17. 9. svátek má Naděžda

Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje

20. dubna 2018   (12:49)
Další 2 fotografie v galeriiSenioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje

Nabídka Senior Pointu je téměř nepřeberná, patří k ní i mnoho projektů podporujících fyzický pohyb.


Kontaktní místo Senior Pointu sídlí v budově bývalé 8. ZŠ v ulici Žežická 193. K dispozici je bezplatná právní poradna, klubovna pro seniory, bohatá nabídka kulturních, vzdělávacích i volnočasových aktivit. Pravidelně zde probíhají kurzy a přednášky. Můžete se tu seznámit s obsluhou mobilního telefonu, tabletu nebo PC, trénovat paměť nebo navštěvovat jazykové či výtvarné kurzy. Velkému zájmu seniorů se těší také výlety a organizované zájezdy. Kdo se rád hýbe, najde zálibu v kruhových tancích, kuželkách nebo turistických vycházkách. V pondělí, úterý a ve čtvrtek seniorky cvičí v tělocvičně bývalé 8. ZŠ, senioři v úterních večerních hodinách v Sokolovně. V posledním čtvrtletí využilo nabídku a akcí se zúčastnilo 1 068 osob.

Zájem o pohyb a tělesná cvičení neutuchá v žádném věku. Městu se podařilo získat finanční podporu z Nadace ČEZ, díky níž byly pořízeny dva cvičební stroje, o které projevili senioři velký zájem. Tato posilovací zařízení byla během včerejšího dne instalována v soukromí areálu bývalé 8. ZŠ. Vytipovány byly stroje, které jsou vhodné pro cvičence staršího data narození a aktivní senioři je budou mít neomezeně k dispozici.
 

Kontaktní místo Senior Pointu sídlí …

Fotogalerie

Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje () Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje (1)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03) Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Dva bratři ve věku přes 40 let prodávali na Příbramsku drogy. Při své činnosti sice nespolupracovali, ale rozhodně si nepřekáželi. Každý měl svou specializaci, jeden se zaměřoval na kokain, druhý na marihuanu a pervitin. 17. září 2019   (13:06) Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Na program včerejšího jednání Rady města byl opětovně zařazen bod týkající se placeného parkování pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P 17. září 2019   (10:21) Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku V souvislosti s cvičením bude vyhlášen trauma plán. 17. září 2019   (09:02) Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Přinášíme informace o místech, kde se budou zdržovat policisté. 17. září 2019   (07:53) Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce V centru obce je komunikace zúžena a je bez chodníku, lidé tedy musí vždy sejít na vozovku. Omezení rychlosti je však podle úřadů zbytečné 17. září 2019   (06:13) Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Nedovolená konzumace je momentálně velmi trendy 16. září 2019   (17:59) Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Příbramské Technické služby denně po městě zlikvidují kolem jedné tuny odpadů z černých skládek 16. září 2019   (15:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz