20. 5. svátek má Zbyšek

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem

15. prosince 2018   (11:06)
Dalších 30 fotografií v galeriiPáteční den patřil na náměstí převážně dětem

K poslechu byla spousta vánočních koled a dětských písní.


Týden se s týdnem sešel a po bronzovém adventu přichází stříbrný. Ani tento víkend nebude chybět bohatý kulturní program. Oproti minulému týdnu však začal již včera a doprovodil tak adventní trhy. Už dopoledne jsme mohli být svědky dětského zpívání na hlavním pódiu. Děti se do toho pořádně opřely a zapěly vánoční koledy.

Týden se s týdnem sešel a po bronzovém …
Odpolední program patřil Magdě Malé, která nejprve potěšila zejména dětské publikum. Následně pak využila i pomoci dětí a společně tak zaznělo mnoho písní. Ani dnešní den nebude v tomto ohledu jiný. Chystá se koncert kapely Taxmeni a vystoupení Milana Drobného. Po celý den bude k dispozici poslední letošní farmářský trh.

Tip redakce: Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Fotogalerie

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem () Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (1) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (2) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (3) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (4) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (5) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (6) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (7) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (8) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (9) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (10) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (11) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (12) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (13) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (14) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (15) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (16) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (17) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (18) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (19) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (20) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (21) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (22) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (23) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (24) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (25) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (26) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (27) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (28) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
pmr

autor: pmrDalší články

Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz