20. 5. svátek má Zbyšek

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

6. ledna 2019   (06:53)
Dalších 32 fotografií v galeriiDo Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

Uvítal je početný dav a nechyběly ani tradiční proslovy.


I letos k nám z velké dálky přišli Tři králové. Jak je již několik let tradicí, tak svou pouť skrze Příbram započali u městského úřadu, kde již čekali zástupci Svaté Hory, ale také města. Kromě toho se zde shromáždil početný dav, zejména rodičů s dětmi, kteří si nenechali ujít tuto velkolepou podívanou. Kašpar, Melichar i Baltazar dorazili na třech velbloudech, a v kombinaci s těmito zvířaty na sebe strhávali veškerou pozornost.

Od městského úřadu se vyrazilo do Jiráskových sadů, kde už čekala další početná skupina lidí, aby si mohla tři poutníky vyfotografovat a následně se za nimi vydat do Pražské ulice. Ta byla doslova zaplněna čekajícím davem. Celý průvod ukončil svou cestu na náměstí TGM. Velbloudi byli odvedeni do ohrady, kde je bylo možné obdivovat zblízka.

Tři králové se odebrali na pódium, aby společně s ostatními vyslechli proslovy. Toho se jako první zhostil místostarosta Mgr. Jan Konvalinka. Následně všechny poctil svou řečí bratr Artur ze Svaté Hory, který promlouval v ruštině. Na pódiu tak probíhal simultánní překlad. Posledním řečníkem byl Ing. Jiří Kala, ředitel Farní charity v Příbrami. Během proslovů byl symbolicky přítomen živý betlém s malým Ježíškem, Pannou Marií a Svatým Josefem. Celou akci pak ukončil koncert živé hudby.

I letos k nám z velké dálky přišli …

Fotogalerie

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech () Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (1) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (2) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (3) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (4) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (5) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (6) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (7) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (8) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (9) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (10) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (11) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (12) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (13) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (14) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (15) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (16) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (17) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (18) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (19) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (20) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (21) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (22) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (23) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (24) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (25) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (26) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (27) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (28) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (29) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (30) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (31)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz