27. 5. svátek má Valdemar

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem

15. prosince 2018   (11:06)
Dalších 30 fotografií v galeriiPáteční den patřil na náměstí převážně dětem

K poslechu byla spousta vánočních koled a dětských písní.


Týden se s týdnem sešel a po bronzovém adventu přichází stříbrný. Ani tento víkend nebude chybět bohatý kulturní program. Oproti minulému týdnu však začal již včera a doprovodil tak adventní trhy. Už dopoledne jsme mohli být svědky dětského zpívání na hlavním pódiu. Děti se do toho pořádně opřely a zapěly vánoční koledy.

Týden se s týdnem sešel a po bronzovém …
Odpolední program patřil Magdě Malé, která nejprve potěšila zejména dětské publikum. Následně pak využila i pomoci dětí a společně tak zaznělo mnoho písní. Ani dnešní den nebude v tomto ohledu jiný. Chystá se koncert kapely Taxmeni a vystoupení Milana Drobného. Po celý den bude k dispozici poslední letošní farmářský trh.

Tip redakce: Děti zazpívaly vánoční písně, rodiče byli dojatí

Fotogalerie

Páteční den patřil na náměstí převážně dětem () Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (1) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (2) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (3) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (4) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (5) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (6) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (7) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (8) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (9) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (10) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (11) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (12) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (13) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (14) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (15) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (16) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (17) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (18) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (19) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (20) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (21) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (22) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (23) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (24) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (25) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (26) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (27) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (28) Páteční den patřil na náměstí převážně dětem (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
pmr

autor: pmrDalší články

Příbramský lesopark je plný bylinek Příbramský lesopark je plný bylinek Zatímco děti do svých košíků naškubaly, na co přišly, maminky si pečlivě vybíraly jen jedlé kousky 26. května 2019   (18:15) Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Zelesafest 2019 opět všechny sjednotil, ať už přijeli odkudkoliv Od pátku 24. května do neděle se u Kamýka nad Vltavou konal třídenní 17. ročník neziskového hudebního festivalu s názvem Zelesa. 26. května 2019   (13:46) Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Korzo Obora - kdo přišel, nechtěl domů Nemalovalo se na obličej, ale na papír. Nechytala se wifina, ale kapři. Nesedělo se u stolu, ale na trávě 26. května 2019   (11:21) Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Aktuálně: U vážné dopravní nehody přistával vrtulník, odletěl prázdný. Mladík náraz do stromu nepřežil Tragická dopravní nehoda se odehrála u obce Řeteč 26. května 2019   (08:17) AKTUÁLNĚ Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Ve Starém Rožmitále se rozezněly zvony Kostel Povýšení sv. Kříže, který je nerozlučně spjat s Jakubem Janem Rybou, otevřel své dveře i na Noc kostelů 26. května 2019   (07:07) FOTOGALERIE Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce Vršovický klokan odkopl 1.FK do barážového duelu proti Zbrojovce 1.FK Příbram – FK Dukla Praha 3:2 (1:1) V sobotu 25. května přivítala v posledním pátém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce Duklu. 25. května 2019   (21:00) Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Chcete mít v Příbrami parkourové hřiště, psí park, nebo filmový festival? Je to na vás! Od 1. června budete mít šanci rozhodnout, který projekt zvítězí 25. května 2019   (17:08) Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz