25. 4. svátek má Marek

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

1. února 2019   (13:56)
Další 4 fotografie v galeriiDivadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

Organizátoři si i letos připravili známého hosta.


Divadelní ples je již několik let zcela právem označován za vrchol plesové sezóny v Příbrami. Svědčí o tom nejen nabitý program, ale také fakt, že vstupenky se rozprodají prakticky během několika hodin, a to i když byla navýšena kapacita. Dobré jméno udržel určitě i ples, který se uskutečnil minulý víkend. Opět se na jeho přípravě podílelo mnoho lidí z divadla a také herců, kteří rozdávali tombolu, ples moderovali a později v Déčku bavili diváky svou kapelou Los Trumberos.

Ples zahájil opět ředitel Petr Bednář, který následně předal mikrofon herečce Daniele Šiškové, která měla uvádění plesu na starosti. Nechybělo ani předtančení v podobě skupiny Rico Tumbao, která je držitelem titulu MČR v salsa choreografiích skupin. Estrádní sál zaplnila svými tóny skupina Pepeto a ve foyer si zájemci mohli vychutnat nebo zatancovat na Jazz. V jednu chvíli ale pódium patřil Monice Absolonové, která byla hlavním pěveckým hostem večera. Diváky potěšila nejen svým výkonem, ale i ochotou se fotit a dávat autogramy. Mezitím se losovala bohaté tombola a o půlnoci přišlo překvapení v podobě varhanního koncertu. Pak už mohli zájemci pokračovat Do Déčka, nebo se do ranních hodin nechat bavit produkcí DJ Berryho.

Byli jste se na plese také podívat? Jak se vám líbil?

 

Fotogalerie

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny () Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (1) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (2) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (3)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: DAD

autor: redDalší články

Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚ Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky Již zítra, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Akce začíná v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné je, zda bude zapálena připravená vatra. 24. dubna 2019   (12:28) Turistický vláček prozatím mimo provoz Turistický vláček prozatím mimo provoz V měsíci květnu byl v minulosti zahajován provoz turistického vláčku. V letošním roce je provoz vláčku pozastaven. Hledá se provozovatel. 24. dubna 2019   (11:49) U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS U Zaječova by mohl vzniknout výcvikový areál složek IZS V areálu budou s nebezpečnými situacemi a jejich řešením seznamováni především školáci, sloužit bude ale i pro cvičení profesionálů. 24. dubna 2019   (10:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz