evropského dědictví. Příbram řeší, zda se v zimě vyplatí otevřít lyžařský areál Příbram řeší, zda se v zimě vyplatí otevřít lyžařský areál Areál je už dva roky zavřený. Na nejdelší trať duatlonu vyrazila stovka závodníků Na nejdelší trať duatlonu vyrazila stovka závodníků Závody pořádal TriKlub Příbram. FOTOGALERIE Ve foyeru příbramského divadla vznikne nová galerie Ve foyeru příbramského divadla vznikne nová galerie Ilustrační foto: Autoři by měli mít vždy něco společného s divadlem. Jak vypadá Příbram z výšky? Podívejte se sami Jak vypadá Příbram z výšky? Podívejte se sami Ve fotogalerii uvidíte i Orlickou přehradu, která je vypuštěná několik metrů pod svůj … FOTOGALERIE Sezóna ne venkáči se vydařila, ze vstupného se zmodernizuje sociální zařízení Sezóna ne venkáči se vydařila, ze vstupného se zmodernizuje sociální zařízení Možná dojde i na nákup nějaké dětské atrakce.
Bedna se nachází ve finanční tísni, chybí jí skoro milion korun Bedna se nachází ve finanční tísni, chybí jí skoro milion korun Bedna pracuje s dětmi a mládeží již od roku 2010. Příbramské divadlo bude opět pořádat přehlídku malých forem Příbramské divadlo bude opět pořádat přehlídku malých forem O vstupenky je velký zájem, během tří dnů se prodaly dvě třetiny lístků. Luxusní a klidné bydlení v centru města Luxusní a klidné bydlení v centru města Přichází poslední příležitost. Veškerá dosavadní výstavba řadových domů je již … PR Novák byl poprvé dějištěm festivalu svobodné hudby Novák byl poprvé dějištěm festivalu svobodné hudby Hlavní myšlenkou festivalu je dokázat, že lze podobnou akci uspořádat i bez poplatků … FOTOGALERIE V příbramské galerii představují své práce otec a syn Horálkovi V příbramské galerii představují své práce otec a syn Horálkovi Výstava měla svoji vernisáž ve čtvrtek. Kvalita vody je ve většině středočeských koupališť dobrá Kvalita vody je ve většině středočeských koupališť dobrá Hygienici už letos nebudou zjišťovat kvalitu vody. Babí léto zítra pokračuje Rožmitálskou Venkovankou Babí léto zítra pokračuje Rožmitálskou Venkovankou Rozpočet všech koncertů v rámci Babího léta nemá překročit 200 tisíc korun. Milín má nově zrekonstruovanou tělocvičnu za 5 milionů Milín má nově zrekonstruovanou tělocvičnu za 5 milionů Většina z rozpočtu byla hrazena z dotací. Příbramský Okrouhlický skončil v Německu na druhém místě Příbramský Okrouhlický skončil v Německu na druhém místě Dařilo se i kadetu Vackovi, který skončil v Rakousku druhý. Duatlon startuje v Příbrami již tuto neděli Duatlon startuje v Příbrami již tuto neděli Připraveny jsou i dětské kategorie.
Příští sobotu se bude konat již dvanáctý Toadstool Příští sobotu se bude konat již dvanáctý Toadstool Vstupné na akci i následnou afterparty je 50 Kč. Moderní pětibojaři za sebou mají polovinu sezóny. Kvasnica je mistr České republiky Moderní pětibojaři za sebou mají polovinu sezóny. Kvasnica je mistr České republiky O úspěchu příbramského oddílu píše Michael Kvasnica. Starosta má strach o bezpečnost lanové dráhy u Q-klubu Starosta má strach o bezpečnost lanové dráhy u Q-klubu Klidovou zónu u Q-klubu budou mít ve správě Technické služby Příbram. Jan Černý na Barumce skončil šestý Jan Černý na Barumce skončil šestý Velmi náročnou Barum Rally má za sebou posádka MOGUL Racing teamu Jan Černý – Petr … Přes léto nás četlo skoro o polovinu více čtenářů než vloni. Děkujeme Přes léto nás četlo skoro o polovinu více čtenářů než vloni. Děkujeme Redakce portálu pribram.cz používá statistický nástroj Google Analytics. Město neví co s lyžováním na Padáku. Ptá se na názor občanů Město neví co s lyžováním na Padáku. Ptá se na názor občanů Poslední dvě sezony nebyl lyžařský svah otevřený. Pozor, zítra dopoledne bude uzavřený bazén Pozor, zítra dopoledne bude uzavřený bazén Plavat je možné ráno od 6 do 8 hodin. Fialka Fest vybral 20 tisíc na Bednu Fialka Fest vybral 20 tisíc na Bednu Z vybraných peněz budou financovány provozní výdaje. Dalibor Gondík a Jazz Q míří do příbramského Déčka Dalibor Gondík a Jazz Q míří do příbramského Déčka V příbramském D-klubu vystoupí 10. září od 19 hodin. Od zítra začíná bruslení pro seniory Od zítra začíná bruslení pro seniory Senioři budou platit 20 Kč za jednu hodinu.
Na otevření Rákosníčkova hřiště přišly stovky lidí Na otevření Rákosníčkova hřiště přišly stovky lidí Akci přálo i příjemné letní počasí. FOTOGALERIE Město koupí vlastní pódium, vyjde na téměř 900 tisíc Město koupí vlastní pódium, vyjde na téměř 900 tisíc O pódium se budou starat technické služby. Středočeští hoteliéři jsou s létem spokojeni, oceňují počasí Středočeští hoteliéři jsou s létem spokojeni, oceňují počasí K návštěvnosti přispívají i letní svatby. Příbram si zastřílela, v poháru dala 9 branek Příbram si zastřílela, v poháru dala 9 branek Postup v poháru byl okořeněný dvěma hattricky. Příbramský závodník Jan Černý vyráží na Barumku Příbramský závodník Jan Černý vyráží na Barumku Posádku týmu MOGUL Racing Jan Černý – Petr Černohorský se Škodou Fabia S2000 čeká … Kvalita vody na Orlíku se zlepšila Kvalita vody na Orlíku se zlepšila Léto se o tomto víkendu rozloučí teplotami přes 30 stupňů. Oxygen se zapojuje do projektu pro všeobecný rozvoj dětí Oxygen se zapojuje do projektu pro všeobecný rozvoj dětí Projekt Děti na startu začíná již 10. září. Kačeři dokázali, že slavit umí Kačeři dokázali, že slavit umí Festival Kačeři je již několik dní minulostí a v uších návštěvníků doznívají punkové, … O víkendu můžete na venkovní bazén, od půlky září začíná bruslení O víkendu můžete na venkovní bazén, od půlky září začíná bruslení Teploty by opět měly překonat 30 stupňů. Kučera o klidové zóně: Důležité je i setkávání generací Kučera o klidové zóně: Důležité je i setkávání generací Přinášíme zamyšlení architekta Víta Kučery nad právě vznikající klidovou zónou u …
1 2 3 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 102 103 104


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies