18. 7. svátek má Drahomíra

Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

13. srpna 2018   (14:35)
Rožmitálští rybáři jsou nyní mnohem mobilnější

Přírůstek v podobě zbrusu nové Toyoty Hilux přivítali v ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem


Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky velkému úsilí hospodáře organizace, ale i díky práci celého výboru ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem se povedlo proniknout do dotačních titulů a získat tak dotaci z SZIF – Státního zemědělského intervenčního fondu na zakoupení zbrusu nového auta Toyota Hilux. S vozidlem získali rybáři ještě nový dvouosý přívěs za auto a dvojitou přepravní bednu na ryby.
 

Skvělá zpráva pro rožmitálské rybáře. Díky …
Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro hospodářské účely, jako je přikrmování ryb, ostraha rybníků, ostraha revírů organizace a revírů SÚS. Stejně dobře pak poslouží ke všem pořádaným brigádám, výlovům rybníků, jejich údržbě, úklidům, sečení a podobně. Zjednoduší se doprava a přeprava ryb z vlastních rybníků i v rámci dobré spolupráce se SÚS. Také při vysazování ryb do místních vod, ale i revírů SÚS, bude získaná technika cenným pomocníkem.

V neposlední řadě ho bude moci využít i známý místní rybářský kroužek. Podobně bude vůz využit k zajištění závodů, slavností, plesů a všech akcí, které MO pro své členy, veřejnost a děti pořádá. Starý Opel nedávno dosloužil a nákladní automobil Škoda 706 MTSP 27, který mají rybáři ještě k dispozici, se vždy použít nedá. Proto v poslední době řešili rožmitálští transport lidí i materiálu svými soukromými vozidly. Naše redakce se připojuje k přání, aby novou Toyotu a ostatní získanou techniku využili bez poruch a ve zdraví. Petrův zdar.

Nový vůz bude pro MO sloužit hlavně pro …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem

autor: mipDalší články

Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Galerie Františka Drtikola představuje práce Ivana Bukovského Výtvarník bydlí v Podlesí u Příbrami, v minulých dnech oslavil 70. narozeniny 17. července 2019   (18:52) Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Do Příbrami chceme i v příštím roce, říkají pořadatelé mezinárodního bruslařského kempu Zimní stadion Příbram nezeje prázdnotou ani mimo zimní sezonu. 17. července 2019   (15:58) Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Nadýchal za volantem více než čtyři promile, před policisty se skrývá Neviděli jste muže na fotografii? Policisté by s ním potřebovali mluvit. 17. července 2019   (13:07) Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Měsíc uchvátil pozornost, jasná obloha umožnila vidět zatmění pouhým okem Došlo k zatmění přibližně 65,3 procenta Měsíce 17. července 2019   (11:49) Tragická nehoda motorkáře Tragická nehoda motorkáře Policisté vydali tiskovou zprávu k tragické nehodě, která se odehrála v pondělí 15. července u obce Drásov 17. července 2019   (09:21) Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Složky IZS se budou připravovat na výskyt vysoce nakažlivé nemoci Po úspěšném loňském nácviku krizové situace pro případ, kdy by došlo k blackoutu, se budou letos složky Integrovaného záchranného systému Středočeského kraje připravovat na možný výskyt vysoce nakažlivé nemoci. 17. července 2019   (08:14) Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko Mobilní úpravnu vody si město zapůjčilo za 27 tisíc korun měsíčně. Výsledky prozatím nasvědčují tomu, že by tato technologie mohla být vyhovující. Konečný výstup bude znám na konci tohoto léta 17. července 2019   (06:15) Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz