25. 7. svátek má Jakub




Zpravodajství   »   Sport, volný čas, zábava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 6469 článků.
Zobrazeny články: 5161 - 5220
1 2 3 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 106 107 108

Dnes máte poslední možnost na přihlášení svého stromku do soutěže Dnes máte poslední možnost na přihlášení svého stromku do soutěže Vítěz soutěže získá dárkový koš. S průvodem dnes odstartuje i Tříkrálová sbírka S průvodem dnes odstartuje i Tříkrálová sbírka Sbírka potrvá až do 10. ledna. Přispět lze i na bankovní účet. Jak vypadá první písemná zmínka o Příbrami? Jak vypadá první písemná zmínka o Příbrami? Ve fotogalerii najdete i první podobu městského znaku. FOTO
Pribram.cz spouští svou mobilní verzi Pribram.cz spouští svou mobilní verzi Mobilní podoba si zachovává téměř veškerý obsah a funkce. Na Dobříší se znovu otevřel zimní stadion Na Dobříší se znovu otevřel zimní stadion Místní by rádi znovu vytvořili i hokejový tým. Rok 2016 je tu. Co nás čeká a nemine? Rok 2016 je tu. Co nás čeká a nemine? Napadá vás, co dalšího letos čeká město Příbram? Napište nám. Václav Neckář vystoupí v pátek v příbramském divadle Václav Neckář vystoupí v pátek v příbramském divadle Vstupenky jsou ještě k dispozici. Kocouři přišli o nahrávače Ulče, přerušil kariéru Kocouři přišli o nahrávače Ulče, přerušil kariéru Jakuba Ulče trápí zdravotní problémy. Prvním příbramským miminkem je děvčátko jménem Marianka Prvním příbramským miminkem je děvčátko jménem Marianka Mamince přišla pogratulovat i krajská radní Jiřina Fialová. Příbramský odchovanec Barák míří do Slavie Příbramský odchovanec Barák míří do Slavie Vedení obou celků se dohodlo, že přestupovou částku nezveřejní.
Kdo a jak nás navštěvuje? Dozvíte se právě zde Kdo a jak nás navštěvuje? Dozvíte se právě zde Rozhodli jsme se zveřejnit statistiky návštěvnosti za tok 2015. Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Město přispěje 89 tisíc žákům na bruslení Podpora se týká sezóny 2015-2016. Ať je rok 2016 pro vás ten nejlepší Ať je rok 2016 pro vás ten nejlepší Kromě novoročního přání nám dovolte i krátké ohlédnutí za rokem 2015. Co se nejvíc četlo v roce 2015? Co se nejvíc četlo v roce 2015? Děkujeme všem čtenářům za přízeň. Amatérští volejbalisté se dnes utkají v silvestrovském turnaji Amatérští volejbalisté se dnes utkají v silvestrovském turnaji Start zápasů je v 10.00. I pouštění pyrotechniky má svá pravidla I pouštění pyrotechniky má svá pravidla Nakládání se zábavní pyrotechnikou může upravovat obecní vyhláška. Vlek na Monínci se rozjede v příštím týdnu Vlek na Monínci se rozjede v příštím týdnu Otevřou se i další sjezdovky v kraji. Cowárna nabídne hned začátkem roku přednášku o freeridu Cowárna nabídne hned začátkem roku přednášku o freeridu Přednáška začíná 5. ledna od 19 hodin. Vedení města zvažuje nákup vlastních stánků pro trhy Vedení města zvažuje nákup vlastních stánků pro trhy Na podobu trhů na náměstí TGM si stěžují někteří občané. Na Svaté Hoře pokračují práce, běžně přístupná bude až v lednu Na Svaté Hoře pokračují práce, běžně přístupná bude až v lednu Do areálu bylo možné nahlédnout během vánočních svátků. FOTOGALERIE
Tříkrálový průvod se blíží, těšit se můžete již příští středu Tříkrálový průvod se blíží, těšit se můžete již příští středu Průvod s velbloudy vyrazí již v 16 hodin. Nezapomeňte přihlásit váš stromek do soutěže Nezapomeňte přihlásit váš stromek do soutěže O vítězi rozhodnou čtenáři svým hlasováním. Zajímá vás „Kotlíková dotace“? Přijďte na seminář Zajímá vás „Kotlíková dotace“? Přijďte na seminář Jedním z témat bude i „Nová zelená úsporám“. Obchodníci dnes spustili povánoční výprodeje Obchodníci dnes spustili povánoční výprodeje V nabídce bude letos více zimního sortimentu. Dárek pro nás: Na Štědrý den nás navštívil milióntý návštěvník Dárek pro nás: Na Štědrý den nás navštívil milióntý návštěvník Redakce využívá statistický nástroj Google Analytics. Nevšední pohled, který se moc nevidí Nevšední pohled, který se moc nevidí Všechna nákupní centra jsou celý dnešní den zavřená. FOTOGALERIE Výstavu betlémů zítra zpříjemní hudební vystoupení Výstavu betlémů zítra zpříjemní hudební vystoupení Výstava betlémů je otevřena i dnes. Kolik utratili naši čtenáři za Vánoce? Kolik utratili naši čtenáři za Vánoce? Na anketní otázku odpovědělo přes 100 čtenářů. Odložte telefony a užijte si Vánoce Odložte telefony a užijte si Vánoce Přejeme vám krásné svátky. Jak budou otevřeno na bazénu přes svátky? Jak budou otevřeno na bazénu přes svátky? Kromě dnešku bude otevřeno na několik hodin každý den.
Dnes si můžete na Svatou Horu dojít pro Betlémské světlo Dnes si můžete na Svatou Horu dojít pro Betlémské světlo Světlo přinesou skautské oddíly. Kocouři si pod stromeček nadělili tříbodovou výhru Kocouři si pod stromeček nadělili tříbodovou výhru Přbram porazila Odolenu Vodu 3:1 na sety a posunula se na osmé místo v tabulce. Architekt: Nová podoba Svaté Hory bude možná vzbuzovat emoce Architekt: Nová podoba Svaté Hory bude možná vzbuzovat emoce Nová podoba Svaté Hory vzbuzuje rozdílné názory i na sociálních sítích. V Příbrami se dneska hraje volejbal, Kocouři hostí Odolenu Vodu V Příbrami se dneska hraje volejbal, Kocouři hostí Odolenu Vodu Začátek zápasu je v 18 hodin. Jste hrdí na svůj vánoční stromek? Tak ho přihlaste do soutěže Jste hrdí na svůj vánoční stromek? Tak ho přihlaste do soutěže Na přihlášení máte čas až do Tří králů. Na náměstí včera lidé čerpali vánoční atmosféru Na náměstí včera lidé čerpali vánoční atmosféru Připraveny byly i stánky s občerstvením. FOTOGALERIE Nový rok můžete oslavit i výstupem na Třemošnou Nový rok můžete oslavit i výstupem na Třemošnou Připravena bude i speciální autobusová linka. Doprava u Tesca kolabuje, výjezd je na desítky minut Doprava u Tesca kolabuje, výjezd je na desítky minut Výjezd komplikují i řidiči, kteří ignorují přikázaný směr jízdy vpravo. FOTOGALERIE Hostem příštího chatu bude zastupitel Petr Kareš Hostem příštího chatu bude zastupitel Petr Kareš Chat proběhne 21. ledna v dopoledních hodinách. CHAT Zastupitelé rozdali dotace do sportu ve výši 160 tisíc Zastupitelé rozdali dotace do sportu ve výši 160 tisíc Částku si rozdělily 3 příbramské kluby.
Oxygen předvedl v divadle svoji show Oxygen předvedl v divadle svoji show Programem provázela zakladatelka Oxygenu Lenka Chlebnová. FOTOGALERIE Co chystá knihovna na leden 2016? Co chystá knihovna na leden 2016? Opět se můžete těšit na přednášky o dějinách umění či astronomii. Zítra si na náměstí TGM můžete zazpívat nebo jen poslechnout koledy Zítra si na náměstí TGM můžete zazpívat nebo jen poslechnout koledy Akce začíná v 16.30. Příbram vyhrála nad Zlínem a získala 3 body do tabulky Příbram vyhrála nad Zlínem a získala 3 body do tabulky Ve třetím setu odvrátili domácí pět set-ballů. FOTOGALERIE Zimní stadion má nové stanoviště pro časoměřiče Zimní stadion má nové stanoviště pro časoměřiče U šaten budou i nové rozcvičovny. Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu Včelaři darovali příbramským dětem 108 kg medu Dohromady včelaři darovali již přes jednu tunu medu. Středočeské sjezdovky zůstanou o Vánocích zavřené Středočeské sjezdovky zůstanou o Vánocích zavřené S provozováním příbramského Padáku se v této sezoně nepočítá vůbec. V Příbrami řádí falešní zaměstnanci vodáren V Příbrami řádí falešní zaměstnanci vodáren Podvodníci nabízejí síta do baterií nebo měření průtoku vody. Oslavy 800. výročí mohou stát přes 8 milionů Oslavy 800. výročí mohou stát přes 8 milionů Město se pokusí získat podporu i od soukromých sponzorů. Lucie Chlebnová ke svému poslednímu závodu: Když jsme šly na pódium, měly jsme na krajíčku Lucie Chlebnová ke svému poslednímu závodu: Když jsme šly na pódium, měly jsme na krajíčku Vítěznou sestavu můžete vidět i v sobotu v příbramském divadle. ROZHOVOR
Kačeři chystají na sobotu dětské odpoledne, fotbalový turnaj, charitativní bazar a koncert Kačeři chystají na sobotu dětské odpoledne, fotbalový turnaj, charitativní bazar a koncert Výtěžek bazaru bude určen Pavlu Štolbovi. Známe nejkrásnější vánoční ozdoby pro rok 2015 Známe nejkrásnější vánoční ozdoby pro rok 2015 Ozdoby budou k vidění i v příbramské galerii. FOTOGALERIE Novou podobu Svaté Hory vnímají čtenáři rozporuplně Novou podobu Svaté Hory vnímají čtenáři rozporuplně Nová barva fasády vychází z její historické podoby. Hladina nádrže Orlík klesne o 1,3 metru Hladina nádrže Orlík klesne o 1,3 metru Opatřením se zvýší retenční prostor přibližně o polovinu. Volejbalisté Příbrami nevyhráli v Praze ani set Volejbalisté Příbrami nevyhráli v Praze ani set Příbram je aktuálně na desáté příčce tabulky extraligy. Příbramská knihovna zve na přednášku o historii jesliček Příbramská knihovna zve na přednášku o historii jesliček Akce začíná zítra v 18 hodin. Na druhém místě v Příbramském autu roku skončila Škoda Superb Combi Na druhém místě v Příbramském autu roku skončila Škoda Superb Combi Výherkyně stráví víkend se Škodou Superb Combi v Karlových Varech. FOTOGALERIE Příbramské divadlo bude hrát letos na Silvestra tři představení Příbramské divadlo bude hrát letos na Silvestra tři představení Diváci se mohou těšit na oldies party. Stovky dětí si užily předčasné Vánoce Stovky dětí si užily předčasné Vánoce Před vstupem do estrádního sálu bylo možné zakoupit čerstvé ryby. FOTOGALERIE Jak bude vypadat provoz Aquaparku přes svátky? Jak bude vypadat provoz Aquaparku přes svátky? Těšit se můžete i na veřejné bruslení.
1 2 3 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 106 107 108


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies