18. 7. svátek má Drahomíra

Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři"

17. srpna 2018   (12:20)
Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři"

Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů.


Navštívili jsme ve čtvrtek odpoledne místo děje a přesvědčili se, že přípravy na zahájení letošních Kačerů jsou skutečně v plném proudu. Již vyrostlo hlavní pódium a pracuje se na dalších částech festivalového areálu. Dnes v 17 hodin se otevře brána návštěvníkům, aby úderem 18. hodiny vše vypuklo.

Co vás dnes všechno v Horčápsku čeká?
Nejen DJs, ale řada kapel, které se budou postupně ucházet o přízeň všech návštěvníků v pořadí již 13. ročníku festivalu v Horčápsku. Jmenujme alespoň ty hlavní, které doplní i další regionální kapely. Čeká na vás punková kapela Pipes and Pints, následovaná místními oblíbenci E!E, v současnosti jedna z nejoblíbenějších českých rapových skupin Prago Union a zahraničním headlinerem a zároveň velkým tahákem bude německá rocková parta Tune Circus. Očekávaným je Kapitán Demo, ten drtí jednu anketu za druhou. Pokud budete chtít přitvrdit, můžete se těšit na Cocotte Minute.

Navštívili jsme ve čtvrtek odpoledne místo …
 Na DJ pódiu se představí na 30 DJs a celá DJ stage se ponese v rytmech drum and bass, house, techno. Největším jménem mezi DJs je nepochybně španělská techno hvězda z Malagy DJ Horacio Cruz i nejvýznamnější slovenský projekt B-complex, který se v letošním roce představí ve speciálním setu. Dalším pátečním zvučným jménem je legendární DJ Pixie. Kompletní program naleznete ZDE.

Čeká na vás ale i doprovodný program po celé dva dny - BOVA fotbalový turnaj, BBS volejbal, HEROLD Beerpong turnaj, vodní dýmky, Graffity jam, Benetton dětská zóna. Pro ty, kteří budou chtít odjet později vlastním vozem a za jeho volantem, bude k dispozici u stánku alkoholtester.

Náš fotoreportér bude po oba dny při tom a pokusíme se vám přinést ucelený pohled na celý letošní ročník festivalu obrazem. O tom, co vás letos čeká, jsme se například zmínili v článku: Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej.

 Na DJ pódiu se představí na 30 DJs a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Cowárna - Vlastimil Ševr
foto: mip

autor: mipDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz