14. 12. svátek má Lýdie

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

6. ledna 2019   (06:53)
Dalších 32 fotografií v galeriiDo Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

Uvítal je početný dav a nechyběly ani tradiční proslovy.


I letos k nám z velké dálky přišli Tři králové. Jak je již několik let tradicí, tak svou pouť skrze Příbram započali u městského úřadu, kde již čekali zástupci Svaté Hory, ale také města. Kromě toho se zde shromáždil početný dav, zejména rodičů s dětmi, kteří si nenechali ujít tuto velkolepou podívanou. Kašpar, Melichar i Baltazar dorazili na třech velbloudech, a v kombinaci s těmito zvířaty na sebe strhávali veškerou pozornost.

Od městského úřadu se vyrazilo do Jiráskových sadů, kde už čekala další početná skupina lidí, aby si mohla tři poutníky vyfotografovat a následně se za nimi vydat do Pražské ulice. Ta byla doslova zaplněna čekajícím davem. Celý průvod ukončil svou cestu na náměstí TGM. Velbloudi byli odvedeni do ohrady, kde je bylo možné obdivovat zblízka.

Tři králové se odebrali na pódium, aby společně s ostatními vyslechli proslovy. Toho se jako první zhostil místostarosta Mgr. Jan Konvalinka. Následně všechny poctil svou řečí bratr Artur ze Svaté Hory, který promlouval v ruštině. Na pódiu tak probíhal simultánní překlad. Posledním řečníkem byl Ing. Jiří Kala, ředitel Farní charity v Příbrami. Během proslovů byl symbolicky přítomen živý betlém s malým Ježíškem, Pannou Marií a Svatým Josefem. Celou akci pak ukončil koncert živé hudby.

I letos k nám z velké dálky přišli …

Fotogalerie

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech () Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (1) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (2) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (3) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (4) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (5) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (6) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (7) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (8) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (9) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (10) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (11) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (12) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (13) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (14) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (15) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (16) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (17) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (18) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (19) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (20) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (21) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (22) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (23) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (24) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (25) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (26) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (27) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (28) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (29) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (30) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (31)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50) Flusárna se probrala ze tmy Flusárna se probrala ze tmy Ačkoliv je Flusárna frekventovanou spojnicí mezi starou Příbramí a sídlištěm, byla dlouhé roky zahalena tmou. To se změnilo instalací nového osvětlení. 14. prosince 2019   (07:38) Meteorologové varují před silným větrem Meteorologové varují před silným větrem Hrozí poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a budovách. 13. prosince 2019   (19:24) U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti Záchranné složky vyjížděly dnes po patnácté hodině k dopravní nehodě, hasiči vyhodnotili havárii jako mimořádnou událost. 13. prosince 2019   (16:46) Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Svatá Lucie před Vánoci kontrolovala pořádnost hospodyněk. Pokud neměly naklizeno, tvrdě je potrestala 13. prosince 2019   (13:24) Na Nováku probíhá prořez stromů. Některé bude třeba pokácet Na Nováku probíhá prořez stromů. Některé bude třeba pokácet Při návštěvě areálu Nový rybník dbejte opatrnosti. 13. prosince 2019   (10:45) Lidé se naučili jídlo brát, ale už ne dávat. Komunitní lednice je prázdná Lidé se naučili jídlo brát, ale už ne dávat. Komunitní lednice je prázdná Komunitní lednice v Příbrami funguje již téměř rok a půl. Bez pomoci potravinové banky by však neplnila svůj účel 13. prosince 2019   (08:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz