18. 4. svátek má Valérie

Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje

20. dubna 2018   (12:49)
Další 2 fotografie v galeriiSenioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje

Nabídka Senior Pointu je téměř nepřeberná, patří k ní i mnoho projektů podporujících fyzický pohyb.


Kontaktní místo Senior Pointu sídlí v budově bývalé 8. ZŠ v ulici Žežická 193. K dispozici je bezplatná právní poradna, klubovna pro seniory, bohatá nabídka kulturních, vzdělávacích i volnočasových aktivit. Pravidelně zde probíhají kurzy a přednášky. Můžete se tu seznámit s obsluhou mobilního telefonu, tabletu nebo PC, trénovat paměť nebo navštěvovat jazykové či výtvarné kurzy. Velkému zájmu seniorů se těší také výlety a organizované zájezdy. Kdo se rád hýbe, najde zálibu v kruhových tancích, kuželkách nebo turistických vycházkách. V pondělí, úterý a ve čtvrtek seniorky cvičí v tělocvičně bývalé 8. ZŠ, senioři v úterních večerních hodinách v Sokolovně. V posledním čtvrtletí využilo nabídku a akcí se zúčastnilo 1 068 osob.

Zájem o pohyb a tělesná cvičení neutuchá v žádném věku. Městu se podařilo získat finanční podporu z Nadace ČEZ, díky níž byly pořízeny dva cvičební stroje, o které projevili senioři velký zájem. Tato posilovací zařízení byla během včerejšího dne instalována v soukromí areálu bývalé 8. ZŠ. Vytipovány byly stroje, které jsou vhodné pro cvičence staršího data narození a aktivní senioři je budou mít neomezeně k dispozici.
 

Kontaktní místo Senior Pointu sídlí …

Fotogalerie

Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje () Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje (1)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Došlo ke krádežím na dopravním značení a pouličním osvětlení. 18. dubna 2019   (14:03) Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34) S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn Změny se nebudou týkat pouze samotných autobusů, ale také autobusových zastávek, z nichž některé budou vybaveny elektronickými informačními tabulemi. 18. dubna 2019   (07:36) Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Technické služby čekaly s odkrytím na vhodné počasí bez večerních mrazů. 18. dubna 2019   (06:01) FOTO Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Ve dnech 1. – 5. dubna 2019 studenti Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram vycestovali na poznávací zájezd do portugalského Lisabonu a slíbili, že se po návratu podělí o své zážitky. Tady jsou. 17. dubna 2019   (18:25)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz