4. 8. svátek má Dominik




Prudký sjezd bikerů městem se blíží

17. května 2018   (15:12)
Prudký sjezd bikerů městem se blíží

Jedinečná podívaná v historické části Příbrami



Včera v podvečer se opět sešli organizátoři Svatohorského Downtownu. Historické centrum našeho města ožije touto akcí 2. června.

„Moc rádi bychom pozvali veřejnost. Závod s překážkami ve městě se hned tak nevidí a pro jezdce jsou fandící diváci odměnou. Povzbuzení na trati bude jistě potřeba, určitě přijďte,“ zve na úžasnou podívanou Martin Benda, vedoucí stavby Downtownu.

Jak už jsme příznivce tohoto adrenalinového sportu informovali, letošní trať bude oproti loňské mírně pozměněna. Od průmyslové školy to budou jezdci brát k Václaváku tím největším sešupem, vznikne tak další velmi zajímavý úsek. Další zajímavostí pro diváky je náhrada loňské U rampy na náměstí za akční trial show.

„Příbramské jezdce dáme do jednoho balíku, pojedou za sebou, aby si je diváci mohli lépe najít. Poskládáme závodníky tak, aby závod gradoval a bylo pořád na co se těšit,“ prozrazuje organizátor Vlasta Ševr, který zároveň děkuje všem, kteří se podíleli na stavbě překážek a přípravě akce.

Program Svatohorského Downtownu:
10:00 otevření registrace
11:45 start tréninku
12:30 konec registrace
13:45 konec tréninku
14:30 start závodu
14:30 kvalifikace 1. kolo
16:00 kvalifikace 2. kolo
17:30 trial show
18:00 finále
18:45 vyhlášení vítězů
19:00 wheelabrator exhibice
20:00 afterparty v Za 5 Dvanáct

Včera v podvečer se opět sešli organizátoři …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Na začátku týdne k nám opět proudí mimořádně teplý vzduch od jihozápadu až jihu. … AKTUÁLNĚ Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Evropa zpřísňuje pravidla pro obaly — a změny pocítí úplně všichni. Už od 12. srpna … AKTUÁLNĚ Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Sobota 1. srpna patřila na Příbramsku velkolepým akcím, které přilákaly tisíce … AKTUÁLNĚ Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek … AKTUÁLNĚ Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po … ZAJÍMAVOSTI
Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum … PŘÍRODA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz