24. 7. svátek má Kristýna

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

6. ledna 2019   (06:53)
Dalších 32 fotografií v galeriiDo Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

Uvítal je početný dav a nechyběly ani tradiční proslovy.


I letos k nám z velké dálky přišli Tři králové. Jak je již několik let tradicí, tak svou pouť skrze Příbram započali u městského úřadu, kde již čekali zástupci Svaté Hory, ale také města. Kromě toho se zde shromáždil početný dav, zejména rodičů s dětmi, kteří si nenechali ujít tuto velkolepou podívanou. Kašpar, Melichar i Baltazar dorazili na třech velbloudech, a v kombinaci s těmito zvířaty na sebe strhávali veškerou pozornost.

Od městského úřadu se vyrazilo do Jiráskových sadů, kde už čekala další početná skupina lidí, aby si mohla tři poutníky vyfotografovat a následně se za nimi vydat do Pražské ulice. Ta byla doslova zaplněna čekajícím davem. Celý průvod ukončil svou cestu na náměstí TGM. Velbloudi byli odvedeni do ohrady, kde je bylo možné obdivovat zblízka.

Tři králové se odebrali na pódium, aby společně s ostatními vyslechli proslovy. Toho se jako první zhostil místostarosta Mgr. Jan Konvalinka. Následně všechny poctil svou řečí bratr Artur ze Svaté Hory, který promlouval v ruštině. Na pódiu tak probíhal simultánní překlad. Posledním řečníkem byl Ing. Jiří Kala, ředitel Farní charity v Příbrami. Během proslovů byl symbolicky přítomen živý betlém s malým Ježíškem, Pannou Marií a Svatým Josefem. Celou akci pak ukončil koncert živé hudby.

I letos k nám z velké dálky přišli …

Fotogalerie

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech () Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (1) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (2) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (3) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (4) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (5) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (6) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (7) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (8) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (9) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (10) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (11) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (12) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (13) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (14) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (15) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (16) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (17) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (18) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (19) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (20) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (21) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (22) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (23) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (24) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (25) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (26) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (27) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (28) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (29) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (30) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (31)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Letos poprvé se postižené děti z Alky zúčastnily příměstského tábora Letos poprvé se postižené děti z Alky zúčastnily příměstského tábora "Zpočátku děti žily ve svém vlastním světě, ale od středy jsme pozorovali, že se navzájem vyhledávají, komunikují a společně si hrají,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice neziskové organizace Alka 24. července 2019   (11:11) Spadla klec: Fantom příbramských prodejen byl dopaden Spadla klec: Fantom příbramských prodejen byl dopaden Začátkem července policisté varovali před podvodníkem, který obcházel obchody na Příbramsku se zajímavou fintou a snažil se z důvěřivých lidí vylákat peníze. 24. července 2019   (08:32) Graffiti v Příbrami: Zatímco městský majetek sprejery moc neláká, jinde řádí dostatečně Graffiti v Příbrami: Zatímco městský majetek sprejery moc neláká, jinde řádí dostatečně "Co se týče sprejerství, za loňský a letošní rok nejsou hlášeny žádné velké škody na městském majetku," uvádí Eva Švehlová, tisková mluvčí Městského úřadu Příbram 24. července 2019   (06:52) Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Nikdo nebyl zraněn 23. července 2019   (20:45) Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Agrese s přibývajícím vedrem u řidičů stoupá 23. července 2019   (20:21) Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Projekt spustila rada města Příbrami v říjnu loňského roku, dobříšští radní forenzní značení pro tento rok neschválili 23. července 2019   (17:22) Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Výstraha platí od dnešních 12 hodin 23. července 2019   (14:02) Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Jarní průtrž mračen vyplavila u Hořejší Obory větší množství potkanů. Město ve spolupráci s rybáři rychle zasáhlo. Kvůli potkanům se přistoupilo k plošné deratizaci 23. července 2019   (11:32) Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela pacienta do nemocnice! Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela pacienta do nemocnice! Neviděli jste tento incident? Policisté by rádi s řidičem mluvili 23. července 2019   (08:09) Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč „V nízkoprahovém centru je moc lidí, a to mi nevyhovuje. Proto jsem raději venku,“ říká jeden z mužů bez domova, kteří se včera v dopoledních hodinách pohybovali v blízkosti problémové autobusové zastávky 23. července 2019   (06:37)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz