24. 6. svátek má Jan

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

1. února 2019   (13:56)
Další 4 fotografie v galeriiDivadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

Organizátoři si i letos připravili známého hosta.


Divadelní ples je již několik let zcela právem označován za vrchol plesové sezóny v Příbrami. Svědčí o tom nejen nabitý program, ale také fakt, že vstupenky se rozprodají prakticky během několika hodin, a to i když byla navýšena kapacita. Dobré jméno udržel určitě i ples, který se uskutečnil minulý víkend. Opět se na jeho přípravě podílelo mnoho lidí z divadla a také herců, kteří rozdávali tombolu, ples moderovali a později v Déčku bavili diváky svou kapelou Los Trumberos.

Ples zahájil opět ředitel Petr Bednář, který následně předal mikrofon herečce Daniele Šiškové, která měla uvádění plesu na starosti. Nechybělo ani předtančení v podobě skupiny Rico Tumbao, která je držitelem titulu MČR v salsa choreografiích skupin. Estrádní sál zaplnila svými tóny skupina Pepeto a ve foyer si zájemci mohli vychutnat nebo zatancovat na Jazz. V jednu chvíli ale pódium patřil Monice Absolonové, která byla hlavním pěveckým hostem večera. Diváky potěšila nejen svým výkonem, ale i ochotou se fotit a dávat autogramy. Mezitím se losovala bohaté tombola a o půlnoci přišlo překvapení v podobě varhanního koncertu. Pak už mohli zájemci pokračovat Do Déčka, nebo se do ranních hodin nechat bavit produkcí DJ Berryho.

Byli jste se na plese také podívat? Jak se vám líbil?

 

Fotogalerie

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny () Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (1) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (2) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (3)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: DAD

autor: redDalší články

Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41) ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den V létě dojde k omezení provozu ORL v areálu I. Akutní případy ošetří ambulance na Zdaboři, ale pouze v některých dnech 24. června 2019   (16:19) Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Agresorovi hrozí deset let za mřížemi 24. června 2019   (13:59) Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Pro děti, které zůstávají v době prázdnin ve městě, zůstanou v době letních prázdnin otevřena některá školní hřiště 24. června 2019   (12:49) Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj. 24. června 2019   (10:22) PR S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho Podle norem by v areálu muselo být několik desítek plavčíků. 24. června 2019   (08:32) Usměvavé děti v kontrastu s šedí, která je všude okolo. To jsou děti z ubytoven Usměvavé děti v kontrastu s šedí, která je všude okolo. To jsou děti z ubytoven Kdo mezi ně nepřijde, neuvěří. Kdo mezi ně přijde, nechce je tam nechat 24. června 2019   (06:09) Místo ovcí budou v lesoparku běhat pejskové Místo ovcí budou v lesoparku běhat pejskové S bezvodítkovou zónou se počítá i u Nového rybníka 23. června 2019   (19:00) Tropy se vrací, celý týden bude vedro Tropy se vrací, celý týden bude vedro Konec června bude teplotně nadprůměrný 23. června 2019   (15:51) Máte dotazy k integraci Příbramska do PID? Navštivte infostánek nebo historický autobus Máte dotazy k integraci Příbramska do PID? Navštivte infostánek nebo historický autobus Cestujícím budou pomáhat informátoři přímo v terénu, ve středu 26. června vyjede informační historický autobus 23. června 2019   (13:15)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz