21. 7. svátek má Vítězslav

Zpravodajství   »   Doprava

rubrika:   druh:   rozvržení:  

Celkem 4582 článků.
Zobrazeny články: 3961 - 4020
1 2 3 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 75 76 77

Dva mladíci zemřeli po nárazu auta do stromu Dva mladíci zemřeli po nárazu auta do stromu Ilustrační foto. K nehodě došlo v noci nedaleko Sedlčan. Dvě auta se srazila v ulici Politických vězňů Dvě auta se srazila v ulici Politických vězňů Nehoda se obešla bez zranění. VIDEO Silnice kloužou, nehodu hlásí z Rožmitálu a dalších míst v okrese Silnice kloužou, nehodu hlásí z Rožmitálu a dalších míst v okrese Většina silnic je sjízdných jen se zvýšenou opatrností.
Kraj chce na silnice dostat nové technologie, měly by zvýšit bezpečnost Kraj chce na silnice dostat nové technologie, měly by zvýšit bezpečnost Náklady na zprovoznění systému se odhadují na 53 milionů korun. U Mníšku pod Brdy se srazil vlak s traktorem, nikdo nebyl zraněn U Mníšku pod Brdy se srazil vlak s traktorem, nikdo nebyl zraněn Provoz na trati byl přerušen. Dostal smyk na sněhu a vjel pod projíždějící vlak Dostal smyk na sněhu a vjel pod projíždějící vlak Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Dobříš chce z města vytlačit kamionovou dopravu Dobříš chce z města vytlačit kamionovou dopravu Město by se mělo zaměřit spíše na cyklisty. Fabia srazila na dálnici prase Fabia srazila na dálnici prase Posádka vozu vyvázla bez zranění. FOTOGALERIE Město nechalo vypracovat studii, která řeší parkování na Drkolnově Město nechalo vypracovat studii, která řeší parkování na Drkolnově Podle studie by mohlo vzniknout několik nových parkovišť a dětských hřišť. Schváleno: Dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem se začne stavět příští rok Schváleno: Dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem se začne stavět příští rok Vláda schválila dostavbu dálnice D4 ze soukromých peněz.
Nehodovost na Příbramsku meziročně vzrostla Nehodovost na Příbramsku meziročně vzrostla Materiální škoda na automobilech přesáhla za rok 2015 částku 68 milionů korun. FOTOGALERIE Vláda projedná návrh na dostavbu dálnice D4 ze soukromých peněz Vláda projedná návrh na dostavbu dálnice D4 ze soukromých peněz Investice by se měla vyšplhat zhruba k 25 miliardám korun. Některé silnice jsou sjízdné jen se zvýšenou opatrností Některé silnice jsou sjízdné jen se zvýšenou opatrností Brzy ráno na Příbramsku došlo hned ke dvěma dopravním nehodám. Prodloužení R4 by mělo být hotové do konce tohoto roku Prodloužení R4 by mělo být hotové do konce tohoto roku Stavba byla zahájena v dubnu 2015. Pozor v Pražské ulici na Dobříši. Od února zde bude radar Pozor v Pražské ulici na Dobříši. Od února zde bude radar Povolenou rychlost zde nedodržuje více než polovina řidičů. Nový parkovací systém v Dobříši začne fungovat až od února Nový parkovací systém v Dobříši začne fungovat až od února První půl hodina parkování bude zdarma. O SPZ na přání si v Příbrami zatím zažádalo 10 lidí O SPZ na přání si v Příbrami zatím zažádalo 10 lidí Středočeši zatím nemají příliš zájem o SPZ na přání. Řidiči by měli být na středočeských silnicích kvůli sněhu opatrní Řidiči by měli být na středočeských silnicích kvůli sněhu opatrní Během včerejšího dne se na Příbramsku odehrálo hned několik dopravních nehod. Silnice mezi Rožmitálem a Plzní je uzavřena Silnice mezi Rožmitálem a Plzní je uzavřena Ilustrační foto: Na trase havaroval nákladní automobil, který sjel do příkopu. AKTUÁLNĚ O značku na přání můžete zažádat i v Příbrami O značku na přání můžete zažádat i v Příbrami Značky na auto vás vyjdou na 10 tisíc korun.
Za Bohutínem srazili opilého chodce, má podezření na poranění páteře Za Bohutínem srazili opilého chodce, má podezření na poranění páteře K události došlo v neděli večer. Policie kontroluje správné odbočování u Tesca Policie kontroluje správné odbočování u Tesca Značení nedodržuje značná část motoristů. Doprava u Tesca kolabuje, výjezd je na desítky minut Doprava u Tesca kolabuje, výjezd je na desítky minut Výjezd komplikují i řidiči, kteří ignorují přikázaný směr jízdy vpravo. FOTOGALERIE Vláda projedná návrh na dostavbu R4 ze soukromých peněz Vláda projedná návrh na dostavbu R4 ze soukromých peněz Projednání tohoto bodu bylo na předchozím zasedání odloženo. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Litr nafty na Příbramsku natankujete pod 28 Kč. Policie varuje před nehodami s chodci, rozdává reflexní prvky Policie varuje před nehodami s chodci, rozdává reflexní prvky Při včerejším střetu byl chodec zraněn naštěstí jen lehce. Vláda přerušila jednání o projektu na dostavbu R4 Vláda přerušila jednání o projektu na dostavbu R4 Projekt předpokládal investici cca 25 miliard korun. U aquaparku srazili chodce, silnice je uzavřena U aquaparku srazili chodce, silnice je uzavřena Nehodu na místě prošetřuje policie. AKTUÁLNĚ Novinky: Na Strakonické došlo v noci k tragické nehodě Novinky: Na Strakonické došlo v noci k tragické nehodě Ke srážce došlo nedaleko Zbraslavi. VIDEO Ťok předloží vládě PPP projekt na dostavbu R4 za 25 mld. Kč Ťok předloží vládě PPP projekt na dostavbu R4 za 25 mld. Kč Úsek by měl končit až v Miroticích.
V Příbrami byly včera slavnostně ukončeny rekonstrukce dalších ulic V Příbrami byly včera slavnostně ukončeny rekonstrukce dalších ulic V rámci tohoto projektu byla opravena i Hrabákova ulice, jejíž oprava přinesla řadu … Od Tesca se smí odbočit jen vpravo Od Tesca se smí odbočit jen vpravo Jak jsme se dnes sami přesvědčili, mnoho řidičů značku ignoruje a odbočuje doleva. Lidovky: Otevření Blanky zbrzdilo příjezd do Prahy po Strakonické Lidovky: Otevření Blanky zbrzdilo příjezd do Prahy po Strakonické Cesta do Prahy může od září trvat až o 30 minut déle. Dvě auta se srazila v Rožmitálské Dvě auta se srazila v Rožmitálské V okolí se tvořily kolony. Provoz na kruhovém objezdu u Obory komplikuje nehoda Provoz na kruhovém objezdu u Obory komplikuje nehoda Naštěstí nebyl nikdo zraněn. AKTUÁLNĚ Řidič po nehodě nadýchal 2 a půl promile Řidič po nehodě nadýchal 2 a půl promile Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět mírně klesly Nejdražší benzin je na Benešovsku. Dva vozy se srazily u fotbalového stadionu Dva vozy se srazily u fotbalového stadionu Nehoda se obešla bez zranění. FOTOGALERIE Namrzlá vozovka si vybrala další daň: Dva vozy se srazily u Malé Hraštice Namrzlá vozovka si vybrala další daň: Dva vozy se srazily u Malé Hraštice Z místa nehody jsou hlášena zranění. AKTUÁLNĚ Auto u Hájů se přetočilo přes střechu. Důvod? Námraza Auto u Hájů se přetočilo přes střechu. Důvod? Námraza Silnice na Příbramsku jsou místy namrzlé a zatím neošetřené. AKTUÁLNĚ
Dopravu směrem na Prahu komplikuje nehoda u Voznice Dopravu směrem na Prahu komplikuje nehoda u Voznice Na komunikaci se tvoří námraza. AKTUÁLNĚ Středočeský kraj dokončil rekonstrukci silnice na Příbramsku Středočeský kraj dokončil rekonstrukci silnice na Příbramsku Silnice u obce Trhové Dušníky ve směru na Hluboš vyšla na 42 milionů. V Milínské se srazily dva vozy, jeden řidič nedal přednost V Milínské se srazily dva vozy, jeden řidič nedal přednost Nehoda se obešla bez zranění. AKTUÁLNĚ Hasiči zasahují u úniku nafty v Brodské ulici Hasiči zasahují u úniku nafty v Brodské ulici Nafta vytéká z odstaveného kamionu. FOTOGALERIE Kvůli nehodě v Chrašticích se tvoří dlouhé kolony Kvůli nehodě v Chrašticích se tvoří dlouhé kolony Podle dostupných informací nedošlo k žádným zraněním. V Milínské byl sražen chodec, ulice je uzavřena V Milínské byl sražen chodec, ulice je uzavřena Díky počasí je výrazně snížena viditelnost. FOTOGALERIE Hned dvě listopadové nehody skončily tragicky Hned dvě listopadové nehody skončily tragicky Během listopadu řešili policisté na Příbramsku 137 nehod. Pozor v Dubenci, srazily se zde 3 vozy Pozor v Dubenci, srazily se zde 3 vozy Nehoda se obešla bez vážného zranění. Dopravu na Prahu komplikuje hromadná nehoda Dopravu na Prahu komplikuje hromadná nehoda Na rychlostní silnici se srazily čtyři vozy. Před místem střetu je dlouhá kolona. AKTUÁLNĚ Vozidlům v depozitu zbývá poslední měsíc do vyřazení Vozidlům v depozitu zbývá poslední měsíc do vyřazení Na konci roku očekává úřad fronty. Návštěvu proto zbytečně neodkládejte.
Řidič hledal brýle a naboural Řidič hledal brýle a naboural Nehoda se obešla bez zranění. Mezi Oborami a Dublovicemi se srazily dva vozy a autobus Mezi Oborami a Dublovicemi se srazily dva vozy a autobus Z místa nehody jsou hlášena zranění. FOTOGALERIE Nákladní vůz v Dlouhé naboural do zaparkovaného vozu, ulice je neprůjezdná Nákladní vůz v Dlouhé naboural do zaparkovaného vozu, ulice je neprůjezdná Ulice je momentálně neprůjezdná. AKTUÁLNĚ Dobříš od ledna změní systém parkování v centru města Dobříš od ledna změní systém parkování v centru města Určitou dobu bude parkování zdarma. K vážné nehodě u Příbrami byl přivolán i vrtulník K vážné nehodě u Příbrami byl přivolán i vrtulník Silnice je uzavřena, objížďka vede přes obec Dubno. AKTUALIZOVÁNO Účet za víkend: 7 nehod se zvěří Účet za víkend: 7 nehod se zvěří Během nehody došlo k hmotné škodě zhruba 250 tisíc korun. Dopravu ve středních Čechách místy komplikují sněhové přeháňky Dopravu ve středních Čechách místy komplikují sněhové přeháňky Na Rožmitálsku napadlo několik centimetrů sněhu. Ceny pohonných hmot po několika měsících stouply Ceny pohonných hmot po několika měsících stouply Růst ceny je prozatím jen v řádu halířů. Vůz České pošty havaroval u Jablonné Vůz České pošty havaroval u Jablonné Z místa nehody nejsou hlášena žádná zranění. AKTUALIZOVÁNO Pozor na Dobříši. V Pražské ulici bude úsekový radar Pozor na Dobříši. V Pražské ulici bude úsekový radar Radar zde bude fungovat od prosince.
1 2 3 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 75 76 77


Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Mariánská 135
261 01 Příbram IV

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Rosalota, s.r.o. zakázáno.
2014 - 2024 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics, TOP list.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies