24. 6. svátek má Jan

Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje

20. dubna 2018   (12:49)
Další 2 fotografie v galeriiSenioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje

Nabídka Senior Pointu je téměř nepřeberná, patří k ní i mnoho projektů podporujících fyzický pohyb.


Kontaktní místo Senior Pointu sídlí v budově bývalé 8. ZŠ v ulici Žežická 193. K dispozici je bezplatná právní poradna, klubovna pro seniory, bohatá nabídka kulturních, vzdělávacích i volnočasových aktivit. Pravidelně zde probíhají kurzy a přednášky. Můžete se tu seznámit s obsluhou mobilního telefonu, tabletu nebo PC, trénovat paměť nebo navštěvovat jazykové či výtvarné kurzy. Velkému zájmu seniorů se těší také výlety a organizované zájezdy. Kdo se rád hýbe, najde zálibu v kruhových tancích, kuželkách nebo turistických vycházkách. V pondělí, úterý a ve čtvrtek seniorky cvičí v tělocvičně bývalé 8. ZŠ, senioři v úterních večerních hodinách v Sokolovně. V posledním čtvrtletí využilo nabídku a akcí se zúčastnilo 1 068 osob.

Zájem o pohyb a tělesná cvičení neutuchá v žádném věku. Městu se podařilo získat finanční podporu z Nadace ČEZ, díky níž byly pořízeny dva cvičební stroje, o které projevili senioři velký zájem. Tato posilovací zařízení byla během včerejšího dne instalována v soukromí areálu bývalé 8. ZŠ. Vytipovány byly stroje, které jsou vhodné pro cvičence staršího data narození a aktivní senioři je budou mít neomezeně k dispozici.
 

Kontaktní místo Senior Pointu sídlí …

Fotogalerie

Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje () Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje (1)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41) ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den V létě dojde k omezení provozu ORL v areálu I. Akutní případy ošetří ambulance na Zdaboři, ale pouze v některých dnech 24. června 2019   (16:19) Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Agresorovi hrozí deset let za mřížemi 24. června 2019   (13:59) Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Pro děti, které zůstávají v době prázdnin ve městě, zůstanou v době letních prázdnin otevřena některá školní hřiště 24. června 2019   (12:49) Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj. 24. června 2019   (10:22) PR S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho Podle norem by v areálu muselo být několik desítek plavčíků. 24. června 2019   (08:32) Usměvavé děti v kontrastu s šedí, která je všude okolo. To jsou děti z ubytoven Usměvavé děti v kontrastu s šedí, která je všude okolo. To jsou děti z ubytoven Kdo mezi ně nepřijde, neuvěří. Kdo mezi ně přijde, nechce je tam nechat 24. června 2019   (06:09) Místo ovcí budou v lesoparku běhat pejskové Místo ovcí budou v lesoparku běhat pejskové S bezvodítkovou zónou se počítá i u Nového rybníka 23. června 2019   (19:00) Tropy se vrací, celý týden bude vedro Tropy se vrací, celý týden bude vedro Konec června bude teplotně nadprůměrný 23. června 2019   (15:51) Máte dotazy k integraci Příbramska do PID? Navštivte infostánek nebo historický autobus Máte dotazy k integraci Příbramska do PID? Navštivte infostánek nebo historický autobus Cestujícím budou pomáhat informátoři přímo v terénu, ve středu 26. června vyjede informační historický autobus 23. června 2019   (13:15)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz