16. 7. svátek má Luboš

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem

15. prosince 2018   (11:06)
Dalších 30 fotografií v galeriiPáteční den patřil na náměstí převážně dětem

K poslechu byla spousta vánočních koled a dětských písní.


Týden se s týdnem sešel a po bronzovém adventu přichází stříbrný. Ani tento víkend nebude chybět bohatý kulturní program. Oproti minulému týdnu však začal již včera a doprovodil tak adventní trhy. Už dopoledne jsme mohli být svědky dětského zpívání na hlavním pódiu. Děti se do toho pořádně opřely a zapěly vánoční koledy.

Týden se s týdnem sešel a po bronzovém …
Odpolední program patřil Magdě Malé, která nejprve potěšila zejména dětské publikum. Následně pak využila i pomoci dětí a společně tak zaznělo mnoho písní. Ani dnešní den nebude v tomto ohledu jiný. Chystá se koncert kapely Taxmeni a vystoupení Milana Drobného. Po celý den bude k dispozici poslední letošní farmářský trh.

Tip redakce: Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Fotogalerie

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem () Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (1) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (2) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (3) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (4) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (5) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (6) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (7) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (8) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (9) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (10) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (11) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (12) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (13) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (14) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (15) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (16) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (17) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (18) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (19) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (20) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (21) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (22) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (23) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (24) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (25) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (26) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (27) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (28) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
pmr

autor: pmrDalší články

Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně Tip na výlet: Škola rýžování zlata v Novém Kníně V rámci Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata se budete moci tuto sobotu v Novém Kníně naučit sami zlato rýžovat 16. července 2019   (18:26) Oleje patří do sběrného dvora Oleje patří do sběrného dvora Co děláte s olejem po smažení či fritování? 16. července 2019   (15:13) Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Sedlčanskou kotlinou budou o víkendu burácet motory silných aut Uskuteční se zde 8. podnik Zóny střední Evropy v rallycrossu. V České trofeji historických automobilů budete moci fandit i zástupkyním něžného pohlaví 16. července 2019   (13:14) Nová doba: Zloději kradou už i montérky Nová doba: Zloději kradou už i montérky Jen za neděli došlo ke dvěma vloupáním, vzniklá škoda se vyšplhala na 160 tisíc 16. července 2019   (10:43) Čápata v Milíně už trénují létání Čápata v Milíně už trénují létání Čápi letos v Milíně vyvedli čtyři mláďata, což je nejvíce za celou dobu sledování hnízda 16. července 2019   (08:43) Obyvatelé Drkolnova se dočkali dalších parkovacích míst Obyvatelé Drkolnova se dočkali dalších parkovacích míst Ve Slunné ulici, na místě, kde původně stály popelnice, vybudovala četa technických služeb parkovací stání pro čtyři osobní automobily 16. července 2019   (06:22) Aktuálně: Smrtelná havárie motorkáře uzavřela silnici u Drásova, přivolaný vrtulník odlétá prázdný Aktuálně: Smrtelná havárie motorkáře uzavřela silnici u Drásova, přivolaný vrtulník odlétá prázdný Vážná dopravní nehoda uzavřela hlavní tah na Sedlčany 15. července 2019   (19:20) Středočeská záchranka postupně obnovuje vybavení sanitek – některá nosítka  jsou na hranici životnosti Středočeská záchranka postupně obnovuje vybavení sanitek – některá nosítka jsou na hranici životnosti Dvě témata týkající se Středočeské záchranné služby projednali krajští radní na svém pondělním zasedání. Jednak šlo o nákup nové transportní techniky a druhý bod jednání se týkal nákupu tří nových vozidel pro systém rendez-vous. 15. července 2019   (16:32) Děti si příměstský tábor užívaly Děti si příměstský tábor užívaly Od roku 2016 pořádá město Příbram příměstský tábor, který je mezi dětmi velmi oblíbený. Už před koncem turnusu se děti zajímaly, zda se tábora budou moci účastnit i v příštím roce. 15. července 2019   (14:01) Auto narazilo do stromu, řidiče odváží sanitka do nemocnice Auto narazilo do stromu, řidiče odváží sanitka do nemocnice Silnice I/4 je u obce Mýšlovice uzavřena 15. července 2019   (12:11) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz