26. 4. svátek má Oto

Family Fest – část druhá – Proč bude Park pro chlapy zajímat i ženy?

4. května 2018   (06:19)
Family Fest – část druhá – Proč bude Park pro chlapy zajímat i ženy?

I muži si zaslouží na Family Festu najít svou zónu. Park pro chlapy je tu pro ně pod hrází rybníka.


Blíží se třetí ročník velkých příbramských oslav, tentokrát nese název Family Fest. Program bude probíhat 23. června téměř po celém areálu Nového rybníka. Dětskou zónu jsme již představili, dnes se podíváme, copak bude připraveno pro pány.

V prostoru pod hrází rybníka, nedaleko bývalých skautských kluboven, bude nejen pro muže připravena dokonalá přehlídka chmelového moku. Bierfestu se zúčastní pivovar Albrecht (Frýdlant), Pivovar Hostomice, Vilém (Jince), Radniční pivovar (Jihlava), Herold (Březnice), Kocour (Varnsdorf), Falkenštejn (Krásná Lípa), Skalický Budulínek (Česká Lípa), JungBerg (Hořice), Kounický Pivovar a pivovar Podlesí. Své pivo k ochutnání nabídnou i pivovary partnerských měst Freiberg a Hoorn.

Stánky s ochutnávkou budou postaveny do půlkruhu, aby ti co budou koštovat po celý den, nemuseli řešit vyvstanuvší problém s ostrými zatáčkami. K dispozici by mělo být 24 druhů piva. Těm, co plánují ochutnat všechny a to bude na místě, protože o nejlepší pivo se bude soutěžit, doporučujeme přibalit na cestu krabičku Anti Ethanolu. Případně je možné využít ambulantní specifické zdravotní služby. (Přeloženo: záchytka bude v provozu)

Kromě pití piva se tu také bude grilovat maso a poctivé hamburgery budou vonět široko daleko. Hudebně pohodu podpoří Staropražští pardálové od 9 a od 10 hodin. Od 13 a 15 hodin zahraje Frajara Putika.

Ženám doporučujeme zkontrolovat své partnery poprvé již v 9:30, poté v 10:30 hodin. V tu dobu se totiž „na scéně“ objeví Jiří Tkadlčík, jeden z nejsilnějších mužů světa, se svou siláckou show. Dámy, nemějte ze vstupu do Parku pro chlapy žádné výčitky, však v dalším článku o programu Family Festu zjistíte, že i pánové budou mít dobrý důvod zavítat naopak do Zóny pro ženy. Kontrola musí být. Ty další vykonejte náhodně ve 14 a v 16 hodin, to se bude konat sportovně zábavná dřevorubecká show. Manžela možná v davu nenajdete, ale zato uvidíte šest závodních disciplín timbersports – dřevorubecké soutěže – a předvádět je nebudou žádná ořezávátka. Představí se i Martin Komárek, držitel několika rekordů, který stál u zrodu tohoto sportu nejen v ČR, ale i v Evropě. Dovednostní soutěž bude připravena i pro pány z řad publika.

V 17:10 vystoupí taneční skupina Zářící ženy. Následovat bude volný program a vyhlášení soutěže o nejlepší pivo.

Mimoto si od 9 do 17 hodin budete moci vyzkoušet, jak daleko uběhnete s gumovým lanem připevněným na zádech – bungee running. Pokud vám k tomu bude po absolvování ochutnávky sedět ještě opice za krkem, bude to zajímavá podívaná pro všechny.

Jak vidíte i v této části Nového rybníka je na co se těšit a to jsme se ještě nedostali k hlavní stagi. S dalším programem vás seznámíme v článku číslo tři.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů Technické služby začnou sekat trávu již toto pondělí, čeká na ně 85 hektarů V minulém roce stihly technické služby posekat městskou zeleň nejméně třikrát. 26. dubna 2019   (11:30) Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Policisté pátrají po šestnáctiletém chlapci Mladík se může skrývat u svých kamarádů 26. dubna 2019   (09:30) Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Děti se budou moct vyřádit v divadle už 26. května Jednotné vstupné je 90 Kč. Platí po celý den a na všechny atrakce. 26. dubna 2019   (08:23) Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Rekonstrukce mostu u Řitky může vyjít až na 43,5 milionů Na opravu mostu se již hledá zhotovitel. 26. dubna 2019   (06:27) Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz