17. 9. svátek má Naděžda

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

1. února 2019   (13:56)
Další 4 fotografie v galeriiDivadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

Organizátoři si i letos připravili známého hosta.


Divadelní ples je již několik let zcela právem označován za vrchol plesové sezóny v Příbrami. Svědčí o tom nejen nabitý program, ale také fakt, že vstupenky se rozprodají prakticky během několika hodin, a to i když byla navýšena kapacita. Dobré jméno udržel určitě i ples, který se uskutečnil minulý víkend. Opět se na jeho přípravě podílelo mnoho lidí z divadla a také herců, kteří rozdávali tombolu, ples moderovali a později v Déčku bavili diváky svou kapelou Los Trumberos.

Ples zahájil opět ředitel Petr Bednář, který následně předal mikrofon herečce Daniele Šiškové, která měla uvádění plesu na starosti. Nechybělo ani předtančení v podobě skupiny Rico Tumbao, která je držitelem titulu MČR v salsa choreografiích skupin. Estrádní sál zaplnila svými tóny skupina Pepeto a ve foyer si zájemci mohli vychutnat nebo zatancovat na Jazz. V jednu chvíli ale pódium patřil Monice Absolonové, která byla hlavním pěveckým hostem večera. Diváky potěšila nejen svým výkonem, ale i ochotou se fotit a dávat autogramy. Mezitím se losovala bohaté tombola a o půlnoci přišlo překvapení v podobě varhanního koncertu. Pak už mohli zájemci pokračovat Do Déčka, nebo se do ranních hodin nechat bavit produkcí DJ Berryho.

Byli jste se na plese také podívat? Jak se vám líbil?

 

Fotogalerie

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny () Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (1) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (2) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (3)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: DAD

autor: redDalší články

Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03) Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Dva bratři ve věku přes 40 let prodávali na Příbramsku drogy. Při své činnosti sice nespolupracovali, ale rozhodně si nepřekáželi. Každý měl svou specializaci, jeden se zaměřoval na kokain, druhý na marihuanu a pervitin. 17. září 2019   (13:06) Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Na program včerejšího jednání Rady města byl opětovně zařazen bod týkající se placeného parkování pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P 17. září 2019   (10:21) Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku V souvislosti s cvičením bude vyhlášen trauma plán. 17. září 2019   (09:02) Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Přinášíme informace o místech, kde se budou zdržovat policisté. 17. září 2019   (07:53) Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce V centru obce je komunikace zúžena a je bez chodníku, lidé tedy musí vždy sejít na vozovku. Omezení rychlosti je však podle úřadů zbytečné 17. září 2019   (06:13) Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Nedovolená konzumace je momentálně velmi trendy 16. září 2019   (17:59) Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Příbramské Technické služby denně po městě zlikvidují kolem jedné tuny odpadů z černých skládek 16. září 2019   (15:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz