22. 8. svátek má Bohuslav

Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily

27. dubna 2018   (11:06)
Dalších 46 fotografií v galeriiČarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily

Na zahradě Mateřské školy Bratří Čapků se včera soutěžilo, došlo i na pálení čarodějnice


Včera v odpoledních hodinách se na zahradě Mateřské školy Bratří Čapků konalo pálení čarodějnic. Akce se zúčastnilo mnoho dětí i se svými rodiči. Paní učitelky připravily zábavné čarodějnické soutěže. Každý, kdo zvládl splnit všechny disciplíny, získal sladkou odměnu. Když se malí i velcí vyřádili, byl zapálen oheň s čarodějnicí, kterou děti v MŠ vlastnoručně vyrobily. Poté si  všichni mohli upéct buřtík a pro nejmenší byl připaven čarodějnický lektvar proti odmlouvání, nepořádku a drzosti. Akce se moc povedla a všichni si jí užili.

Včera v odpoledních hodinách se na zahradě …

Fotogalerie

Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily () Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (1) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (2) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (3) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (4) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (5) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (6) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (7) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (8) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (9) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (10) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (11) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (12) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (13) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (14) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (15) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (16) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (17) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (18) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (19) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (20) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (21) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (22) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (23) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (24) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (25) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (26) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (27) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (28) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (29) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (30) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (31) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (32) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (33) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (34) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (35) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (36) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (37) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (38) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (39) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (40) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (41) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (42) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (43) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (44) Čarodějnické odpoledne si děti z mateřinky užily (45)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Zaplatil dopředu na bankovní účet 22. srpna 2019   (09:22) Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Policisté vydali tiskovou zprávu k včerejšímu incidentu v Kosově Hoře 22. srpna 2019   (09:02) Provoz  na dálnici omezil střet motorkáře s autem Provoz na dálnici omezil střet motorkáře s autem Při cestě do Prahy dbejte zvýšené opatrnosti 22. srpna 2019   (08:39) AKTUALIZOVÁNO Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz