16. 10. svátek má Havel

Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily

27. dubna 2018   (11:06)
Dalších 46 fotografií v galeriiČarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily

Na zahradě Mateřské školy Bratří Čapků se včera soutěžilo, došlo i na pálení čarodějnice


Včera v odpoledních hodinách se na zahradě Mateřské školy Bratří Čapků konalo pálení čarodějnic. Akce se zúčastnilo mnoho dětí i se svými rodiči. Paní učitelky připravily zábavné čarodějnické soutěže. Každý, kdo zvládl splnit všechny disciplíny, získal sladkou odměnu. Když se malí i velcí vyřádili, byl zapálen oheň s čarodějnicí, kterou děti v MŠ vlastnoručně vyrobily. Poté si  všichni mohli upéct buřtík a pro nejmenší byl připaven čarodějnický lektvar proti odmlouvání, nepořádku a drzosti. Akce se moc povedla a všichni si jí užili.

Včera v odpoledních hodinách se na zahradě …

Fotogalerie

Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily () Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (1) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (2) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (3) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (4) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (5) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (6) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (7) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (8) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (9) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (10) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (11) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (12) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (13) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (14) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (15) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (16) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (17) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (18) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (19) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (20) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (21) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (22) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (23) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (24) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (25) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (26) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (27) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (28) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (29) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (30) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (31) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (32) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (33) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (34) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (35) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (36) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (37) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (38) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (39) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (40) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (41) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (42) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (43) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (44) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (45)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Marie (95): Chtěli mě nasadit do říše. Nakonec jsem vyšetřovala postřelené vojáky a lidi nakažené tuberkulózou Marie (95): Chtěli mě nasadit do říše. Nakonec jsem vyšetřovala postřelené vojáky a lidi nakažené tuberkulózou O tom, že by ve svém životě něco zpětně udělala jinak, nikdy nepřemýšlela. 16. října 2019   (19:02) Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické Po dálnici D4 se z Jíloviště do Mníšku pod Brdy po dobu čtrnácti hodin nedostanete. Opačným směrem bude dálnice uzavřena mezi Mníškem a Řitkou 16. října 2019   (18:30) Žhář nebo souhra náhod? Druhé zapálené auto na Příbramsku Žhář nebo souhra náhod? Druhé zapálené auto na Příbramsku Během necelého měsíce došlo k zahoření dvou odstavených vozidel 16. října 2019   (16:56) Zuzana (35): Vyměnila pohodlí velkoměsta za vesnický život. Nechtěla žít ve smogu Zuzana (35): Vyměnila pohodlí velkoměsta za vesnický život. Nechtěla žít ve smogu Rodilá Pražačka chtěla se svým manželem změnu. 16. října 2019   (11:11) Ve čtvrtek proběhne setkání fanoušků se zástupci 1.FK Příbram Ve čtvrtek proběhne setkání fanoušků se zástupci 1.FK Příbram Setkání se zúčastní majitel klubu Jan Starka, marketingový manažer Tomáš Větrovský a hlavní trenér Roman Nádvorník 16. října 2019   (09:05) Sedlčany: Na krytý plavecký bazén nejsou momentálně peníze Sedlčany: Na krytý plavecký bazén nejsou momentálně peníze Do roku 2025 splácí město úvěr na přivaděč pitné vody. Další půjčka by znamenala ekonomickou likvidaci města 16. října 2019   (06:11) Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz